برگزیده های پرشین تولز

ریزش مو پیدا کردم

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
چه مولتی ویتامین چه ب کمپلکس و چه مخمر هیچکدوم روزی یکدونه اش مشکلی ایجاد نمی کنه اما
وقتی تغذیه ات کامله واقعا نیازی به مصرف مکمل نیست
حالا خیلی اصرار داری می تونی روزی 3 تا قرص مخمر آبجو بخوری ( یا 1 ب کمپلکس ) همراه یک لیوان آب پرتقال یا یک قرص ویتامین ث 250 میلی گرمی
این هم برای پوست و مو ت خوبه هم برای اعصاب هم برای قلب و عروق و ضرر هم نداره
اما لزومی هم نداره
و ببخشید اگر چیز دیگه ای معرفی نمی کنم چون اصلا دوست ندارم الکی برای کسی مکمل و دارو تجویز کنم .

برای چاقی صورت هم هیچ توصیه خاصی ندارم چون عملا چیزی به اسم چاق کننده موضعی صورت یا جای دیگه نداریم . تبلیغ و حرف زیاده اما در واقعیت چنین چیزی نداریم . فقط آب باندازه کافی مصرف کنید و شبها زیر سرتون خیلی بلند نباشه . همین

Leonardo.Cruise

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
می تونی روزی 3 تا قرص مخمر آبجو بخوری ( یا 1 ب کمپلکس ) همراه یک لیوان آب پرتقال یا یک قرص ویتامین ث 250 میلی گرمی

شرمنده این آخری میپرسم ممنون از لطفتون

یعنی :

یا :

روزی 3تا قرص مخمر آبجو

یا

روزی 1 ب کمپلکس همراه با یک لیوان آبپرتقال

یا روزی یک قرصص ویتامین ث 250 ویتامین میلی گرمی

جدا ؟

آره ؟

یعنی یکی ازین 3تا ؟

دستتون درد نکنه

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
نه

روزی یکدونه ب کمپلکس یا تا مخمر
همراه
یک لیوان آب پرتقال یا 1 عدد ویتامین ث 250 میلی گرم

جذب ب کمپلکس و مخمر همراه ویتامین ث بیشتر میشه
ویتامین ث هم برای جریان بهتر خون مفیده

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
ممنون جناب CP-YOU از بابت پاسخ به سوال قبلی... خیالم راحت شد!
یه سوال دیگه من موهام خیلی موج دار میشه (کمی که بلند میشه) و در ضمن بعد از حمام و خشک شدن به حالت سیخ سیخ و پف کرده و حجیم در میاد! با نرم کننده کمی اوضاع بهتره... شما همون "کرم و ژل های حنا پلاس" را پیشنهاد می کنید؟
این به دردم می خوره؟
hairwonder%20cream.jpg

سپاس :)

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
ممنون جناب CP-YOU از بابت پاسخ به سوال قبلی... خیالم راحت شد!
یه سوال دیگه من موهام خیلی موج دار میشه (کمی که بلند میشه) و در ضمن بعد از حمام و خشک شدن به حالت سیخ سیخ و پف کرده و حجیم در میاد! با نرم کننده کمی اوضاع بهتره... شما همون "کرم و ژل های حنا پلاس" را پیشنهاد می کنید؟
این به دردم می خوره؟
hairwonder%20cream.jpg

سپاس :)

ببین واقعیت اینه که هرکس محکوم به اینه که محصولات مختلفی رو تست کنه و ببینه بلاخره کدومش بهش میسازه و جواب میده
من هیرواندر حناپلاس رو دوست دارم به این دلیل که موها رو حالت میده و مرطوب نگه میداره
اصلا مثل ژل و تافت موها رو خشک و شکننده نمی کنه . موها بعد از استفاده از این محصول مدتها بصورت مرطوب باقی می مونن و براحتی شونه می شن و حالت می گیرن
برای موهای خشک و شکننده ، واقعا اثر جالبی داره . یک مرطوب کننده فاقد چربی هست که اثر نسبتا طولانی مدتی داره

با همه اینا ممکنه شما استفاده کنی و راضی نباشی
اینو نمیشه از الان گفت

Leonardo.Cruise

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نه

روزی یکدونه ب کمپلکس یا تا مخمر
همراه
یک لیوان آب پرتقال یا 1 عدد ویتامین ث 250 میلی گرم

جذب ب کمپلکس و مخمر همراه ویتامین ث بیشتر میشه
ویتامین ث هم برای جریان بهتر خون مفیده

دستت درد نکنه

رفتم خریدم

مخمر آبجو 30 تایی 5500 تومان فرانسویه

+

2بسته ویتامین ث

ولی مسیول داروخانه گفت روزی 1 قرص مخمر بخور

گفت ایرانیاشو تا روزی 6تا هم میشه خورد

حالا یکی بخورم یا 3تا ؟

دستت درد نکنه

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
دستت درد نکنه

رفتم خریدم

+

2بسته ویتامین ث

حالا یکی بخورم یا 3تا ؟

دستت درد نکنه

همون روزی یکی رو بخور
اگر مشکل مالی نداری که به همینصورت بخر و بخور
اما فقط برای اطلاعت می گم که مخمرآبجو ، انگلیسی و دانمارکی و ... بسته های 500 تائیش در داروخانه ها حدودا 7-8 تومنه و در کوچه مروی 5.5 حدودا . روی بسته ی این قرصها 4-5 تا ریکامند شده که شما 3 تا بخوری کافیه .
البته قطعا مارک مرغوبی خریدی فقط خواستم درجریان باشی

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
نشد آقا ، نشد....

نشد بشیم کامران .....حتی هومن هم نشدیم ..... به شماره ی طرفم زنگ زدم ؛ گفت ندارد !

حالا برای رسیدن به خدا ، راه دیگری نیست ؟؟

با تشکر

Leonardo.Cruise

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
همون روزی یکی رو بخور
اگر مشکل مالی نداری که به همینصورت بخر و بخور
اما فقط برای اطلاعت می گم که مخمرآبجو ، انگلیسی و دانمارکی و ... بسته های 500 تائیش در داروخانه ها حدودا 7-8 تومنه و در کوچه مروی 5.5 حدودا . روی بسته ی این قرصها 4-5 تا ریکامند شده که شما 3 تا بخوری کافیه .
البته قطعا مارک مرغوبی خریدی فقط خواستم درجریان باشی

سلام

والا نمیدونم قرص مخمره 0تایی هست مارکه top levure از لابراتوری vitarmonyl که 5500 تومان

و

ویتامین ث قرص جوشان هم 20 تایی 180 میلی گرم مارک kruger قیمتش 2000 تومان

دستتون درد نکنه

اگه اشکال نداشته باشه باز ازتون سال بپرسم

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
دوست عزیز ممنون از وقتی که در اختیار من گذاشتید ... :)

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
دستت درد نکنه

رفتم خریدم

+

2بسته ویتامین ث

حالا یکی بخورم یا 3تا ؟

دستت درد نکنه

دستت درد نکنه

رفتم خریدم

+

2بسته ویتامین ث

حالا یکی بخورم یا 3تا ؟

دستت درد نکنه

سلام به همگی

به این دوستمون تبریک میگم خالص ترین مخمر ابجو رو گرفته من تقریبآ انواع قرص های مخمر ابجو رو امتحان کردم بیشترشون تقلبی و سرکاریند ولی این یکی حرف نداره شرکت فوق العاده معروفی ام www.vitarmonyl.com این مخمر ابجو رو تولید میکنه و روزانه بیشتر از یک عدد هم نباید مصرف کرد خارجی ها اعتقاد دارند ابجو ادم رو خوشگل میکنه و این هم به خاطر اینه که باعث میشه استروژن "هورمون زنانه" بیشتر تو بدن تولید بشه به خاطر همین نباید بیشتر از یکی مصرف کنید اگه روزی بیشتر از یکی بخورید بعد از 6 ماه باید یه اسم دخترونه برای خودتون انتخاب کنید!

2hq9p95.gif

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
براي جلوگيري از ريزش مو قرص فيناسترايد يک ميلي روزي يک اونهم فقط اقايون مي تونند مصرف کنند
اين قرص طوري عمل مي کنه که از ترشح نوعي حالا هورومون در خون جلوگيري مي کنه که باعث تأخير در سيکل ريزش مو مي شه و در نتيجه ريزش مو کاهش پيدا مي کنه
اين قرض پنج ميلي هم داره که مخصوص بيماراني هست که مشکلات مجاري ادراري دارند در کل کسايي که اين مشکل رو داشتند با خوردن اين قرص دچار پر مويي شدند و در نتيجه با ازمايشات پزشکان به اين نتيجه رسيدند که يک ميلي اون روزي يکي در يک زمان خاص مشکلي نداره قيمت يک بسته اون 1500 تومان و حداقل شش ماه مصرف بشه

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
دوست عزیز ممنون از وقتی که در اختیار من گذاشتید ... :)

خواهش می کنم

سلام

والا نمیدونم قرص مخمره 0تایی هست مارکه top levure از لابراتوری vitarmonyl که 5500 تومان

و

ویتامین ث قرص جوشان هم 20 تایی 180 میلی گرم مارک kruger قیمتش 2000 تومان

دستتون درد نکنه

اگه اشکال نداشته باشه باز ازتون سال بپرسم

نظر من اینه که وقتی شما مشکل ریزش مو نداری و فقط برای تقویت عمومی از این محصولات استفاده می کنی
بهتره خیلی هم جدی نگیریش و لازم نیست بابت 30 عدد مخمر 5500 بدی
حالا ایرانیشم نخر اما بسته های 500 تایی خارجیش همونطور که گفتم در داروخانه ها 7-8 تومن باید باشن و در کوچه مروی 6 تومن حدودا . روزی 3 تا از اینا بخور

ویتامین ث هم رفتی جوشان خریدی . این دیگه میل خودته . فرق خاصی هم نمی کنه . می تونستی قرص جویدنی پرتقالیشم بگیری . ایرانیشم مدتیه که ساخته میشه . خلاصه طرف جویدنی خارجی هاش نرو چون اصلا لازم نیست بابت ویتامین ث هزینه زیادی بکنی

موفق باشی

نشد آقا ، نشد....

نشد بشیم کامران .....حتی هومن هم نشدیم ..... به شماره ی طرفم زنگ زدم ؛ گفت ندارد !

حالا برای رسیدن به خدا ، راه دیگری نیست ؟؟

با تشکر

جوینده یابنده هست
بگردی پیدا می کنی . داروخانه رامین فردوسی یا دروس قلهک سر زدی ؟

حالا بذار یه توصیه ارزونتر بهت بکنم شاید مفید بود
برو داروخانه و بناول ترمیم کننده موی خشک و شکننده رو بخر . کرم بناول هم بصورت تیوپ بخر ( یعنی هرچی کوچکتر بهتر ) که ببینی اگر مفید بود و دوست داشتی بری بازم بخری . فکر کنم 4-5 تومنه ، دقیقا نمی دونم . رایحه مختلفی هم داره که هلو ش بهتر از بقیه هست . بناول = ضمه روی ب . کسره زیر و

می خری
می ریم حموم و آخر حموم ، موهات رو با حوله یکم خشک می کنی . بعد این کرم رو می ریزی کف دستت و می مالی به موهات و میذاری 4-5 دقیقه بمونه ، بعد آبکشی می کنی ( شامپو نمی زنی ) میای بیرون
در حقیقت نرم کننده هست ولی موها رو مرطوب نگه می داره

فرق این با حناپلاس اینه که حنا پلاس نیاز به آبکشی نداشت

Last edited:

Eblis3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام جناب cp_you

آقا شما خیلی کارت درسته . تو این 7 صفحه که خوندم همه مثله اینکه جواب گرفتند

گفتم ما هم یه سوال دو سوالبپرسیم البته پوسیه :

1. من روی صورتم می پایین تر از چشمام یه خط بلند افتاده البته 2طرف صورت . از چروک بیشتر هست همونطور که گفتم خط هست . آیا صورتم شل شده ؟
از چه کرمی چیزی استفاده کنم ؟؟

اگه ندونستی اسم یه دکتر پوست عالی در شیراز میدونید دکتر ؟

2.من برای جوشهای پشت کمرم از کپسول آزیترومایسین و لوسیون اریترومایسین 4درصد استفاده میکردم . لوسیون 2درصدش رو هم در خونه دارم . میخوام بدونم بعد از تمام شدنه 4درصده میشه از 2درصده استفاده کرد . خیلی که فرق نداره ؟؟

............

ممنون

یا حق

............

Last edited:

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
سلام به همگی

به این دوستمون تبریک میگم خالص ترین مخمر ابجو رو گرفته من تقریبآ انواع قرص های مخمر ابجو رو امتحان کردم بیشترشون تقلبی و سرکاریند ولی این یکی حرف نداره شرکت فوق العاده معروفی ام www.vitarmonyl.com این مخمر ابجو رو تولید میکنه و روزانه بیشتر از یک عدد هم نباید مصرف کرد خارجی ها اعتقاد دارند ابجو ادم رو خوشگل میکنه و این هم به خاطر اینه که باعث میشه استروژن "هورمون زنانه" بیشتر تو بدن تولید بشه به خاطر همین نباید بیشتر از یکی مصرف کنید اگه روزی بیشتر از یکی بخورید بعد از 6 ماه باید یه اسم دخترونه برای خودتون انتخاب کنید!

2hq9p95.gif

درود...

لطفا در این مورد بیشتر توضیح بدید ،

و اینکه مثلا خوشکلیش میشه عوارض جانبیش ؟ اگه آره چقدر بخوریم تا عوارض جانبیش بیشتر بشه ؟

با تشکر

saeed_vb

Registered User
لایک‌ها
10
با سلام و خسته نباشی به آق دکتر CP-YOU

خوب منم مثل 70 درصد مرد های ایران مشکل ریزش مو دارم. اما قبلش چند تا نکته؟
شما واقعا پرسپولیسی هستید یا میخواید پرسپولیسی ها رو بشناسید بعد کچلشون کنید؟:p
به جای وقت گذاشتن توی این فروم بهتره برای خوتون یک سایت راه اندازی کنید.(اون جوری میتونید حق ویزیت هم بگیرید. این جوری براتون تبلیغ هم میشه)
اما یک سوال مهم . شما خودتون مو دارید یا مثل 99 درصد متخصصین پوست و مو کچل هستید؟:blink
-----------------------
اما شر حال خودم:
اول اینکه الان 28 سالمه. و مرد هم هستم ( که بیلبورده)
شاید از سن حدود 19 یا 20 سالگی بود که ریزش موهام شروع شد. حدود 25 سالگی بود که شدت یافت و الان احساس میکنم کمتر شده. اوایل موهای خشک و ضخیمی داشتم به صورتی که آرایشگاه میرفتم . آرایشگره باید دو سه تا قیچی عوض میکرد.(البته قیچی های خودشون مشکل داشت)
اما توی این دو سه سال آخیر خیلی چرب شدن به صورتی که بعد 6 ساعت که شستمشون پوست سرم چرب شده.
و میشه گفت قطر تار موهام کم تر شده.:(
به توصیه یکی از دوستان حدود 2 سال پیش بعد حموم روغن نارگیل میزدم که واقعا عالی بود حدود 6 ماهی اصلا ریزش مو نداشتم و لی بعد 6 ماه دیگه تاثیری نداشت . بعد اون قضیه بود که حس کردم موهام چرب شده . که البته فکر نکنم ربطی داشته باشه. بعد از اون حدود 4 5 ماهی از ماینکسیدیل 5% استفاده کردم البته روزی یک بار. احساس میکردم ریزش موهام بیشتر شده بود. و موهام زود تر چرب میشدن اما ادامه دادم. تا زمانی که دیدم. اطراف آرنج دستم . و روی پاهام به صورت خیلی زیادی . از جوش های مویی پر شده . الته اینم فکر نکنم ربطی داشته باشه و لی بعد از قطع کردن ماینکسیدیل این مشکل حل شد. در حال حاضر از شامپو ضد ریزش ایورشه استفاده میکنم . اما به گفته خودتون نباید از شامپو انتظار زیادی داشت.
------------------------------
از نظر ارثی : بابام جنس موهاش خیلی نرمه .برای همین هم زود ریختن . ولی عموهام موهای خوبی دارند.
جنس موهام به داییم رفته اونم موهاش چربه . ولی با توجه به اختلاف سنی که نسبت به من داره الان موهاش پر تر از منه.
-----------------------------
اما در مورد تیرویید: من شنیدم کسایی که مشکل تیرویید دارن یک باره دچار ریزش شدید میشن . اما من چند ساله.
اما در مورد خستگی. نمیشه گفت خستگی اما خوابم خوبه . اگه بیکار باشم از خوابیدن کم نمیارم.:happy:
در مورد عرق کردن زیاد عرق میکنم ولی بعد کاهش حدود 10 کیلوی از وزنم الان کمتر شده. ولی بازم نسبت به بقیه زیاده. در مورد عصبی بودن باید بگم خونسردم و به این آسونی ها از کوره در نمیرم اما چیزی که اذیتم میکنم . لرزش دستمه. که برام خیلی عجیبه:eek:
----------------------------
در مورد دکتر متخصص .ایجا که هستم دکتر متخصص خوبی نداره .
اگه عکس کمکی میکنه تا بزارم
خوب حالا برای شروع باید چکار کنم. از کجا شروع کنم؟
با تشکر . حق ویزیت شم محفوظه(توی جیبم:p)

Last edited:

Eblis3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تعداد سوالات داره زیاد میشه

جوری نشه که از صبح بخواهیم وقت بگیریم

دکتر اول من سوال پرسیدما :

1.ابلیس
2.میثم
3.سعید
4.یکی دیگه هم تاپیک زده بود گفتم بیا اینجا