برگزیده های پرشین تولز

زنم مهريه شو گذاشته به اجرا . كمك

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
بله چرا نشه؟ دیدما.
وقتی زندگی شل باشه، این عامل باعث تشدید میشه، خود خانواده میگه تا دختری بجنب تمومش کن!
ولی وقتی دختر نباشه همون خانوادش میگن پاشو برو سر زندگیت که زن مطلقه توی این مملکت آینده نداره.

همه که مثل شما باشخصیت نیستن D:

لطف داری
آخه میگه فامیل دوریم پس یه شناختی پشتش بوده نمیدونم والا یعنی شما میگین قصد دختره کاسبیه ؟
چی بگم
کلا معتقدم دخترو خانواده دخترم آسیب میبینن به همون اندازه
در هر صورت ایشالا هر چی خیره

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
من واقعاً دارم تعجب میکنم هر چی میگید درسته !!! :eek:
از من حق کار گرفت (تو عقدنامه نوشته بشه) مادرم گفت قبول کرد بهم کمک خرجت هست !!! موندم چی به مامانم بگم !!!
مهریه هم پدر و مادرم تعیین کردن اونها هم بدون چک و چونه قبول کردند . حتی اونها رفتند بیرون تا بابا و مامانم باهم مشورت کنند !!!:hmm:

عزیز ناراحت نشین ها به خاطر این راحت قبول کردند که ایشون رو دست اشون باد کرده بوده و در گذشته هم شاید اتفاق هایی افتاده که شما نمیدونی مثل با کس دیگه ای عقد بوده .. شناسنامه عوض کرده .. بیماری خاصی داره و در کل یه جای کار لنگ میزده ... اینها همه احتمال اش هست .. من آدم بدبینی نیستم ولی این چیزها روزی 1000 بار اتفاق میفته ...

بزار یه حدس دیگه هم بزنم رنج سنی شما باید روی 28 و اینها باشه درسته ؟ D:

SSshahin

Registered User
لایک‌ها
2,050
برآیند صحبت های دوستمون این موضوع رو ثابت میکنه که اصلا چرا ازدواجی پا گرفته ؟؟؟؟

وگرنه که ازدواج صرفا بخاطر ارضای نیاز های عاطفی و جنسی هست ... نکنه زوری در میون بوده ؟؟؟ و یا دینی باید ادا میکردید نسبت خانواده عروس ؟؟

آیا قبل از ازدواج حتی جنبه های کوچکی از ماهیت عجیب و غریب این خانوم براتون آشکار نشده بود ؟ :wacko:

یه جای این قضیه میلنگه ... یا شما صادق نیستی و داری پنهان کاری میکنی یا ... نمیدونم !

jj20

Registered User
لایک‌ها
112
عزیز ناراحت نشین ها به خاطر این راحت قبول کردند که ایشون رو دست اشون باد کرده بوده و در گذشته هم شاید اتفاق هایی افتاده که شما نمیدونی مثل با کس دیگه ای عقد بوده .. شناسنامه عوض کرده .. بیماری خاصی داره و در کل یه جای کار لنگ میزده ... اینها همه احتمال اش هست .. من آدم بدبینی نیستم ولی این چیزها روزی 1000 بار اتفاق میفته ...

یه سوال با این حرف شما هم برام پیش اومد
پایشون رو ساده گیر اوردن
و دختر احتمال این ترشیدگی و باد کردگی و رابطه در قبل داشتن رو داشتن

یه سوال ببخشید میپرسم شما اصلا خانومتون رو چک کردید پردشون سالمه یا نه؟
شاید یکی از دلایلی که ازتون فرار میکنه همینه که نمیخواد رویت بشه اون منطقه

Another Day

Registered User
لایک‌ها
1,238
لطف داری
آخه میگه فامیل دوریم پس یه شناختی پشتش بوده نمیدونم والا یعنی شما میگین قصد دختره کاسبیه ؟
چی بگم

سلام. اتفاقا مشکل از همین فامیل دور بودن شروع میشه و اعتماد میکنی و فامیله و .. حالا اصلا رفت و آمد هم نداشتین باهم نه تحقیقی نه هیچی و با سلام و صلوات میرین سر زندگی، یک ماه نشده میبینی ای بابا هیچی اونجوری که باید باشه نیست و کار به طلاق میکشه. به همین راحتی، چند تایی دیدم.

نوستراداموس که میگن شومایی؟ 31 سالشونه.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
منم امیدوارم مشکلشون حل بشه.
کلا ازدواج شده یه ریسک بزرگ.
میگن ازدواج مثل هندوونه می مونه.
تا نشکنی نمیتونی ببینی توش قرمز و شیرینه یا سبز و کال!
هیچ وقت نمیشه 100% مطمئن بود چی از آب درمیاد./

Another Day

Registered User
لایک‌ها
1,238
پایشون رو ساده گیر اوردن

آره سوال من هم همینه، اصلا شب اول مادرش رو آورده 100% مشکوکه که طرف باکره نبوده و میخواسته از شما پنهان کنه.

اون وقت میگن چرا داماد نمیشی

majid cg

Registered User
لایک‌ها
116
من هم تایید میکنم استارتر توی این ماجرا بی تقصیره.

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
پایشون رو ساده گیر اوردن

طرز فکر من اینه که گذشته افراد برام مهم نیست ، سکس داشتن یا نه .. از نظر من زمانی که یه رابطه شروع میشه باید بهش پایبند بود .. همانطور که آقایون میتونند قبل از ازدواج هرکاری بکنند به نظر من این حق برای خانم ها هم هست و یه چیزی هم توجه داشته باشید که شما کسی نمیتونی پیدا کنی که قبلا با کسی رابطه و دوستی نداشته باشه .. اگر نداشته پس حتما یه مشکلی داشته که ازش فراری هستند ..

طلاق هم راه حل صحیحی نیست .. چون شما میشی مرد مطلقه و این خطر زندان و از دست دادن کار و همه سرمایه زندگی اتون هست .. دیگه کاری هست که شده .. امیدوارم ایشون حاضر باشه با شما پیش مشاور بیاد .. صحبت کنید و فعلا حل اش کنید .. اگر واقعا قصد طلاق داری که بزار چند سال بگذره و جریان فرسایشی بشه .. بعد طلاق ... که تا اون موقع هم احتمالا یه بچه رو دست اتون افتاده ..

majid cg

Registered User
لایک‌ها
116
من کلا تایید میکنم همه استارترها توی این ماجرا بی تقصیرن.

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
مردانگی به اطاعت از خدا و رسول و اءمه هستش اگر مسلمون هستیم. اگر هم نیستیم که کار به ادیان دیگه نداریم. خودشون میدونن.
کلام اءمه و کلام رسول علیهم السلام به استناد به قرآن. همان کلام خداست. و عقل کل همونها هستند. اونها مردانگی رو تعریف کردند. اما ما تو عملکرد خیلی اشتباه میکنیم.
موفق باشید.....

الان در موافقت بود یا مخالفت بابنده ؟

Another Day

Registered User
لایک‌ها
1,238
طرز فکر من اینه که گذشته افراد برام مهم نیست ، سکس داشتن یا نه .. از نظر من زمانی که یه رابطه شروع میشه باید بهش پایبند بود .. همانطور که آقایون میتونند قبل از ازدواج هرکاری بکنند به نظر من این حق برای خانم ها هم هست و یه چیزی هم توجه داشته باشید که شما کسی نمیتونی پیدا کنی که قبلا با کسی رابطه و دوستی نداشته باشه .. اگر نداشته پس حتما یه مشکلی داشته که ازش فراری هستند ..

طلاق هم راه حل صحیحی نیست .. چون شما میشی مرد مطلقه و این خطر زندان و از دست دادن کار و همه سرمایه زندگی اتون هست .. دیگه کاری هست که شده .. امیدوارم ایشون حاضر باشه با شما پیش مشاور بیاد .. صحبت کنید و فعلا حل اش کنید .. اگر واقعا قصد طلاق داری که بزار چند سال بگذره و جریان فرسایشی بشه .. بعد طلاق ... که تا اون موقع هم احتمالا یه بچه رو دست اتون افتاده ..

همه که مثل من و شما اینطوری به قضیه نگاه نمیکنند ، برای خیلیها مهمه،

ata.royalfalcon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
لطف داری
چی بگم

درسته که فامیل دور هستیم . اما هیچ رابطه فامیلی باهم نداشتیم (رفت و آمد نداشتیم) .

من 31 سالمه اون هم هفت هشت ماهی ازم بزرگتره .

پایشون رو ساده گیر اوردن

نه ما چک نکردیم . یعنی ما با اعتماد پا پیش گذاشتیم .
الان میبینم چه خریتی کردم .

استارتر

Registered User
لایک‌ها
195
کدوم استارتر؟
این:دی
یوزرت تو حلق ادمین:D
تو لوزالمعده بهتره:دی

قربون ادم چیز فهم

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
بابا اصلا یه ماه. شما تو ماه عسل چیکار کرید پس.( شرمنده زیادی خصوصی شد سوالم)

والا این طور که این بنده خدا میگه اینا مثل اینکه اصلا ماه مربا هم نداشتن چه برسه به عسل !

زفيق عذر ميخوام ولي اون چــــيز شما شاتل امريكا نيست كه راست شدنش ماهها طول بكشه :D
نيم ساعت كافي بود تا ميخ اسلام رو تو سرزمين كفرش فرو كني :D

آقا شوما چقدر بی پرده صحبت میکنی ! اینقدر پرده دری نکن خو ! :D

کاملا رد میشه دروغه

:D

نه آقا چی چی رو بچه رو دست افتاده ؟ اتفاقا آوردن بچه تو این زندگی جنایت محضه !

بالا