برگزیده های پرشین تولز

سیستم صوتی سونی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
سلام
این سیستم صوتی مال چندوقتی استفاده نشده حالا من آوردم استفاده کنم دیدم قدرت صداش برام زیاده و با شرایط خونه نمی تونم ازش صدا بگیرم.
باتوجه به قدمتش بسیار سالم وتمیز نگهداری شده وهیچ گونه مشکلی ندار.5طبقه مجزا هستش (تیونر،سی دی ، آمپلی فایر ،پری آمپلی فایر واکولایزر،کاست) برقش 110 ولته .لنزش سالمه وهمه سی دی ها رو اجرا میکنه(فقط سی دی صوتی میخونه).آمپلی فایرش 4 تا خروجی بلندگو و دو تا سورند داره و جلوی اون PEAK POWER METER داره که نشون میده در هر لحظه چقدر قدرت تولی میکنه جالبه تو ولوم های بالا که آدم فکر میکنه الان چند ده وات خروجی میده ولی 0.4 وات خروجی داره!!!قدرت صداش واقعیه نه مثل ال جی و سامسونگ ومارشال که میزنن 10000 وات ولی 10 وات هم صدا نداره تفکیک فرکانسی خیلی خوبی داره بیس نرم وضربه خوب.
بلندگوها 3 Way یه تیوتر یه مید رنج ویه ووفر!قدرت هر کدوم هم 200 واته!جزئیات بیشتر تو عکس مشخصه.
3تا ورودی اپتیکال داره که یه دونش رو دک سی دی استفاده میکنه و 6 تا ورودی آنالوگ داره + ورودی میکروفون
خروجی هدفون ،اپتیکال و سورند و دوتا باند دیگه داره(بالا توضیح دادم).
بازم هم تاکید میکنم بسیار سالم و تمیزه ومرتبه خط و خش هم نداره.
هر دو بلند گو درسلامت کامل هستن و در ولوم های بالا نه خر خر ونه گز گز میکنن ظاهرشون هم بسیار تمیزه!
یه توضیح هم بدم که بلندگوهاش الان جداگانه 150 قیمتشه و همینطور آمپلی فایرش اونم 140 50 فروش میره (البته من همه رو باهم میفروشم)
کنترل هم نداره .
قیمت 300 هزینه ارسال با خریدار
اسمپرهای عزیز رو با کمال میل پذیراهستم!
عکس ها:
http://up.iranblog.com/images/hi1uv3wg9bxenvxg2o8r.rar

Last edited:

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
سیستم خوبیه پاور هندل بالایی داره میشه باهاش یه دیسکو رو درایو کرد :D این سیستم های وینتیج ژاپنی هستند و کیفیت ساخت خوبی دارند، آمپلی فایرهای سنگین و پر قطعه از مشخصات این سیستم هاست
امیدوارم خوب بفروشید قیمت عادلانه هست از نظر من :happy:

PeDr4m

Registered User
لایک‌ها
16
عزیز قیمت رو خیلی باید تعدیل کنی . ماکسیمم دیگه 200 آخرشه . البته ببخشید نمی خوام تو سر کالاتون بزنم ولی
به نسل کالاتون این قیمت منطقی هست .

ravi-shahram

Registered User
لایک‌ها
400
دوستان من با این سیستم ها کار کردم و نمیشه زیاد ایراد الکی گرفت و واسه کسانی که دنبال صدای با کیفیت استریو هستند پیشنهاد خوبیه ولی خب اگه بخواهیم ضعف اینها رو بگیم فقط میشه به وزن و جاگیر بودن سیستم و مهمترینش اینه که واسه فیلم دیدن نمیتونه مثل سینمای خانگی براتون کارکنه....

ولی خب قدرت بالا
کیفیت ساخت بالا
کیفیت صدای خوب
و ظاهر خوب(البته سلیقه ای هست)

یه مورد دیگه هم بگم واسه کسانی که میخوان یه همچین دستگاهی رو بخرن که به پخش نکردن DVD و MP3 و AVi-MKV ... اینا توجه نکنین و میشه با یه HD Player مشکل رو حل کرد...

.behexen

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
قیمتت واقعا بالاس با توجه به اینکه یه مقدار قدیمیه
کیفیت صداش چطوره ؟ میشه بلنگو هاشو به صورت جداگانه استفاده کرد؟

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
دوستانی که میگن قیمت بالاست و ... اولا من کسی رو مجبور به خرید نکردم دوما مگه شما از قیمت تو بازار اینا خبر دارین؟توشهرما450 میفروشن این مدل رو!درضمن اه دوتا باند دیگه وسورندش رو وصل کنید میشه سینما!!!
برای استفاده جداگانه از بلندگوها باید آمپلی فایری داشته باشین که بتونه راه بندازه اینا رو!درضمن بالا گفتم الان بلندگوها وآمپلی فایرش رو جدا میتونم 300 بفروشم;)

2hid

Registered User
لایک‌ها
198
قیمتش مناسبه....
کیفیتش هم بالاست...
از این دستگاههای جینگیلی زپرتی چینی که به مام سونی و سامسونگ میزنن خیلی بهتره...
من خودم 2 تا از این دستگاه ها دارم...همین شکلیاست....
سگش می ارزه....
دوستانی که می گن نمی ارزه کم لطفیه....

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
از اینا که استوک میارن که نیست ؟ کارتن داره ؟ آخه استوکها رو با برندهای معتبر تر مثل سنسویی و کنوود و پایونییر حدود 150 تا 200 میدن.

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
کارتن نداره.اونایی که شما میگین اولا MINI هستن و دوما امکانات اینارو ندارن!

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
دوست عزیز اگه راه بیای باهام من خریدارم فقط پستش چجوریه خراب نشه موقع پست؟؟؟؟

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
این گونه سیستم ها دیگه اون کارایی رو نداره و بیشتر جنبه دکور داره و جلوه خوبی داره :)
البته به نسبت قابلیتهایی که داره ارزش خرید رو داره اما نه به این قیمت

کاملا حرف غیر تخصصی و با عرض پوزش از روی باد معده هست... شما بر چه اساسی بدون اینکه صدای سیستم رو شنیده باشید میگید کارایی نداره؟ من کارم اینه.... بیشتر از 20-30 میلیون سیستم دارم... حداقل 10 نفر از دوستانم هستن که وارد کننده و فروشنده این نوع سیستم ها هستن... قیمت کاملا معقوله اگه خواستید آدرس میدم تشریف ببرید نمونه همین یا نمونه های مشابه دیگه رو تا 400-500 تومن هم قیمت میدن بهتون... ببین بری اونجا اولا اینکه خیلی بهت حال بده دستگاه تعمیری بهت نده... دوم اینکه دک رو زیر 100 بهت نمیده... پری (اکولایزر) و پاور (آمپ) رو اگه بهت 200 داد کلاتو بنداز هوا... تیونر هم 60-70 مایه میشه واست... بلندگو هم اگه سالم باشه و گز نده و وضعیت ظاهریش تمیز باشه زیر 160-170 بهت نمیدن... یه ترانس هم میخوای حداقل نیم کیلو وات 220 به 100 میشه 20 هزار... خودت حساب کنی (چیزی از قلم ننداختم که؟!)

عزیز قیمت رو خیلی باید تعدیل کنی . ماکسیمم دیگه 200 آخرشه . البته ببخشید نمی خوام تو سر کالاتون بزنم ولی
به نسل کالاتون این قیمت منطقی هست .

شما 200 تومن اگه همچین سیستم هایی سراغ داشتی حتما منو خبر کن...

دوستان من با این سیستم ها کار کردم و نمیشه زیاد ایراد الکی گرفت و واسه کسانی که دنبال صدای با کیفیت استریو هستند پیشنهاد خوبیه ولی خب اگه بخواهیم ضعف اینها رو بگیم فقط میشه به وزن و جاگیر بودن سیستم و مهمترینش اینه که واسه فیلم دیدن نمیتونه مثل سینمای خانگی براتون کارکنه....

ولی خب قدرت بالا
کیفیت ساخت بالا
کیفیت صدای خوب
و ظاهر خوب(البته سلیقه ای هست)

یه مورد دیگه هم بگم واسه کسانی که میخوان یه همچین دستگاهی رو بخرن که به پخش نکردن DVD و MP3 و AVi-MKV ... اینا توجه نکنین و میشه با یه HD Player مشکل رو حل کرد...

کاملا تایید میشه... چیزایی که میتونم درباره این سیستم ها اضافه کنم:

پاور هندلینگ بالا ... میتونید باهاش عروسی براه بندازید ... به اندازه یه اکو چنگ صدا میده بهتون
تفکیک بالای 90 دسی بل که در زمان تولید یا حتی الان هم خیلی بالاست
این سیستم ها ساند استیج خوبی دارند و لذت بخشه گوش کردن موسیقی باهاشون
حداقل میشه بهشون گفت سیستم Hi-Fi .... الان هرچی تو بازاره ال.جی و پایونیر تودوروکی و چندتا مارک غیر بلندگو ساز دیگه هستند...
کیفیت ساخت خیلی بالا، مدارات پر قطعه و چوک ها و ترانس های بسیار سنگین... یعنی سازنده کم و کسر نذاشته... الان مثلا همین ست بغیر از بلندگوهاش شاید 30 کیلو هم بیشتر باشه، وی مثلا یاماها همه این امکانات رو گذاشته توی 10 کیلو... خب حتما یه چیزی فرق داره، چین که تولید رو گرفت دستش کالاها تجاری شدن، ولی 20-30 سال قبل هدف اصلی کمپانی ها بالا بردن فروش نبوده (این هم بخشی از اهداف بوده) ولی کیفیت هم جایگاه خاص خودش رو داشته

سلام
قیمتت واقعا بالاس با توجه به اینکه یه مقدار قدیمیه
کیفیت صداش چطوره ؟ میشه بلنگو هاشو به صورت جداگانه استفاده کرد؟

قدیمیه؟ :blink::lol: حتما شوخی میکنی... پس اگه بهت بگم من بلندگوی دارم که مال یکسال قبل از انقلاب هست و به اندازه سیستم های جدید 30-40 هزار دلاری کارایی و صدای تفکیک شده و گرم داره و نمونه های مشابهش توی مثلا کشوری مثل ژاپن 5 میلیون تومن میارزه چی؟
این حرف چیه که سیستم قدیمیه... من الان آمپلی فایر مکینتاش خریدم مال 25 سال پیشه... 1 میلیون و 700 هزار تومن.... الان بلندگو هست مال 65 سال پیشه قیمت نداره :eek:

قیمتش مناسبه....
کیفیتش هم بالاست...
از این دستگاههای جینگیلی زپرتی چینی که به مام سونی و سامسونگ میزنن خیلی بهتره...
من خودم 2 تا از این دستگاه ها دارم...همین شکلیاست....
سگش می ارزه....
دوستانی که می گن نمی ارزه کم لطفیه....

کاملا تایید میشه

از اینا که استوک میارن که نیست ؟ کارتن داره ؟ آخه استوکها رو با برندهای معتبر تر مثل سنسویی و کنوود و پایونییر حدود 150 تا 200 میدن.

اتفاقا استوکه ... استوک به معنی دست دومه (بد معنی شده) ولی کیفیت خوبی دارن و ژاپنی هستند... شما به استوک بودن کاری نداشته باشه، ملاک اصلی سنجش قیمت این سیستم ها ایناست:
بلندگوها صدای گز ندن
ظاهر بلندگوها و بخش های دیگه سالم و قابل پسند باشه
تعمیر نشده باشن

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
سینای عزیز ممنون از شفاف سازی های شما واقعا ارزش این جور سیستم هارو افرادی مثل شما میدونن نه کسایی که یه اسپیکر مارشال گوش میدن میگن صداش خیلی عالیه و...قدیمی هم اگه باشه خیلی از جدیدا رو قورت میده!!

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
دلیل این که طرف سنسویی رو میده 150 تومن به این خاطر نیست که چیز بدیه بلکه به خاطر اینه که از اون طرف اینا زیاد میاد و به همین خاطر قیمتشون خیلی افت کرده و یکی هم اینه که کاربر های خونگی جدید بودن و زیبایی خیلی مهمه براشون . دقیقا مثل کسی که اپل امگاشو که یه زمانی پول یه آپارتمان تو سعادت آباد رو داده خریده الان با یه پراید نو یه قیمته.

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
کارتن نداره.اونایی که شما میگین اولا MINI هستن و دوما امکانات اینارو ندارن!

برای کنجکاور میتونم بپرسم منظور از امکانات چی هست
تصویری هست با خروجی FULL HD قابلیت ضبط تصاویر رو داره ؟ صدای دالبی دیجیتال داره ؟ امکان پخش تمام فرمت های صوتی و تصویری رو داره ؟ ورودی USB داره یا ....
فکر نمیکنم از نظر صدا و کیفیت در حد سیستم زیر باشد چون صدای بسیار فوق العاده ای داره که نمیشه تکنولوژی 20 سال پیش رو باهاش مقایسه کرد البته هر سیستمی طلبه خاص خودش رو داره

JVC-DX-U10::سیستم صوتی دی وی دی::فروش محصولات جی وی سی . ال سی دی . میز ال سی دی . پخش ماشین . باند ماشین . دوربین دیجیتال
11164_992790547_11.jpg

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
تصویری هست با خروجی FULL HD قابلیت ضبط تصاویر رو داره ؟ صدای دالبی دیجیتال داره ؟ امکان پخش تمام فرمت های صوتی و تصویری رو داره ؟ ورودی USB داره یا ....
فکر نمیکنم از نظر صدا و کیفیت در حد سیستم زیر باشد چون صدای بسیار فوق العاده ای داره که نمیشه تکنولوژی 20 سال پیش رو باهاش مقایسه کرد البته هر سیستمی طلبه خاص خودش رو داره

JVC-DX-U10::سیستم صوتی دی وی دی::فروش محصولات جی وی سی . ال سی دی . میز ال سی دی . پخش ماشین . باند ماشین . دوربین دیجیتال
مشاهده پیوست 74599

دوست عزیز مقایسه این سیستم با سیستمی که استارتر گذاشته قیاس مع الفارقه... این سیستمی که شما گذاشتی اصلا در طبقه ی های-فای قرار نمیگیره... یه سیستمیه که بوم بوم راه میندازه... سیستمی نیست که بخواید باهاش موسیقی گوش کنید بعنوان یه اودیوفیل
شما یه لینک مشخصات از این سیستم بده که فقط Sensitivity این سیستم رو مشخص کرده باشه... نیست نه؟ :happy: چون اصلا سیستم های-فای نیست... حتی سیستم دیسکویی هم نیست... با پول این سیستم حداقل میشه یه سروین وگا خرید که یه دیسکو رو راه میندازه... سیستم هایی اینچنینی سیستم های دم دستی برای افراد عادی (غیر اودیوفیل) هستند...

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734

مشاهده پیوست 74599
عموجان چرا یه چیزی رو نمیدونی جفت پا میای توبحثش!؟به خدا پست نزنی کسی نمیگه عیب وایراد داری!!!
منظورم از mini وامکانات چیز دیگه ای بود یه سری از این سیستم های خودمه که اندازش یک سوم ماله منه و صداش هم چنگی به دل نمیزنه وامکانات مال منو نداره!

rogera75

Registered User
لایک‌ها
30
خدایی من با این مدلا که یکم هم کلاسیک هستن خیلی حال می کنم.هرچی قدیمیتر صداش بهتر !! حیف منم امکانشو ندارم از صداش استفاده کنم...وگرنه همینو بر میداشتم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا