برگزیده های پرشین تولز

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
با خد سود 144
%D9%88%D9%BE%D8%B3%D8%AADaily.png

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
دوستان در مرود خرید هر سهمی که میخوان بخرن مشاوره رایگان میدهم .به پول اینها هم نیازی ندارم.ضمنا خارج کشورم هستم.

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
وانصار کندل قدرتمندی داره برای پرواز آخر هفته سوده خوبی از تغییر قیمت نصیبتان میشود.

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
بانک مرکزی ایران 12 بانک داخلی را نام برد که دوباره به سوئیفت وصل شده‌اند.
براساس این گزارش، بانک مرکزی اعلام کرده است که مدیریت لازم و مذاکره،‌برای اینکه بانک‌های ایرانی از خدمات انتقال مالی سوئیفت استفاده کنند، انجام شده است.
این بانک‌ها شامل، تجارت، رفاه کارگران، توسعه صادرات، سپه، پست‌بانک، صنعت و معدن، بانک ایران و اروپا، بانک توسعه همکاری، سینا، ملت و ملی است.
همچنین چندین بانک خصوصی مانند دی، سامان، پاسارگاد و پارسیان به علاوه دو بانک مسکن و کشاورزی نیز پیش از این به سوئیفت وصل شده بود.

hsoft

Registered User
لایک‌ها
88
سلام خدمت دوستان پکیده ای برای کتاب رکن سوم بازار اثر آقای نیما آزادی نوشتم بیشتر برای استفاده خودم بود.
گفتم شاید به درد دوستان هم بخوره
البته کامل نشده و حدود 70 درصد کتابه و انشاالله کامل میشه بزودی.
تو تاپیک زیر میتونید مطالعه کنید
http://forum.persiantools.com/threa...ستاد-نیما-آزادی-تحلیل-تکنیکال-در-بورس.763131/

hsoft

Registered User
لایک‌ها
88
ورود الان به بازار به نظرتون به صلاح هست یانه
آماتورها مانند کودکانی که بليت بخت آزمایی ميخرند، ترید ميکنند. منتظر ميمانند تا دیگری درباره سرنوشتشان تصميم بگيرد. اما
حرفه ای ها با برنامه ای که برای ورود و خروج (و بخصوص خروج) دارند، سرنوشتشان را در دست خود دارند

hsoft

Registered User
لایک‌ها
88
.یکی از اشتباهات
معمول تریدرها، نگه داشتن ترید ضررده است. ميخواهند به ترید ضررده فرصت بدهند تا سودده شود! چه خيال خامی. اولين ضرر،
بهترین ضرر است - این قانون کسانی است که با چشم باز ترید ميکنند .

daramadnet

Registered User
لایک‌ها
58
آماتورها مانند کودکانی که بليت بخت آزمایی ميخرند، ترید ميکنند. منتظر ميمانند تا دیگری درباره سرنوشتشان تصميم بگيرد. اما
حرفه ای ها با برنامه ای که برای ورود و خروج (و بخصوص خروج) دارند، سرنوشتشان را در دست خود دارند[/

بنده ادعای حرفه ای بودن نکرذه ام بنده هنوز هیچ سهمی در بازار معامله نکرده ام ودرحال تحقیق بر روی این بازار هستم

hsoft

Registered User
لایک‌ها
88
بنده ادعای حرفه ای بودن نکرذه ام بنده هنوز هیچ سهمی در بازار معامله نکرده ام ودرحال تحقیق بر روی این بازار هستم
دوست عزیز قصد جسارت یا توهین نداشتم
فقط خواستم بگم سعی کنید برای معاملات در بازار بورس فقط به تحلیل و تحقیق خودتون اعتماد کنید در غیر این صورت فقط بازنده بازار خواهید بود حتی در صورت که شامل سودهای مقطعی بشید
چون در ضرری تمام سودها و سرمایه رو از دست خواهید داد

hsoft

Registered User
لایک‌ها
88
چه ميزان آموزش برای شغلتان احتياج است؟ ميزان آموزش به نوع کار بستگی دارد. زمان مورد نياز برای آموزش یک نظافتچی با
یک جراح بسيار متفاوت است. ترید بيشتر به جراحی شباهت دارد تا نظافت. دليل آموزش بيشتر جراح یا خلبان اینست که
اشتباه آنها مرگ آورتر از اشتباه یک نظافت چی است. در ترید هم اشتباهات تریدر از لحاظ اقتصادی برای خودش مرگ آور است.
جراحی و خلبانی استانداردهای مشخصی دارند و کسانی مراقب جراحان و خلبانان هستند تا از این استانداردها عدول نکنند. اما
در ترید این شخص تریدر است که باید استاندارد را وضع کند و بر نحوه رعایت آنها نظارت کند .
ترید حتی از جراحی هم سختتر است، زیرا سيستم خود آموز است، سيستم و استاندارهای آن توسط خود استفاده کننده
تعریف ميشود، تست و نظارت بر سيستم بعهده استفاده کننده است. چگونه این کارها را انجام دهيم :
1- پذیرش تدریجی مسئوليت: دانشجوی خلبانی روز اول نميتواند بر صندلی خلبان بنشيند و پرواز کند. اما هر تریدر تازه کاری
ميتواند یک حساب ریل باز کند و ترید کند. این عجيب نيست؟
2- بازرسی و بهبود مستمر: بهترین ابزار شيب نمودار موجودی حسابتان است .
3- آنقدر آموزش ببينيد تا اعمالتان ناخودآگاه شود. دقت کرده اید نسبت به روز اولی که پشت فرمان ماشين مينشينيد، چقدر
اعمالتان ناخودآگاه تر شده است. برای موفق شدن در ترید باید به چنين مرحله ای برسيد.

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
دوست عزیز خیلی رویایی مطلب میزنین!!!بازار ایران که تحلیل نداره،پشت سهم پول بنداز میره به عرش!!!کدام تحلیلگر قهاری 2 ماه پیش فکر میکرد که خساپا90%یک کله بره بالا!!!خزامیاد همینطور؟؟؟آخه سهم از این آشغالتر و زیاندهتر داریم؟چند سال باید بگذره که زیان انباشته به سود تبدیل بشه؟
در بورس ایران حرف اول را رانت میزنه بعد تحلیل البته اگر اجازه بدهند

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
من مفید ثبتنام کردم.موقع ثبت سفارش افلاین میگه باید حداقل 5میلیون ریال سفارش بدم!!!!!!!! مگه نمیگفتن با هر مبلغی میشه وارد بورس شد ؟؟؟

chama

Registered User
لایک‌ها
241
من مفید ثبتنام کردم.موقع ثبت سفارش افلاین میگه باید حداقل 5میلیون ریال سفارش بدم!!!!!!!! مگه نمیگفتن با هر مبلغی میشه وارد بورس شد ؟؟؟
حداقل یک میلیون ریال هست.

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
اونجایی که شما رفتی اشتباهه.
از اینجا و با اطلاعاتی که برای این دادن وارد شو : http://mofidonline.com/
اره اشتباه رفته بودم. از مفید انلاین سهام خریدم و مشکلی نبود.
حالا اگه بخوام به مجمع شرکتها برم باید از کارگزاری برگه سهام بگیرم؟

Sent from my E2333 using Tapatalk

iran1404

Registered User
لایک‌ها
14
الان سهامهای شتران وشاوان میدیدم از زمان توافق هسته ای 20 درصد رشد کردن:general611:

بالا