برگزیده های پرشین تولز

سایت بیا 2 موزیک بسته شدُ

hamedk2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ICANN برای اینکه حجم اینترنت بی دلیل افزایش پیدا نکند دستور به بستن بعی از سایتها
منجمله سایت های ایرانی داده است

hooligan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ICANN برای اینکه حجم اینترنت بی دلیل افزایش پیدا نکند دستور به بستن بعی از سایتها
منجمله سایت های ایرانی داده است

hard ه اینترنت پر شده :lol:

یادش بخیر یه زمانی فکر میکردیم اینترنت یه ساختمونه همه سایتها هم اونجان :rolleyes:

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اینجور که من شنیدم...سایت bia2.com شکایت کرده...به علت شباهت دامینها!
فكرنكنم بخاطر اين باشه
اينطوري باشه كه خيلي دومين هاي مشابه بايد بسته بشه:D
يه چيزي شده
والا مثل sarzamin.org ميرفت روي جايي كه كپي رايت نداشت و..
شايد ميخواد شبيه بازتاب كنه::blink:D

اما حيف شد بسته شد هرچند ...

hamedk2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر چی هست زیر سره امیر قاسمی
هر چی آلبوم جدید بیرون میامد بیا تو میوزیک سریع آپلودش می کرد
بچه ها می گن که امیر قاسمی به خسرو مترجمی پول داده که سایت بیا تو میوزیک را هک کند
ما که باور نکردیم

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
باز نميشه صد در صد
softestan.com هم بعد از 6 ماه خواهش و زاري باز نكردن ميخوان اونو باز كنن
يه عاملش هم شكايت كارگردان فيلم اخراجي ها بوده...

در ضمن قابل توجه دوستان
دامين bia2music.ir مال من هست و اگر كسي خواست
[email protected]
ايميل بزنه...

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
دایمنو چقدر میفروشی؟
پی ام بده

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
من که حال کردم
این دیگه شعورش رو درآورده بود
وقتی رفتم و دیدم آلبوم خشار اعتمادی بعد از چندین سال مجوز گرفته و خیلی سریع برای دانلود توی بیاتو موزیک هست انگار دنیا دور سرم چرخید
اونقدر اینطوری کردیم که وضعیت ما به کثافت کشیده شده دیگه . . .
دم امیر قاسمی گرم از اونطرف تونست . . . کنه اما کلی از این کمپانی دارهای داخلی نتونستند حق خودشون رو از این سایت بگیرند

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
آخه خارج از ایران مگه چقدر دانلود می کنن ؟ اون هم آلبوم های داخلی رو ؟؟؟
من کاری به زیر زمینی ندارم اما مثلا امثال خواجه امیری ، مانی رهنما ، همایون شجریان و .... ( بخوام بشمارم کلی هست) اینها چه گناهی دارند که با کلی هزینه آلبوم میدن بیرون اما این سایت ِ ... میاد زحمات اینها رو برباد می ده . کدوم یک از اینا زیر زمینی هستن ؟ مگه این آلبوم ها چقدر خارج از ایران فروش دارند که حالا سایت بیاد جلو دانلودشون رو بگیره ؟ اصل فروششون داخله . بالاخره چوب خدا صدا نداره . همچین با سر بخورن زمین که نفهمن چندتا کرکس دور سرشون می چرخه

حالا بر فرض هم که همه این سایتها بسته شه دوست من که مثلا cd یکی از این خواننده های داخلی رو میخره به من نمیده کپی کنم مثلا؟!
همه خواننده ها خودشون میدونن از راه خوانندگی تنها نمیتونن پولی دربیارن!
مگه کنسرتی چیزی بدن

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حالا بر فرض هم که همه این سایتها بسته شه دوست من که مثلا cd یکی از این خواننده های داخلی رو میخره به من نمیده کپی کنم مثلا؟!
همه خواننده ها خودشون میدونن از راه خوانندگی تنها نمیتونن پولی دربیارن!
مگه کنسرتی چیزی بدن

ببخشیدا پس حالا که دوست شما سی دی بهتون می ده پس بیایم جماعت 70 میلیونی گند بزنیم به همه چیز دیگه . این بر می گرده به خودمون . این که نمی شه که انصاف هم خوب چیزیه . برای یه لحظه فقط خودتون رو بذارید جای اون خواننده . اینهمه تلاش کردید و کاست دادید بیرون . روش هم خیر سرتون قیمت زدید . توی خیالات و رویا های خودتون هم حساب می کنید که ال میشه و بل میشه . بعدش یه از خدا بی خبری اینجوری سرتون بیاره . ضمنا سی دی دوست شما نهایتا دست 4 ، 5 تا از دوستاش برسه . اما تا این سایت که اتفاقا جز 5 سایت برتر ایرانی از نظر بازدید هم هست هزاران نفر به سرعت آلبوم رو دانلود می کنن . این یعنی یه فاجعه به تمام معنا.
تعجب می کنم چطور حمایت می کنید ازش :wacko:

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
ببخشیدا پس حالا که دوست شما سی دی بهتون می ده پس بیایم جماعت 70 میلیونی گند بزنیم به همه چیز دیگه . این بر می گرده به خودمون . این که نمی شه که انصاف هم خوب چیزیه . برای یه لحظه فقط خودتون رو بذارید جای اون خواننده . اینهمه تلاش کردید و کاست دادید بیرون . روش هم خیر سرتون قیمت زدید . توی خیالات و رویا های خودتون هم حساب می کنید که ال میشه و بل میشه . بعدش یه از خدا بی خبری اینجوری سرتون بیاره . ضمنا سی دی دوست شما نهایتا دست 4 ، 5 تا از دوستاش برسه . اما تا این سایت که اتفاقا جز 5 سایت برتر ایرانی از نظر بازدید هم هست هزاران نفر به سرعت آلبوم رو دانلود می کنن . این یعنی یه فاجعه به تمام معنا.

لطفا ایرانی ها دم از کپی رایت نزنن !! یعنی شما الان همه کتاب ها ، فیلم ها ، میوزیک ها ، عکس ها و .....که کپی رایت دار هست اصله !! تا حالا از چیز بدون کپی رایت استفاده نکردید !!! لولللللللل
حتما میخوای بگی سریال و فیلم هم از تلویزیون ایران ندیدی

به هر حال کسایی که مشتاقا برن سایت www.musicsara.com

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
آقا چرا به خودتون دروغ میگین ؟
خوب حروم و هیچ توضیحی هم نداره ... دانلود آهنگهای داخلی حروم .

saeed_19_karaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببخشیدا

چرا حرف مفت میزنید

آخه الان بیا تو موزیک بسته شد . فکر میکنید دیگه آلبوم های جدید رو نمیذارن برای دانلود؟

کسانی که دم از کپی رایت میزنن
ببخشیدا همین شما که داری میگی همین ویندوزت اصله؟
233.gif

میدونی بالای 100 ملیون برابری که یه خواننده ایرانی برای آلبومش زحمت کشیده تعداد بسیاری آدم برای ساختن این ویندوز شبها و روز ها تلاش کردند

ببخشید فوتو شاپ و ... که بیشترا استفاده میکنید آیا همشون اصل هستند؟

بابا به بیا تو موزیک فحش ندید

دمش گرم . خدایی دمش گرم

تو ایران اگه قرار کپی رایت رعایت بشه باید ریشه ای عمل بشه . نه این که بیان سایت یه بدیخت که 3-4 سال 24 ساعت زحمت کشید شماره عینکش شد 6 که شما حال کنید رو ببندن

پس خواهشا کسی دم از کپی رایت نزنه که بد ...... بهش

اینهمه سایتهایی هستند که روزانه نصف یا یک چهارم بیاتومزیک بازدید دارن و دارن کارشونو ادامه میدن

بالای 1000 سایت و وبلاگ هست در ایران که اینکار رو انجام میدن
sarzamin
song b song
ahanghaa
dehkadeh
bia2rap
tehrankids
rapbrap
best-ir
ganja2music

آدرس کامل ننوشتم که تبلیغ بشه

در ضمن خواننده های ایرانی باید بدونن با این وضعیت نبودن کپی رایت در ایران نباید به فکر در آمد باشن و خوانندگی یه شغل براشون نباشه بلکه یک هنر باشه براشون

چه خوااننده هایی که اونطرف مرز هستند چه خواننده هایی که در ایران هستند چون مخاطبشون ایرانیی و ایرانیم کپی رایت نمیدونه چیه نباید به فکر پول باشن

بیشتر از این نمیتونم توضیح بدم

یا حق

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
میدونی سایت هم نباشه با این برنامه های پی تو پی مثل emule این کار ها رو راحت می کنن...

m3hrz4d

Registered User
لایک‌ها
1
ببخشیدا

چرا حرف مفت میزنید

آخه الان بیا تو موزیک بسته شد . فکر میکنید دیگه آلبوم های جدید رو نمیذارن برای دانلود؟

کسانی که دم از کپی رایت میزنن
ببخشیدا همین شما که داری میگی همین ویندوزت اصله؟
233.gif

میدونی بالای 100 ملیون برابری که یه خواننده ایرانی برای آلبومش زحمت کشیده تعداد بسیاری آدم برای ساختن این ویندوز شبها و روز ها تلاش کردند

ببخشید فوتو شاپ و ... که بیشترا استفاده میکنید آیا همشون اصل هستند؟

بابا به بیا تو موزیک فحش ندید

دمش گرم . خدایی دمش گرم

تو ایران اگه قرار کپی رایت رعایت بشه باید ریشه ای عمل بشه . نه این که بیان سایت یه بدیخت که 3-4 سال 24 ساعت زحمت کشید شماره عینکش شد 6 که شما حال کنید رو ببندن

پس خواهشا کسی دم از کپی رایت نزنه که بد ...... بهش

اینهمه سایتهایی هستند که روزانه نصف یا یک چهارم بیاتومزیک بازدید دارن و دارن کارشونو ادامه میدن

بالای 1000 سایت و وبلاگ هست در ایران که اینکار رو انجام میدن
sarzamin
song b song
ahanghaa
dehkadeh
bia2rap
tehrankids
rapbrap
best-ir
ganja2music

آدرس کامل ننوشتم که تبلیغ بشه

در ضمن خواننده های ایرانی باید بدونن با این وضعیت نبودن کپی رایت در ایران نباید به فکر در آمد باشن و خوانندگی یه شغل براشون نباشه بلکه یک هنر باشه براشون

چه خوااننده هایی که اونطرف مرز هستند چه خواننده هایی که در ایران هستند چون مخاطبشون ایرانیی و ایرانیم کپی رایت نمیدونه چیه نباید به فکر پول باشن

بیشتر از این نمیتونم توضیح بدم

یا حق

عزیز, اگه ویندوز ما اصل نیست, امکان تهیه ی ویندوز اصل هم برامون وجود نداره! کدوم فروشگاهی رو توی ایران میشناسی که ویندوز اصل بفروشه؟! ضمن اینکه بخاطر تبدیل دلار به ریال , از لحاظ قیمت هم تهیه ش واقعا مشکل هست. اما قرار دادن آهنگ هایی که خواننده های داخلی تهیه میکنن و با قیمت معقول به راحتی میشه سی دی اصل رو تهیه کرد( تا اون خواننده هم یه سودی برده باشه ) روی سایت برای دانلود همه, اصلا انصاف نیست.
چیزی که مهمه امکان تهیه هست! من مخالف گذشتن آهنگ های خواننده های خارج از کشور فقط برای دانلود از داخل ایران نیستم چون چه سی دی ش تهیه بشه چه دانلود بشه کپی هست.خود ِ اون خواننده هم میدونه که از طرف ایرانی های داخل از کشور سود مالی بهش نمیرسه...

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
شما میتونی نسخه ویندوز استارتر که برای کشورای فقیر زده شده رو تهیه کنی ! و 50$ هست ،
همیشه امکان تهیه همه چیز وجود داره ، خصوصا برای چیزای قانونی !!! بقیش بهانه است و ....

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4

همونطور که دوستان همه اشاره کردن, حتی خود هنرمندها هم اینو میدونن که از این راه نمیتونن از لحاظ مالی به جایی برسن!
حتی اینو تو تلویزیون هم من چندین بار از زبون خودشون شنیدم واسه همین هیچ خواننده ای هم تو رویا و خیالش رو این چیزا حساب نمیکنه:rolleyes:
نمیگم این کار درسته, اما بسته شدن یه سایت و نفرین کردن اون بنده خداهایی که واسش تلاش کرده بودن هیچ دردی رو دوا نمیکنه!
این عدم رعایت قوانین کپی رایت هم محدود به ایرانی ها (چه داخل چه خارج از کشور) نمیشه !
اینو قبلا هم گفتم همه جای دنیا فقط noob ها (که تعدادشون هم خیلی کمه) هستن که میرن و نسخه اصلی هر چیزی رو میخرن که دلیلش هم اینه که اطلاع ندارن از کجا میتونن نسخه کپیشو رایگان گیر بیارن

m3hrz4d

Registered User
لایک‌ها
1
شما میتونی نسخه ویندوز استارتر که برای کشورای فقیر زده شده رو تهیه کنی ! و 50$ هست ،
همیشه امکان تهیه همه چیز وجود داره ، خصوصا برای چیزای قانونی !!! بقیش بهانه است و ....

آها...اونوقت از کجا؟ لابد با یک عدد Credit Card یا اکانت PayPal یا...یا حداقل یه جای خاص توی پایتخت...اینطوری بخوای حساب کنی معلومه که میشه خرید با کلی درد سر...با این شرایط که نمیشه گفت هر کسی راحت میتونه بره بخره...انتظار هم نمیشه داشت که کسی اینقدر به خودش دردسر بده..این کجا و بحثمون در مورد خرید سی دی یک خواننده(مجاز) که به راحتی میشه خرید, کجا!

بالا