برگزیده های پرشین تولز

روابط عمومى مجله ى بازى پرشين تولز

نظر شما راجب اولین شــــماره ی مجله ی بازی ایرانیان چیه ؟

• Total voters
    15
  • Poll closed .

Blocker

Registered User
لایک‌ها
24
در مورد نام اگر قبلا کسی استفاده نکرده باشه نظره من اینه: Persian game magazine

استفاده شده عزیز

PG

p=Persian
g=Gamer
هست :دی

اسم مجله الکترونیکی PTG باشه مخففم هست :دی

پ.ن : Im Gamer هم پیشنهاد میشه :)

Blocker

Registered User
لایک‌ها
24
دوستان گرافیکی یه دستی بزارید و یک تصویر برای امضای اعضای مجله بزارید برای تبلیغ توی PT :دی

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
خوب دوستان حالا هر كس يه نام كه دوست داره بگي بعد راي گيري ميكنيم.
هر كدام بيشتر بود اون رو انتخاب ميكنيم.

من اخر همه ميگم.
دوستان گرافیکی یه دستی بزارید و یک تصویر برای امضای اعضای مجله بزارید برای تبلیغ توی PT :دی
موافقم.
يه امضاي كوچك.
حالت User Bar باشه.
مثل اينا:
attachment.php

attachment.php

attachment.php

يه آپلود سنتر رو هم باز نگذاشتند نامردا!

فایل های ضمیمه

• Devil May Cry Fan.png
    Devil May Cry Fan.png
    12.8 KB · نمایش ها: 15
  • 7.png
    7.png
    10.5 KB · نمایش ها: 14
  • 9.png
    9.png
    8.4 KB · نمایش ها: 14
Last edited:

darioushjh

Registered User
لایک‌ها
28
سلام به همه دوستان عزیز
من بجز ترجمه و گرافیگ توی بقیه ی قسمت ها میتونم فعالیت کنم
هم 24ساعته به اینترنت دسترسی دارم هم سایت های مختلف اخبار و اطلاعات بازی ها رو می شناسم
اگه قابل بدونید در خدمتم

به به به
سلام ارسا جان خوش اومدی
پارسا جان فقط برای این تاپیک عضو انجمن شدن
از دوستان پی سی هستن

داره تاپیک های انجمن های دگیه هم مسنکه یه کارایی میکنه

به نظر من هم لازم نیست برای نظر سنجی تاپیک جدا زده بشه.همرو همینجا مطرح میکنیم.

ممنون بابت پاسخ
پس همینجا ادامه میدیم

اسم مجله الکترونیکی PTG باشه مخففم هست :دی
خوب فکریه! آخرم مسنکه برگشتیم به همین پرشین تولز
نظره من کمال ترشه یعنی PTGM --> Persian tools game magazine
میتونیم رسمی ترش هم کنیم این رو بزاریم البته به نظرم خیلی لازم نیست --> Persian tools official Game magazine

مشکلی نداره ولی فقط اول باید لوگو و اسم مشخص شند

آره متاسفانه هر چی آپلود سنتر عکس بوده بسته شده، من یه دونه گیر اوردم امروز البته اگه بسته نشه

darioushjh

Registered User
لایک‌ها
28
bar000.gif

راستی اگر بچه های تیم گرافیک حاضرن نم نم استارت قالب و هدر و فوتر رو بزنیم

اگر میشد چند تا تاپیک ایجاد کنیم سریعتر کارها جلو میرفت

Behi ™

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من این جا عضو نبودم داریوش گفت این جا اعلام آمادگی کن

3.نقد و بررسي
4.اطلاعات مختلف درمورد بازي
5.بخش كنسول ها:شامل بازي هاي اختصاصي كنسول ها و كنسول هاي بازي

اینا رو می تونم کمکتون کنم وقتم هم آزاده :d

darioushjh

Registered User
لایک‌ها
28
به به به
سلام بهداد عزیز
خوش اومدی
اینجا خوبه

اینم یکی دیگه از دوستان با مرام پی سی

حتما روت شدیدا حساب میشه برادر

..PARSA..

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به به به
سلام ارسا جان خوش اومدی
پارسا جان فقط برای این تاپیک عضو انجمن شدن
از دوستان پی سی هستن

داره تاپیک های انجمن های دگیه هم مسنکه یه کارایی میکنه

سلام آقا داریوش
من مخلص شما و تمام بچه های اینجا هستم
تا اونجایی که بتونم کمک میکنم

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
خب تبریک میگم به کل اعضای گروه برای اینکه , کار این مجله استارت خورده .:happy:

خدای ناخواسته نمی خواهم به کسی بی احترامی کنم , ولی توی حساب و کتاب باید رک و راست صحبت کنیم
باز هم میگم که سردبیر بهتره یک نفر باشه , کسی که توانایی چینش صفحات , تنظیم تصاویر و کلا همه این موارد رو در یک فایل پی دی اف دارد . کسی که می تواند وقت بگذارد و برای هماهنگی , با تمامی اعضا ارتباط برقرار کند . از قدیم گفتند که آشپز اگه دوتا شد , غذا یا شور میشه یا بی نمک ! :blink:

سردبیر کسی است که نظر آخر رو روی تمامی مطالب می دهد , همینطور هر جایی که لازم بدونه مطلبی رو حذف می کنه و یا اینکه به یکی از اعضای گروه میگه مثلا , فلانی این مطلب رو فعلا منتشر نمی کنیم و جالب هم اینه که شخص مذکور حق ندارد به سردبیر , چیزی بگوید .:p
کلا یه **** خاصی داره . ( همین دوستمان که تاپیک رو استارت زده اند به نظرم همه جوره قابلیت این کار رو دارند )

باقی دوستان هم پستهای دیگری رو با توجه به توانایی هایشان , در این کار به عهده بگیرند .:rolleyes:

این رو هم فراموش نکنید که شما برای شرکت در این کار کاملا داوطلبانه حضور دارید و تنها راز استواری و موفقیت در ادامه این راه , حس همکاری و دوستی بین کاربران این بخش می باشد .

مثلا خود من , همونطور که گفتم در بخش تحلیل بازیهای رایانه ای شرکت می کنم . :)

جناب سردبیر :
این درخواست رو دارم که قسمتی از این مجله رو با عنوان FLASH BACK به من بسپارید , چون می خواهم به تحلیل بازیهایی بپردازم که قبلا ارائه شده اند . منظورم بازیهای قدیمی است . خوبیت نداره همش درباره ی بازی های آینده بنویسیم .:wacko:

حالا باز هم نظر سردبیر رو باید ببینیم . که انشاالله موافقت می کنند .:f34r:

یه درخواست دیگه هم دارم , سعی بشه حجم مجله خیلی زیاد نشه تا ما دیال آپی ها هم بتونیم دانلود کنیم .:eek:

ممنون

fonix light

Registered User
لایک‌ها
4
جناب سردبیر :
این درخواست رو دارم که قسمتی از این مجله رو با عنوان FLASH BACK به من بسپارید , چون می خواهم به تحلیل بازیهایی بپردازم که قبلا ارائه شده اند . منظورم بازیهای قدیمی است . خوبیت نداره همش درباره ی بازی های آینده بنویسیم .:wacko:

درباره ي نقد و بررسي و يا جمع آوري اطلاعات درباره ي بازي هاي قديمي و فوق قديمي ، رو همكاري من مي تونيد حساب كنيد . ;);)

m_ab

Registered User
لایک‌ها
0
ای ول ! مجله تو پی تی از نوع گیمش! ولی ...

از قرار معلوم دیر این تاپیکو دیدم، خوب میشد تو این مجله همکاری میکردم!

در هر حال ما هنوز میتونیم از خوندنش لذت ببریم!

منتظر شماره اول هستیم

A M I R 1 1 0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به به به
سلام بهداد عزیز
خوش اومدی
اینجا خوبه

اینم یکی دیگه از دوستان با مرام پی سی

حتما روت شدیدا حساب میشه برادر

داریوش جون من تو قسمت نوشتن نقد و بررسی پیشنمایش راهنما ها و.... البته از زبان خودم فعالیت میکنم نه کپی از سایت های خارجی تو این کار هم حدود 2 تا 3 سالی تجربه دارم اگه موافق بودی اسم منم بزن تولیست.....

راستی من کنسول پلی 3 دارم و همینطور ایکس باکس و پی اس پی و wii (((به دلیل پول داری بابام))) اگه منو بزنی سردبیر تحریریه که همه جوره چاکرتم و مطمئن باش هم لیاقتشو دارم هم کارمو خوب بلدم راستی داشت یادم میرفت 1 سال هم تو ی روزنامه ی دنیای بازی عضو تحریریه بودم.......

اگه جا هست منم بنویسید اگه نیست و ظرفیت مجله تکمیله که هیچی یادتون باشه که میتونید روی من حساب باز کیند.:D

darioushjh

Registered User
لایک‌ها
28
ممنون برادران
توماس جان نظرات خیلی خوبی دادید و 100 در 100 باید بخشی برای بازی های قدیمی باشه حالا چه 1998 چه 2004
در مورد اینکه فقط یه سر دبیر باشه خوب یه سردبیر کلی داریم ولی چون دیگه خیلی مسئولیتشون زیاد میشد و فشار میومد دو تا سر دبیر کمکی هم گزاشتیم که حجم کار پایین تر بیاد

در مورد نسخه ی PDF هم قطعی نیست باید ببینیم میتونیم کاره دیگه ای کنیم یا نه

در مورد حجم هم 100 درصد باید تا امکانش هست سبک طراحی بهش برایه مین نظرم اینه که تمام گرافیکی نباشه و فقط یه هدر و فوتر برای صفحات کافی هست

امیر جان بیاد ببینیم چه باید کرد

منتظر شماره اول هستیم

برادر فرار نکن!!
126fs328122.gif
تازه اوله کاره و جا زیاد داریم
شما مشخص کن تو کدوم بخش ها میتونید فعالیت کنید

اگر هم موضوعات حجمش بیشتر از حجم مورد نیاز بود میمونه به صورته رزرو برای ماه های بعد

امیر جان هم یکی دیگه از دوستان عزیز هست که به خاطره این مجله عضو شدن
همون طور که گفتن تو نقد و بخش کنسول میتونن کمک کنند

fonix light

Registered User
لایک‌ها
4
داریوش جون من تو قسمت نوشتن نقد و بررسی پیشنمایش راهنما ها و.... البته از زبان خودم فعالیت میکنم نه کپی از سایت های خارجی .
:D

به نظر من اصلا بايد هم همين طوري باشه . كسي كه مياد تو بخش نقد و بررسي ، بايد نكته ربين باشه و بازي رو به صورت فقط تفريح و سرگرمي نگاه نكه . بايد بتونه نكات مثبت و منفي بازي رو درك كنه و به زبون خودموني ، بايد بتونه چهار خط درباره ي بازي بنويسه .

راستی من کنسول پلی 3 دارم و همینطور ایکس باکس و پی اس پی و wii (((به دلیل پول داری بابام))) اگه منو بزنی سردبیر تحریریه که همه جوره چاکرتم و مطمئن باش هم لیاقتشو دارم هم کارمو خوب بلدم راستی داشت یادم میرفت 1 سال هم تو ی روزنامه ی دنیای بازی عضو تحریریه بودم.......

:D

البته اين كه يكي از اعضا ، به همه ي كنسول هاي مورد نياز دسترسي داشته باشه ، مي تونه خيلي تو زمينه ي نقد و بررسي بازي كمك كنه . چون اگه آدم به خود بازي دسترسي داشته باشه و خودش ، گيم پلي بازي رو تجربه كنه ، مسلما بهتر مي تونه درباره ي بازي بنويسه و درباره اش قضاوت كنه . وروديه آدم با تجربه به مجله مي تونه تو ادامه ي راه كمك خوبي باشه .
البته بايد بگم كه سردبير قبلا انتخاب شده و مسئوليتش به گردن دو تا از بهترين اعضا افتاده . :):)
ولي من فكر مي كنم هدف از همكاري تو اين مجله ، انتشار يه مجله ي مفيد و كامله كه همه از خوندش راضي بشن . به نظر من ، اين اصلا مهم نيست كه كي سردبير باشه . مهم اينه كه بتونيم مسئوليت پذير باشيم و وظايفمونو خيلي خوب و كامل انجام بديم . مطمئن باشيد اگر كسي واقعا لياقت داشته باشه ، تو كارش موفق مي شه . :):):)

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
سلام من این جا عضو نبودم داریوش گفت این جا اعلام آمادگی کن

3.نقد و بررسي
4.اطلاعات مختلف درمورد بازي
5.بخش كنسول ها:شامل بازي هاي اختصاصي كنسول ها و كنسول هاي بازي

اینا رو می تونم کمکتون کنم وقتم هم آزاده :d
سلام.
خيلي خوش اومديد.

خب تبریک میگم به کل اعضای گروه برای اینکه , کار این مجله استارت خورده .:happy:
خيلي ممنون.
موفق باشيم :دي
خدای ناخواسته نمی خواهم به کسی بی احترامی کنم , ولی توی حساب و کتاب باید رک و راست صحبت کنیم
باز هم میگم که سردبیر بهتره یک نفر باشه , کسی که توانایی چینش صفحات , تنظیم تصاویر و کلا همه این موارد رو در یک فایل پی دی اف دارد . کسی که می تواند وقت بگذارد و برای هماهنگی , با تمامی اعضا ارتباط برقرار کند . از قدیم گفتند که آشپز اگه دوتا شد , غذا یا شور میشه یا بی نمک ! :blink:
حرف شما درسته.
ولي فكر نكنم بشه همه ي كار هارو يه نفره انجام داد.
مثلا من هم وقت دارم و هم اطلاعات كافي از بازي ها،و اميد وارم كه بتونم به اندازه اي خوب باشم كه همه ي دوستان هماهنگ باشند.
سردبیر کسی است که نظر آخر رو روی تمامی مطالب می دهد , همینطور هر جایی که لازم بدونه مطلبی رو حذف می کنه و یا اینکه به یکی از اعضای گروه میگه مثلا , فلانی این مطلب رو فعلا منتشر نمی کنیم و جالب هم اینه که شخص مذکور حق ندارد به سردبیر , چیزی بگوید .:p
کلا یه **** خاصی داره . ( همین دوستمان که تاپیک رو استارت زده اند به نظرم همه جوره قابلیت این کار رو دارند )
درسته.
من فعلا همين كار رو دارم ميكنم.فقط يه ذره وقت ميبره كه دوستان بايد صبور باشند.حداقل 1ي 2 روز صبر كنند.
مطالب همكاران رو ميخونم،اگه نياز بود چيزي را كم يا زياد ميكنم.

خيلي ممنون.نظر لطف شماست.
حقيقتش رو بگم من طراحيم اصلا خوب نيست.ولي در كار هاي برنامه نويسي و يا همين مرتب كردن و فهرست گذاري مجله با برنامه هاي مختلفي كار كردم.البته نه براي مجله براي يه تحقيق زبان بود.
باقی دوستان هم پستهای دیگری رو با توجه به توانایی هایشان , در این کار به عهده بگیرند .:rolleyes:
موافقم.حتما بر اساس توانايشون باشه.
دوستاني كه مسوليتي رو بر عهده مي گيرند،لطفا اگر نمي تونند (حالا به هر دليلي) بگن تا مسوليت كارشون رو به يه نفر ديگه بسپاريم.

این رو هم فراموش نکنید که شما برای شرکت در این کار کاملا داوطلبانه حضور دارید و تنها راز استواری و موفقیت در ادامه این راه , حس همکاری و دوستی بین کاربران این بخش می باشد .
من دوست دارم كه بين تمام همكاران،اين قدر صميميت وجود داشته باشه،كه از كارمون هيچ وقت پشيمان نشيم.
و هميشه با شوق و اشتياق مطالب خودمون رو پيدا كنيم.
جناب سردبیر :
رو چشم.حتما اين بخش رو هم ميزارم.همش كه نميشه جديد.خيلي بازي هاي قديمي از اين جديدا بهترند.

حالا باز هم نظر سردبیر رو باید ببینیم . که انشاالله موافقت می کنند .:f34r:
به نظر من كه عاليه.
چون خيلي ها به دنبال بازي هاي قديمي هم ميرند.

یه درخواست دیگه هم دارم , سعی بشه حجم مجله خیلی زیاد نشه تا ما دیال آپی ها هم بتونیم دانلود کنیم .:eek:
بله.موافقم.
ولي با اين همه همكار بعضي از مطالب بايد در قسمت دوم قرار بگيره.
از اين بابت شرمنده،دوستان :blush:

درباره ي نقد و بررسي و يا جمع آوري اطلاعات درباره ي بازي هاي قديمي و فوق قديمي ، رو همكاري من مي تونيد حساب كنيد . ;);)
باشه.

منتظر شماره اول هستیم
سلام.
شما هنوز هم ميتونيد توي اين مجله به ما كمك كنيد.
به سلامتي.هنوز منتشر نشده،چقدر طرفدار داره اين مجله! :دي

داریوش جون من تو قسمت نوشتن نقد و بررسی پیشنمایش راهنما ها و.... البته از زبان خودم فعالیت میکنم نه کپی از سایت های خارجی تو این کار هم حدود 2 تا 3 سالی تجربه دارم اگه موافق بودی اسم منم بزن تولیست.....

اگه جا هست منم بنویسید اگه نیست و ظرفیت مجله تکمیله که هیچی یادتون باشه که میتونید روی من حساب باز کیند.:D
سلام.
خيلي خوش اومدي!
اسم شما رو هم ميزنم توي ليست.
چي ميخوايد جاي منو بگيريد :lol: (شوخي كردم :دي)
من گفتم كه موقتا سر دبير اين بخش خواهم بود.
اين شاالله در مجله ي دوم يه راي گيري براي سردبير ميكنيم.
جا هست.
ولي ديگه داريم زياد ميشيم.
فكر كنم كافيه.
فقط چند گرافيست ميخوايم.

ممنون برادران
توماس جان نظرات خیلی خوبی دادید و 100 در 100 باید بخشی برای بازی های قدیمی باشه حالا چه 1998 چه 2004
در مورد اینکه فقط یه سر دبیر باشه خوب یه سردبیر کلی داریم ولی چون دیگه خیلی مسئولیتشون زیاد میشد و فشار میومد دو تا سر دبیر کمکی هم گزاشتیم که حجم کار پایین تر بیاد

در مورد نسخه ی PDF هم قطعی نیست باید ببینیم میتونیم کاره دیگه ای کنیم یا نه

در مورد حجم هم 100 درصد باید تا امکانش هست سبک طراحی بهش برایه مین نظرم اینه که تمام گرافیکی نباشه و فقط یه هدر و فوتر برای صفحات کافی هست
بله.
من هم با قسمت بازي هاي قديمي موافقم.

در باره ي سر دبير هم،مثل مدير يه بخش فروم با همكاران اون بخشه.
ديگه داره مسوليت من زياد ميشه.اگر من يه اتفاقي برام افتاد حيف جوون مردم رو منتظر بزاريم :دي
نهايتش 3 تا سر دبير ميزاريم.
خيلي ممنون داريوش جان.واقعا لطف كردي توي فروم هاي ديگه هم تبليغ كردي.
فقط توي تاپيكتون بگيد چند تا گرافيست ميخوايم.
خيلي خيلي ممنون.

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
دوستان:
لطفا يه سر به گروه بزنيد تا هر كس دنبال يه مطلبي كه ميره يه نفر ديگه هم همون رو پيدا نكنه!
و همين طور نام مورد نظرتون رو براي مجله بگيد تا يه نظر سنجي توي همين تاپيك انجام بديم.ممنون.

fonix light

Registered User
لایک‌ها
4
اين يه طرح اوليه براي لوگوي مجله اس . دوستان نظرتون رو بگيد .

فایل های ضمیمه

• logo.JPG
    logo.JPG
    34.5 KB · نمایش ها: 5
بالا