برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای مهاجرت و اقامت

omn1990

Registered User
لایک‌ها
27
نه خب ميخواستم از جزئيات ويزاي كار اطلاع پيدا كنم، اينكه چجوري بايد بشناسنت و..
من خودم تو زمينه ميكروكنترلر و كامپيوتر يه سر رشته اي دارم ولي متخصص حساب نميشم اصلا. در حد اشراف. حالا ميخوام ببينم چجوريه ويزاي كار، برم يادبگيرم. كسي اگه اطلاعاتي زاره ممنون نيشم به اشتراك بگذاره

Sent from my heart using sincerely

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
نه خب ميخواستم از جزئيات ويزاي كار اطلاع پيدا كنم، اينكه چجوري بايد بشناسنت و..
من خودم تو زمينه ميكروكنترلر و كامپيوتر يه سر رشته اي دارم ولي متخصص حساب نميشم اصلا. در حد اشراف. حالا ميخوام ببينم چجوريه ويزاي كار، برم يادبگيرم. كسي اگه اطلاعاتي زاره ممنون نيشم به اشتراك بگذاره

دوست من ولسه سرمایه گذاری حد اقل باید ۲۵۰ هزار دلار داشته باشی یعنی حدود ۸۰۰ میلیون تومن . با ۷۰ یا ۸۰ میلیون تومن توی ایران خیلی راحت میتونی گذران زندگی کنی ولی توی خارج نمیشه باهاش کاری کرد. فقط سرمایه گذازی نیست باید سود آوری هم داشته باشی.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
دوست من ولسه سرمایه گذاری حد اقل باید ۲۵۰ هزار دلار داشته باشی یعنی حدود ۸۰۰ میلیون تومن . با ۷۰ یا ۸۰ میلیون تومن توی ایران خیلی راحت میتونی گذران زندگی کنی ولی توی خارج نمیشه باهاش کاری کرد. فقط سرمایه گذازی نیست باید سود آوری هم داشته باشی.
ویزای کار که به سرمایه گذاری ربطی نداره
باید یک درخواست معتبر از کارفرمای ساکن اونجا داشته باشه

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
ویزای کار که به سرمایه گذاری ربطی نداره
باید یک درخواست معتبر از کارفرمای ساکن اونجا داشته باشه
نمیدونم چرا فک کردم شما ویزای سرمایه گذاری میخواستید، معذرت میخوام.
البته همون کارفرما پیدا کردن هم کار بسیار دشواری نیست، خیلی مشکله.

omn1990

Registered User
لایک‌ها
27
نمیدونم چرا فک کردم شما ویزای سرمایه گذاری میخواستید، معذرت میخوام.
البته همون کارفرما پیدا کردن هم کار بسیار دشواری نیست، خیلی مشکله.
چقدر در مورد ويزاي كار اطلاع داريد؟ ممنون ميشم موضوع رو بسط بديد

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560

اگه واقعاً میخوای بری استرالیا واسه کار و ویزای کار و این حرفا اول از همه زبانت خیلی خوب باشه دوم اینکه مدرک تحصیلی ترجمه شده و معتبر سوم اینکه سابقه کار خیلی مهمه فقط مدرک کافی نیست یعنی اگه بدون سابقه کار بری کمتر کارفرمایی همچین ریسکی میکنه که بیاد باهاتون کار کنه.

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
دوستان من طراح و برنامه نویس وب سایت هستم و به برنامه نویسی PHP تسلط خوبی دارم
مدرک تحصیلی ام کارشناسی هستش !
میخواستم بدونم برای کار و نیروی متخصص به جایی مثلا استرالیا برم میتونم کار خوبی پیدا کنم ؟
من شنیدم برای کار احتیاجی به مدرک زبان نیست , بلکه فقط باید بتونی با کارفرما انگلیسی صحبت کنی و اون حرف هات رو بفهمه تو مصاحبه !؟؟!
سطح شرکت های خارجی چجوریه ؟ مدام استرس این رو دارم اونها چون خارجی هستن خیلی خیلی از ماها حرفه ای ترن ؟؟!؟!؟
ممنون

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
l
سطح شرکت های خارجی چجوریه ؟ مدام استرس این رو دارم اونها چون خارجی هستن خیلی خیلی از ماها حرفه ای ترن ؟؟!؟!؟
منم همیشه به همین فکر میکنم :D

aliwebgard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
در ورد ويزاي كار كسي اطلاعات داره چجورياس؟ ميگن از ويزاي تحصيلي راحتتره. استراليا گويا از اين لحاظ كيس مناسبيه. اگه جاي من بوديد چيكار ميكرديد؟(مهندس برق، زبان خوب، كارت پايان خدمت دارم، ٦٠ ٧٠ تومن هم موجوده)

مدرک ایران بدرد اونا نمیخوره برای کار

بابا پنج علی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
ممنون

داداشا عاقایون خارجی ها هیچی نیستن شوما برین اونجا میشین رئیسشون غول میدم بهتون

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
تو یکی از پست ها خوندم یکی از موارد رفتن به امریکا ازدواج با شخص امریکایی هست .. میخواستم بدونم بنده که کلی فامیل اونجا دارم و مشکل سربازیو اینارم ندارم واقعا میشه از طریق ازدواج از اینجا رفت؟!
دوست من شما که کلی فامیل اونجا داری چرا به جای اینکه اینجا پست بذاری گوشی رو برنمیداری یه تماس باهاشون نمیگیری و ازشون نمیپرسی که چه طوری میتونی بری آمریکا؟
اونا که اونجا هستند خیلی راحت میتونی از طریق اونا و با کمک اونا بری اونجا ، حتی میتونی چند مدت پیش اونا باشی یا اینکه حداقل 1 ماه مزاحم اقوامتون بشی تا بتونی یه کاری واسه خودت دست و پا کنی و ...........

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
در ورد ويزاي كار كسي اطلاعات داره چجورياس؟ ميگن از ويزاي تحصيلي راحتتره. استراليا گويا از اين لحاظ كيس مناسبيه. اگه جاي من بوديد چيكار ميكرديد؟(مهندس برق، زبان خوب، كارت پايان خدمت دارم، ٦٠ ٧٠ تومن هم موجوده)

با سلام
سطح زبانتون در چه حده؟ آیلتس دارید؟
سابقه کار دارید؟ اگه آره چند سال؟
برای مهاجرت باید اول با خودتون کنار بیاید و فاکتورهای سختی و شروع از زیر صفر رو در نظر بگیرید. تنهایی و غربت در رده آخر قرار دارند!

دوستان من طراح و برنامه نویس وب سایت هستم و به برنامه نویسی PHP تسلط خوبی دارم
مدرک تحصیلی ام کارشناسی هستش !
میخواستم بدونم برای کار و نیروی متخصص به جایی مثلا استرالیا برم میتونم کار خوبی پیدا کنم ؟
من شنیدم برای کار احتیاجی به مدرک زبان نیست , بلکه فقط باید بتونی با کارفرما انگلیسی صحبت کنی و اون حرف هات رو بفهمه تو مصاحبه !؟؟!
ممنون

البته من زیاد در مورد استرالیا اطلاعات ندارم اما برای کانادا توی برنامه جدید مهاجرت skilled worker شما امتیازتونو از فاکتورهایی مثل زبان، سن، مدرک، سابقه کار و انطباق پذیری بدست میارین و اگه امتیازتون از یه حدی پایینتر باشه اصلا اجازه اقدام کردن به مهاجرت رو نخواهید داشت. (توی برنامه قبلی می تونستید اقدام کنید. الانم می تونید اما شانسی نخواهید داشت)
اگه دقیقا برای کانادا میخواین اقدام کنین بفرمایید تا کامل توضیح بدم روند کار به چه صورته. و حدودا چقدر زمان میبره.
اما در مورد کار پیدا کردن اونجا اصلا فکر نکنید کار ساده ایه. سابقه کار زیاد ملاک نیست. بلکه مهارت مهمه.
اگه می خواین برید آقایون بهتره دست به آچار بشن.. کارهایی نظیر جوشکاری (با حداقل 1200 ساعت آموزش) ولوله کشی و خانومها کارهایی نظیر شیرینی پزی و آرایشگری رو یاد بگیرن. چون در بدو ورود می تونه کمک بزرگی باشه.
در کل مهاجرت برنامه ایه که باید توی طولانی مدت انجام بشه تا نتیجه خوب داشته باشه وگرنه ممکنه پشیمونی داشته باشه.

روز خوش

Last edited:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
مدارک مهندسی توی امریکا و استرالیا و نیوزلند طرفدار زیادی دارن

هر دو سال سابقه کارم یه امتیاز حساب میشه

مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد هم که امتیازش جداگانس

زبان هم یه امتیازه جداگانس

kingzegon

Registered User
لایک‌ها
32
دوستان سلام
اگر اطلاع داشته باشید قانونی در ایران وجود داره که میگه آقایان دانشجویی که مشمول خدمت مقدس سربازی هستند برای مقطع لیسانس نمی توانند برای تحصیل به خارج از کشور برن. 2 راه دارن :
1 : سربازیشون رو درست کنند، یعنی دو سال برن تمومش کنن یا از راهی به هر حال معافی یا پایان خدمت بگیرن
2 : مدرک لیسانسشون رو بگیرن و سپس برای دوره ی ارشد اقدام کنند
سوال اول من در همین مورد هستش که این قانون دقیقا منظورش چیه ؟
به این معنی هستش که اصل مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی و دانشگاه نمیده ؟
و یا مثلا اینکه وزارت امور خارجه یا جای دیگه که من اطلاع ندارم اونها رو تایید نمیکنه ؟ چون سفارت کشورها برای ویزای دانشجویی اصل مدارک تحصیلی رو میخوان.
سوال بعدی من هم اینه که اگر مشکل همینه، آیا کشوری رو میشناسید که سفارتش کپی مدارک تحصیلی رو هم قبول کنه و دیگه اصل مدارک رو نخواد ؟
کلا الان راه حل چیه تو این زمینه ؟

پیشاپیش ممنون از همگی

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوستان یه کشور یا چنتا کشور معرفی کنید که مهاجرت بهشون احت و کم هزینه باشه
الویت با جاهاییه که آب و هوا خنک یا سرد یا تگری داره :p:D
جاش مهم نیست حتی اگر گرینلند باشه
مهاجرت به صورت قانونی باشه

Teymori mojtaba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام عزیز
من می تونم ویزای تجاری برای روسیه برای شما بگیرم و شما هم می تونید از اینجا برای US اقدام کنید
در صورت تمایل PM بدید قیمت هم تقریبا 1.5 ملیون میشه, 100% تضمینی در ضمن از اینچا هم برای آمریکا می تونم براتون اقدام کنم
چجوری

amir 1369

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
135
ادامه...
در کل اگه بتونی بری انگلیس کشور خیلی خوبیه من خوشم اومد مخصوصا لندن اگه بری اونجا مهاجر و توریست زیاده کمتر احساس غریبی میکنی
فامیلم که داری از این چی بیشتر میخوای

Sent from my C6903 using Tapatalk
سلام دوست عزیز
من لیسانس مدیریت دارم سربازی هم رفتم
واسه انگلیس نمیشه اقامت گرفت؟چون برادرم هم داره اونجا زندگی میکنه میخواستم بدونم

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
سلام دوست عزیز
من لیسانس مدیریت دارم سربازی هم رفتم
واسه انگلیس نمیشه اقامت گرفت؟چون برادرم هم داره اونجا زندگی میکنه میخواستم بدونم
نع رات نمیدن

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
من می خوام اول با ویزای تحصیلی برم آلمان و بعد اتمام تحصیلم با کار کردن بلو کارت بگیرم اقامت بدن بهم.
حالا سوالم اینجاست: حتما کارم اونجا باید مرتبط با رشته ای که خوندم باشه یا غیرمرتبط هم باشه اقامت می دن؟ این موضوع رو توی نت و دنیای واقعی هر کس یه چیزی می گه! یکی می گه کار فقط باید مرتبط باشه تا بلو کارت بدن یکی می گه کار غیرمرتبط با رشته تحصیلی باشه هم بلوکارت می دن!
خواهشا هر کس جواب سوالمو می دونه دریغ نکنه!

بالا