برگزیده های پرشین تولز

راه اندازی مغازه لپ تاپ فروشی

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
اگر خواستید بزنید تو کار لپ تاپ حتما خرید و فروش دست دوم داشته باشید تبلت هم در کنارش بفروشید .خدمات ویندوز و آندرید هم کامل یاد بگیرید مثلا لپ تاپ می فروشید 50تومن سود داره اما نصب ویندوز و انتی ویروس و خالی کردن فایلهای مشتری رو هارد و.......30تومن و اون 50تومن 2میلیون سرمایه خوابونده اما این 30تومن سرمایه هم نیاز نداره فقط به سواد خودتون کار داره

SonyH

Registered User
لایک‌ها
23
اگر خواستید بزنید تو کار لپ تاپ حتما خرید و فروش دست دوم داشته باشید تبلت هم در کنارش بفروشید .خدمات ویندوز و آندرید هم کامل یاد بگیرید مثلا لپ تاپ می فروشید 50تومن سود داره اما نصب ویندوز و انتی ویروس و خالی کردن فایلهای مشتری رو هارد و.......30تومن و اون 50تومن 2میلیون سرمایه خوابونده اما این 30تومن سرمایه هم نیاز نداره فقط به سواد خودتون کار داره
ممنون از راهنماییتون،به نکته خیلی مهمی اشاره کردین.

SonyH

Registered User
لایک‌ها
23
سلام دوباره
بعد مدت ها تحقیق به این نتیجه رسیدم که دیگه با وجود مشکلات سر راه و عدم سرمایه کافی و ... هر جوری شده میخوام مغازم رو راه بندازم،لازمه بگم که ما دو نفر هستیم و کل سرمایمون جدا از رهن مغازه حدود 20 میلیونه.
میخوایم از تبلت شروع کنیم...
دوستانی که تجربه و اطلاعات دارند لطفا راهنمایی کنند در مورد آغاز کار و روند کار و ...
مثلا چه تبلت هایی با چه برند و در چه بازه قیمتی بیشتر خریدار دارند ؟
جنسمون رو بهتره از کجا تهیه کنیم ؟
سود تقریبی چقدره ؟
و ...
ممنون
بی صبرانه منتظرم

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
دوست عزیز با این رکود و تورم و این همه دست که تو بازار هست فروشندگی ب صرفه نیست تموم این چیزایی ک میخوای بفروشی اول تعمییراتشو یاد بگیر حالاهرچقدر وقت ببره بعدش نمایندگی اینارو بگیر با گارانتی معتبر دیگه احتیاج ب سرمایه زیادم نیست مشتری اومد زنگ میزنی شرکت ازش بیعانه میگیری جنس با گارانتی بهش میدی در کنارش تعمیرات هم داری اینطور میتونی در بیاری و گرنه باید بشینی صبح تا شب ببینی کی میاد ی لپ تاپ بخره 30 40 تومن واست بمونه

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
دوست عزیز با این رکود و تورم و این همه دست که تو بازار هست فروشندگی ب صرفه نیست تموم این چیزایی ک میخوای بفروشی اول تعمییراتشو یاد بگیر حالاهرچقدر وقت ببره بعدش نمایندگی اینارو بگیر با گارانتی معتبر دیگه احتیاج ب سرمایه زیادم نیست مشتری اومد زنگ میزنی شرکت ازش بیعانه میگیری جنس با گارانتی بهش میدی در کنارش تعمیرات هم داری اینطور میتونی در بیاری و گرنه باید بشینی صبح تا شب ببینی کی میاد ی لپ تاپ بخره 30 40 تومن واست بمونه
در مورد دستگاه های خاص یا گرون قیمت روش شما خوبه اما اکثر مشتری ها دوست دارند دستگاهشون را قبل خرید از نردیک ببینند و خیلی کمتر زیر بار بیعانه می روند و سفارش و.........حتی یک مغازه موجود داشته باشه و 30تومن هم گرون تر بده بازم مشتری میره از همون میخره
در مورد تعمیرات و خدمات کاملا باهاتون موافقم .فروشنده زیاد شده اما متخصص کمه

کلا وضعیت اقتصادی مردم خرابه بیشتر بروید سراغ تبلتهای ارزون و لپ تاپ دست دوم و ارزون قیمت .اصلا و ابدا برای شروع کار دنبال دستگاه گرون نباشید انشاالله کارتون گرفت برای معروف شدن و جذب مشتری خاص دستگاه های گرون هم میارید

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
در مورد دستگاه های خاص یا گرون قیمت روش شما خوبه اما اکثر مشتری ها دوست دارند دستگاهشون را قبل خرید از نردیک ببینند و خیلی کمتر زیر بار بیعانه می روند و سفارش و.........حتی یک مغازه موجود داشته باشه و 30تومن هم گرون تر بده بازم مشتری میره از همون میخره
در مورد تعمیرات و خدمات کاملا باهاتون موافقم .فروشنده زیاد شده اما متخصص کمه

کلا وضعیت اقتصادی مردم خرابه بیشتر بروید سراغ تبلتهای ارزون و لپ تاپ دست دوم و ارزون قیمت .اصلا و ابدا برای شروع کار دنبال دستگاه گرون نباشید انشاالله کارتون گرفت برای معروف شدن و جذب مشتری خاص دستگاه های گرون هم میارید
حرفتون درسته ولی معمولا خیلی ها از طریق اینترنت و بررسی کالا قیمت و مشخصات دستگاه رو میبینن بعد میرن دنبالش چون ب حرف فروشنده ها اعتباری نیست اون طورم ک شما میگی درسته ولی خیلی سرمایه میخواد

SonyH

Registered User
لایک‌ها
23
حرف شما دقیقا درسته و خودم هم دارم روی همین موضوع مانور میدم فقط بحث تعمیرات یه کم برام سخته و دوس دارم سریعتر کارم رو شروع کنم و از این بیکاری خلاص بشم...

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
حرف شما دقیقا درسته و خودم هم دارم روی همین موضوع مانور میدم فقط بحث تعمیرات یه کم برام سخته و دوس دارم سریعتر کارم رو شروع کنم و از این بیکاری خلاص بشم...
بله بیکاری آدمو داغون میکنه ولی کار شما برای فرار از بیکاری مثل تجویز مسکن برای بیماری لا علاج صد در صد موقتیه اگه صبر کنید و درست جلو برید بعد ها نتیجه بهتری میگیرید ب هر حال موفق باشید

SonyH

Registered User
لایک‌ها
23
اصلا نظر دوستان در مورد اینکه از فروش بازی و نرم افزار و لوازم جانبی کامپیوتر کارم رو شروع کنم چطوره !!!

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
اصلا نظر دوستان در مورد اینکه از فروش بازی و نرم افزار و لوازم جانبی کامپیوتر کارم رو شروع کنم چطوره !!!
دوست عزیز کدوم بازی نرم افزار آهنگ فیلم و...رو میشناسین ک به روز ترینش و جدیدترینش تو اینترنت نباشه الان هرکی با 20 تومن ماهیانه خط adsl پرسرعت هیچ نیازی به خرید این چیزها نداره با این همه دستیم ک تو بازار فقط تعمیرات و سخت افزار هست ک میتونه مفید باشه موفق باشی

SonyH

Registered User
لایک‌ها
23
تو تهران شاید تا حدودی حرف شما درست باشه اما آخه تو شهر ما که به جز اینترنت ضایع مخابرات فقط چند تایی شرکت خصوصی هستند که اینترنت محدود اونم با قیمت نجومی ارائه میدنن.بهترین اینترنت محدود 2 مگابیت با حجم 5 گیگ به قیمت ماهیانه 30 هزار،شبها ساعت 2 تا 7 صبح رایگانه.همشم قطع و وصل میشه.یکدفعه هم میبینی حجم مصرفیت بی دلیل دود شد رفت هوا !!
به نظر شما میشه با این اینترنت مثلا یک بازی 10 گیگ معمولی رو دانلود کرد !!!
تازه بیشتر هم دسترسی به چنین اینترنتی ندارند،بیشترشون 256 دارند که برای دانلود واقعا مضحکه :D

SonyH

Registered User
لایک‌ها
23
طبق تحقیقات من خیلی کم پیدا میشن که بازیها و نرم افزارهای پر حجم امروزی رو از اینترنت دانلود کنن چون تو شهر ما بیشتر اینترنت رایتل و کم سرعت adsl دارن :angrybirds10:

.aHMaD.

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
183
داداش واسه خرید عمده لپ تاپ و لوازم جانبی از دبی میتونم کمکت کنم که در نهایت سود خوبی واسه شما داشته باشه .
در این کار اصل بر قیمت رقابتیه و فقط باید یه مدت کار کنین تا تو این حرفه مغازتون جا بیوفته .
سعی کنین در کنار کارتون خدمات هم داشته باشین .
اطلاعاتی خواستین PM بدین تا جایی که بتونم کمکتون میکنم .

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
تو تهران شاید تا حدودی حرف شما درست باشه اما آخه تو شهر ما که به جز اینترنت ضایع مخابرات فقط چند تایی شرکت خصوصی هستند که اینترنت محدود اونم با قیمت نجومی ارائه میدنن.بهترین اینترنت محدود 2 مگابیت با حجم 5 گیگ به قیمت ماهیانه 30 هزار،شبها ساعت 2 تا 7 صبح رایگانه.همشم قطع و وصل میشه.یکدفعه هم میبینی حجم مصرفیت بی دلیل دود شد رفت هوا !!
به نظر شما میشه با این اینترنت مثلا یک بازی 10 گیگ معمولی رو دانلود کرد !!!
تازه بیشتر هم دسترسی به چنین اینترنتی ندارند،بیشترشون 256 دارند که برای دانلود واقعا مضحکه :D
تهران کجا بود من خودم تو ی شهر کوچیک تو استان گیلانم سرعت اینترنتم هم یک مگ هست ک شبا رایگانه دانلود از 1 تا 6 ماهی 60 گیگم دارم دان میکنم اینترنت مخابرات معلومه آشغاله اینجا هم هست ولی کسی ک دان میکنه ازش نمیگیره کدوم شهری و جمعیت؟

zafar09

Registered User
لایک‌ها
34
دوستان کسی موبایل،تبلت یا لب تاب عمده زیر قیمت بازار داره؟لطفا قیمتاشو واسم بفرستید اگه مناسب بود واستون بازاریابی کنم

SonyH

Registered User
لایک‌ها
23
تهران کجا بود من خودم تو ی شهر کوچیک تو استان گیلانم سرعت اینترنتم هم یک مگ هست ک شبا رایگانه دانلود از 1 تا 6 ماهی 60 گیگم دارم دان میکنم اینترنت مخابرات معلومه آشغاله اینجا هم هست ولی کسی ک دان میکنه ازش نمیگیره کدوم شهری و جمعیت؟
شهر که کرمانشاه هستم،جمعیت هم حدود 2 میلیون :D

SonyH

Registered User
لایک‌ها
23
دوستان تاپیک بالا اومد ... :D
بعد کلی این ور و اون ور آخرش امروز و فردا دارم مغازه رو اجاره میکنم و دیگه با توجه به سرمایه و ... تصمیم گرفتم که برم تو کار همون نرم افزار و بازی و ...
مغازه داخل یک مجتمع تجاریه مرکز شهر که فقط مختص کامپیوتره سه طبقه داره که مغازه ما طبقه هم کف هستش و تو این طبقه همکف حدود 10 تا هم مغازه فقط در زمینه خدمات نرم افزاری وجود داره :general711:
نظر دوستان چیه ؟

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
دوستان تاپیک بالا اومد ... :D
بعد کلی این ور و اون ور آخرش امروز و فردا دارم مغازه رو اجاره میکنم و دیگه با توجه به سرمایه و ... تصمیم گرفتم که برم تو کار همون نرم افزار و بازی و ...
مغازه داخل یک مجتمع تجاریه مرکز شهر که فقط مختص کامپیوتره سه طبقه داره که مغازه ما طبقه هم کف هستش و تو این طبقه همکف حدود 10 تا هم مغازه فقط در زمینه خدمات نرم افزاری وجود داره :general711:
نظر دوستان چیه ؟
دوست عزیز نظراتم رو بهت گفتم من الان میشم جای شما و مغازه ای ک شما زدی و همون جا میزنم وشما میشی جای من میای ازم بخری در حالی ک همه چی الان تو اینترنت هست اونم ب روز ترین و جدیدترین؟حرفتون ک تو مرکز استان هستید واینترنت کم سرعت دارید تعجب انگیز من ک تو شهرستان کوچیکم چند سال adsl اومده قید همه خدمات کامپیوتری ها ویدئو کلوپ ها رو زدم جز موارد سخت افزاری مطمئن باش اونایی ک دوام آوردن سخت افزار کار و تعمیر میکنن وگرنه مثلا رو فروش هر dvd بازی 500 تک تومن سود داری اینا رو از رفیقم ک ده سال تقریبا خدمات کام داره پرسیدم نظر خودت حالا برو شاید هم گرفت موفق باشی

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
راستی اینم یادم رفت بگم حتما لپ تاپ و کام رو از مراکز مجاز ک تو تهران هستن بیار چون گارانتی دارن دبی اینا رو بی خیال

SonyH

Registered User
لایک‌ها
23
دوست عزیز نظراتم رو بهت گفتم من الان میشم جای شما و مغازه ای ک شما زدی و همون جا میزنم وشما میشی جای من میای ازم بخری در حالی ک همه چی الان تو اینترنت هست اونم ب روز ترین و جدیدترین؟حرفتون ک تو مرکز استان هستید واینترنت کم سرعت دارید تعجب انگیز من ک تو شهرستان کوچیکم چند سال adsl اومده قید همه خدمات کامپیوتری ها ویدئو کلوپ ها رو زدم جز موارد سخت افزاری مطمئن باش اونایی ک دوام آوردن سخت افزار کار و تعمیر میکنن وگرنه مثلا رو فروش هر dvd بازی 500 تک تومن سود داری اینا رو از رفیقم ک ده سال تقریبا خدمات کام داره پرسیدم نظر خودت حالا برو شاید هم گرفت موفق باشی
من به اینترنت زیر 1 مگ میگم کم سرعت گفتم در جریان باشی :general711:
والا نمیدونم چی بگم،الان تو این پاساژ نزدیک 10 تا مغازه هست فقط تو طبقه همکف که از قدیم که من یادم میاد کارشون همین بوده،الانم دارن همون کار رو ادامه میدن،بحث اینترنت هم درسته حرف شما اما در کل خیلی کم هستن که اینترنت adsl سرعت بالا دارن (بالای 1 مگ) اونم برای دانلود،بیشتر ناواردن،من و خودتو نبین که حرفه ای هستیم،آره من خودم وبمستر حرفه ای هستم از سال 86 تا کنون،الان فقط چند تا دامنه و سایت آماده به کار دارم.الانم دنبال کار خارج از دنیای مجازی هستم،اما همه که اینطور نیستن طرف میبینی از اینترنت دانلود میکنه با مکافات مثلا 10 گیگ بعد نصب نمیشه و ...
ایینرنت هم دردسر خودشو داره،بعد نرم افزارهای تخصصی هست آموزش هست بازی های حجیم هست و ... که کمتر کسی دانلود میکنه همه بیشتر میخرن،بعد ماشاا... الان دوباره قیمت و تعرفه اینترنت رو افزایش دادن :D
از طرفی همه کارها دست توش زیاده بعید میدانم کاری باشه که امیدی داشته باشه مگه دلالی و ...

بالا