برگزیده های پرشین تولز

زیبایی چهره

کدام ملاک در انتخاب همسر برای شما مهمتر است ؟

• زیبایی

Votes: 23 45.1%
  • اخلاق

Votes: 28 54.9%

• Total voters
    51

ساحل آرامش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به همه ی دوستانی که فکر می کنند زیبایی خیلی در انتاب همسر مههم عرض می کنم که کاملا در اشتباه هستند و چه دخترها و پسر هایی که وقتی متوجه این اشتباهشون شدند که دیگه خیلی دیر شده بود.
شما اگه سر یک مسئله ای به همسرتون دچار اختلاف بشید چهره ی زیبای اون موجب رفع مشکل و درگیری می شه یا صبوری و گذشت و درک بالای اون...؟؟؟
ما نمی گیم بریم دنبال همسر زشت اما میگیم اگه دختری اخلاق خوب داشت اما قیافه ی معمولی 1000 برابر بهتر از دختر زیبای بی اخلاق...

darbee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوشکلی دختر در روح و روان مرد اثر میگذارد
من دوست دارم زنی که میگیرم خوشکل و چادری باشه

darbee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دختر زیبا در نسل و وجود انسان اثر مثبت داره زمانیکه شما در چهره یک دختر زیبا رو نگاه میکنید چه میبینید
از لحاظ دینی و روان شناسی گفته اند دختران زیبا رو نشانه های زیبائی خداوند روی زمین هستند

kagero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

زيبايي دختر در روح و روانتون اثر داره ديگه چرا ميخواي چادري باشه؟

darbee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظورم قبل از ازدواج و بیرون رفتنش قبل از ازدواج باشه

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
خوب به نظره من خوشکلی برای شروع لازم هست ولی کافی نیست.
ولی اخلاق برای دوام رابطه اهمیت داره.همونطور که بقیه هم گفتن زیبایی نسبی هست و به دید هرکس متفاوت هست.دختری که واقعا خوشکل باشه بیشتر از اینکه واسه شوهرش باشه برای بقیه هست.
چطور میشه با کسی زندگی کرد که فقط به زیباییش مینازه و هرچی شد اون رو میزنه توی سرت.
اکثر دخترای خوشکل اخلاق ندارن.

azad az zad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب به نظره من خوشکلی برای شروع لازم هست ولی کافی نیست.
ولی اخلاق برای دوام رابطه اهمیت داره.همونطور که بقیه هم گفتن زیبایی نسبی هست و به دید هرکس متفاوت هست.دختری که واقعا خوشکل باشه بیشتر از اینکه واسه شوهرش باشه برای بقیه هست.
چطور میشه با کسی زندگی کرد که فقط به زیباییش مینازه و هرچی شد اون رو میزنه توی سرت.
اکثر دخترای خوشکل اخلاق ندارن.
این تیکه را واقعا خودم لمس کردم

منظورت از چادری دختر خوبه ؟ دختر خوب در حال حاضر یک رویاست! چادر به سر بودن هم
به هیچ عنوان نشانه خوب بودن نیست :)
اما این که گفتی دختر زیبا تو نسل آدم اثر داره را قبول دارم . اگر هم دقت کنید بچه مایه دارا به طور متوسط
قیافه های بهتری نسبت به سایر افراد جامعه دارن چون دخترا عاشق پسرای مایه دارن و بچه مایه دارا معمولا
مادرای خوشگلی دارن

darbee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایول
یه نمونش فرح دیبا همسر شاه مرحوم

darbee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
روان شناسی نوین میگه دخترانی که چهره زیبایی دارند هنگام نزدیکی با شوهرانشون لذت بیشتری به اونها میدن بطوریکه از اگر از لحاظ اخلاقی دختر خوب نباشه شوهر دلسرد میشه نسبت به زن
به همین خاطر در دین اسلام اولین پایه تربیتی کودک چه زیبا باشد و چه چهره معمولی اخلاق و تربیت رو پیامبر (ص) جز مهم ترین ارکان دینی پدر و مادر دانسته اند
دختران بسیار زیبا روئی هم هسنتد که در دامان چادر اخلاق نیکوئی هم دارند و چه بسیار دخترانی هستند که بدلیل فلسفه غلط تربیتی پدرو مادرشان تحت جمله بگذارید همین قیافه اخلاق دخترم را درست می کند
در زندگی دست وپا میزنند

در هرحال اگر زیبائی نزد خداوند بد بود خداوند چهره زیبا را برای دختر خلق نمی کرد بهمین منوال هم در قرآن کریم بر حجاب کامل (جلباب=چادر) اشاره کامل شده است
دختر زیبا زیر چادر خوشکل تر بنظر خواهد آمد چون نیمی از زیبا روئی دختر بخاطر حجاب درامان خواهد ماند

تمام این صحبت های خودم بود کپی از کتابی هم نبود
به صحبت های من خوب اندیشه کنید شاید گره گشای شما و جلوگیری کننده شما از اشتباهی باشد که در آینده یقه شما رو میخواد بگیره

با تشکر

hamid_strategis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به همه ی دوستانی که فکر می کنند زیبایی خیلی در انتاب همسر مههم عرض می کنم که کاملا در اشتباه هستند و چه دخترها و پسر هایی که وقتی متوجه این اشتباهشون شدند که دیگه خیلی دیر شده بود.
شما اگه سر یک مسئله ای به همسرتون دچار اختلاف بشید چهره ی زیبای اون موجب رفع مشکل و درگیری می شه یا صبوری و گذشت و درک بالای اون...؟؟؟
ما نمی گیم بریم دنبال همسر زشت اما میگیم اگه دختری اخلاق خوب داشت اما قیافه ی معمولی 1000 برابر بهتر از دختر زیبای بی اخلاق...
پس منظور شما از با اخلاق " تو سری خور" هست :lol:
شما یه تعریف جامع از با اخلاق ارایه بده شاید ما هم مرید اخلاق شدیم :blush:

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142

با تشکر

کاملا مشکوک کردی اوضاع خودت رو خوب اگه نیست چرا میگی نیست مگه ما گفتیم هست؟؟؟:blink::eek::wacko:

darbee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کاملا مشکوک کردی اوضاع خودت رو خوب اگه نیست چرا میگی نیست مگه ما گفتیم هست؟؟؟:blink::eek::wacko:

دوست عزیز خیلیا فکر میکنند ما از جائی کپی میکنیم بخاطر همین ذکر شد تا کسی شک نکنه یه حمله باز دارنده بود
مثل بالشتک هوا

nafar_2konkor

Registered User
لایک‌ها
1
ببینم همه کسایی که اینجا نظر دادن چه کسایی که هم به زیبایی اهمیت میدن و هم به اخلاق و چه کسایی که به یکی از این دو تا رای دادن واقعا فکر میکنن خودشون انقدرخوش صورت و خوش سیرت هستند که انتظار داشتن همچین همسرایی رو دارن؟:blink: .بعضیا طوری نظر دادن که انگار خودشون از هر جهت کاملن !من فکر میکنم دونفر باید به هم بیان هم از لحاظ اخلاق و هم زیبایی مطمئنا هیچ آدم بد اخلاقی نباید انتظار همسر خوش اخلاقی رو داشته باشه در مورد زیبایی هم همینطور .
منظورم قبل از ازدواج و بیرون رفتنش قبل از ازدواج باشه
خیلی حرف چرتیه !. یعنی بعد از ازدواج هر جور که تو بخوای .واقعا فکر میکنی آدمی که با اعتقاد چادر سرش میکنه حاضره بعد از ازدواج چادرشو برداره؟!

kagero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
روان شناسی نوین میگه دخترانی که چهره زیبایی دارند هنگام نزدیکی با شوهرانشون لذت بیشتری به اونها میدن بطوریکه از اگر از لحاظ اخلاقی دختر خوب نباشه شوهر دلسرد میشه نسبت به زن
به همین خاطر در دین اسلام اولین پایه تربیتی کودک چه زیبا باشد و چه چهره معمولی اخلاق و تربیت رو پیامبر (ص) جز مهم ترین ارکان دینی پدر و مادر دانسته اند
دختران بسیار زیبا روئی هم هسنتد که در دامان چادر اخلاق نیکوئی هم دارند و چه بسیار دخترانی هستند که بدلیل فلسفه غلط تربیتی پدرو مادرشان تحت جمله بگذارید همین قیافه اخلاق دخترم را درست می کند
در زندگی دست وپا میزنند

در هرحال اگر زیبائی نزد خداوند بد بود خداوند چهره زیبا را برای دختر خلق نمی کرد بهمین منوال هم در قرآن کریم بر حجاب کامل (جلباب=چادر) اشاره کامل شده است
دختر زیبا زیر چادر خوشکل تر بنظر خواهد آمد چون نیمی از زیبا روئی دختر بخاطر حجاب درامان خواهد ماند

به صحبت های من خوب اندیشه کنید شاید گره گشای شما و جلوگیری کننده شما از اشتباهی باشد که در آینده یقه شما رو میخواد بگیره

با تشکر

شما چه علاقه اي به چادر داري من نميدونم!چادر هيچ چيزي رو تضمين نميكنه.من خودم دوست چادري داشتم و ميدونم ظاهر و باطنشون با هم فرق داره.بيشتر چادريها زشتن اونايي كه قشنگن چادر رو به اجبار خانواده سرشون ميكنن.

darbee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شب به گلستان تنها منتظرت بودم
منظورم دختری است با میل خودش چادر میزنه و حکم قرآن مجید را اجرا می نماید

ساحل آرامش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:D
پس منظور شما از با اخلاق " تو سری خور" هست :lol:
شما یه تعریف جامع از با اخلاق ارایه بده شاید ما هم مرید اخلاق شدیم :blush:

من نمی دونم شما چطوری از حرفهای من مفهوم"تو سری خور" رو برداشت کردید..؟!!!

اخلاق کاملا خوب دیگه تو این دوره زمونه خیلی کم پیدا می شه اما صبر و گذشت 2 تا ویژگی بسیار مهم در زندگی و برای دوام اون هست.همونطور که میدونید ما حدیثی هم داریم در مورد صبرکه "صبر راس ایمان"شما انسان بی سر رو فرض کنید...!

ساحل آرامش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شب به گلستان تنها منتظرت بودم
منظورم دختری است با میل خودش چادر میزنه و حکم قرآن مجید را اجرا می نماید

اگه منظور این دوستمون از چادر ایمان هست من کاملا باهاشون موافقم .بعضیها نمی پسندند که همسرشون خیلی مومن باشه(منظورم خشک متعصب نیست) اما شما اگر یه سری به مراکز مشاوره بزنید محال زن و شوهری رو پیدا کنید که دچار مشکل شده باشند اما مشکل اونها ریشه در ضعف در ایمانشون نداشته باشه...

ساحل آرامش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما چه علاقه اي به چادر داري من نميدونم!چادر هيچ چيزي رو تضمين نميكنه.من خودم دوست چادري داشتم و ميدونم ظاهر و باطنشون با هم فرق داره.بيشتر چادريها زشتن اونايي كه قشنگن چادر رو به اجبار خانواده سرشون ميكنن.
من واقعا به خاطر این طرز فکرتون در مورد چادری ها متاسفم...
زن موجود ارزشمندی,و خدا زن رو مظهر زیبایی و جمال قرداده و زکات این زیبایی محفوظ نگه داشتن اون...
شما اگه جواهر بسیار گرون قیمتی داشته باشید اون رو همینطور دم دست قرار می دید یا در یک جعبه ی جواهرات مطمئن از اون نگه داری می کنید.به نظر من اگر دختری حجاب خودشو خوب رعایت نمی کنه به این معناست که ارزش واقعی خودشو نمی دونه...
بهتون پیشنهاد میکنم حتما 1 بار کتاب "حجاب" شهید مطهری رو بخونید تا به ارزش خودتون و تاثیر حجاب بر مردان پی ببرید
...

darbee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
احسنت
این دوست عزیز حسابی مثال های جالبی زد
من کاملشو میگم
حجاب برای دختر مثل حجاب صدف است بر مروارید

بالا