برگزیده های پرشین تولز

شروع کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سلام دوستان

با سرمایه کم مثلا 2 میلیون تومان آیا میشه یه کسب و کار اینترنتی , سرمایه گذاری اینترنتی و ........ شروع کرد
کاری که سودش مناسب باشه اما تضمینی باشه
پول از بین نره

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
سلام دوستان

با سرمایه کم مثلا 2 میلیون تومان آیا میشه یه کسب و کار اینترنتی , سرمایه گذاری اینترنتی و ........ شروع کرد
کاری که سودش مناسب باشه اما تضمینی باشه
پول از بین نره
سود مناسب برا شما یعنی چقدر در چه مدت؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سود مناسب برا شما یعنی چقدر در چه مدت؟
بستگی به نوع خود اون پروزژه و موقتی که میزارم داره - مثلا یکی از بازاریا صحبت کردم ( آشناس و از اقوام برو بیا داره) گفت 2 میلیون بدی ماهی 80 بهت میدم
حالا من مثلا هم پولمو بزارم هم وقتم کلا آزاده از صبح تا شبم وقت بزارم بیشتر از این شه

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
بستگی به نوع خود اون پروزژه و موقتی که میزارم داره - مثلا یکی از بازاریا صحبت کردم ( آشناس و از اقوام برو بیا داره) گفت 2 میلیون بدی ماهی 80 بهت میدم
حالا من مثلا هم پولمو بزارم هم وقتم کلا آزاده از صبح تا شبم وقت بزارم بیشتر از این شه
دوست عزیز
طبیعتا هیچ کاری بدون ریسک نیست
اگه پولتو بذاری بانک یا بدی دست کسی باهاش کار کنه قضیه فرق میکنه
ریسکش کمه سودشم طبیعتا کمه
ولی بجز اون هرکاری بخوای بکنی که سود بیشتری گیرت بیاد مسلما ریسکم وارد ماجرا میشه
شما چقدر ریسک پذیری؟ اصلا هستی یا نه؟
برای کنترل ریسک هم بهتره کاری انجام بدی که ازش سردربیاری

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوست عزیز
طبیعتا هیچ کاری بدون ریسک نیست
اگه پولتو بذاری بانک یا بدی دست کسی باهاش کار کنه قضیه فرق میکنه
ریسکش کمه سودشم طبیعتا کمه
ولی بجز اون هرکاری بخوای بکنی که سود بیشتری گیرت بیاد مسلما ریسکم وارد ماجرا میشه
شما چقدر ریسک پذیری؟ اصلا هستی یا نه؟
برای کنترل ریسک هم بهتره کاری انجام بدی که ازش سردربیاری

خوب من اگر سر در میاوردم که تاپیک نمیزدم و راهنمایی نمیخواستم , وارد نیستم
نیاز به باز شدن ذهنم دارم
بلاخره باید از جایی شروع کرد

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
خوب من اگر سر در میاوردم که تاپیک نمیزدم و راهنمایی نمیخواستم , وارد نیستم
نیاز به باز شدن ذهنم دارم
بلاخره باید از جایی شروع کرد
خب منم همینو میگم
اگه سردرنمیاری اول سعی توی اون زمینه اطلاعات کسب کنی بعد واردش شو
منظورم اینه چشم بسته و براساس حرف کسی دنباله روی نکن
در مورد ریسک پذیری هم جواب ندادی
البته واقعا دو میلیون تومن توی این مملکت با اوضاع فعلی شده هیچ متاسفانه

love222game

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

سلام
ماهی 80 تومن، یعنی سود 48 درصدی سالانه. به نظرم این پیشنهاد آشناتون خیلی خوبه .
الان با 2 تومن به شما پیشنهاد میدن یه سایت فروشگاه بزنی و برای بهتر دیده شدن توی اینترنت تبیلغ بدی. تا یه چشم بهم بزنی می بینی که کل پولت صرفه هزینه طراحی سایت ، اجاره سرور و تبلیغ شده، آخرش هم هیچ چیزی دستت رو نمی گیره.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------​

350_3.jpg

تاپیک بسته کسب درآمد آنلاین از بازی لم

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
سلام
الان با 2 تومن به شما پیشنهاد میدن یه سایت فروشگاه بزنی و برای بهتر دیده شدن توی اینترنت تبیلغ بدی. تا یه چشم بهم بزنی می بینی که کل پولت صرفه هزینه طراحی سایت ، اجاره سرور و تبلیغ شده، آخرش هم هیچ چیزی دستت رو نمی گیره.

احسنت ، من 3 تومن پول بی زبونم رفت : طراح نامرد و دزد ، کارنابلد ، طراحی بنر و عکس ، تبلیغات ، بک لینک ، درگاه واسط ، خرج نماد ، خرج هاست و .....

خیلی خوب بهش گفتن

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سلام

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------​

احسنت ، من 3 تومن پول بی زبونم رفت : طراح نامرد و دزد ، کارنابلد ، طراحی بنر و عکس ، تبلیغات ، بک لینک ، درگاه واسط ، خرج نماد ، خرج هاست و .....

خیلی خوب بهش گفتن

نمیدونم با سود بازاری و سود بانکی آشنا هستید یا نه؟ فرقشون چیه؟
من از چند نفر دیگم پرسیدم سود بازاری 4 تا 4.5 درصد بازاری میدن همشون همین حدود 80 گفتن یا 5 هزار کمتر یا 5 هزار بیشتر ( حتی یکی از هم محله ای ها برای هر 1 میلیون 60 هزار میده کارش پخش عمده پمپ کل ایرانه البته من باهاش صحبت نکردم ) حالا هیمن پولشو بزاری بانک ماهی فکر کنم 20 هزار هم ندن - بخاطر همینه که طرف میگه نزول کردم به خاک سیاه نشستم
نرخ بازار با بانک فرق میکنه - بازاری پول میگیره مثلا 2 میلیون یه معامله میکنه براش 3 میلیون سود خالص داره از اون 3 میلیون میخواد 80 هزار بهت بده
خودم قدیما یه زمانی تو بازار شاگرد بودم دیدم - جنس در میومد دونه ای 15 هزار مثل غذا ساز میجک بولت 21 پارچه این صاحب کار میفروخت 60 هزار تعدادشو - مغازه دار میداد 140 هزار

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
نمیدونم با سود بازاری و سود بانکی آشنا هستید یا نه؟ فرقشون چیه؟
من از چند نفر دیگم پرسیدم سود بازاری 4 تا 4.5 درصد بازاری میدن همشون همین حدود 80 گفتن یا 5 هزار کمتر یا 5 هزار بیشتر ( حتی یکی از هم محله ای ها برای هر 1 میلیون 60 هزار میده کارش پخش عمده پمپ کل ایرانه البته من باهاش صحبت نکردم ) حالا هیمن پولشو بزاری بانک ماهی فکر کنم 20 هزار هم ندن - بخاطر همینه که طرف میگه نزول کردم به خاک سیاه نشستم
نرخ بازار با بانک فرق میکنه - بازاری پول میگیره مثلا 2 میلیون یه معامله میکنه براش 3 میلیون سود خالص داره از اون 3 میلیون میخواد 80 هزار بهت بده
خودم قدیما یه زمانی تو بازار شاگرد بودم دیدم - جنس در میومد دونه ای 15 هزار مثل غذا ساز میجک بولت 21 پارچه این صاحب کار میفروخت 60 هزار تعدادشو - مغازه دار میداد 140 هزار

با این شرایط بازاری بهتره !

vayu

Registered User
لایک‌ها
645
من جات بودم، پولمو می سپردم به آشنامون، اگر قبول می کرد خودمم می رفتم پیشش شاگردی. بلکه هم حقوقی ازش بگیرم، هم کنار دستش یه کاری یاد بگیرم.
:general601: هر کاری می کنی امیدوارم موفق باشی

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
من جات بودم، پولمو می سپردم به آشنامون، اگر قبول می کرد خودمم می رفتم پیشش شاگردی. بلکه هم حقوقی ازش بگیرم، هم کنار دستش یه کاری یاد بگیرم.
:general601: هر کاری می کنی امیدوارم موفق باشی

سیستم شاگردی بازاری آشنا نیستی یعنی امکان نداره ۶ ماه بیشتر نگهت دارن ، چون میفرستنت به اعتبار طرف جنس تهیه میکنی و ـ.. خودتم اعتبار بدست میاری چون رو دست خودش بلند میشی ردت میکنن معمولا ۴ ماه ردت میکنن
غذا و ..... پا خودته ، کارتم ثابت نیست باید هر کاری انجام بدی

هم بیگاری زیاد داره با پول کم زیر حقوق پایه حتی نصفش ، بار ها شاگردی کردم تو بازار میدونم چی به چیه

میخوای ببرمت پیش همین آشنا به شاگرداش 350 تا ۴۰۰ میده

Last edited:

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
سیستم شاگردی بازاری آشنا نیستی یعنی امکان نداره ۶ ماه بیشتر نگهت دارن ، چون میفرستنت به اعتبار طرف جنس تهیه میکنی و ـ.. خودتم اعتبار بدست میاری چون رو دست خودش بلند میشی ردت میکنن معمولا ۴ ماه ردت میکنن

هم بیگاری زیاد داره با پول کم زیر حقوق پایه حتی نصفش ، بار ها شاگردی کردم تو بازار میدونم چی به چیه

میخوای ببرمت پیش همین آشنا به شاگرداش ۳۵ تا ۴۰۰ میده

شاگردی کشیدم آدم با انصافی مگر باشه و الا خر حمالی داره فقط

vayu

Registered User
لایک‌ها
645

میخوای ببرمت پیش همین آشنا به شاگرداش ۳۵ تا ۴۰۰ میده
حقیقتش اره، اصلا آشنا نیستم، اما کاش یه فرصتی پیش میومد یکم یاد میگرفتم. پیشنهاد دیگه ای به ذهنم نمیرسه حقیقتش

mozakhraf

Registered User
لایک‌ها
69
سلام
مدت هاست که تبلیغات اینترنتی جواب نمیده. فروش تنها راهش از طریق ورودی گوگله.
مگر برای کسی که سرمایه داره و می خواد برند سازی کنه...

love222game

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
مدت هاست که تبلیغات اینترنتی جواب نمیده. فروش تنها راهش از طریق ورودی گوگله.
مگر برای کسی که سرمایه داره و می خواد برند سازی کنه...

سلام
منظوره شما اینه که میشه با 2 تومن کاری انجام داد ؟

M0jtaba77

Registered User
لایک‌ها
35
سلام بنده خودم حدود سه هفتست شروع کردم سرمایه اولیم 40 تومن قرضی بود الان بعد سه هفته روزی تا 100 تومن هم درامد دارم بستگی داره به خودتون

بالا