برگزیده های پرشین تولز

رشید پور: نه این قرارمون نبود...

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
یعنی الان ایشون ضد اتقلاب و محارب محسوب میشه یا راه بازگشتی هست؟

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
نه این قرارمون نبود من تنهایی دستمال بکشم.

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
یعنی الان ایشون ضد اتقلاب و محارب محسوب میشه یا راه بازگشتی هست؟

خودت این رو ببین تا تهش رو برو!! ببین چه راحت به یه مسلمون هر انگی رو می بندن اینهایی که ادعاشون اونجای آسمون رو پاره کرده!

-------

البرز در گفتگو با يك منبع آگاه دريافت كه فرشيد منافي از اعضاي اصلي گروه منحرف TSM بوده و حتي ازدواج خودش با يكي از اعضاي اين گروه و كاملا با آداب اين فرقه انجام داده است.
فرشيد منافي گوينده سابق راديو به راديو فردا پيوسته است. به گزارش البرز اين فرد چندي پيش کشور را ترک کرد و در صفحه اينترنتي خود در فيس بوک بدون آنکه اشاره کند به چه مقصدي کشور را ترک کرده نوشت: "خداحافظ ايران"

اينک برخي شايعات قوي حکايت از ان دارد که او به راديوي وابسته به سازمان سيا - راديو فردا - پيوسته است.

مشهورترين برنامه هاي منافي در زمان حضور خود در راديو جوان برنامه اي با نام جواني به وقت فردا و نيز برنامه روي خط جواني بود.

البرز نوشت:شنيده مي شود که منافي برنامه اي با نام "راديو پس فردا" روي انتن راديوي بيگانه خواهد برد.

او در تازه ترين مطلب صفحه فيس بوکش با ابراز علاقه! به کشور و هموطنانش عميقا از اينکه مجبور شده!!! ايران را ترک کند ابراز تاسف کرده است.

فرشيد منافي رابطه استخدام رسمي با سازمان صداوسيما نداشته و تنها به عنوان نيروي پروژه اي همکاري مي کرده است.

او پس از آنکه تصويرش در يک مهماني زيرزميني در جمع گروهي با عقايد منحرف ديده شد از کار کنار گذاشته شد. منافي سري هم به تلويزيون زد و در شبکه سه بخشي از برنامه صبح امد را اجرا کرد اما تجربه کار تصوير براي او موفق نبود و لاجرم به کارهاي توليد استوديويي در خارج از صداوسيما روي اورد و اين اواخر براي يکي از شرکتهاي خدمات تلفن همراه تبليغات مي خواند او يک راديوي اينترنتي شخصي هم راه اندازي کرده بود.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
البرز در گفتگو با يك منبع آگاه دريافت كه فرشيد منافي از اعضاي اصلي گروه منحرف TSM بوده و حتي ازدواج خودش با يكي از اعضاي اين گروه و كاملا با آداب اين فرقه انجام داده است.
دو روز دیگه در مورد استاد شجریان :
"او که عضو فرقه شیطان پرستی RFS می باشد , در طول این سالها به عنوان جاسوس دو جانبه در خدمت صَهیونیست بوده و از این راه روزی خود را به دست می آورده است ..."
به کجا داریم میریم ؟!

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
این رشیدپور اصلا چجوری وارد صدا و سیما شد؟
فکر کنم پدرش شیمیایی بوده و به خاطر همون سهمیه مجریگری صدا و سیما بهش تعلق گرفته

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
این رشیدپور اصلا چجوری وارد صدا و سیما شد؟
فکر کنم پدرش شیمیایی بوده و به خاطر همون سهمیه مجریگری صدا و سیما بهش تعلق گرفته
نه بابا بنده خدا اون زمانی که مدرسه میرفتم توی صبح به خیر ایران 5 دقیقه می اومد یه جوکی میگفت و میرفت ! کسی تحویلش نمیگرفت ! یه جورایی آدم دلش میسوخت براش :دی بعد چند تا برنامه شب شیشه ای و مثلث شیشه ای و ... اجرا کرد و ...

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
Last edited:

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
من دیشب رکورد کردمش هنوز گوش ندادم.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
خیلی تووپ بود !
اقا اون قسمت زایشگاه و هاله نور خیلی ردیف بود :D:D:D

Mehdi14

Registered User
لایک‌ها
748
بفرمایید اینم مدیافایر... برنامه شنبه 8 خرداد :

http://www.mediafire.com/?fdgw4jyetzy

از این پس همه برنامه هاش رو توی این فولدر میزارم که هم خودم یه مجموعه ای داشته باشم و هم دوستان همگی دانلود کنن حالشو ببرن... :

http://www.mediafire.com/?sharekey=2220f48fc6c323e4af924764f9977b1d99c64cf42ec481bbd6f20ee4ff677d52

:lol:

باز هم ممنون بچه ها ... برنامه هر شب رو هم که ردیف کردیم و از پرشین تولز می گیریم :D

کسی نمیخواد اجراهای رشید پور دستمالی رو رکورد کنه و بزاره یکم بخندیم :D

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
Twitter رادیو پس فردا رو ادد کنید هر شب بعد تموم شدن برنامه لینک دانلودش رو می زاره.
من هم سعی می کنم هر شب 3 - 4 تا لینک مختلف ازش بزارم که راحت دانلودش کنید.
فقط کاش پست اول ادیت می شد یا اگه مدیرها اجازه می دادن یه تاپیک براش می زدیم و اونجا آرشیو می کردیم.

OMID__33

Registered User
لایک‌ها
2
نمیدونم امثال این رشید دستمالی پور چطور با وجدانشون کنار میان ..البته اگر وجدانی براشون مونده باشه ... جالب اینجاست که میخواد هم اربابهاش را راضی نگه داره و هم بقولی طرفدارانش را از دست نده
..این یعنی به عقیده و تفکر خود هم رحم نکردن

واقعا جای بسی تاسف :(

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
این متن رو که نخوندم اما نمیدونم چرا این رشید پور فکر میکنه یه شخصیتیه!

برو بابا جیره خوار احمق

همیشه چرند میگه مرتیکه
متنفرم ازش.

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
نمیدونم امثال این رشید دستمالی پور چطور با وجدانشون کنار میان ..البته اگر وجدانی براشون مونده باشه ... جالب اینجاست که میخواد هم اربابهاش را راضی نگه داره و هم بقولی طرفدارانش را از دست نده
..این یعنی به عقیده و تفکر خود هم رحم نکردن

واقعا جای بسی تاسف :(

طرفدارش کدوم گگورش بود!
باز فرزاد حسنتی رو بگی با اون برنامه آخرش طرفدار جمع کرد نه این دستمال کش.

Inspiring

Registered User
لایک‌ها
4
خیلی خیلی روی خط جوونی رو دوست داشتم
گاهی اونجام به نشونه اعتراض یه چیزایی میپروند به اینا بلکم به خودشون بیان
واقعا هرجا هست موفق باشه خیلی با استعداد و پرتکاپو بود
کسی عشق رادیو و به گفته خودش ترم هفت عمران رو بیخیال میشه میاد میره تست صدا میره!!!
حیف که این مملکت داره خالی میشه
sigh.gif

مثل بعضی ها نبود که یه کلمه بگه پشبندش صد تا آقاردیف کنه بلکم حرف قبلشو ندیده بگیرن!!!!

دوسیت عزیزی که لینک میزارین ممنون
5ryu0j13abfwirprfu2.gif

ali-agha1368

Registered User
لایک‌ها
5
نمي دونم چرا انقدر به رشيد پور فحش مي ديد.

رشيد پور هم جر كساييه كه زير آبش خورد.شب شيشه اي رو كه همه مي دونيد خيلي اذيتش كردن و بالاخره تعطيل شد تنها برنامه اي كه بعد از اون داشت زنده رود بود تو شبكه اصفهان كه به خاطر اينكه از ولنتاين حرف زد برنامش قطع شد.الان هم با مجري هاي مختلفي مثل نوذري اجرا مي شه.يه كم منصف باشيد.
دليل اينكه اينجوري اظهار نظر كرده اينه كه مي خواسته بگه منم با اين محدوديت ها روبرو شدم اما سوختم و ساختم..

منم زياد ازش خوشم نمياد فكر مي كنه خيلي مهمه.

بالا