برگزیده های پرشین تولز

زنم مهريه شو گذاشته به اجرا . كمك

ata.royalfalcon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
بابا تو از همون اول باید گربه رو دم حجله میکشتی
127fs1004759.gif

از چی میترسیدی؟ من خودم سه سال که با همسرم زندگی کردم.( آمار رابطمون از دستم در رفته.
f_facepalm.gif
) هیچ اتفاقی هم نیفتاد. نمیدونم تو از چی می ترسیدی آخه. مگه مشاوره قبل ازدواج نرفتید؟

نه رفیق .
مشاوره قبل از ازدواج نرفتیم (بدبختانه) :wacko:

galaxysky

Registered User
لایک‌ها
644
کمک کمک

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
چشمت کور دندت نر باید بدی.
می خواستی مهر کم بکنی این همه میگن، مردم گوسفند فکر می کنن خودشون می فهمن و بقیه نفهم بودن که می گن مهر کم بکنیم.

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
فقط بگم که رفتار شما هم خیلی اشتباه بوده ، مردانگی به این نیست که زن بدون اجازه بیرون نره ! مردانگی تو خیلی چیزهای دیگه هست دوست عزیز

باید مقداری تجدید نظر کنی

jj20

Registered User
لایک‌ها
112
بابا تو از همون اول باید گربه رو دم حجله میکشتی
127fs1004759.gif

از چی میترسیدی؟ من خودم سه سال که با همسرم زندگی کردم.( آمار رابطمون از دستم در رفته.
f_facepalm.gif
) هیچ اتفاقی هم نیفتاد. نمیدونم تو از چی می ترسیدی آخه. مگه مشاوره قبل ازدواج نرفتید؟

منم درک نمیکنم مگه سکس با همسر زندان داره میگن ترس از زندان؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
رفیق ، اگر فقط به خاطر یک ساعت لذت مجبور بشی بری زندان و بعد تا آخر عمر بدویی اینور اونور ، اونوقت به من حق میدی .

اشتباه شما همینجاست!
خانموم محترم شما تا موقعی که دختر باشه خیلی خیلی بیشتر وسوسه میشه طلاق بگیره و با مهریه ش بره حالش رو بکنه.
خانوادش هم میگن هنوز دختری، طلاقت رو بگیر، برو دنبال کیس دیگه!
شما باید طرز و شیوه فکر کردنت رو تغییر بدی.
با پیشنهاد دوستان هم که میگن پا پیش بذاری موافقم ولی پعد از اون در اولین فرصت مورد جا افتاده رو انجام بده.
مگر اینکه واقعا خودت میبینی زندگی غیر قابل تحمل شده برات که باز هم اگر اینطوری باشه بعدا وقت کافی داری برای طلاق دادن

ata.royalfalcon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
فقط بگم که رفتار شما هم خیلی اشتباه بوده ، مردانگی به این نیست که زن بدون اجازه بیرون نره ! مردانگی تو خیلی چیزهای دیگه هست دوست عزیز

نه عزیز دلم فقط این نیست که خیلی چیزهای دیگه ای هم هست که نگفتم ....
مثلاً غذا درست نمیکنه و فقط برای خودش درست میکنه و میبره تو اتاقش میخوره . خودم مجبورشدم از بیرون بخرم .
قبلاً هم گفتم من ناشنوا و همچنین کارمند هستم یعنی حداقل نمیتونه با یه لگد ما رو برای صبح بیدار کنه ؟؟؟

smpd

Registered User
لایک‌ها
449

مردانگی به اطاعت از خدا و رسول و اءمه هستش اگر مسلمون هستیم. اگر هم نیستیم که کار به ادیان دیگه نداریم. خودشون میدونن.
کلام اءمه و کلام رسول علیهم السلام به استناد به قرآن. همان کلام خداست. و عقل کل همونها هستند. اونها مردانگی رو تعریف کردند. اما ما تو عملکرد خیلی اشتباه میکنیم.
موفق باشید.....

AzarKharid

Registered User
لایک‌ها
13

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
بابا بلا بلا این چه حرفیه شما هم یه چیزی میگینا
یعنی چی مامانش بگه هنوز دختری برو طلاقتو بگیر با یکی دیگه هیچ خانواده ای حاضر نمیشه این کارو بکنه
شما از بیرون نشستین چه راحت قضاوت میکنینا

frzn87

Registered User
لایک‌ها
79
یعنی چی مامانش بگه هنوز دختری برو طلاقتو بگیر با یکی دیگه هیچ خانواده ای حاضر نمیشه این کارو بکنه

تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها ( حالا شاید اینجا صدق نکنه اما نمی شه گفت نیست !)

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
بله چرا نشه؟ دیدما.
وقتی زندگی شل باشه، این عامل باعث تشدید میشه، خود خانواده میگه تا دختری بجنب تمومش کن!
ولی وقتی دختر نباشه همون خانوادش میگن پاشو برو سر زندگیت که زن مطلقه توی این مملکت آینده نداره.

همه که مثل شما باشخصیت نیستن D:

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
اتفاقاً خانوادشون اصرار عجیبی داشتن که سریع عقد بشیم ...
خود دختره به من گفته بود حتی اگر هم پولی نداشته باشیم غذا هم نمیخوریم (بدجور مخ ما رو زد )
خود خانواده ام تعجب کرده بودند ...
ما هم قبول کردیم ...

دقیقا این چیزهایی که میگی داستانی که من شاید 10 بار از افراد مختلف شنیدم .. شما گفتی خوب این سر کار میره ، کمک خرج هست و اینها ، خودت هم دوست اش داشتی ولی درکل نمیشه روی حرف ها حساب کرد .. شاید حتی به شما گفته باشند که هرچی مهریه بود تو بگو باشه بعد ما کاغذ میدیم که ادعایی کلا نداریم و اینها ...

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
زفيق عذر ميخوام ولي اون چــــيز شما شاتل امريكا نيست كه راست شدنش ماهها طول بكشه :D
نيم ساعت كافي بود تا ميخ اسلام رو تو سرزمين كفرش فرو كني :D

ادبیاتت تو حلقم
127fs1004759.gif

ata.royalfalcon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
دقیقا این چیزهایی که میگی داستانی که من شاید 10 بار از افراد مختلف شنیدم .. شما گفتی خوب این سر کار میره ، کمک خرج هست و اینها ، خودت هم دوست اش داشتی ولی درکل نمیشه روی حرف ها حساب کرد .. شاید حتی به شما گفته باشند که هرچی مهریه بود تو بگو باشه بعد ما کاغذ میدیم که ادعایی کلا نداریم و اینها ...

من واقعاً دارم تعجب میکنم هر چی میگید درسته !!! :eek:
از من حق کار گرفت (تو عقدنامه نوشته بشه) مادرم گفت قبول کرد بهم کمک خرجت هست !!! موندم چی به مامانم بگم !!!
مهریه هم پدر و مادرم تعیین کردن اونها هم بدون چک و چونه قبول کردند . حتی اونها رفتند بیرون تا بابا و مامانم باهم مشورت کنند !!!:hmm:

s.alireza

Registered User
لایک‌ها
186
بله چرا نشه؟ دیدما.
وقتی زندگی شل باشه، این عامل باعث تشدید میشه، خود خانواده میگه تا دختری بجنب تمومش کن!
ولی وقتی دختر نباشه همون خانوادش میگن پاشو برو سر زندگیت که زن مطلقه توی این مملکت آینده نداره.

همه که مثل شما باشخصیت نیستن D:

صدهزار مرتبه بر تو درود!
صدهزار مرتبه لایک!
برای این دوستمون بسیار ناراحتم ولی کار از کار گذشته.
از طرفی هم کارمند دولتی هستی و از دسته افراد بی آبرو نیستی وگرنه راههای زیادی برای نابود کردن زندگی "زن بد" وجود داره.
باید بوسیله وکیل کارکشته سعی کنی که این خانم و خانواده بی وجدانش رو قانونی له و لورده کنی.
آرزوی توفیق براتون دارم و از صمیم قلب برقراری عدالت رو براتون دعا میکنم.

بالا