برگزیده های پرشین تولز

دعوت به همکاری و سروری! در مجله الکترونیکی

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
سعيد جان سلام..
خوبي ؟

يكمي تند رفتي سعيد جان.. فريد جان تو هم تند رفتي..
قوانين اينجا با مجيد آنلاين فرق ميكنه... كلا در گفتگوي آزاد به جز يكسري مسايل مشخص ساير موارد آزاد هستند...

فكر هم نميكنم كه مشكلي وجود داشته باشه كه دو تا مجله داشته باشيم و يا اصلا 100 تا !

اصلا بيا هر چي دلت مي خواد مجله بزن ، كي جلوتو گرفته ! < من منظورم اين بود كه چرا وقتي دارين كاري رو شروع ميكنين ، براي تبليغ كار خودتون اقدامات قبلي انجام گرفته رو زير سؤال ميبريد !
ولي :
قبل از هر چيز تبريك ميگم از اينكه تنها با جابجا كردن حروف و اضافه كردن چندحرف يه تاپيك جداگانه زيد ، با همان محتوا تنها با اين تفاوت كه در تاپيك جديد همه چيز تا مسخره بازي رنگ و لعاب ميگيرند !
..... :(
حرمت ها را نگه داريد لطفا (كلي)

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
سایان جان من فقط جوابش رو دادم به هر حال ممنون که توجه کردی

در مورد سعید هم بگم که اگه توی این تاپیک باز هم این جوری پست بزنی جور دیگه برخورد میکنم

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
مسخره است نه؟!!

ميدوني چرا با شما همكاري نكرديم؟

چون اصلا شما رو نميشناسيم!

با عرض پوزش بايد بگم كه ما هدفمون از زدن مجله اين بود كه محتوايات تاپيك ها رو بازيافت كنيم

و اونها رو به صورت مقاله به صورت مجله در بياريم!

ما اصلا كاري نداريم كه شما مجله داريد ميزنيد و براي چي ولي هدف ما كاملا مشخصه!

1:من و فريد مقلات زيادي به صورت تاپيك نوشتيم!ولي خوشبختانه يا متاسفانه به اين رسيديم كه فروم جاي خوبي براي گذاشتن مقاله نيست

2:بيشتر از يك ساله كه همديگه رو ميشناسيم و ما دو تا شايد 20 تا 30 دوست داريم كه اونها هم همينكارها رو كردن يعني توي پرشين تولز مقاله گذاشتن ولي اوجور كه بايد جواب نگرفتن

ماجرا از كجا شروع شد؟

فريد به من گفت سايت بزنيم منم گفتم بزنيم . اول قرار بود يه وبلاگ دو نفره بزنيم بعدا ديديم كه فايده اي نداره پس گفتيم كه مجله بزنيم . قرار شد با بچه هاي اينجا كه ميشناسمشون صحبت كنيم ببينيم نظرشون چيه!

فلوچارت كار ما:

چند تا مدير : نياز , مازولاق , ايكسپلاد , جكي ,آي آر گيمر , ركس ...

قرار ما اين بود كه از بچه هاي بالا به عنوان مشاور استفاده كنيم يا ازشون مقاله بگيريم يا مقالاتشون رو كه توي فروم گذاشتن بازنويسي كنيم

يك يا دو ويراستار: براي تصفيه مقلات گذشته و تنظيمشون

يك تا دو مترجم : براي ترجمه مقالاتي كه دوستان مدير در اختيار مون ميزارن

مدير فني:براي انجام كارهاي فني مثل راه اندازي سايت و مديريت هنري!

تعدادي بينهايت نويسنده:مثلا ما فكر كرديم چرا نبايد مقاله مهدي 206 كه در باره نصب آنتن بود كامل بشه و منظم بشه و در اختيار همه افراد نه فقط افراد اين سايت قرار بگيره

باور كنيد سر تك تك اينها مدتها بحث كرديم.كه تازه اينهايي كه من گفتم يك بيستمش هم نيست!حتي سر اينكه مثلا سايت چه بخشهايي داشته باشه بحث كرديم

اما در انتها به اين نتيجه رسيديم اين تاپيك رو بزنيم و استقبال كلي رو بسنجيم كه نتايجش به خودمون مربوطه!;)

خب حالا من نميدونم چرا شما خودتون رو الكي قاطي كرديد؟:hmm:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
برای انحراف دعوا!!! به سلامتی با زدن مجله راه برای دیدن فرید هم کم کم هموار میشه!! دفتر مجلتون کجاست
167.gif
167.gif
167.gif
167.gif
167.gif
167.gif

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از mehrdad1355 :
برای انحراف دعوا!!! به سلامتی با زدن مجله راه برای دیدن فرید هم کم کم هموار میشه!! دفتر مجلتون کجاست
167.gif
167.gif
167.gif
167.gif
167.gif
167.gif
دلت را خوش نكن :D مجله مجازيه :D

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از Saeid Bagheri :
نقل قول :
من هر جور دوست داشته باشم تاپیک میزنم
-- ديگه فكر نكنم چيزي واسه گفتن بمونه !!!
در مورد نقل قول دومتون : من فكر كنم شما يا آتش نشاني كار ميكنين و يا با آتيش نشاني محلتون قرارداد داري !!! ( در ضمن من فكر مي كنم شما بيشتر به آتيش نشاني نياز داريد تا من )
در مورد نقل قول سوم : ميبينم كه زبون شرلوك هلمز هم كه شدي ! ، خيلي مردي از چرنديات خودت دفاع كن ( نمي خواد پاچه خور كسه ديگه بشي )
در مورد نقل قول چهارم هم بايد بگم كه : ميبينم كه از صحبت من با مدير انجمن هم كفري شده و تو اين موضوع هم دخالت كرديد و خودتونو نخود آش كرديد ( كسي با شما نبود . من روي صحبتم با مدير انجمن بود )
در مورد نقل قول پنجم شما هم بايد بگم كه ديگه واسم 100% روشن شده كه نه تنها شما با آتش نشاني محلتون بده بدستون داري كه هيچ ، با مجله روزهاي زندگي هم همينطور !
در مورد نقل قول 6 شما هم بايد بگم كه من منظورتونو كامل متوجه نشدم << که وقتی داری تو مجله میزنی همه بمیرن دیگه مجله نزنن >> يعني چي ! ( من كي خواستم مجله بزنم !!! )
اصلا بيا هر چي دلت مي خواد مجله بزن ، كي جلوتو گرفته ! < من منظورم اين بود كه چرا وقتي دارين كاري رو شروع ميكنين ، براي تبليغ كار خودتون اقدامات قبلي انجام گرفته رو زير سؤال ميبريد !

دوست عزيز من هيچ نظري در مورد اختلافات و غيره ندارم ولي يه نكته عجيب به ذهنم امده...
اگه تاپيك مشابه زدن تو كل فروم ممنوعه پس چرا تو بخش بازارچه ممنوع نيست.. :blink:
من فكر ميكنممنظور از تاپيك مشابه , در خواست مشابه نيست... ;)
اين تاپيك درخواست همكاري هست و ميشه تا ابد تكرارش كرد..اصلا ميشه يك نفر 5 تا تاپيك براي 5 تا مجله با نامهاي مختلف بزنه...مورد كار كجاست من درك نميكنم..

Arasteh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

اگه تو زمینه ترجمه متون انگلیسی کمک خواستید من می تونم کمکتون کنم.
ایمیل من pearlyboy AT gmail DOT com

خوشحال می شم اگه بتونم کمکی کنم.

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
خب دوستان قديمي كجان؟

بيايد كه داريم كشتي رو ميندازيم به آب!!!:cool:

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
پس من چرا اینو ندیده بودم؟

خب همه ی میزاتون که از قبل رزرو شده، اگه احیانا طلبه بودین منم در زمینه ی Mental Ray چیز می نویسم.

بالا