برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی : XBOX 360 بخرم یا PS3

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست من کلوپ بازی کامپیوتری داره، تازگی ها یه ps3 خریده.
می تونم بگم که خیلی افتضاحه و به قیمتش (800 تا) نمی ارزه.
بازی هاشم خیلی گرونه فکر کنم هر کدوم 50 تومن!

رفیق پولت رو هدر نده.
از من می پرسی نه xbox و نه ps !

من قصدم اين بود كه كامپيوترمو ارتقاء بدم :) الان 8 ماهه دست نگه داشتم ببينم تكليف مبارزه اين دو كنسول چي ميشه ... من شخصا با بازي هاي كامپيوتري خيلي حال ميكنم اينكه تصميم گرفتم از خير ارتقاء كامپيوتر بگذرم و برم سراغ كنسول بخاطر مشخصات سخت افزاري فوق العاده PS3 و حتي XBOX360 بود اينكه شما ميگي افتضاحه چون اون بازي هاي توپي كه بايد بگيريد هوز نگرفتيد و اينكه بازي ها بر طبق توان اين كنسول هنوز درست طراحي نشدن صرف چند بازي نمايانگر قدرت كنسول نيست بايد درست برنامه ريزي و بازي سازي بشه كه در آينده خواهد شد .
البته من فعلا قصد خريد ندارم چون منتظر هستم قيمتش بكشه پائين .... ولي در تصميمم مصمم هستم ارتقاء كامپيوتر رو بي خيال شدم و در خريد كنسول ( احتمال زياد PS3 ) مصمم .... براي ارتقاء كامپيوتر كه بخوام باهاش گيم بزنم هم بالاخره بايد 700 چوب پياده ميشدم ;)
ممنون از نظر شما

ppn

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
6
آخرین قیمت PS3 60GB تو ایران 700 تومان است و راستی می تونی رو PS3 لینوکس هم نصب کنی به نظر من شما همون PS3 رو بگیر تا 1 الی حداکثر 2 ماه دیگه PARADOX BD ISO LOADER میاد

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آخرین قیمت PS3 60GB تو ایران 700 تومان است و راستی می تونی رو PS3 لینوکس هم نصب کنی به نظر من شما همون PS3 رو بگیر تا 1 الی حداکثر 2 ماه دیگه PARADOX BD ISO LOADER میاد

ممنون از خبرت .... رو PS3 نوعي ديسترو از لينوكس بنام Yellow dog نصبه ;)
سیستم عامل PlayStation3 :

سیستم عاملی که برای این کنسول در نظر گرفته شده است آخرین ویرایش از مجموعه سیستم عامل های لینوکس یوده که برای استفاده در PS3 تغییر شکل یافته است ( به صورت یک OS کامل نخواهد بود )

به وسیله این سیستم عامل میتوان بسیاری از کارهای را که PC انجام می دهد انجام داد. ازجمله این کار ها میتوان اشاره کرد به تایپ (با اتصال هر نوع کیبورد که دارای پورت USB باشد) ویرایش فیلم وصد البته تماشای انواع فرمتهای تصویری فرمتهای صوتی جستجوی اینتر نتی و دانلود هر چه که دلتان بخواهد به صورت کاملا مجانی از طریق Account ویژه ای که به خریداران PS3 تعلوق میگیرد و هزاران کار دیگری که حتی فکرش را هم نمیتوانید بکنید .

در ضمن هر وسیله ای را که دارای پورت USB باشد میتوان به آن متصل و از آن استفاده کرد . شایان ذکر است که شرکت سونی در رقابت تنگاتنگ که با رقیب دیرینه خود Microsoft دارد دست به ایجاد پایگاه ایجاد شبکه بازی نموده به طوری که دارندگان PS3 بصورت مجانی بازی های که امکان بازی گروهی (مانند Call if Duty ) در آنها در نظر گرفته شده است از طریق این شبکه و در هر جای دنیا بدون اخلال در انجام بازی انجام دهند.
اينم همه چيز در مورد اين كنسول :
http://www.ps3.websun.biz/

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
هر لینوکسی رو که بخوای میتونی روش نصب کنی فقط باید نسخه ی PPC باشه

سیامک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من قصدم اين بود كه كامپيوترمو ارتقاء بدم :) الان 8 ماهه دست نگه داشتم ببينم تكليف مبارزه اين دو كنسول چي ميشه ... من شخصا با بازي هاي كامپيوتري خيلي حال ميكنم اينكه تصميم گرفتم از خير ارتقاء كامپيوتر بگذرم و برم سراغ كنسول بخاطر مشخصات سخت افزاري فوق العاده PS3 و حتي XBOX360 بود اينكه شما ميگي افتضاحه چون اون بازي هاي توپي كه بايد بگيريد هوز نگرفتيد و اينكه بازي ها بر طبق توان اين كنسول هنوز درست طراحي نشدن صرف چند بازي نمايانگر قدرت كنسول نيست بايد درست برنامه ريزي و بازي سازي بشه كه در آينده خواهد شد .
البته من فعلا قصد خريد ندارم چون منتظر هستم قيمتش بكشه پائين .... ولي در تصميمم مصمم هستم ارتقاء كامپيوتر رو بي خيال شدم و در خريد كنسول ( احتمال زياد PS3 ) مصمم .... براي ارتقاء كامپيوتر كه بخوام باهاش گيم بزنم هم بالاخره بايد 700 چوب پياده ميشدم ;)
ممنون از نظر شما

به خاطر همینه که میگم نمی ارزه!
چون معلوم نیست حرفهایی رو که میگن به واقعیت تبدیل بشه یا نه!
مثلا قبل از اومدن PS3 میگفتن که گرافیک بازی طوری خواهد بود که احساس خواهی کرد تلویزیون نگاه می کنی!
که فکر نکنم واقعیت داشته باشه.

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به خاطر همینه که میگم نمی ارزه!
چون معلوم نیست حرفهایی رو که میگن به واقعیت تبدیل بشه یا نه!
مثلا قبل از اومدن PS3 میگفتن که گرافیک بازی طوری خواهد بود که احساس خواهی کرد تلویزیون نگاه می کنی!
که فکر نکنم واقعیت داشته باشه.

خب بايد صبر كرد .... يه حسني كه اين رقابت داره اينه كه به كيفيت بهتر بازيها ميانجامد .
طبيعتا شركت هاي بازي سازي الان دستشون بازتره .... محدوديت سخت افزاري ندارن ديگه ببينيم چيكار ميكنند :)

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
شما بالا برین پایین بیایین PS3 بهتره ولی شما بیاو اصلا Sony PSP بگیر حالش بیشتره

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان
به نظر شما یه سیستم توپ کامپیوتر واسه بازی جمع کنم بهتره یا یه x360 بگیرم؟کامپیوتر با گرافیک 512 به x360 می رسه؟

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
دوستان
به نظر شما یه سیستم توپ کامپیوتر واسه بازی جمع کنم بهتره یا یه x360 بگیرم؟کامپیوتر با گرافیک 512 به x360 می رسه؟
خوب بستگی داره به خیلی چیزا ولی اگه برای بازی می خوای XBOX 360 یا PS3 بگیر بهتره

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
خب بايد صبر كرد .... يه حسني كه اين رقابت داره اينه كه به كيفيت بهتر بازيها ميانجامد .
طبيعتا شركت هاي بازي سازي الان دستشون بازتره .... محدوديت سخت افزاري ندارن ديگه ببينيم چيكار ميكنند :)

ps3 مطمئنا كنسولي نيس كه در حال حاظر به خاطر عناوين بازيهاي كمش نسبت به رقبايي مسه 360 راحت ازش عبور كرد
درسته كه الان ديگه ثابت شده از 100 درصد نشان برتري يه كنسول بازي تنها شايد 40 درصدش سخت افزار باشه و بقيه مربوط ميشه به همكاري كنسول ساز با توسعه دهندگان بازي كه خوب الان 360 موفق تره كه البته اين موفقيت بشدت به زمان بيشتر عرضه كنسول و شناخت بهتر سازنده ها نسبت به كنسولهاي رقيب(ps3 فقط البته) مربوط ميشه
اما سخت افزاري كه سوني تو ps3 طرح كرده چيزي نيست كه براحتي بشه ازش گذشت از همين الان قدرت بالاي پردازش پردازنده cell رو به عنوان يك برگ برنده براي نيمه دوم عمر كنسولها ميدونن كه بازيها كاملا به قدرت پردازش هسته هاي multi core وابسته ميشن

آقا يه سوالي برام پيش اومد ميخوام ببينم توزيع اين كنسول ها در كشورهاي مختلف چه جوريه ؟؟ آيا كسي آماري داره..؟؟
مثلا XBOX360 فروشش تو انگليس و ژاپن چقدر بوده؟؟
يه تفكري دارم ميخوام نتيجه گيري كنم اگه كسي آمار داره بده ممنون ميشم
و اينكه تصميمو گرفتم و احتمالا برم سراغ ps3 فقط ميخوام بدونم تا چند ماه ديگه فكر ميكنيد قيمتش اساسي بكشه پائين ( حدود 500 تا 600 ) و اينكه البته كپي خور هم بشه ؟؟؟
ممنون

ps3 مدت كميه كه تو اروپا عرضه شده كه با عرضه شدنش در واقع جهاني شد
تو اين مدت كم، فروش قابل توجهش در اروپا تعجب خيليا رو برانگيخته...
اما هيچ كدوم از اينا براي ما اينجا توجيحي بر خريد اين كنسول تا زمان كپي خور شدنش نيست
ps3 حتي اگه 200 دلار هم بشه ارزش خريد نداره چون براي ما خريد هر بازي حدود 50-60 دلار در مياد كه كاملا غير عقلانيه مگه اينكه واقعا بشه از پس هزينه هاش بر اومد
پس در حال حاظر 360 تنها و بهترين انتخاب ممكنه و درمورد آينده هم وضعيت كاملا مبهمه
تا ببينيم هكرها ميتونن از پس لايه هاي امنيتي درايو BD سوني بر بيان

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ps3 مطمئنا كنسولي نيس كه در حال حاظر به خاطر عناوين بازيهاي كمش نسبت به رقبايي مسه 360 راحت ازش عبور كرد
درسته كه الان ديگه ثابت شده از 100 درصد نشان برتري يه كنسول بازي تنها شايد 40 درصدش سخت افزار باشه و بقيه مربوط ميشه به همكاري كنسول ساز با توسعه دهندگان بازي كه خوب الان 360 موفق تره كه البته اين موفقيت بشدت به زمان بيشتر عرضه كنسول و شناخت بهتر سازنده ها نسبت به كنسولهاي رقيب(ps3 فقط البته) مربوط ميشه
اما سخت افزاري كه سوني تو ps3 طرح كرده چيزي نيست كه براحتي بشه ازش گذشت از همين الان قدرت بالاي پردازش پردازنده cell رو به عنوان يك برگ برنده براي نيمه دوم عمر كنسولها ميدونن كه بازيها كاملا به قدرت پردازش هسته هاي multi core وابسته ميشن

ps3 مدت كميه كه تو اروپا عرضه شده كه با عرضه شدنش در واقع جهاني شد
تو اين مدت كم، فروش قابل توجهش در اروپا تعجب خيليا رو برانگيخته...
اما هيچ كدوم از اينا براي ما اينجا توجيحي بر خريد اين كنسول تا زمان كپي خور شدنش نيست
ps3 حتي اگه 200 دلار هم بشه ارزش خريد نداره چون براي ما خريد هر بازي حدود 50-60 دلار در مياد كه كاملا غير عقلانيه مگه اينكه واقعا بشه از پس هزينه هاش بر اومد
پس در حال حاظر 360 تنها و بهترين انتخاب ممكنه و درمورد آينده هم وضعيت كاملا مبهمه
تا ببينيم هكرها ميتونن از پس لايه هاي امنيتي درايو BD سوني بر بيان

ممنون از راهنمائيتون ;)

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
راستی یکی قیمت روز PS3 , و XBOX 360 رو بده !!!!!!!!!!!!

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
610.000 PLAYSTATION3 20GB

PlayStation3 60GB 710,000

Xbox 360 Premium 510.000

Xbox 360 Core System 380.000

قیمت از شرکت رایان صبا _ گرونترین جاست دیگه ؟ !
راستی هک شده که اینقدر ارزون شده ؟! از 1,200 اومد رسید 710 چه خبره ؟!

هک شده؟!

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
610.000 PLAYSTATION3 20GB

PlayStation3 60GB 710,000

Xbox 360 Premium 510.000

Xbox 360 Core System 380.000

قیمت از شرکت رایان صبا _ گرونترین جاست دیگه ؟ !
راستی هک شده که اینقدر ارزون شده ؟! از 1,200 اومد رسید 710 چه خبره ؟!

هک شده؟!
بله گرونترین جاست

Abolfazl-R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببينيد فول لود كردن cell از فول لود كردن يه دو هسته اي ( اوايلي كه آمده بود) سخت تره... پس بگيم 2.5 سال طول بكشه تا برنامه نويسي روي Cell پيشرف كنه... حالا فوقش يه كنسول 4 سال عمر مفيد داشته باشه...

X360 هم عناويني مثل Alan Wake و Halo داره... با اون گرافيك...! كه به نظر من كافيه....

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
منم ديگه متقاعد شدم كه واسه مايي كه تو ايرانيم xbox360بهتره:hmm:
فقط دوستان قيمت دقيق xbox360رو اكه لطف كنن ممنون ميشم.ريجن asia/jياasia/ucپريميوم پك:)

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
کسی نگفت هک شده یا نه ؟!
--
به نظر من کنسول یه چیز سلقه ای هم هست بعلاوه مشخصات ..
و یه چیزی مثل انتخاب CPU َAMD & Intel هستش .. که خیلی ها میگن اینتل بهتره و خیلی ها میگن AMD که AMD ثابت کرده بهترینه و حرف اولو میزنه .. !
پلی استیشن هم مثل AMD ه .. با این تفاوت که بین مردم جا افتاده ..

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
کسی نگفت هک شده یا نه ؟!
--
به نظر من کنسول یه چیز سلقه ای هم هست بعلاوه مشخصات ..
و یه چیزی مثل انتخاب CPU َAMD & Intel هستش .. که خیلی ها میگن اینتل بهتره و خیلی ها میگن AMD که AMD ثابت کرده بهترینه و حرف اولو میزنه .. !
پلی استیشن هم مثل AMD ه .. با این تفاوت که بین مردم جا افتاده ..
اگه منظورت XBOX 360 است هک شده اون هم به طور کامل ! ولی اگه PS3 رو میگی لودرش رو ساختن ولی هنوز باگ داره برای همین هنوز به عموم ندادن

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
آهان پس در راهه منظورم همون PS3 بود ..
XBOX که خیلی وقته هک شده خبر دارم ..
پس دلیله یکباره افت قیمت چی بوده !؟

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
واردات بیش از حد !
گفتن وارد می کنیم 2 برابر قیمت خرید اینجا می فروشیم !

بالا