برگزیده های پرشین تولز

سربازی برای دختران

mohamad alii

Registered User
لایک‌ها
211
همیت الان برو سربازی داداش هیچ فرقی نمیکنه ارتش بیفتی شاید ولی من تو خدمت لیسانس سراغ داشتم دستشویی میشست. ناجا اینطوریه بعدم سن کمتر بری بهتره فکر کن بشه 28 سالت فوق لیسانسم داری خیلی واست حرف اینا گرون تموم میشه اما یه 20 ساله دیپلمه خیلی راحتتر کنار میاد اینو از منی که واقعا تجربه دارم داشته باش

داداش من تو خونه تاحالا یه ظرف نشوستم توالت بشورم؟ یه سوال اگه از اطاعت سر پیچی کنی تنبیه بدنی داره یا اضافه خدمت؟ خدا کنه به پستم نگهبانی بخوره البته اگه صبح قرار باشه وقتی همه دارن درجا میزنن تو بگیری بخوابی و تو دلت بشون بخندی!
ای خدااااا چی میشد من به **** نازی خدمت میکردم تا این اخوندااااااااااااااا
درود بر هیتلر بزرگ

mohamad alii

Registered User
لایک‌ها
211
دوستان وضعیت غذایی اونجا چطوره؟ رستورانی بوفه چیزی داره که گه گاهی بهش سر بزنی؟ راستی تو غذاش کافور میریزن؟:wacko:سرگرمی چی داره؟ میشه mp3 پلیر برد؟کتاب چی؟ در چه مواقعی میشه ازشون استفاده کرد؟

Nima_20

Registered User
لایک‌ها
1,174
در مورد سربازی رفتن دخترا نظر من منفیه

مواردی که برای این مخالفت به ذهنم میرسه
collapse_40b_collapsed.png

1. شما که شعار دوران بچگیت "پسرا شیرن مث شمشیرن - دخترا موشن مث خرگوشن" بود نمیری. انتظار داری اونا که به قول خودت موش بودن برن؟

2. سربازی با روحیه شون سازگار نیس. همون دوران کودکی هم اسباب بازی ما پسرا تفنگ و ترقه بود
smilie_ugly_201.gif
و اسباب بازی دخترا عروسک و قوری و قابلمه
4025mr7.gif

3. اگه دخترا برن سربازی، به توجه به فرهنگ لیسندگی ئی که در جامعه هست و فرمانده ی شما هم از این فرهنگ مستثنا نیست مرخصیا میشه واسه دخترا، پستِ سر برجک میشه واسه پسرا
یا کافیه یه دختر یه عشوه ی خرکی واسه فرماندتون بیاد تا دختره بشه ارشدتون و به تو دستور میده که چیکار کنی چیکار نکنی. گفتنشم برام جالب نیس. تو میتونی این وضعیتو تحمل کنی؟ دوشواری نداری با این مسائل؟

4. دخترا به طور کلی قانونمند ترن و این لااقل در سربازی معنی خوب و مثبتی نداره. مثلا شما اگر گذرت به اداره ها خورده باشه متوجهی که به فرض اگه بخوای رشوه بدی تا کارت سریعتر راه بیفته نمیتونی بری سراغ کارمندای زن. یا تو رانندگی میبینیم نسبتا قانونمند تر هستن (البته هیچی مطلق نیس. گفتم نسبتاً) . حالا همینا رو تعمیم بده به پادگان و محیط نظامی. ما وقتی سرباز بودیم بیداری طبق برنامه سین ساعت 5 بود اما وقتی پایه خدمتیمون بالا رفته بود تا ساعت 6:15 میخوابیدیم. حالا شما تصور کن گروهبان نگهبانِ گروهانتون دختر باشه. بازم میذاره تا ساعت 6 و ... بخوابی؟ مسلماً خیر. میره به قیمت نون خشک میفروشتت. یه گزارشی میده به فرمانده که اصن یه وضی
تازه این موردِ بی خطرش بود. حالت پر خطرش میشه وقتیکه نگهبانِ یه جایی دختر باشه و مسلح هم باشه و تو پاسبخشش باشی . توی بازدید از نگهبانیش و ایست کشیدن و گرفتن رمز شب، سیگنالهای مغزش درست عمل نکنه تمومه
oath.png

5. چون ما ایرانیا بعد از مهد کودک از جنس مخالفمون جدا میشیم ، اگر در محیط نظامی دوباره باهاش روبرو بشیم نمیتونیم درست با جنس مخالف ارتباط برقرار کنیم و روابط غیر انسانی، چند لایه ای، غیر مستحکم و مضر به وجود میاریم. علاوه بر این، شما اگر هم بتونی درست با جنس مخالفت تعامل داشته باشی در هر صورت برات یه چیزی مثل حراست دانشگاه ها درست میکنن و باز همون جوّ مسخره ی دانشگاه ها بوجود میاد.

6. به دلیل اینکه از نظر جسمی ضعیفترن، زیاد مریض میشن و این باعث میشه امکانات بهداری کمتری در اختیار شما قرار بگیره

در ممالک کفر هم دختر و پسر با هم قاطی نمیرن سربازی . شوما چه افکار شومی در سر داری :evo:

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
همیت الان برو سربازی داداش هیچ فرقی نمیکنه ارتش بیفتی شاید ولی من تو خدمت لیسانس سراغ داشتم دستشویی میشست. ناجا اینطوریه بعدم سن کمتر بری بهتره فکر کن بشه 28 سالت فوق لیسانسم داری خیلی واست حرف اینا گرون تموم میشه اما یه 20 ساله دیپلمه خیلی راحتتر کنار میاد اینو از منی که واقعا تجربه دارم داشته باش
تایید

یه سوال اگه از اطاعت سر پیچی کنی تنبیه بدنی داره یا اضافه خدمت؟ خدا کنه به پستم نگهبانی بخوره البته اگه صبح قرار باشه وقتی همه دارن درجا میزنن تو بگیری بخوابی و تو دلت بشون بخندی!
تنبیه بدنی؟ مگه مدرسه ست :lol:
بازداشت داره. اضافه خدمت داره. نگهبانی تنبیهی داره (ینی زمانیکه نوبتت نیست بذارنت نگهبان) - لغو مرخصی داره - دویدن و سینه خیز رفتن داره (میگن این اسمش تنبیه نیست! آموزش رزم و آمادگی جسمانیه)
در مورد قسمت دوم سئوالت که وقتی همه دارن درجا میزنن تو بخوابی، منظورتو متوجه نشدم

دوستان وضعیت غذایی اونجا چطوره؟ رستورانی بوفه چیزی داره که گه گاهی بهش سر بزنی؟ راستی تو غذاش کافور میریزن؟:wacko:سرگرمی چی داره؟ میشه mp3 پلیر برد؟کتاب چی؟ در چه مواقعی میشه ازشون استفاده کرد؟
نسبتاً کیفیتش پایینه. کوکو سیب زمینی - تن ماهی - پلو با خورشت بادمجون - قورمه سبزی - ماکارونی - ... همه ی اینها هست ولی با کیفیت نسبتا پایین.
بعضی وقتا مجبوری با فلفل و آبلیمو و ... ترکیبشون کنی که قابل خوردن بشه
کافورو نمیدونم ولی اگرم میریختن روی میل جنسی بچه ها تاثیر معکوس داشت :دی
ام پی تری پلیر نمیشه برد. کلا وسایل الکترونیکی ممنوعه - کتاب و مجله میشه - در مواقع استراحت. عصر تا شب که در اختیار خودتون هستین و همچنین روزای تعطیل

در ممالک کفر هم دختر و پسر با هم قاطی نمیرن سربازی . شوما چه افکار شومی در سر داری :evo:
افکار شوم ندارم. شما فیلمهای منتشر شده از جنگ عراقو ببین. همچنین جنگ افغانستان. گروهانهاشون زن و مرد قاطیه
همچنین در مورد آکادمی نظامی وست پوینت سرچ کن. فک کنم توی ویکیپدیا عکساشون باشه. توی وست پوینت و خیلی جاهای دیگه دختر و پسر با هم آموزش نظامی میبینن و دوشواری هم ندارن

mohamad alii

Registered User
لایک‌ها
211
اونجارو که گفتی متوجه نشدم منظورم این بود که وقتی شب شیفت نگهبانی میدی صبح ساعت 6 که بیدارن میکنن بقیه رو به تو نمیگن که تو هم باشون درجا بزن به تو میگن برو بخواب.

در مورد اونجا که گفتی رو میل جنسیشون تاثیر میزاشت یعنی.... اونم تو پادگان چطور ممکنه؟:blink:
دوستان راستی چرا چرتو پرت میگید کسی که لیسانس داره ممکنه تو اموزشی با شما باشه اما موقع خدمت بهش یه شغل دفتری میدن یا اداره ای میدن با حقوق بالاتر از سرباز دپلیمی یا همون صفر.بهش نمیگن که برو دست به ابو بشور!!!!

دوست عزیز جواب این نکته رو هم ندادی اونجا بوفه یا ساندویچی هست که اگه با کوفت های اونا حال نکردی بری از اونا خرید کنی؟

arman na

Registered User
لایک‌ها
149

تجربه میگه درس بخونی بهتره دوست عزیز چرا که سربازی برای سرباز صفر خیلی سخت تره و همچنین پادگاناشم فرق میکنه یچیزی مثل عجب شیر ولی واسه مقاطع لیسانس متفاوته حتی برج های اعزامیشونم قرق میکنه ماه های زوج اعزام میشن
و خوبی دیگه ای که داره اینه اگه شما الان مدرک نداشته باشی و بخوای بری سربازی باید توی پادگان خدمت بکنی ولی وقتی شما درستو بخونی میتونی بعد از اتمام دوره ی آموزشی امریه بگیری برای یه اداره و اونجا از تخصصت استفاده کنن و نه اینکه بری پادگان 21 ماه پا بچسبونی
اگه شما بتونی درستو بخونی و مدرک بالاتر از فوق دیپلم داشته باشی میتونی یه طوری تنظیم بکنی که زمان اعزامت بیوفته برج 12 که به برج طلایی معروفه به خاطر تعطیلیایی که داره و بجای ترس از رفتن به خدمت میتونه یه راهی باشه برای اینکه با امریه گرفتنتون توی یه اداره بتونید بعد اون جذب همونجا بشید با این وضع بیکاری و نبود کار اینم یه حسن دیگه ی سربازی با مدرک بالاس

امیدوارم موفق باشید

Hamed_Au

کاربر فعال آپلود سنتر
کاربر فعال
لایک‌ها
78
دوستان راستی چرا چرتو پرت میگید کسی که لیسانس داره ممکنه تو اموزشی با شما باشه اما موقع خدمت بهش یه شغل دفتری میدن یا اداره ای میدن با حقوق بالاتر از سرباز دپلیمی یا همون صفر.بهش نمیگن که برو دست به ابو بشور!!!!

موافقم
اگر کسی مدرک داشته امریه میشه مگر اینکه عقلش کار نکنه
میمونه یه آموزشی که اونم اگر کارت سبز داشته باشه، حله و نمیره :)

البته شنیدم باید بیفتی **** تا آموزشی نری، اگر ارگانهای دیگه بیفتی با داشتن کارت سبز باز هم باید آموزشی رو رفت :wacko:

(اگر اشتباه میگم تصحیح کنید)

Vocolizive

Registered User
لایک‌ها
15
بحث ترد عوض شد :دی
ولی واقعا نیست که دختر ها واقعا برابرن با پسر ها .. همین مونده سربازی هم بخوان بفرستن بندگان خدا رو ...دقیقا من الان حضور ذهن ندارم که دخترا تو چه چیز خوبی با پسرا برابرن. :/
کلا زن رییس جمهورم بشه ، هنوز نا برابری داریم اینجا بین زن و مرد

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
اونجارو که گفتی متوجه نشدم منظورم این بود که وقتی شب شیفت نگهبانی میدی صبح ساعت 6 که بیدارن میکنن بقیه رو به تو نمیگن که تو هم باشون درجا بزن به تو میگن برو بخواب.
فانتزی قشنگی بود ولی حیف که حقیقت نداره
من گروهبان نگهبان میشدم، از ساعت 9 شب تا 1 بیدار بودم، 1 میخوابیدم، دوباره ساعت 5 با بقیه باید بیدار میشدم
یا معاون میشدم، از ساعت 1 شب تا 5 صبح بیدار بودم، بعدشم که دیگه بیداری میزدم و خواب در کار نبود
ینی کلاً 4 ساعت خواب
باز وقتی جدید بودم وضعیت بهتر بود. هر شبی که پست داشتم 2 ساعت و 45 دقیقه پست میدادم، 5 ساعت و ربع میخوابیدم. صبح هم با بقیه که نگهبان نبودن هیچ فرقی نداری. صبحگاه و ورزش و کلاس و ... برقراره

در مورد اونجا که گفتی رو میل جنسیشون تاثیر میزاشت یعنی.... اونم تو پادگان چطور ممکنه؟:blink:
بزرگی میفرماید هیچ چیز در دنیا غیر ممکن نیست، مگر چیزی که شما آن را غیر ممکن کنید
اینکه روی میل جنسیشون تاثیر مثبت میذاشتو شوخی کردم ولی مورادِ کنش و واکنش در میان افراد معدودی مشاهده شده و نمیشه بگیم چنین چیزی نیست
از این بابت گفتم یا کافور نمیریزن ، یا کافورشون چینیه جواب نمیده
biggrinsmiley.gif

دوست عزیز جواب این نکته رو هم ندادی اونجا بوفه یا ساندویچی هست که اگه با کوفت های اونا حال نکردی بری از اونا خرید کنی؟
یس
بوفه هست. ساندویچ - تن ماهی - کنسرو لوبیا - بیسکوئیت - نوشابه - ... داره

باز تاکید میکنم همه ی گفته های من در مورد ارتشه. شاید برای جاهای دیگه صدق نکنه

mohamad alii

Registered User
لایک‌ها
211
دوستان یه سوال دیگه فرق بین ارتش و **** چیه؟ مگه جفتش ساعت 6 صبح بیدار نمیشید درجا میزنید؟پس چرا هی میگید فرق داره این من ارتش بودم نمیدونم فلان جا چطوره؟ راستی نیرو انتظامی چطوره؟ اون که پادگان نداره تو کلانتری هستی یا دم در بانک اونم باید 6 صبح بلند بشی درجا بزنه؟

arman na

Registered User
لایک‌ها
149
دوستان یه سوال دیگه فرق بین ارتش و **** چیه؟ مگه جفتش ساعت 6 صبح بیدار نمیشید درجا میزنید؟پس چرا هی میگید فرق داره این من ارتش بودم نمیدونم فلان جا چطوره؟ راستی نیرو انتظامی چطوره؟ اون که پادگان نداره تو کلانتری هستی یا دم در بانک اونم باید 6 صبح بلند بشی درجا بزنه؟

همشون همین مراسمو دارن ولی بعضی جاها مثل **** استراحت بیشتره زندان غذا بهتره ارتش فرهنگ و نظم بیشتره نیرو انتظامی که هیچ

Sent from my GT-P6200 using Tapatalk 2

benjohn

Registered User
لایک‌ها
90
من فوق لیسانس ادبیات انگلیسی هستم تو پلیس دیپلماتیک خدمت کردم پست میدادم 4-8 میدونید یعنی چی؟ یعنی 4 ساعت پست جلوی سفارت بعد هشت ساعت استراحت بعد این سیکل دوباره ادامه پیدا میکرد بدون حتی یک پست استراحت. لابد میگید خوب 24 ساعت استراحت داشتی نه عزیزم اون مال سرباز صفرا بود که تو برجک پست میدن. هیچ روزی هم تعطیل نبود جمعه نیمه شعبان شب عید همه روزه سر پست. روزی 8 ساعت پست. اگه فکر میکنید دانشگاه خدمتو راحت میکنه از افسر سر چهارراه سر کوچتون بپرسید البته اینا هم در مورد نیروی انتظامیه در مورد باقی نمیدونم.

arman na

Registered User
لایک‌ها
149
من فوق لیسانس ادبیات انگلیسی هستم تو پلیس دیپلماتیک خدمت کردم پست میدادم 4-8 میدونید یعنی چی؟ یعنی 4 ساعت پست جلوی سفارت بعد هشت ساعت استراحت بعد این سیکل دوباره ادامه پیدا میکرد بدون حتی یک پست استراحت. لابد میگید خوب 24 ساعت استراحت داشتی نه عزیزم اون مال سرباز صفرا بود که تو برجک پست میدن. هیچ روزی هم تعطیل نبود جمعه نیمه شعبان شب عید همه روزه سر پست. روزی 8 ساعت پست. اگه فکر میکنید دانشگاه خدمتو راحت میکنه از افسر سر چهارراه سر کوچتون بپرسید البته اینا هم در مورد نیروی انتظامیه در مورد باقی نمیدونم.

امریه نگرفته بودید شما!!

silva14

Registered User
لایک‌ها
454

تو ارتش قوانینش سفتره
ولی 3پاه یه ریش بزاری و یه تسبیح برا خیلی کارا میشه جیم زد
مسول دارالقران یا مسول زیارت عاشورا کلا باید کارای صلواتی بکنی
ولی ارتش این سوسول بازی ها نیست بپا نیفتی نیرو زمینی یا دریایی پوستت و میکنن

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273
همشون همین مراسمو دارن ولی بعضی جاها مثل **** استراحت بیشتره زندان غذا بهتره ارتش فرهنگ و نظم بیشتره نیرو انتظامی که هیچ

Sent from my GT-P6200 using Tapatalk 2

آقا ارتش نظم و فرهنگ بیشتر نیست کارشون راحت تره فک میکنن نظم بیشتره.اگه مثل ناجا این همه ارباب رجوع داشت اون موقع میفهمیدن چی به چیه..:rolleyes:

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

benjohn

Registered User
لایک‌ها
90
آقا ارتش نظم و فرهنگ بیشتر نیست کارشون راحت تره فک میکنن نظم بیشتره.اگه مثل ناجا این همه ارباب رجوع داشت اون موقع میفهمیدن چی به چیه..:rolleyes:

بله دیگه ارتش تو زمان صلح کاری ندارن که فقط بشینن تعداد سربازارو بشمرن به خط کنن و.... اما نیرو انتظامی سرتو نمیتونی بخارونی یه سرباز دیدم اومده بود دستبند بزنه به متهم طرف چاقو رو فرو کرده بود تو گلوش تو ارتش از چیزا پیش میاد؟

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
یک لیست از مشکلاتی که برادرم رفت سربازی و ارتش بود براش اتفاق افتاد میگم!
دعوا در پادگان و شکستن 1 دندان .
خرج چند میلیونی بخاطر حقوق کم و راه دور.
دیدن خودکشی یک سرباز با ژ3 .
نزدیک 20 کیلو لاغر شدن.
انواع مریضی ها سالک اسهال خونی ....
رزمایش در کوه و بیابان و اصابت رعد برق به یک سرباز وجزقاله شدنش.
سخت گیری و توهین و بقیه چیز ها هم بکنار :)

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273
بله دیگه ارتش تو زمان صلح کاری ندارن که فقط بشینن تعداد سربازارو بشمرن به خط کنن و.... اما نیرو انتظامی سرتو نمیتونی بخارونی یه سرباز دیدم اومده بود دستبند بزنه به متهم طرف چاقو رو فرو کرده بود تو گلوش تو ارتش از چیزا پیش میاد؟

ویرایش

Last edited:

benjohn

Registered User
لایک‌ها
90
یک لیست از مشکلاتی که برادرم رفت سربازی و ارتش بود براش اتفاق افتاد میگم!
دعوا در پادگان و شکستن 1 دندان .
خرج چند میلیونی بخاطر حقوق کم و راه دور.
دیدن خودکشی یک سرباز با ژ3 .
نزدیک 20 کیلو لاغر شدن.
انواع مریضی ها سالک اسهال خونی ....
رزمایش در کوه و بیابان و اصابت رعد برق به یک سرباز وجزقاله شدنش.
سخت گیری و توهین و بقیه چیز ها هم بکنار :)
همه این چیزا که گفتید دیگه طبیعیه تو خدمت ناجا اینا رو داره به علاوه ی خیلی چیزای دیگه. اما اما واقعا یه چیزایی میبینی که شاید یه خورده جالبش کنه مثلا من خودم تو قضایای سفارت انگلیس حضور داشتم شاید تنها بار تو زندگیم اتفاق افتاده بوده که از فرمانده دستور گرفته بودیم بسیجی بزنیم تنها جایی که به صورت قانونی روبروی بسیج قرار گرفتی تازه این فقط یکیشه

بالا