برگزیده های پرشین تولز

4li2afm

Registered User
لایک‌ها
164
یه مقدار پول اگر کل پولتونه خیر.
اگر پول اضافی کنار گذاشته شده بیکارتونه بله ، بورس خوبه. سهام هایی مثل همراه ، تیپیکو ، تاپیکو ، پاکشو ، وبملت ....
راستش من میخوام این پولویه جایی سرمایه گذاری کنم ولی دقیق نمیدونم کجاسرمایه گذاری کنم بهتره
بعضی ازدوستان نظرشون اینه که ی زمین بخرم چون احتمال داره اوضاش خوب بشه بعد عید
بعضی ازدوستان هم میگن ک توبورس سرمایه گذاری کنم چون اینم احتمال داره خوب وسودده باشه واسم
حالامن موندم چیکارکنم البته کارای دیگه ای هم گفتن مثل خریدوفروش واین چیزا که من زیادخوشم نیومد
پول تقریبا25تومنه.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
راستش من میخوام این پولویه جایی سرمایه گذاری کنم ولی دقیق نمیدونم کجاسرمایه گذاری کنم بهتره
بعضی ازدوستان نظرشون اینه که ی زمین بخرم چون احتمال داره اوضاش خوب بشه بعد عید
بعضی ازدوستان هم میگن ک توبورس سرمایه گذاری کنم چون اینم احتمال داره خوب وسودده باشه واسم
حالامن موندم چیکارکنم البته کارای دیگه ای هم گفتن مثل خریدوفروش واین چیزا که من زیادخوشم نیومد
پول تقریبا25تومنه.
توضیح دادم
اگر این پول تمام سرمایه تون هست بورس گزینه خوبی نیست.
رو همون زمین مطمئن تره. ولی با این سرمایه جای خوبی زمین گیر نمیارید. مگر شمال به شرط سند + دید بلند مدت.

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
برای ورود به بورس اول باید به کارگزاری مراجعه کرد یا سازمان بورس شهر؟
بعد میشه مبلغ کم سرمایه گزاری کرد؟مثل 500 هزارتومن ؟
هرماه میتونم حدود 500 تومن سهام بخرم

Sent From My GLXphone

4li2afm

Registered User
لایک‌ها
164
برای ورود به بورس اول باید به کارگزاری مراجعه کرد یا سازمان بورس شهر؟
بعد میشه مبلغ کم سرمایه گزاری کرد؟مثل 500 هزارتومن ؟
هرماه میتونم حدود 500 تومن سهام بخرم

Sent From My GLXphone
بایدبه کارگذاری مراجعه کنین الان ی سرچی بزنین چندتاکارگزاری میتونی پیداکنی تونت
هر قدرک بخوای میتونی سرمایه گذاری کنی

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
هرجا میرین فقط کارگزاری مفید نگیرین که آشغالتر از مفتید لا موجود
چند روز پیش رفتم میگم بخام حق تقدم استفاده نشده بگیرم باید چیکار کنم میگه ما اصلا استفاده نشده نمیخریم...فقط اسم الکی درکرده،توی عرضه اولیه گداپروری هم حتی از100 هزارتومن سهم آنلاینها هم میزنه!!!!
دوستان کسی اینجا حق تقدم استفاده نشده خریده؟میشه بصورت آنلاین سفارش داد یا حتما باید از کارگزاری سفارش زد؟

4li2afm

Registered User
لایک‌ها
164
چند روز پیش رفتم میگم بخام حق تقدم استفاده نشده بگیرم باید چیکار کنم میگه ما اصلا استفاده نشده نمیخریم...فقط اسم الکی درکرده،توی عرضه اولیه گداپروری هم حتی از100 هزارتومن سهم آنلاینها هم میزنه!!!!
دوستان کسی اینجا حق تقدم استفاده نشده خریده؟میشه بصورت آنلاین سفارش داد یا حتما باید از کارگزاری سفارش زد؟
واقعا؟؟؟؟
من امروز میخواستم برم همین کارگزاری ثبت کنم
بقیه دوستان نظرشون چیه

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
من آنلاین حق تقدم فروختم
قائدتا خرید هم میشه کرد

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
من آنلاین حق تقدم فروختم
قائدتا خرید هم میشه کرد
حق تقدم در حالت عادی میشه خرید و فروخت ولی منظورم حق تقدم استفاده نشده هست که بعد از اتمام زمان خرید و فروش حق تقدم و قبل از ثبت افزایش سرمایه توسط شرکت باقیمانده حق تقدم ها که فروخته نشده،به فروش میرسه،اونم تا حالا آنلاین خریدی؟
واقعا؟؟؟؟
من امروز میخواستم برم همین کارگزاری ثبت کنم
بقیه دوستان نظرشون چیه
بپرس ولی اکثرا از مفید ناراضی هستند،عرضه اولیه ها بگیر نگیر بهت سهم میده...من خودم سری قبل برای یک کد دیگه با یک کارگزاری دیرتر سفارش زدم عرضه اولیه بهم داد ولی مفید آنلاین را که سفارش زودتردادم،برام نخرید!!!

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام و درود به همه دوستان

واقعا ممنون میشم راهنماییم کنید از بورس اصلا سردرنمیارم متاسفانه , راستش شاید از طرف بانک پاسارگاد به عنوان هدیه بهم سهام بدن حالا اینکه چند سهم رو هم نمیدونم و کلا دادن یا ندادنشون 50 50 هست منتها برام سوال شد مثلا اگه 1 سهم بدن قیمتش چقدره ؟ :angrybirds10:
در کل داستان چی به چیه ؟! :general609:
منظورم از سهام , سهام بانک پاسارگاد هست .

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
برای شرکت در مجمع عمومی سهام لازمه برگه سهام رو به همراه مدرک شناسایی داشته باشیم یا نه خودشون با چک اطلاعات هویتی میتونن بگن سهامداری و حق شرکت در مجمع رو داری?
لازم نیست قبلش بریم شرکت تا برگه ای چیزی برای اینکه رامون بدن مجمع بگیریم?
برا گرفتن سود بعد از تقسیم سود هم همین ماجراست?

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
سلام و درود به همه دوستان

واقعا ممنون میشم راهنماییم کنید از بورس اصلا سردرنمیارم متاسفانه , راستش شاید از طرف بانک پاسارگاد به عنوان هدیه بهم سهام بدن حالا اینکه چند سهم رو هم نمیدونم و کلا دادن یا ندادنشون 50 50 هست منتها برام سوال شد مثلا اگه 1 سهم بدن قیمتش چقدره ؟ :angrybirds10:
در کل داستان چی به چیه ؟! :general609:
منظورم از سهام , سهام بانک پاسارگاد هست .

این قیمت سهام :

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=9536587154100457

همین امروز هم 3 درصد افت قیمت داشت :D

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
برای شرکت در مجمع عمومی سهام لازمه برگه سهام رو به همراه مدرک شناسایی داشته باشیم یا نه خودشون با چک اطلاعات هویتی میتونن بگن سهامداری و حق شرکت در مجمع رو داری?
لازم نیست قبلش بریم شرکت تا برگه ای چیزی برای اینکه رامون بدن مجمع بگیریم?
برا گرفتن سود بعد از تقسیم سود هم همین ماجراست?

نیاز به هیچ کار خاصی نیست. روز مجمع اگر سهامدار باشید سود بهتون تعلق میگیره. برای گرفتن سود هم قانون ثابتی نداره، از نظر زمانی و اینکه چطور پولتون رو بگیرید اعلام میکنن. مثلا میگن از فلان تاریخ برید بانک فلان و با کارت ملی و کد بورسی پولتون رو بگیرید.

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
نیاز به هیچ کار خاصی نیست. روز مجمع اگر سهامدار باشید سود بهتون تعلق میگیره. برای گرفتن سود هم قانون ثابتی نداره، از نظر زمانی و اینکه چطور پولتون رو بگیرید اعلام میکنن. مثلا میگن از فلان تاریخ برید بانک فلان و با کارت ملی و کد بورسی پولتون رو بگیرید.
ممنون از پاسختون
منظورم شرکت در مجمع سهام و حضور تو جلسه هست
این چجوریه?

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
معمولا با کارت ملی هم میتونید دعوتنامه مجمع را گرفت...

دوستان دنبال یک کارگزار خوبم که هم آنلاینش قوی باشه پشتیبان و ...داشته باشه،عرضه اولیه هم بشه خرید،مثل مفید پلکان و یا باشگاه مشتریان با خدمات خاص داشته باشه،دیگه داره حالم از مفید بهم میخوره،اصلا نه خدمات خوب میده نه توی عرضه اولیه میشه باهاش سهم خرید،پی پیشنهاد میدهین؟رایان هم افزا یا تدبیرپرداز از هرکدام خوبش را معرفی کنید
واقعا باید گفت مفید آشغالترین کارگزاری ایران هست

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
1.بهگزین
2.سهم آشنا
3.اقتصاد نوین
معمولا با کارت ملی هم میتونید دعوتنامه مجمع را گرفت...

دوستان دنبال یک کارگزار خوبم که هم آنلاینش قوی باشه پشتیبان و ...داشته باشه،عرضه اولیه هم بشه خرید،مثل مفید پلکان و یا باشگاه مشتریان با خدمات خاص داشته باشه،دیگه داره حالم از مفید بهم میخوره،اصلا نه خدمات خوب میده نه توی عرضه اولیه میشه باهاش سهم خرید،پی پیشنهاد میدهین؟رایان هم افزا یا تدبیرپرداز از هرکدام خوبش را معرفی کنید
واقعا باید گفت مفید آشغالترین کارگزاری ایران هست

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
خرید کاذر در همین محدوده اروز شنبه 3بهمن تاحدیود168 و حدضرر140 آخر هفته بررسی میشود.

%DA%A9%D8%A7%D8%B0%D8%B1Daily.png

بالا