برگزیده های پرشین تولز

سایت بیا 2 موزیک بسته شدُ

m3hrz4d

Registered User
لایک‌ها
1
اینو قبلا هم گفتم همه جای دنیا فقط noob ها (که تعدادشون هم خیلی کمه) هستن که میرن و نسخه اصلی هر چیزی رو میخرن که دلیلش هم اینه که اطلاع ندارن از کجا میتونن نسخه کپیشو رایگان گیر بیارن

یعنی شما میگین کلا صنعت نرم افزار , موسیقی , فیلم و امثال این ها روی این Noob ها میچرخه ؟ :D

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
یعنی شما میگین کلا صنعت نرم افزار , موسیقی , فیلم و امثال این ها روی این Noob ها میچرخه ؟ :D

نرم افزار ها رو فقط شرکتها و اداراتی که نمیتونن قوانین کپی رایت رو زیر پا بزارن میخرن
مثل دانشگاهها,ادارات دولتی,...
موسقی هم بله, کسی که کمتر از 20 ثانیه میتونه یه البوم رو دانلود کنه خیلی کم(!) پیش میاد بره پول بده و بخرش
مگر اینکه ندونه و نتونه دانلود کنه
که میشه همون noob

m3hrz4d

Registered User
لایک‌ها
1
نرم افزار ها رو فقط شرکتها و اداراتی که نمیتونن قوانین کپی رایت رو زیر پا بزارن میخرن
مثل دانشگاهها,ادارات دولتی,...
موسقی هم بله, کسی که کمتر از 20 ثانیه میتونه یه البوم رو دانلود کنه خیلی کم(!) پیش میاد بره پول بده و بخرش
مگر اینکه ندونه و نتونه دانلود کنه
که میشه همون noob

با این حساب خواننده ها باید جزو قشر زیر خط فقر توی جهان باشن :D مگه اینکه تموم درآمدشون از کنسرت باشه که اینم بعیده:blink:

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
واقعا که !
من می گم یه آلبوم 2 هزار تومانی که براحتی از هر بقالی می شه تهیه اش کرد رو نیایم دان کنیم که به این قشر هنرمند ضربه نزنیم آقایون صحبت از قانون کپی رایت و ویندوز می کنید ؟
اولا که تهیه ویندوز قانونی برای من که نشستم تو خونه و حتی امکان ایحاد یه حساب credit هم برام وجود نداره خیلی خیلی سخته ( بخونید محاله) . اما خرید آلبوم یه جوون هم وطن که براش کلی زحمت کشیده مثل آب خوردن ( اگه وجدان داشته باشم).
ثانیا کی گفته خواننده ها خودشون هم می دونن که نباید روی این بازار حساب کرد . شما آمار بده در سال چندتا کنسرت تو ایران برگزار می شه برای فلان خواننده ؟ اینها رو نگید . یه جیزی بگید که عقل سلیم بپذیره . اون خواننده ای که کاست داده بیرون و در سال هم یک کنسرت نداشته و کلی هزینه کاست کرده می خواید بگید یه چیزیش می شده ؟؟؟ جز اینه که با امید و آرزو روی فروش کاست هاش حساب کرده ؟
می گید فقط این سایت این کار رو نمی کنه و 10 تا سایت دیگه هم هستن . خب اون ده تا رو هم ببندن .
آقا مطلب خیلی ساده تر از این حرفهاست . ما بجای درک این مطلب میایم میگیم چرا قانون کپی رایت نداریم . چرا ویندوزمون غیر قانونیه . خودمون رو توجیه می کنیم که حالا که (بلانصبت شما دوستان) خر تو خره پس ما هم خر خودمون رو برونیم .آقا انصاف هم خوب چیزیه به خدا .
می گید صاحب سایت زحمت شبانه روزی کشیدن و نمره چشمشون بالا رفته . کسی که حق مردم رو بخوره و یه آبم روش مطمئن باش کمرش هم می شکنه. (ضمنا ساختن یه همچین سایتی هیچ زحمتی نداره فقط بی وجدانی می خواد که فت و فراوون دارند )

کلام آخر : قانون کپی رایت نیست ! ویندوزمون غیر قانونیه ! سریال های خارجی و فیلم های خارجی غیر قانونیه ! و ... ! اما خریدن یه آلبوم 2 هزارتومانی یه هموطن هنرمند که برای هنرش سالها زحمت کشیده از آب خوردن هم راحت تره . فقط به یه جو وجدان بستگی داره که همه ما داریم

komeil66

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
9
حالا واقعا بسته شد ؟
biggrin.gif

می گفتن آدرسش تغییر کرده

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
واقعا که !
من می گم یه آلبوم 2 هزار تومانی که براحتی از هر بقالی می شه تهیه اش کرد رو نیایم دان کنیم که به این قشر هنرمند ضربه نزنیم آقایون صحبت از قانون کپی رایت و ویندوز می کنید ؟
اولا که تهیه ویندوز قانونی برای من که نشستم تو خونه و حتی امکان ایحاد یه حساب credit هم برام وجود نداره خیلی خیلی سخته ( بخونید محاله) . اما خرید آلبوم یه جوون هم وطن که براش کلی زحمت کشیده مثل آب خوردن ( اگه وجدان داشته باشم).
ثانیا کی گفته خواننده ها خودشون هم می دونن که نباید روی این بازار حساب کرد . شما آمار بده در سال چندتا کنسرت تو ایران برگزار می شه برای فلان خواننده ؟ اینها رو نگید . یه جیزی بگید که عقل سلیم بپذیره . اون خواننده ای که کاست داده بیرون و در سال هم یک کنسرت نداشته و کلی هزینه کاست کرده می خواید بگید یه چیزیش می شده ؟؟؟ جز اینه که با امید و آرزو روی فروش کاست هاش حساب کرده ؟
می گید فقط این سایت این کار رو نمی کنه و 10 تا سایت دیگه هم هستن . خب اون ده تا رو هم ببندن .
آقا مطلب خیلی ساده تر از این حرفهاست . ما بجای درک این مطلب میایم میگیم چرا قانون کپی رایت نداریم . چرا ویندوزمون غیر قانونیه . خودمون رو توجیه می کنیم که حالا که (بلانصبت شما دوستان) خر تو خره پس ما هم خر خودمون رو برونیم .آقا انصاف هم خوب چیزیه به خدا .
می گید صاحب سایت زحمت شبانه روزی کشیدن و نمره چشمشون بالا رفته . کسی که حق مردم رو بخوره و یه آبم روش مطمئن باش کمرش هم می شکنه. (ضمنا ساختن یه همچین سایتی هیچ زحمتی نداره فقط بی وجدانی می خواد که فت و فراوون دارند )

کلام آخر : قانون کپی رایت نیست ! ویندوزمون غیر قانونیه ! سریال های خارجی و فیلم های خارجی غیر قانونیه ! و ... ! اما خریدن یه آلبوم 2 هزارتومانی یه هموطن هنرمند که برای هنرش سالها زحمت کشیده از آب خوردن هم راحت تره . فقط به یه جو وجدان بستگی داره که همه ما داریم

شما میتونین برین دم بقالی تهیه کنین اون ایرانی که تو ژاپن(!) زندگی میکنه از کجا میتونه سفارش (!) بده؟!
برین برنامه شب شیشه ای رو ببینین از اونایی که در مورد مشکلات مالی حرفه هنرمندی سوال کردن همشون گفتن میدونیم که این شغل اولیمون نباید باشه! حالا اینکه ارشاد نمیزاره ملت کنسرت بدن تو ایران یه بحث جداست و همین هم یکی از دلایلی هست که خواننده ها میدونن این کار پول ساز نیست براشون."اون خواننده ای که کاست بیرون داده و در سال یه دونه کنسرت هم نداده" باید این "عقل سلیم" رو داشته باشه که بدونه که با اون کاست به جایی از نظر مالی نمیرسه
منم نگفتم بیایم خودمونو توجیه کنیم و گفتم که نمیگم رعایت نکردن کپی رایت کاره درستیه و بیایم بیشتر رعایت نکنیم!! اینو همه میدونن که اشتباست من گفتم این چیزیه که تو تمام دنیا هست و با اینکه این دلیل نمیشه که این کار کار درستیه, باید این حقیقت رو بپذیریم که تا وقتی کامپیوتر و اینترنت هست قانون کپی رایت رو زیاد نمیشه عملا روش حساب کرد . خیلی سادست!
حالا اگه می خواهیم, باید بریم به جنگ تکنولوژی تا از تولیدات داخلی همایت کنیم!

saeed_19_karaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوب دیگه مشکل کل کشور عزیزمون ایران سایت بیا تو موزیک بود که با بسته شدنش هیچ مشکلی نداریم

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
حالا این اقا چطوری این همه فایل ها رو میریت می کرد دست تنها؟
منظورم آپلود و ویرایش و ...

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
آقا بحث نکنید این سایته بیا تو شده این MUSICSARA عینه قبل

من که رفتم به کاره شنیعه دانلودم ادامه بدم و آلبومه معین رو بگیرم :D

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
صبح بخیر شیراز !!!
4 بار تو این تاپیک اسم سایت جدید رو گفتن !!!

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
(( به نام خداوند زیبایی ها ))​

سلام به همگی

به نظر من بسته شدن سایت بیا 2 موزیک به خاطر دلیل زیر بوده:

به خاطر رعایت نکردن قاونون کپی رایت و داشتن بازدید بالا(رتبه ی هفتم سایت
alexa.com از نظر بازدید افراد داخل ایران) که به خاطر بازدید بالا باعث می شد
که افراد زیادی این فایل ها رو که قانون کپی رایت دارن رو بدون رعایت این قانون دانلود کنند .
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

به نظر من اگه مدیر این سایت دوباره یه سایت شبیه این سایت رو درست کنه و دوباه بازدید بالایی از داخل ایران داشته باشه به احتمال زیاد دوباره به دلیل رعایت نکردن قانون کپی رایت اون سایت هم بسته می شه .

#################################################################

امیدوارم همیشه موفق باشید

خدانگهدار​

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
حيفه دومينش رو نتونه پس بگيره
حداقل پارك كنه يا بفروشه خيلي بايد دربياره:D

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
من اگه جای صاحبش بودم الان یه دامین می گرفتم این اهنگو اپلود میکردم

یاران چه غریبانه رفتند از این خانه

یا

محمد نبودی ببینی بیا تو موزیک دو در شد

وای چه حسی داره ادم چیز به این ارزشمندی رو از دست بده پر بازدیدترین سایت ایرانی

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
ایرانیا اکثرا دزدن
کار اینا اونقدا بد نبوده
من شخصا ممنونم ازشون برا اینکه گذاشتن خیلی آهنگایی که دوس داریمو راحت به دس بیاریم و خیلی خواننده های مارو معروف کردن
ولی خوب بود موسیقیهایی که امکان خریدشون بود رو نمیذاشتن چون خواننده هارو دوس داریم و برا زحمتی که میکشن باید مزد بگیرن خیلی موسیقیدانهایی هستن که غیر علاقه مردم چیز زیاد دیگه ای ندارن! وضع مالیشونم با کنسرتهایی که گاه گاه میدن میچرخن میچرخه
داخل ایرانیها که بدتر

mostafanew

Registered User
لایک‌ها
2
اول اينكه با اكثر نظرات موافقم. دوستان حرفاي جالبي زدن.
من يادمه حدود دو، سه سال پيش سايت سرزمين هم يه همچنين اخطاري گرفته بود ولي بعد ديگه پيگيري نكردم و نميدونم چي شد شايد جعلي باشه چون فقط عكس اخطار كه به مدير سايت ايميل زده بودن رو تو يه سايت ديدم. ولي نوبت تك تك سايتهاي موزيك ايراني به ترتيب بازديدشون ميشه ولي بياتوموزيك حقش بود! چون بازديدهاي زيادي داشت و فيلمهايي كه ميذاشت ميديدم كه از ميرور هفتم يا هشتمش بيست سي هزار بار دانلود شده حالا آلبوم ها و ميرورهاي اول ديگه ببين چه تعداد دانلود شده...
منم سي دي اصل رو ميخرم. مگر در موارد خاصي كه ممكنه برم دانلودش كنم ولي نهايت سعي خودمو ميكنم از خواننده مورد علاقه خودم تا جايي كه ميتونم حمايت كنم، محسن چاووشي، فريدون، احسان خواجه اميري كه آلبومشون جديد اومده (البته چاووشي كه انشالله بزودي مياد) و... ولي هنوزم برام سواله چطور بياتوموزيك بسته شد؟!! هك شد؟

بالا