برگزیده های پرشین تولز

سفر نامه تبریز (مرداد 84)

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
مهرداد جان ميشه ازتون خواهش كنم بزرگواري كنيد و تو اين تاپيك مطالبي كه مربوط به سفر تبريز نيست رو پست نكنيد ؟

دوستان خواهش ميكنم بحث رو منحرف نكنيد .

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
میبینم که ما هم برگشتیم سر خونه زندگیمون.دیدار جالبی بود و عن قریب انتشارات الکترونیک نمایه ی کاملی اندر باب برداشت شخصی از دوستان عزیز و مکرم منتشر خواهد کرد!:D
در ضمن نبینم کسی اینجا رو منحرف کنه.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Niaz :
مهرداد جان ميشه ازتون خواهش كنم بزرگواري كنيد و تو اين تاپيك مطالبي كه مربوط به سفر تبريز نيست رو پست نكنيد ؟

دوستان خواهش ميكنم بحث رو منحرف نكنيد .
اونا ول کنن من کاری ندارم
181.gif

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از electronic :
میبینم که ما هم برگشتیم سر خونه زندگیمون.دیدار جالبی بود و عن قریب انتشارات الکترونیک نمایه ی کاملی اندر باب برداشت شخصی از دوستان عزیز و مکرم منتشر خواهد کرد!:D
در ضمن نبینم کسی اینجا رو منحرف کنه.

اولا كه من شناسنامه شما رو نديدم در نتيجه بحث كماكان بر قوت خود باقيه :D
دوما اگه انتشاراتت هم مثل قول هات باشه تكليفش از همين الان روشنه :lol:

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از Reza364 :
اولا كه من شناسنامه شما رو نديدم در نتيجه بحث كماكان بر قوت خود باقيه :D
دوما اگه انتشاراتت هم مثل قول هات باشه تكليفش از همين الان روشنه :lol:
اولا" که زور میزدید شاید کارت نشون میدادم!:lol:
دوما" که خداییش بد قولی کردم؟راس ساعت.حتی یه ربع هم زودتر.
به قول خودتون ما غیر مستکبر:Dیم با اتوبوس این ور و اونور میریم طبیعیه دیگه!

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
میبینم که فردا صابخونه ها میرسن سرور پرشین تولز رو نوازش میکنن.من جای ادمینا بودم این ملت مسافر رو بن میکردم!:lol:میبینید چقدر خلوته الان!

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از electronic :
اولا" که زور میزدید شاید کارت نشون میدادم!:lol:
دوما" که خداییش بد قولی کردم؟راس ساعت.حتی یه ربع هم زودتر.
به قول خودتون ما غیر مستکبر:Dیم با اتوبوس این ور و اونور میریم طبیعیه دیگه!

اولا كتكتم ميزديم خبري نبود :lol:
دوما منظورم اومدنت به تبريز بود نه قرارهاي داخل تبريز ;)

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از Reza364 :
اولا كتكتم ميزديم خبري نبود :lol:
دوما منظورم اومدنت به تبريز بود نه قرارهاي داخل تبريز ;)
1-آقا بی خیال شو به جون حاجی خودم بودم! آسیاب به نوبت.یه قرار دیگه بذاریم کربلا! اونموقع کارت نشونتون میدم!:lol:
2-حالا!:D

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
خوب وضع خورد و خوراک و گشت و گذار بسیار خوب بود و البته رو یه منحنی نمایی حرکت میکرد!:D

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
یحتمل مسافرین محترم همین الان در کوپه ی قطار مشغول تماشای فیل سینمایی هستند.مهدی آتیش میسوزونه و آب معدنی میل می کنه! دفی هم خوابش برده! 206 عکس میگیره!حسامم تو توهمه! و شیفتی و میثمم با لپ تاپه ور میرن و البته هرزچندگاهی مزاحم آی دوهتور میشن! اسپیرو خسته شده نمی دونم هنوز کوله شو زمین گذاشته یا نه!:lol:

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
نسبت دوربین به نفر! اونقدر زیاد بود که 3 تا سی دی مالامال عکس به هر کدوم رسید.

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
عجب انتشاراتي!!!!!!! :blink:

:D

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از electronic :
1-آقا بی خیال شو به جون حاجی خودم بودم! آسیاب به نوبت.یه قرار دیگه بذاریم کربلا! اونموقع کارت نشونتون میدم!:lol:
2-حالا!:D

به هرحال من به همراه بقيه كماكان مشكوكيم :rolleyes:

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از Reza364 :
عجب انتشاراتي!!!!!!! :blink:

:D
ای بابا این میان پرده بود اصل کاری تو راهه.
در ضمن شک نکنید که ان الله لا یحب المشکوکون!:D

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
خوب قرار به خوبی و خوشی برگزار شد.البته من سر صبونه خوری به جمع دوستان پیوستم و یه هویی قفل این پرونده شکسته شد و بر همگان مشخص گشت که پیمان دختره یا پسر! البته طبق اخبار واصله یکی از اعضای فعال درخواست بازبینی فرموندن که در وقت مقتضی رسیدگی خواهد شد. :rolleyes:

نقد دوستان (به ترتیب الفبا):

اسپیرو: پسر خوب و دوست داشتنی.مودب.البته تا حدی آروم.هیکل هم ماشالا رو فرم.من که کلی باهاش حال کردم.امیدوارم همیشه موفق باشه. :)

اسفندیار 2002:همون طور که قبلا" ذکر رفته بود.البته این دفعه بسیار گرم تر صمیمی تر.مشاوره ی حضوری هم میداد! :lol:

افشین دلیری (adeliry): بسیار با مرام و مهمان نواز.

پی: بچه آروم و سر به زیری به نظر میومد.البته بیشتر از چند دقیقه با ما نبود و عوضش نماینده ش جورش کشید. :D

حاج مهدی hwt: :D فکر می کردم آرومتر و جدی تر از این حرفا باشه اما نگو که یک آتیش پاره ایه یکه منبع انرژی ایه! :D (البته پیاز داغشو یه خورده زیاد کردم همه می دونن یکی از باصفاترین کاربرای پی تیه مخلصشیم دربست :).کلا" رونق خاصی به جمع بخشیده بود.دامات اضافات. :happy: )

حسام (همراه حاج مهدی): بچه مشد.توهم اندر توهم! :wacko: اما کلا" بچه ی دوست داشتنیی به نظر میومد.

دفتر خاطرات: آی دی برابر اصل است! (تنها کاربری که در موردش تصورات قبلیم با مشاهدات عینیم موازی بود.).رفتار بیرون و درون فرومش تفاوت چندانی با هم نداره.

رضا 364: پخته-متین-مودب.تصور نمی کردم اینقدر آروم و شمرده حرف بزنه.نهایت ایجاز و تلخیص.مختصر و مفید. :happy: البته احساس می کنم قبلا" دیدمش :blink: اونم نه یه بار و دوبار چندین بار!

شیفت شب: بر خلاف رفتارش تو پی تی بچه ایست بسیار خونگرم- دوست داشتنی و خودمونی.البته پاش بیفته شیطونی میکنه از نوع اساسیش. :D

مهدی 206: هیچ وقت فکر نمی کردم بیرون پی تی اینقدر آروم باشه.کلا" بچه ی باحالیه و البته ولش میکردیم از بال زنبور هم عکس میگرفت! :p من که خیلی باهاش حال کردم.

میثم: عین شیفت شب.بعضی وقتها اشتباهشون میگرفتم.خونگرم و صمیمی با اون لهجه ی قشنگ کرمونی.اینجا زیاد ندیدمش ولی تو تبریز مهرش به دلم نشت اساسی. :)

نیاز: :happy: یه پارچه آقاست به خدا.مهربون-مهمون نواز دوست داشتنی.تا نبینیدش نمی فهمید چی میگم.اصلا" فکر نمی کردم اینجوری باشه.رانندگيش هم كه بيست! :D

در پایان جا داره که از آقایان رضا-نیاز-اسفندیار و البته جناب مهندس (كه همراه اسفنديار خان بودن و متاسفانه اسمشون رو نمي دونم) نهایت تشکر و تقدیر رو به عمل بیارم چون واقعا" سنگ تموم گذاشتن و با وجود گرفتاری های شخصی بستر مناسبی رو برای حضور دوستان فراهم کردن.(اعم از خورد و خوراک و برنامه ریزی و حمل و نقل و ....).تا درس عبرتی باشد برای آنان که در شرافت این سفر شک داشتند.اميدوارم كه طبع بلند دوستان از دولت قبول محروم نمونه و رضايت داشته باشن.راستی یه فاتحه هم واسه روح متخصصین AT&T بخونید که موجبات این دوستی ها رو به وجود آوردن. :rolleyes:

در ضمن گزارش تفصيلي به انضمام تصاوير منتخب توسط بقيه ي دوستان منتشر خواهد شد.

پيمان.
تابستان 1384- تبریز.

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
گزارش مبسوطي بود استفاده برديم :happy:
منتظر بقيه دوستان باشيد :)

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
سلام به همه بربچ ما امروز ساعت 6:20 صبح رسيديم. الان همه خونه حاج مهدي HWt هستن به جز من كه اومدم دنبال وايرلسم :D

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از electronic :
یحتمل مسافرین محترم همین الان در کوپه ی قطار مشغول تماشای فیل سینمایی هستند.مهدی آتیش میسوزونه و آب معدنی میل می کنه! دفی هم خوابش برده! 206 عکس میگیره!حسامم تو توهمه! و شیفتی و میثمم با لپ تاپه ور میرن و البته هرزچندگاهی مزاحم آی دوهتور میشن! اسپیرو خسته شده نمی دونم هنوز کوله شو زمین گذاشته یا نه!:lol:
خب تو اون ساعت هممون خواب بوديم! البته تا يك ساعت قبل از اون جنگ فلاش و دوربينها بود :rolleyes:

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از mahdi206 :
سلام به همه بربچ ما امروز ساعت 6:20 صبح رسيديم. الان همه خونه حاج مهدي HWt هستن به جز من كه اومدم دنبال وايرلسم :D
میبینم که حاجی چه کف رادی داره!:rolleyes:
در ضمن خوش اومدید.

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
خب به سلامتي اولين مسافر وارد ميشود

مهدي206 در خدمت شماست :)

بالا