برگزیده های پرشین تولز

راه اندازی فروشگاه اینترنتی در این شرایط خوب است یا بد؟(مشاوره)

erfanmax

Registered User
لایک‌ها
153
مرسی از شما
خب این ده تومن بابت سئو هستش؟یا با هزینه طراحی سایت و ..
چیزی که توی ذهن من ساخت یه برند خوبه که گرافیکی و خاص از اول شروع بشه و قوی بریم جلو
الان همه جا و همه محصولات رقیبای قوی داره
نکته مثبت ما برای رقابت قیمت میتونه باشه مثلا سایت دی جی کالا کالای ایکس میفروشه 35000 .فروشگاه خانومی همین کالارومیفروشه 32000 که هرجفت این فروشگاها از واسطه این کالارو میخرن و میفروشن.من میتونم به قیمیت که اینا میخرن بزارم روی سایت برای فروش
حالابحثا و مطالبی هم در رابطه با سئو و کلمات کلیدی و بک لینک و اینا خوندم
اینکه با این اهداف شروع بشه ریسک داره و رسکشم برای من یکی خیلی سخت تموم میشه
خیر این هزینه برای سئو هستش و اونم فقط سئو خارجی! سئو داخلی رو خودتون با تلاش میتونید ارتقا بدید و چیزیه که همه وبمسترا باید بتونن خودشون رعایت کنند یا حداقل یه سئو کار توی تیم داشته باشن.
حالا اینم بهتون بگم دیجی کالا یه فروشگاه معمولی نیست! مارکت پلیسه. یعنی ی بستر فروش محصول که فروشنده میاد ثبت نام میکنه و محصولاتشو لیست میکنه و دیجی کالا اونو تبلیغ میکنه و بحثش با یه فروشگاه که همه محصولاتش توی انبار خودشه و مالکیتشونو به عهده داره فرق داره .
به نظر من یکباره همه نوع محصول نفروشید و فروشگاهتونو توی چند دسته متوسط دسته بندی کنید مثلا : موبایل ، کامپیوتر و لوازم جانبی و ...(باید اینم برسی کنید که برای اول کار چ چیزی بیشتر میتونه فروش داشته باشه و رقابتو در نظر بگیرید)
یکسال روی این جور چیزا کار کنید که هم هزینه کمتری براتون اب بخوره و هم اگ جای پیشرفت داشت گسترشش بدید و اینم در نظر بگیرید که دیجی کالا یا بامیلو هم توی روزای اول این همه تنوع محصول نداشتن .

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
خیر این هزینه برای سئو هستش و اونم فقط سئو خارجی! سئو داخلی رو خودتون با تلاش میتونید ارتقا بدید و چیزیه که همه وبمسترا باید بتونن خودشون رعایت کنند یا حداقل یه سئو کار توی تیم داشته باشن.
حالا اینم بهتون بگم دیجی کالا یه فروشگاه معمولی نیست! مارکت پلیسه. یعنی ی بستر فروش محصول که فروشنده میاد ثبت نام میکنه و محصولاتشو لیست میکنه و دیجی کالا اونو تبلیغ میکنه و بحثش با یه فروشگاه که همه محصولاتش توی انبار خودشه و مالکیتشونو به عهده داره فرق داره .
به نظر من یکباره همه نوع محصول نفروشید و فروشگاهتونو توی چند دسته متوسط دسته بندی کنید مثلا : موبایل ، کامپیوتر و لوازم جانبی و ...(باید اینم برسی کنید که برای اول کار چ چیزی بیشتر میتونه فروش داشته باشه و رقابتو در نظر بگیرید)
یکسال روی این جور چیزا کار کنید که هم هزینه کمتری براتون اب بخوره و هم اگ جای پیشرفت داشت گسترشش بدید و اینم در نظر بگیرید که دیجی کالا یا بامیلو هم توی روزای اول این همه تنوع محصول نداشتن .
خب با این تفاصیر هزینه ها بشدت میره بالا!ما هزینه طراحی سایت هم داریم پس
روی همین فکر کردیم
روی چند کلمه که قراره برامون کار انجام بدن
و در رابطه با محصول و دسته بندی هم تقریبا همینه موبایل -رم موبایل-رم کینگستون*رم سندیسک*رم ایکس
کامیپوتر-قاطعات.ماینتور-ماینتور الیجی*مانیتور سامسونگ*مانیتور ایکس
به عهمین ترتیب

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
خب با این تفاصیر هزینه ها بشدت میره بالا!ما هزینه طراحی سایت هم داریم پس
روی همین فکر کردیم
روی چند کلمه که قراره برامون کار انجام بدن
و در رابطه با محصول و دسته بندی هم تقریبا همینه موبایل -رم موبایل-رم کینگستون*رم سندیسک*رم ایکس
کامیپوتر-قاطعات.ماینتور-ماینتور الیجی*مانیتور سامسونگ*مانیتور ایکس
به عهمین ترتیب
علاقه داشته باشی این روزا طراحی سایت کاری نداره! من فروشگاه و کارهای seo رو خودم انجام ش دادم.... به نظر خودمم عالیه...

kavosi

Registered User
لایک‌ها
11
سلام
من در کشور اماراتم در مورد تامین و بحث واردات بدون گمرک به ایران همکاری خاستین در خدمتم

irantablighat

Registered User
لایک‌ها
62
این راه و خیلی ها توش سوخت مالی دادن پیشنهادم اینه از مجموعه وب ها استفاده کنید
نه شرکت عادی یا یه تیم عادی که کار میکنن و تخصص محدود دارن باز بیشتر خواستید میتونیم 2 مورد فوق العاده مناسب بهتون معرفی کنم
پیروز باشی

بالا