برگزیده های پرشین تولز

راه مهاجرت به امریکا و کانادا 100 % قطعی در 1 ماه.

mamaly021

Registered User
لایک‌ها
131
من فکر کنم بهترین روش این هستش که با ثبت شرکت آدم بره هم کار داره ، دیگه لازم نداره توالت بشوره هم با کلاس تره . خواهر من و دامادمون با آقای آیدین احدیانی تو موسسه حقوقی پرنده سفید عدالت به راحتی و قانونی شرکت ثبت کردن تو لیتوانی و با اینکه قانون هاشون یکم سخت شده الان اما خیلی راضین . خودمم با همین موسسه اقدام می کنم دلیلی به کار خلاف هم نداره .
تبلیغ زیر پوستی میکنی؟:D

پرستو66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
66
من فکر کنم بهترین روش این هستش که با ثبت شرکت آدم بره هم کار داره ، دیگه لازم نداره توالت بشوره هم با کلاس تره . خواهر من و دامادمون با آقای آیدین احدیانی تو موسسه حقوقی پرنده سفید عدالت به راحتی و قانونی شرکت ثبت کردن تو لیتوانی و با اینکه قانون هاشون یکم سخت شده الان اما خیلی راضین . خودمم با همین موسسه اقدام می کنم دلیلی به کار خلاف هم نداره .[/QUOTE
ثبت شرکت یکی از بهترین راههای مهاجرته، ولی من نوعی و شاید خیلیای دگ، برامون زبان کشور مقصد ،تو اولویت باشه، مثلا من برم تو لیتوانی چیکار کنم ؟ زبان لیتوانی یاد بگیرم ؟ بهتر نیست آدم اون انرژی رو صرف کار دیگه ای بکنه .لیتوانی جز اتحادیه اروپاست ؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سلام دوستان
کشوری که برای مهاجرت هم راحت باشه هم کم هزینه جایی هست؟ جاش مهم نیست ( فقط افقانستان و ... نباشه )

اکوادور چطوره؟
http://irantoecuador.com/چرا-اکوادور-را-برای-مهاجرت-انتخاب-کنیم-3/

http://irantoecuador.com/راه-ای-اقامت/

http://irantoecuador.com/هزینه-ها/

http://irantoecuador.com/هزینه-های-شروع-2/

http://iranecuador.com/اقامت-ویزا-مهاجرت-اکوادور/

نظرتون چیه؟؟؟؟

rezamonadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خوشم میاد که اهل خطر کردن هستید
این آیدین احدیانی و اون شرکت پرنده سفید عدالت کلا کارش درست نیست

موضوع از این قراره که یکسالی است که رییس ثبت شرکت ها با کانون وکلای دادگستری لج افتاده .سر همین دیگه ثبت موسسه حقوقی مجوز نمیخواد این آدم با استفاده از این نقطه ضعف قانونی اقدام به ثبت موسسه حقوقی نموده در صورتی که هیچ سابقه و تحصیلاتی در امور حقوقی نداره .
منم یک بار با ایشون حرف زدم
به من گفت من وکیل هستم و در ضمن همسرم هم در لیتوانی وکیل است
بعد دیدم کلا همه چی دروغ است
یک سرچ ساده تو گوگل زدم دیدم کلی آدما رو تیغ زده
من که فریبشو نخوردم اما تو سایت مهاجرسرا کلی مطلب راجع بهش نوشتند و چند تا وب لاگ هم مال باختگان درست کردند ظاهرا

این پروفایل samaneh1356 هم احتمالا مال خودش است که اومده اینجا زیرپوستی برای یک موسسه غیرمجاز جقوقی و دلال فاقد متخصص اقدام به تبلیغ میکنه

rezamonadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من فکر کنم بهترین روش این هستش که با ثبت شرکت آدم بره هم کار داره ، دیگه لازم نداره توالت بشوره هم با کلاس تره . خواهر من و دامادمون با آقای آیدین احدیانی تو موسسه حقوقی پرنده سفید عدالت به راحتی و قانونی شرکت ثبت کردن تو لیتوانی و با اینکه قانون هاشون یکم سخت شده الان اما خیلی راضین . خودمم با همین موسسه اقدام می کنم دلیلی به کار خلاف هم نداره .

این آیدین احدیانی و اون شرکت پرنده سفید عدالت کلا کارش درست نیست

موضوع از این قراره که یکسالی است که رییس ثبت شرکت ها با کانون وکلای دادگستری لج افتاده .سر همین دیگه ثبت موسسه حقوقی مجوز نمیخواد این آدم با استفاده از این نقطه ضعف قانونی اقدام به ثبت موسسه حقوقی نموده در صورتی که هیچ سابقه و تحصیلاتی در امور حقوقی نداره .
منم یک بار با ایشون حرف زدم
به من گفت من وکیل هستم و در ضمن همسرم هم در لیتوانی وکیل است
بعد دیدم کلا همه چی دروغ است
یک سرچ ساده تو گوگل زدم دیدم کلی آدما رو تیغ زده
من که فریبشو نخوردم اما تو سایت مهاجرسرا کلی مطلب راجع بهش نوشتند و چند تا وب لاگ هم مال باختگان درست کردند ظاهرا

این پروفایل samaneh1356 هم احتمالا مال خودش است که اومده اینجا زیرپوستی برای یک موسسه غیرمجاز جقوقی و دلال فاقد متخصص اقدام به تبلیغ میکنه

amirhack590

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببینین دوستان من نمیگم نرین آمریکا.
آدم تو آمریکا میتونه معنای واقعیه عشق و محبت و دوستی و رفاقت رو بفهمه و همه اینارو یه خانواده بدونه و خانواده خیلی براشون با ارزشه ولی اگه بخواین با 15 میلیون یا اصلا 50 میلیونم برین آمریکا آخرش میشین ی گدا که گوشه خیابون های آمریکا میشینه
تازه اگه موفق بشین جای اینکارا بیاین اگر میتونین ادامه تصیل بدین حتما اینکارو بکنین و تا میتونین از پناهندگی دوری کنین چون بعد پناهندگی اگه یه موقع اونجا نتونستید دووم بیارین بتونین برگردین ایران.
ولی اگه بمن باشه خداوکیلی گدایی تو اونجارو هم قبول میکنم ولی در آرامش زندگی کنم و بمیرم .
آمریکا جدا مسائل مالی اقتصادی که تو جهان کشور آرزوها حساب میشه آدم میتونه بهترین وضعیت عاطفی رو داشته باشه.

amirhack590

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
و اینم بگم اگه واقعا مثل من عاشق آمریکا هستین بیاین تلگرام تا باهم صحبت کنیم یا یه گروه بزنیم
09102115143
دوستان الکی دنبال راه آسون برای رفتن به اونجا نباشن هیچ راهی اسون تر از لاتاری نیست این EB3 و بقیه همه پر خرج و تعداد کسانی که از این طریق موفق به مهاجرت شده خیلی کم است

talebi1372

Registered User
لایک‌ها
256
بابا الان همه دارن تز قضیه مهاجرت سو استفاده میکنن . بهترین کار اینه که به صورت قانونی اقدام کنید و از وکلای کشور مقصد استفاده کنید تا کارتون سریعتر و ارزون تر ختم به خیر بشه .
قاچاقی میبرن یر به نیست میکنن یا دیپورت میشین . راه های بهتری هست . یک وکیل خارجی و کمی تسلط به زبان کارتون رو 200 درصد از همین موسسه های ایرانی بهتر جلو میبره .

amirhack590

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
درسته منم همینو میگم تازه دعا کنن نهایتا به زندان ختم شه چون استرالیا ادمای زیادیو غرق میکنن (پناهنده هارو میگم)

amirhack590

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
پرستو 66 میشه بگی برای چی دقیقا میخوای بری؟!!
و اینم بگو ک چند سالته.

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
بابا الان همه دارن تز قضیه مهاجرت سو استفاده میکنن . بهترین کار اینه که به صورت قانونی اقدام کنید و از وکلای کشور مقصد استفاده کنید تا کارتون سریعتر و ارزون تر ختم به خیر بشه .
قاچاقی میبرن یر به نیست میکنن یا دیپورت میشین . راه های بهتری هست . یک وکیل خارجی و کمی تسلط به زبان کارتون رو 200 درصد از همین موسسه های ایرانی بهتر جلو میبره .

اقدام کردن از طریق وکیلهایی که گفتید یا این موسسه ها حدودا چقدر هزینه داره؟؟؟

اون دوستمون هم که گفتن با ثبت شرکت تو لیتوانی برید ، اون چقدر هزینه میخواد حدودا؟!!

چون شرکت که ثبت میکنید ، باید نقدینگی هم داشته باشید و کاری هم بلد باشید تا شرکت ثبت کنید.

Setarreh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام . من مطالب و خوندم و خواستم اطلاعاتي رو كه دارم بدم . يكي از دوستانم يك ماه و نيم پيش از طريق قاچاقي رفت كانادا ولي كارش يك ماهه انجام شد و الان هم من دارم از همون طريق اقدام ميكنم چون خودم هم از همين طريق دارم ميرم خواستم بگم .

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
و اینم بگم اگه واقعا مثل من عاشق آمریکا هستین بیاین تلگرام تا باهم صحبت کنیم یا یه گروه بزنیم
09102115143
دوستان الکی دنبال راه آسون برای رفتن به اونجا نباشن هیچ راهی اسون تر از لاتاری نیست این EB3 و بقیه همه پر خرج و تعداد کسانی که از این طریق موفق به مهاجرت شده خیلی کم است
سعی کن ممل آمریکایی زیاد نگاه نکنی! از توهم بیا بیرون. امریکا 4K می بینی مملکت خودت رو سیاه سفید! کسی که تو مملکت خودش هیچ پخی نشده تو امریکا هم هیچی نمیشه یه کارتن خواب به کارتن خواب های امریکا اضافه میکنی

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
حتما باید پیشنهاد کاری باشه برای رفتن به عمیرکا یا چانادا

اقا من اونقدری درامد دارم کا نیاز به کار نباشه

Sent from my SM-G928C using Tapatalk

بالا