برگزیده های پرشین تولز

راه اندازی مغازه لپ تاپ فروشی

SonyH

Registered User
لایک‌ها
23
من الان عمده فروش سراغ دارم مثلا دی وی دی بازی ارجینال با کاور و پک مجاز شرکتی :
بعنوان مثال خودم بازی call of duty رو یک ماه پیش از ارزان ترین جا خریدم 10 هزار در صورتی که عمده فروش بهم میده 4000 یعنی میشه راحت تا 6000 سود کرد،اونطوریام نیست که شما میگین،من یک تجربه ای بدست آوردم اینه :
قبلنا فکر میکردم مثلا من چون خودم تا حالا اصلا در تعمیرکاری نرفتم گوشی و تبلت و ... رو خودم نرم افزاری تعمیر کردم الان همه خودشون اینکارن و ... دیگه این کار فایده نداره در صورتی که اینطور نیست.
نه اصلا اینطوری نیست
یک مسئله هم هست اینه که زیاد دیدم مثلا میری در مکانیکی طرف اومده میگه چراغ ماشینم لامپش سوخته عوضش کن بابا آخه مرد حسابی یک لامپ عوض کردن که کاری نداره خودت خونه عوضش کن،مردم چون مشغله کاری و ... زیاد دارن دنبال راحت ترین راه هستن و سریعترین،من و خودت رو نبین که تو نت دورانی گذراندیم و عمری به سر بردیم :D

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
من به اینترنت زیر 1 مگ میگم کم سرعت گفتم در جریان باشی :general711:
والا نمیدونم چی بگم،الان تو این پاساژ نزدیک 10 تا مغازه هست فقط تو طبقه همکف که از قدیم که من یادم میاد کارشون همین بوده،الانم دارن همون کار رو ادامه میدن،بحث اینترنت هم درسته حرف شما اما در کل خیلی کم هستن که اینترنت adsl سرعت بالا دارن (بالای 1 مگ) اونم برای دانلود،بیشتر ناواردن،من و خودتو نبین که حرفه ای هستیم،آره من خودم وبمستر حرفه ای هستم از سال 86 تا کنون،الان فقط چند تا دامنه و سایت آماده به کار دارم.الانم دنبال کار خارج از دنیای مجازی هستم،اما همه که اینطور نیستن طرف میبینی از اینترنت دانلود میکنه با مکافات مثلا 10 گیگ بعد نصب نمیشه و ...
ایینرنت هم دردسر خودشو داره،بعد نرم افزارهای تخصصی هست آموزش هست بازی های حجیم هست و ... که کمتر کسی دانلود میکنه همه بیشتر میخرن،بعد ماشاا... الان دوباره قیمت و تعرفه اینترنت رو افزایش دادن :D
از طرفی همه کارها دست توش زیاده بعید میدانم کاری باشه که امیدی داشته باشه مگه دلالی و ...
کی گفته کمتر کسی دانلود میکنه من خودم بارها شده بازی خریدم مشکل داشته ولی از وقتی دانلود میکنم راحت شدم با همین اینترنت کم سرعت ک شما میگید کل آف دیوتی آخری رو چهار 5 روز میشه دانلود کرد همچنین نرم افزارهای سنگین و کلی فیلم و چیزهای دیگه درمورد تعمیرات هم بله میشه بعضی چیزا رو دستی درست کرد ولی مثلا اگه چیپست لپ تاپت یا ی قطعه مهم از کامپیوتر مثل cpu سوخت میتونی تعمیر یا تعویض کنی؟نه چون کار تعمیرات چی هاست بازی call of هم چون تعداد dvd ها و مشخصات سخت افزاری سیستم بالاست کمتر خواهان داره اکثر خدمات کامپیوتری ها نمیارن البته شما که اینطور جواب میدی تصمیمتو گرفتی میخوای ببینی بقیه چی میگن دیگه ب حرف دیگران کار نداشته باش وقتی تصمیمتو گرفتی برو جلو شاید کارت گرفت

SonyH

Registered User
لایک‌ها
23
کی گفته کمتر کسی دانلود میکنه من خودم بارها شده بازی خریدم مشکل داشته ولی از وقتی دانلود میکنم راحت شدم با همین اینترنت کم سرعت ک شما میگید کل آف دیوتی آخری رو چهار 5 روز میشه دانلود کرد همچنین نرم افزارهای سنگین و کلی فیلم و چیزهای دیگه درمورد تعمیرات هم بله میشه بعضی چیزا رو دستی درست کرد ولی مثلا اگه چیپست لپ تاپت یا ی قطعه مهم از کامپیوتر مثل cpu سوخت میتونی تعمیر یا تعویض کنی؟نه چون کار تعمیرات چی هاست بازی call of هم چون تعداد dvd ها و مشخصات سخت افزاری سیستم بالاست کمتر خواهان داره اکثر خدمات کامپیوتری ها نمیارن البته شما که اینطور جواب میدی تصمیمتو گرفتی میخوای ببینی بقیه چی میگن دیگه ب حرف دیگران کار نداشته باش وقتی تصمیمتو گرفتی برو جلو شاید کارت گرفت
هدف من این نبوده که تا ابد اینکار رو بکنم،قصدم این بوده از نرم افزار شروع کنم بعدش تغییرات میدم با توجه به وضعیت بازار و شهر و ... ممکنه مثلا اینبار برم تو کار لپ تاپ و .. منظورم اینه چون سرمایم کمه شاید از نرم افزار و بازی شروع کنم بهتر باشه،اخه سرمایه من به اندازه ۵ تا لپ تاپ هم نیست به نظرتون میتونم کار دیگری انجام بدم !
این نیست که تصمیم قطعی گرفته باشم دارم از رو ناچاری شروع میکنم،هی ابرومان تو در و همسایه رفت از بیکاری،به عبارتی از رو ناچاریه همین وبس:(

SonyH

Registered User
لایک‌ها
23
پی تی هم با همه خوبی هایی که داره بعضی مواقع ادم سردرگم میشه چیکار کنه ...
مثلا تا حالا ندیدم تو پی تی ایده ای بدم بگن خوبه بیشتر میگن دست زیاده،بازار کساده،مردم قدرت خرید ندارن و ... اخه بابا یکی هم به فکر این همه بیکار باشه،ادم که نمیتونه تا ابد تو دنیای مجازی فعالیت کنه :D

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
پی تی هم با همه خوبی هایی که داره بعضی مواقع ادم سردرگم میشه چیکار کنه ...
مثلا تا حالا ندیدم تو پی تی ایده ای بدم بگن خوبه بیشتر میگن دست زیاده،بازار کساده،مردم قدرت خرید ندارن و ... اخه بابا یکی هم به فکر این همه بیکار باشه،ادم که نمیتونه تا ابد تو دنیای مجازی فعالیت کنه :D
درست دوست عزیز بیکاری زیاد و دست هم زیاد چون از رو ناچاری میری دیگه همون ناچاریه دیگه ولی تعمیرات اگه یاد بگیری و کارتم خوب باشه آیندتم تضمین و نمیخواد شغل عوض کنی موفق باشی

SonyH

Registered User
لایک‌ها
23
درست دوست عزیز بیکاری زیاد و دست هم زیاد چون از رو ناچاری میری دیگه همون ناچاریه دیگه ولی تعمیرات اگه یاد بگیری و کارتم خوب باشه آیندتم تضمین و نمیخواد شغل عوض کنی موفق باشی
من حرفتون رو قبول دارم،تا اونجایی که من اطلاع دارم تو شهر ما آموزشگاه خوبی نمیدونم باشه یا نه واسه آموزش تعمیرات؟
حقیقتش زیاد به مقوله موبایل علاقه ندارم اما شاید بتونم رو تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ مانور بدم،در این مورد تحقیق میکنم که یه آموزشگاه خوب ببینم تو شهرمون پیدا میشه،آموزشگاهی که ارزششو داشته باشه که آدم هزینه کنه وقت بزاره بعدش بتونه واسه خودش اشتغال زایی کنه و واقعا بتونه تو بازار کار کنه،اگه اینطور باشه آره به نظرم ارزششو داره و با حرف شما موافقم
شکی نیست که همه میتونن فروشنده باشن اما تو هزاری یکی میتونه تعمیر کنه چون کار هر کسی نیست و نیاز به تخصص داره :D

alphi

Registered User
لایک‌ها
308
داش هم نرم افزار و بازی بیار هم قاب و جلد گوشی میتونی تبلت هم بیاری/ مخصوصا مخصوصا قاب گوشی خییییییییییییییییلی فروشش خوبه;)
اینجا که سوییس نیست همه چی قاطی بیار :D;)

بالا