برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد تبلیغ برای یک دامین پارک شده

alirezagh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من در سایت سدو ثبت نام کردم و یه دومین هم پارک کردم یه سوال داشتم
من یه سایت دارم که روزانه بالای 1000 تا ویزیتور واقعی داره.
آیا میتونم لینک سایت پارک شده رو توی اون بزارم؟
دوستان اگه اطلاعات بیشتری دارند لطفا ما رو هم در جریان بزارند
ممنون

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
بله چه اشکالی داره

alirezagh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اخه از یکی از دوستان شنیده بودم که اگه لینک بزاری گیر میدن

شما مطمئن هستید که گیر نمیدن؟

از دوستان کسانی که پول دریافت کردن تا حالا این کارو کردند؟

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
The following could lead to you being blocked from the parking program:

* Using scripts or other automated methods of generating clicks
* Clicking on the advertisements yourself (or asking your friends, family, pets etc. to click on them)
* Pop-ups or pop-unders
* Incentivized clicks (forcing our encouraging visitors to click on the links)
* Everything which cannot be classified as “natural” traffic (Natural traffic = search engine results and type-ins)​

http://www.sedo.com/faq/index.php?a...57&artlang=en&tracked=&partnerid=&language=us

alirezagh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چیزی در مورد تبلیغ تو سایت شخصی نگفته بود.
میشه یه توضیح بدین خودتون
ممنون میشم

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
مهم نحوه کلیک روی تبلیغاتی هست که تو دامین شما گذاشته که اگر غیر طبیعی باشه ( خودتون کلیک کنید ، اسکریپت ، خواهش از بادید کننده برای کلیک ، پاپ آپ و ... ) مشکل پیش میاد
درمورد ترافیک میگه هرچیزی که Natural traffic نباشه مشکل داره و Natural traffic رو تعریف کرده : search engine results and type-ins

alirezagh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظورشون از این مطلب چیه؟
type-ins

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
بازدید کننده خودش آدرس دامین رو توی آدرس بار تایپ کنه

alirezagh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از اینکه وقت گذاشتید و جواب دادید

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از alirezagh :
http://www.lordha.com

لینک رو که دادم منظورم این نیست که رو تبلیغاتم کلیک کنین فقط میخوام بگین بهم که اینجور که گذاشتم اشکال نداره
realtraders.info ham site park domainame ke azaton mikham click nakonin roosh ke soe tafahom pish biad faghat mikham bedonam injor bezaram eshkal andare?
mamnon misham javabamo bedi be sorate message
ببینید سایت پارک دومین به کلیک هایی که روی تبلیغات سایتتون میشه پول میده نه ترافیک سایت . اما طبیعیه که هرچی ترافیک بیشتری داشته باشی کلیک بیشتری هم داری . ولی اصلاً پیشنهاد نمی کنم ترافیک بخرین

alirezagh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من ترافیک نخریدم
site lordha.com site khodame
بابت ترافیک پول ندادم

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
فرقی نمی کنه سایت پارک شده باید Natural traffic داشته باشه حالا لینکشو هرجا خواستین بذارین . دیدم بعضی از بچه ها لینک رو توی امضاشون میذارن .

alirezagh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از کمک و راهنماییتون

اگه کسی دیگه هم نظری داره لطفا بگه

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
خواهش می کنم . پیشنهاد می کنم این صفحه رو کامل بخونید :
http://www.sedo.com/about/policy.php?page=rules_parkers_e&tracked=&partnerid=&language=e

مخصوصاً این قسمت :

* Domain owners may not click on advertising links displayed on their own domain names, nor ask friends, family, employees, or others to do so.
* Domain owner may not beg, ask, entice, or provide incentives for visitors to click on advertising links.
* Domain owner may not re-direct traffic to their parked domain name. This prohibition includes, but is not limited to, traffic redirected from other domain names, traffic originating from advertising and purchased traffic such as pop-under or exit traffic. Each domain name must be parked separately.
* Domain owner may not display their parked page as a pop-under or pop-up window without prior written approval from Sedo.
* Domain owner may not categorize domain names in unrelated categories or specify an incorrect language parameter.
* Domain owner may not submit advertising keywords that are unrelated to the subject area of the domain name.
* Domain owner may not generate traffic to their domain name(s) or clicks on advertising links by any of the following methods: listings on newsgroups or discussion boards (with the exception of "domain for sale" postings), bulk emailing, ICQ postings, or chat room/IRC postings, iframes, zero pixel frames, hitbots, clickbots, spiders, CGI scripts, java-scripts, or any other similar method.
* Domain owner may not modify the Parking Program page or code in any way without prior approval. Only clicks originating from an unmodified, Parking Program-served parking page will be considered valid.
* Domain owner may not place the Parking Program page within a frame without prior written approval from Sedo.
* Domain owner may not mislead visitors into believing that he/she will receive anything other than an internet search by clicking on a text link or search box.
* Referring pages must not be password protected in any way.
* Sedo reserves the right to terminate your Parking Program account if it is idle for more than one month.
* Inability to comply with any of the terms of the User Agreement or the Parking Program Rules will forfeit any unpaid earnings and result in the termination of Domain owner's Parking Program account. Further legal action may be taken in response to such violations as well.​

alirezagh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا این مورد ما جز موافقاتشه یا مخالفتاشه؟

alirezagh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که برداشتمش

خدا کنه به همین اندازه هم که بوده گیر ندن :(

alirezagh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس تکلیف ما چیه؟
چجور باید ترافیکمونو ببریم بالا؟

اگه با گذاشتن لینک تو سایتا مخالفن پس دیگه باید چیکار کرد؟
دوستانی که پرداخت داشتند بگند چجور درامدشون زیاد شده. از چه راحی استفاده کردند؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
دوست عزیز شما از کجا داری میگی موافق ای کاره؟
کاملا هم مخالفن با این موضوع که شما بیای لینک بدی از صد جای اینترنت به اون دومینی که پارک کردی.
این کار خلاف قوانینه و به شدت هم به این کار شما گیر داده خواهد شد.
با تشکر

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
والا این دوستمون فقط یه لینک گذاشته تو سایت خودش نه صد جا ... گفتم بهش ترافیک غیر عادی نباید داشته باشی ولی یه لینک به نظرتون ترافیک غیر عادی ایجاد می کنه ؟
خوب ببینید یه سایتی که قبلاً فعال بوده و بعداً پارک میشه مثل freeshare طبیعتاً هزاران بک لینک داره ، اگر سایتتون رو تازه ثبت نکرده باشی چطور متوجه میشه این بک لینکه یا نه ؟ من خیلی هم پیش اومده لینک تو امضای بچه ها رو تو اینجا کلیک کردم و سایت پارک شده دیدم که این مورد هم با قوانین سدو مشکل داره ولی مسئله ای پیش نمیاد چون تو قوانین سدو هست که لینک دادن تو فروم ها اگر به منظور فروش سایت باشه مشکلی نداره ... سدو چطور می خواد مشخص کنه لینک تو امضای اینجا به منظور فروشه یا نه ؟

در هر صورت این سوال خودمم هست . تاحالا کسی اکانتش بسته شده بخاطر ثبت سایت تو دایرکتوری یا تبادل لینک ؟

بالا