برگزیده های پرشین تولز

راه مهاجرت به امریکا و کانادا 100 % قطعی در 1 ماه.

پرستو66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
66
هههه. اولا کوچولوم باشم شعورم از تو گنده بیشتره.تو انقد ناقص العقلی که نمیفهمی این عکس خود nigga نیست و مذهب و ********** هم یادت نداده که کسی رو تحقیر نکنی ، ثانیا انقد شعورت اندک هس که قدرت تجزیه و تحلیلت پایینه و نمیتونی مفهوم جمله رو استنباط کنی، من تهدید کردم ؟ مگه صاحب دولت و قدرتی هستم ؟ من گفتم هر حکومتی پایانی داره ، دگ اگه منکرش باشی که دگ هیچی. و تو این مورد هم شکی نیس ، بله امریکا و حامیانش هیچ غلطی نمیتونن بکنن ، چون خودشون متوحش نیستن که با اقوام متوحش بتونن مقابله کنن. جهنمی هم در کار باشه شما اقوام متوحش تو خونه ۸هستین ، نگران ما بهشتیا نباشید. حالا برو خودتو قاطی پستی که بهت ارتباطی نداره نکن.

sina-efron

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
هههه. اولا کوچولوم باشم شعورم از تو گنده بیشتره.تو انقد ناقص العقلی که نمیفهمی این عکس خود nigga نیست و مذهب و ********** هم یادت نداده که کسی رو تحقیر نکنی ، ثانیا انقد شعورت اندک هس که قدرت تجزیه و تحلیلت پایینه و نمیتونی مفهوم جمله رو استنباط کنی، من تهدید کردم ؟ مگه صاحب دولت و قدرتی هستم ؟ من گفتم هر حکومتی پایانی داره ، دگ اگه منکرش باشی که دگ هیچی. و تو این مورد هم شکی نیس ، بله امریکا و حامیانش هیچ غلطی نمیتونن بکنن ، چون خودشون متوحش نیستن که با اقوام متوحش بتونن مقابله کنن. جهنمی هم در کار باشه شما اقوام متوحش تو خونه ۸هستین ، نگران ما بهشتیا نباشید. حالا برو خودتو قاطی پستی که بهت ارتباطی نداره نکن.
سلام پرستو خانم ایشالا هر جایی که هستی سلامتو سر زنده باشی میخوام باهاتون ارتباط بر قرار کنم و میخوام در مورد یه سری چیزای خلاصی بدونم که اطلاعی ندارم میخوام میتونیدتو لاین پیدام کنید ایدی لاینم sina-kh001 هستش ممنونم میشم جواب بدین

persianavatar

Registered User
لایک‌ها
260
مهاجرت به امریکا خیانت به اسلام و ایران است .دست بردارید از این کارها
حالا کاری نداریم به این تاپیک یا کاری نداریم به کلاه برداری
ولی کجای این مهاجرت خیانته ؟ برادر گل من مغز داری یکم فکر کن هم خودتو بذار جای من هم در جایگاه خودت فکر کن
درضمن بنده از این صحبت نه قصد توحین به جانب هیچ فردی را دارم نه هیچ قومیتی نه هیچ دینی !
انسان اگر اشرف مخلوقاته پس یک سری تفاوت ها داره که تا جایی که تو مدرسه و دانشگاه یاد میگیریم یکی عقله یکی توانایی انتخاب !
با تشکر از این دوست عزیز و دیگر دوستان خواننده

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
من دلواپس کاربر پرستو هستم بنده خدا اینقدر حرص میخوره میترسم شیرش خشک بشه

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
عقل چیز خوبی هست که متاسفانه عده ی زیادی در کشور ما کم که هیچ کلا فاقد عقل هستن.!!!!!؟؟؟
میگن هر کی از اینجا بره خائنه!!
درست حق با شماست.

خب حالا اینایی که میرن و خائن هستن و بهشون فحش میدید ، میرن اونور و با امکانات و ارزشهایی که اونور براشون قائل میشن در کشور های غربی و کثافت(به گفته شما) میشن دکتر و پروفسور و ... .
بعد اونموقع همون آدمهای بی عقل میان میگن فلانی رو نگاه. این دانشمند ایرانی الاصل هستا.
ایرانیا مغزن. خدا خیرش بده. پرچمه ایرانو برده بالا و هزارتا خا *مالیو *یر خوری و ..... .
شما هنوز نمیدونید با خودتون چند چند هستید پس در مورد دیگران تز ندید.
تا دیروز خائن بود ، حالا به جایی رسیده شده دانشمند ایرانی الاصل؟ شده مرد یا زن خوب؟شده قهرمان؟ ایرانیا مغز شدن؟ناسا رو ما داریم میچرخونیم؟ ناسا دست ایران هست؟
اگر نمیدونید چندتا از این خائنا برات نام ببرم؟
یکیش پروفسور سمیعی خائن هست!!(جسارت نباشه خدمت این بزرگوار و برای یکسری ابله این حرف ناشایست رو برای این فرد بزرگ مجبورا نوشتم) اون موقع که رفت همه میگفتن خائن و وطن فروش.رفت اونور بهش بها دادن و تحصیل کرد و خودش هم خیلی زحمت کشید و شد پروفسور. حالا همون آدمهای ****** و بی عقل که تا دیروز بهش میگفتن خائن الان میگن عجب آدم خوبی هست ، پرچم ایرانو برد بالا و ... .
حوصله ندارم و خلاصه کردم.
دفعه دیگه آدمهای بی عقل و بی فکری ببینم چنان سر تا پا میشورمش که یا من برم رو هوا یا پی تی کلا تعصیل کنه.

بی عقلی و کوته فکری تا کی؟
انسانهای پست محیط اطزراف خودشون هم پست میبینن چون بلندی براشون غیرقابل دسترس هست.
دم همه اونایی که رفتن گرم و اونایی که میخوان برن هم گرمتتر.

ReZaTaK7

Registered User
لایک‌ها
148
این تلقینی بیش نیست.شما از راه دین برگشته اید و به شیطان پناه بردیده اید.از زیر سایه حکومت اسلامی خارج شده اید و به کفار پناهنده شده اید.شما در اخرت از زیان کاران خواهید بود .ولی فقیه و جانشین پیغمبر را نالایق می خوانید .در حالی که نمی دانید اگر ولی فقیه نبود امروز کشوری به نام ایران وجود خارجی نداشت.تحت تاثیر رسانه های بیگانه شست و شوی مغزی شدید و به دلیل اینکه همه افراد اطرافتون منحرف بودند به این راه کشیده شدید.در اخر هم باید بگم که صدای دهل از دور خوش است .مطمئنم که در بدترین شرایط و با هزاران توهین دارید اونجا زندگی میکنید
:general705::general705::general705::general705::general705::general705::general705::general705::general705::general705::general705::general705::general107::general107::general107::general107::general107::general107::general107::general107::general107::general107::general107::general107::general107:
این طور که معلومه از مزدوری برای کفار پشیمان نشده اید.معلوم نیست اونور کدوم دستشویی رو طی میکشی که اینقد خوشحالی.به کوری چشم امریکا و صهیونیست ها و مزدورای داخلیش همینه که هست .هر کس ناراحته شوتش میکنیم بیرون
:general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general707::general107::general107::general107::general107::general107::general107::general107::general107::general107::general107::general107::general107::general107:

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
جمله های بالا از شماست @ReZaTaK7 یا نقل قول کردید؟
آقا من اولین نفریم که حاضرم شوتم کنن بیرون:general706::general707::general610::general609:
همه چیزایی که اینجا دارم هم میبخشم به دولت و ملت غیورش و با افتخار شوت میشم.
اما اینو بگم که فردا اونور هر چی شدم(یا بهتر بگم هر گوهی شدم برای خودم و اون کشور میزبان شدم) و اگر کسی بگه فلانی ایرانی بود یا ایرانی االاصل هست خودم ***شو مورد عنایت قرار میدم؟
قبوله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با اجازه بزرگترها:rolleyes:

ReZaTaK7

Registered User
لایک‌ها
148
جمله های بالا از شماست @ReZaTaK7 یا نقل قول کردید؟
آقا من اولین نفریم که حاضرم شوتم کنن بیرون:general706::general707::general610::general609:
همه چیزایی که اینجا دارم هم میبخشم به دولت و ملت غیورش و با افتخار شوت میشم.
اما اینو بگم که فردا اونور هر چی شدم(یا بهتر بگم هر گوهی شدم برای خودم و اون کشور میزبان شدم) و اگر کسی بگه فلانی ایرانی بود یا ایرانی االاصل هست خودم ***شو مورد عنایت قرار میدم؟
قبوله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با اجازه بزرگترها:rolleyes:
s151.gif
1041.gif
داشم نقل قوله
ugly004.gif
ugly_irre.gif

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251
سلام دوستان .

کسی اینجا همسفر هست که با هم بریم امریکا/کانادا برای ...... ؟

راه ها :

1 - با هزینه 7 ملیون تومن از یکی از کشور هایه شینگن ویزا میگیرن براتون و بعد به هلند میرین و از اونجا هوایی با 8000 یورو به امریکا/کانادا هوایی میریم.
2 - به صورت قاچاق از ایران با 2000 دلار میریم ترکیه و از اونجا با 2000 دلار میریم میریم یونان و از اونجا با 2000 میریم ایتالیا و از اونجا هم با قطار مستقیم به هلند میریم و در هلند 8000 یورو میریم امریکا/کانادا.

طریقه پرداخت پول :

1 - برای قانونی رفتن به شینگن : در یکی از اژانس هایه مسافرتی قرار داد میبندین و بعد از کار پول رو پرداخت میکنین و حد اقل 40 روز طول میکشه و و هیچ مدرکی جز پاسپورت نمیخاد.
2 - برای غیر قانونی رفتن به شینگن : پور در سرافی در تهران به انتخاب خودمون میزاریم و بعد ادم پرون ما رو میبره و بعد از رسیدن پول رو بر میداره.
3 - برای رفتن به هلند : پول رو در یک سرافی در هلند میزاریم و بعد با پاس اروپایی ما رو میفرستن به امریکا/ کانادا بعد از رسیدن پول رو ازاد میکنیم که بر دارن پول رو.

بچه ها کسی هست با هم بریم ؟
چون به صورت معمولی رفتن به امریکا 15000 دلار هست ولی چون ما گروهی هستین و تا الان 5 نفر هستیم که داریم میریم ارزون تر میگیره.
کسی هست ؟
کاش روزی بشه که کشور خودمون مثل کشور امریکا و کانادا بشه که نیازی به مهاجرت نداشته باشیم.جای تاسفه که یه نفر تو مملکت خودش راحت نباشه

sadegh_ch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دلم برای ایران تنگ شده، ایران خیلی قشنگیا داره ، کشور بسیار ثروتمندیه ، افسوس که به دست نالایقان اداره میشه و همه ثروتش به تاراج میره.توی ایران همه چی داشتیم الا آرامش. آرامش با داشتن خونه خوب و ماشین خوب و شغل خوب و.. بدست نمیاد. اما تو خارج از کشور با نداشتن رفاه، با وجود غربت و تنهایی ، با محسوب شدن ی غریبه و انسان درجه ۲، باز آرامش داری و استرس معنایی نداره.
سلام پرستو خانم هر جایی هستید موفق باشید
من چجوری میتونم با شما ارتباط برقرار کنم

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

samaneh1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من فکر کنم بهترین روش این هستش که با ثبت شرکت آدم بره هم کار داره ، دیگه لازم نداره توالت بشوره هم با کلاس تره . خواهر من و دامادمون با آقای آیدین احدیانی تو موسسه حقوقی پرنده سفید عدالت به راحتی و قانونی شرکت ثبت کردن تو لیتوانی و با اینکه قانون هاشون یکم سخت شده الان اما خیلی راضین . خودمم با همین موسسه اقدام می کنم دلیلی به کار خلاف هم نداره .

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
لطفا در صورت امکان شرایط و هزینه هاشو برای بنده ارسال بفرمایید.
آدرس سایت اگر دارن و شماره تماس موسسه هم لطف بفرمایید
با تشکر

بالا