برگزیده های پرشین تولز

رشید پور: نه این قرارمون نبود...

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
انگار رو ناکوت نمیشه حساب کرد. خودم از فردا ضبط می کنم می ذارم براتون با کیفیت 128 حالشو ببرید.

Mehdi14

Registered User
لایک‌ها
748
انگار رو ناکوت نمیشه حساب کرد. خودم از فردا ضبط می کنم می ذارم براتون با کیفیت 128 حالشو ببرید.

امشبو چیکار کنیم پس ؟!!؟ :D

راستی .. خود فرشید دیشب گفت تو رادیو فردا لینک دانلودش رو میزارن .. اونایی که میتونن برن تو سایتش از همونجا بردارن و یه جای دیگه آپ کنن که ما ملت شوریده هم استفاده کنیم دیگر :D

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
امشبو چیکار کنیم پس ؟!!؟ :D

راستی .. خود فرشید دیشب گفت تو رادیو فردا لینک دانلودش رو میزارن .. اونایی که میتونن برن تو سایتش از همونجا بردارن و یه جای دیگه آپ کنن که ما ملت شوریده هم استفاده کنیم دیگر :D
یه چیزی اوردم دارم گوش میدم ببینم مال کی'یه. صبر کنید بفهمم ضبط می کنم می ذارم براتون!

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
ای بابا ...:(
ما که پارازیت خوفناکی داریم :wacko: از صبح تا ساعت 4 نصفه شب مداوم :blink::blink:

.

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
ای بابا ...:(
ما که پارازیت خوفناکی داریم :wacko: از صبح تا ساعت 4 نصفه شب مداوم :blink::blink:

.

دلت بسوزه! در عوضش ما اينجا اصلا پارازيت نداريم. عقيم نشي محسن؟ ):
راستي از اينترنت گوش بده.

Montazar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چقدر بیکارین میشینین حرفای اینو گوش میدین!

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
چقدر بیکارین میشینین حرفای اینو گوش میدین!

نيست شما الان داري تو زيرزمين خونتون کان*دوم هاي هسته اي هوشمند اختراع مي کني يا در مورد جهت چرخش نوترون ها در هسته اتم تحقيق مي کني!

Montazar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نيست شما الان داري تو زيرزمين خونتون کان*دوم هاي هسته اي هوشمند اختراع مي کني يا در مورد جهت چرخش نوترون ها در هسته اتم تحقيق مي کني!

ببینید دوست من بسیاری از کاربران این سایت دانش آموز و دانشجو و حتی پشت کنکوری هستن
آن هم در این فصل امتحانات و نزدیکای کنکور بهتره که به درسشون برسن تا اینکه 1 ساعت از وقت گرانبهاشون رو صرف شنیدن لاتاعلات ایشون کنند!

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
ببینید دوست من بسیاری از کاربران این سایت دانش آموز و دانشجو و حتی پشت کنکوری هستن
آن هم در این فصل امتحانات و نزدیکای کنکور بهتره که به درسشون برسن تا اینکه 1 ساعت از وقت گرانبهاشون رو صرف شنیدن لاتاعلات ایشون کنند!

شرمنده ولي استدلال خيلي مسخره اي بود. ولي من فکر مي کنم شما يه نفري. کلا سر کاريم، نه؟
خداييش هر کي هستي بي خيال شو انقدر ذهن ما رو درگير نکن!

mahkom

Registered User
لایک‌ها
12
اين هم قرارمون نبود که تو رسانه به اصطلاح ملي جايي براي توجه به خواسته هاي مردم نباشه.........

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
قربونش برم نیست که قیلتر سد محکمی در راه شماست :D برید تو v.o -a همونجا تو لیستش احتمالا ضبط شده گذشته هست
از همونجا هم هرشب رادیو رو واضح گوش بدید

mkf711

Registered User
لایک‌ها
18
امشب لينك مستقيمش نيست؟

بالا