برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای راه اندازی سوپرمارکت

VB.NET

Registered User
لایک‌ها
86
البته دوران بقالی دیگه تموم شده الان توی مغازه تموم جنس های یه سوپری بزرگ رو دارم منتها جنس خارجی کشش نداره میوه هم برای این میارم چون از 2 سال پیش مشتری ها عادت کردن
روزی 50 تومن سود می شه ماهی 1.5 که برای یه مغازه با این مشخصات توی این محل عالیه همه که توی شهرک غرب نمی خوان سوپری بزنن

دقیقا حرفت برای عمده خردین درسته
البته الان هم من همین کار رو می کنم خرید هام از شرکت های هست که جایزه و اشانتیون خوبی می دن
همیشه هم جنس هام از منابعی تامین می کنم که کمترین قیمت رو داشته باشه
البته می شه بازم با سرمایه کم شروع کرد و احتیاجی به خرید های سنگین برای کسب تخفیفات و اشانتیون نباشه اینو برای کسایی می گم که می خوان با سرمایه کم شروع کنن
یه مثال بزنم توی عمده فروشا تکدانه بزرگ دونه ای 1720 تومن میوفته چه یه بکس بخری چه 100 بکس
خوب حالا من رفتم سراغ نمایندگی اصلی دونه ای 1950 حساب می کردن!!!!!!!!!!!!!
ولی روی هر 10 بسته یه بسته اشانتیون و 2 درصد تخفیف پرداخت نقدی که دونه ای 1750 میوفتاد خوب حالا بازم گرون تر از عمده فروشا بود پس توجیه خرید از نمایندگی اصلی نداشت
مثلا همون پپسی هم رو ی هر 10 بسته یه بسته اشانتیون می ده با 3 درصد تخفیف نقدی که دونه ای 9333 میوفته ولی توی عمده فروشا دونه ای 950 !!!
برای کسی که بخواد با سرماه کم شروع کنه جا هست ولی باید تا 4 5ماه دور درامد از مغازه رو خط بکشه تا خوب جا بیوفته

این نکته هم دوستان باید در نظر بگیرن مغازه مال خودتونه اجاره نمیدید

نمیدونم چی بگم شما 50 تومن سود رو پول برق مالیات پرتی جنس و ...... رو نمیخوای ازش کم کنی؟

بنده هم قبلا عرض کردم جاهای ضعیف سودش 15-20 % هستش .

جسارت منو ببخشید ولی شما سوپرمارکتی که فروش بالا داشته باشه اداره نکردید این دو از زمین تا آسمون باهم فرق میکنن.

کسی الان بخواد سوپرمارکت بزنه 10 تومن پول پیش 10 تومن هم جنس + میگیریم صبح 7 تا 11 هم مغازه باشه + تعطیلی نداره....

به نظر شما ماهی 1 تومن خوبه؟ با این گرونی؟

مضاف بر این که شما سال 89 کارتونو شروع کردید که جنسا اینقدر گرون نبود الان انبار گردانی کنید ببینید چقدر جنس داری؟

شما که بهتر میدونید الانش بخوای 10 تا بکس سیگار بگیری میشه 300 تومن

فکر کنم کسایی که قصد سوپرمارکت زدن داشته باشن اطلاعات لازم رو کسب کرده باشن بقیش دیگه به همت خودشونه پای کامپیوتر وقت خودشونو هدر ندن

برن از چنتا سوپری اطراف خودشون سئوال کنن چند ماه به عنوان شاگرد کار کنن

mehdi_08

Registered User
لایک‌ها
82
سلام.
شما الان قیمت کل جنس های توی سوپر مارکتتون چقدره؟
سلام
حدود 10میلیون
چون انبار ندارم جنس تازه به تازه میارم
اگه انبار داشته باشم خوب راحت تا 20 میلیون می ره
این دوستمون هم برای این اشاره به سرمایه بالا کرد چون روی یه انبار40 متری حساب می کنه که خوب سرمایه زیادی می خواد تا اون انبار پر شه
ولی اگه بدون انبار حساب کنیم و همون جنس توی مغازه رو در نظر بگیریم خوب سرمایه کمتری می خواد

mehdi_08

Registered User
لایک‌ها
82
این نکته هم دوستان باید در نظر بگیرن مغازه مال خودتونه اجاره نمیدید

نمیدونم چی بگم شما 50 تومن سود رو پول برق مالیات پرتی جنس و ...... رو نمیخوای ازش کم کنی؟

بنده هم قبلا عرض کردم جاهای ضعیف سودش 15-20 % هستش .

جسارت منو ببخشید ولی شما سوپرمارکتی که فروش بالا داشته باشه اداره نکردید این دو از زمین تا آسمون باهم فرق میکنن.

کسی الان بخواد سوپرمارکت بزنه 10 تومن پول پیش 10 تومن هم جنس + میگیریم صبح 7 تا 11 هم مغازه باشه + تعطیلی نداره....

به نظر شما ماهی 1 تومن خوبه؟ با این گرونی؟

مضاف بر این که شما سال 89 کارتونو شروع کردید که جنسا اینقدر گرون نبود الان انبار گردانی کنید ببینید چقدر جنس داری؟

شما که بهتر میدونید الانش بخوای 10 تا بکس سیگار بگیری میشه 300 تومن

فکر کنم کسایی که قصد سوپرمارکت زدن داشته باشن اطلاعات لازم رو کسب کرده باشن بقیش دیگه به همت خودشونه پای کامپیوتر وقت خودشونو هدر ندن

برن از چنتا سوپری اطراف خودشون سئوال کنن چند ماه به عنوان شاگرد کار کنن

سلام حرفاتون کاملا درسته
اول هم گفتم نسبت به ساعات کاری سود کمی داره
درسته الان جنس ها خیلی گرون شده که خوب سرمایه بیشتری رو می طلبه
ولی بازم می گم می شه با سرمایه کم شروع کرد به شرطی که
پشتش به جایی گرم باشه و تا 4 5 ماه به درآمد مغازه احتیاجی نداشته باشه و از طرفی جای خوبی مغازه داشته باشه

خوب برای من نه به پول پیش نیاز بود نه اجاره ماهانه به خاطر این می گم سود 50 60 تومن خوبه با توجه به شرایط حال

خوب معلومه اگه از این 60 تومن کرایه مغازه رو کم کنیم نمی صرفه
پول برق هم توی تابستون ماهی 70 80 میاد زمستان ماهی 40
مالیات هم فعلا بهش بر نخوردیم چون تازه جواز کسب گرفتیم

V.K

Registered User
لایک‌ها
174
سوپرمارکت یه کار مزخرفه به نظرم اونم تو ایران اصلا وقت آزاد نداره

mehdi_08

Registered User
لایک‌ها
82
سوپرمارکت یه کار مزخرفه به نظرم اونم تو ایران اصلا وقت آزاد نداره
خوب دوست عزیز درسته که ما گفتیم نسبت به درآمدش زحمت زیادی می خواد ولی دیگه مزخرف خطاب کردن این شغل درست نیست و توهینه
به هر حال یه شغله با مسائل خاص خودش
نون حالا زحمت می خواد

amiryazdani138

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوستان.
بالاخره ما بریم توی یه سوپر مارکت چند وقتی شاگردی کنیم یا اینکه از خیر این سوپر مارکت بگذریم؟
والا من سرمایه هیچی ندارم و قصدم هم این بود که با وام شروع کنم، حالا شما با استفاده از تجربیاتتون به سوال بالا پاسخ دهید.
ممنون.

mehdi_08

Registered User
لایک‌ها
82
سلام دوستان.
بالاخره ما بریم توی یه سوپر مارکت چند وقتی شاگردی کنیم یا اینکه از خیر این سوپر مارکت بگذریم؟
والا من سرمایه هیچی ندارم و قصدم هم این بود که با وام شروع کنم، حالا شما با استفاده از تجربیاتتون به سوال بالا پاسخ دهید.
ممنون.
توصیه اکید می کنم با وام گرفتن دنبال شغل سوپری نباشی
ببین همون جا افتادن و مشتری پیدا کردن خودش وقت می بره از طرفی وقطی مشتری پیدا کردی نسیه گرفتن شروع می شه
تو پرداخت قسط هاش می مونی

V.K

Registered User
لایک‌ها
174
توصیه اکید می کنم با وام گرفتن دنبال شغل سوپری نباشی
ببین همون جا افتادن و مشتری پیدا کردن خودش وقت می بره از طرفی وقطی مشتری پیدا کردی نسیه گرفتن شروع می شه
تو پرداخت قسط هاش می مونی
بله شما بهترین کاری که میتونی بکنی بری تو سوپرمارکت شاگردی تا یه سرمایه ای دستت بیاد اینطوری با کارم اشنا میشی

amiryazdani138

Registered User
لایک‌ها
7
بله شما بهترین کاری که میتونی بکنی بری تو سوپرمارکت شاگردی تا یه سرمایه ای دستت بیاد اینطوری با کارم اشنا میشی

سلام.
والا برای جمع کردن سرمایه که به عنوان شاگرد کار کردن توی یه سوپر مارکت به صرفه نیست ، شما حداکثر حقوقی که توی یه سوپر مارکت بهت بدهند 400 هزار هست حالا میگریم سالی 5 میلیون اگر هیچ خرجی هم نداشته باشی ، پس برای جمع کردن سرمایه کار توی سوپر مارکت به صرفه نیست ، فقط کسب تجربه مورد نظر هست.

V.K

Registered User
لایک‌ها
174
سلام.
والا برای جمع کردن سرمایه که به عنوان شاگرد کار کردن توی یه سوپر مارکت به صرفه نیست ، شما حداکثر حقوقی که توی یه سوپر مارکت بهت بدهند 400 هزار هست حالا میگریم سالی 5 میلیون اگر هیچ خرجی هم نداشته باشی ، پس برای جمع کردن سرمایه کار توی سوپر مارکت به صرفه نیست ، فقط کسب تجربه مورد نظر هست.

منظور منم همون کسب تجربه بود به علاوه میتونید برای خودتون اعتبار کسب کنید

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
از دوستان کسی هست که سوپرمارکت داشته باشه الان؟

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
از دوستان کسی تو تهران سوپری داره؟

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
منم تو فکر زدن سوپرمارکتم لطفا بیشتر راهنماییم کنین

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
الآن یه سوپری تو مرکز شهر تهران بخایم بزنیم ، جای پرتردد و خوب بر اصلی...30متر مغازه+20متر انبار
چقدر سرمایه میخاد؟اجاره مغازه و پول پیش + سرمایه لازم برای خرید جنس...جنس جور باشه و سوپر کامل باشه...؟؟؟
خودمون تو خونواده 2 3 نفر هستیم و میخایم سرمایه بذاریم و 3تایی بچرخونیم(داداشم و پدرم)

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
الآن یه سوپری تو مرکز شهر تهران بخایم بزنیم ، جای پرتردد و خوب بر اصلی...30متر مغازه+20متر انبار
چقدر سرمایه میخاد؟اجاره مغازه و پول پیش + سرمایه لازم برای خرید جنس...جنس جور باشه و سوپر کامل باشه...؟؟؟
خودمون تو خونواده 2 3 نفر هستیم و میخایم سرمایه بذاریم و 3تایی بچرخونیم(داداشم و پدرم)
اگه از خودتون مغازه ندارید اصلا به این کار فکر هم نکنید اجاره مغازه در تهران سر به فلک میزنه جای خوب 100 میلیون پیش 7-8 میلیون اجاره

omid109

Registered User
لایک‌ها
37
به نظرتون ارزش داره یه سوپرمارکت که داره جمع میکنه رو گرفت؟
اجاره هم2با ماهی600 هست محلش تردد جمعیت کمی داره در حد روزی 100تا200نفر یه فروشگاه بزرگ هم داره+2تا سوپری دیگه هم نزدیکن
طرف خودش میگه پول اجاره درمیاد ولی داره واگذار میکنه

istak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
منم ميخوام سوپري بزنم 12 سال بوده سوپري بوده اجاره ش رو برده بالا طرف رفته اما آشنا دارم كه دوستشه ميكفت روزي 1500 زمستونا 700 800 دخلشه اجاره 1500 ميخواد موندم چيكار كنم حاي خوبي هم هست ..15 تومنم سرمايه دارم ..يه سال ميشه بسته فروشگاه رو كسي نگرفته

بالا