برگزیده های پرشین تولز

شرکت تکین منظورش از این راهنماهای جدید که توی بازی هاش میزاره و در آخر کار نمیکنه چیه

carp3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من پرنس آو پرژیا رو گرفتم موقهیه نصب میگه فضای خالی رو هاردت نداری ولی من رو همهی دارهیوام حد اقل 20 گیگ مضای خالی دارم
سی پیو من سمپرون 3 هست و هاردم ساتا ...

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,461
به نقل از carp3 :
من پرنس آو پرژیا رو گرفتم موقهیه نصب میگه فضای خالی رو هاردت نداری ولی من رو همهی دارهیوام حد اقل 20 گیگ مضای خالی دارم
سی پیو من سمپرون 3 هست و هاردم ساتا ...

باید درایوی که روش میریزین NTFS باشه حتما;)

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,461
به نقل از من :
آفا فوق العاده ممنون

این کارهارو که گفتی کردم اما نمیدونم چرا نتیجه نداد . به هر حال من دیگه بی خیالشون شدم

:sleepy:

واقعا عجیبه!!:blink: :blink:

چرا نمیتونی اجرا کنی؟؟ من از starforce و این چیزا استفاده نکردم ها گفتم بدونی شاید بدردت بخوره:happy:

والله چیزی به ذهنم نمیرسه. ولی کلا میگم که بازی خیلی راحت تر از اونی که فکر می کردم اجرا شد حالا برای شما نمیشه ...:(

carp3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ntfs هست
اون setup اصلی ارور میده نه setup دوم یعنی همونی که 3 تا سی دی رو میریزه رو هارد بعد از اونجا باید نصب کنی

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,461
به نقل از carp3 :
ntfs هست
اون setup اصلی ارور میده نه setup دوم یعنی همونی که 3 تا سی دی رو میریزه رو هارد بعد از اونجا باید نصب کنی

برای منم اول FAT32 بود همین error رو میداد کردمش NTFS درست شد:happy: مطمینی NTFS هست؟؟

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
آقا جون به نظر من میاد که اینی که تکین میگه دروغی بیش نیست :thumbsdow چون خودم هم 64 AMD و هم ویندوز 64 بیتی و هم هارد ساتا دارم و به هیچ وجه اجرا نشدن اون ربطی به 64 بیتی بودن و هارد ساتا نداره . خلاصه بگردید دنبال یه راه حل دیگه برای باز کردن این قفل لعنتی starforce

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,461
به نقل از من :
آقا جون به نظر من میاد که اینی که تکین میگه دروغی بیش نیست :thumbsdow چون خودم هم 64 AMD و هم ویندوز 64 بیتی و هم هارد ساتا دارم و به هیچ وجه اجرا نشدن اون ربطی به 64 بیتی بودن و هارد ساتا نداره . خلاصه بگردید دنبال یه راه حل دیگه برای باز کردن این قفل لعنتی starforce

بابا اصلا با starforce چی کار داری؟؟ میگم من اصلا ازش استفاده نکردم

امروز هم رفتم KING KONG رو گرفتم از همین TAKIN بازی مثل اب خوردن اجرا شد البته با کشیدن کابل;)

دیگه استاد شدم :happy:

در ضمن هاردم IDE هست . ویندوزمم 32 بیتی.

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
جالبه! حالا من رفتم اول بازي هامو خريدم، بعد که روش اينستال کردنشونو ديدم و بعدترشم که به مشکل برخوردم يادم افتاد يه چيزي در رابطه با تکين اينجا نوشته بودن و اونوقت تازه اومدم اين تاپيکو خوندم!!

من دو تا بازي Civilization IV و Age of Empires III رو از اين شرکت گرفتم (آخه نوع بسته بنديش شيک بود و فروشنده هم فقط همينا رو داشت!) و راستش هنوز Age of Empires شو اينستال نکردم ولي Civilization ش دردسرساز شده. راستشو بگم من از نوع راهنمايي توي cd در مورد Daemon چيزي حاليم نشد و از تو خود راهنماي اين برنامه فهميدم که چه کار بايد بکنم و البته بازي به سلامتي و بدون مشکلي هم اجرا شد و من کلي ذوق زده شدم. ولي انگاري اين برنامه فقط يک بار کار ميکنه (آره؟ همينطوره؟) چون فرداش بعد از بالا اومدن ويندوز ديدم اون پنجره ي تنفر انگيز ارور دايره قرمز با ضربدر سفيد توش باز شد و نوشته Daemon.dll مشکل داره! بعدشم که رو برنامه اش کليک ميکنيد ميزنه Virtual SCSI driver not detected! شونصد دفعه ديگم که ريستارت کنيش همين ارور رو ميده (مال شما هام همين طوره اين Daemon 347 تون؟ اصلا کسي اين بازي Civilization IV اين شرکت رو نصب کرده؟). خلاصه که تنها راه درست کردن اين ارور اينه که اين ديمون رو دوباره اينستال کني (تازه اينم ارور تداخل دادن درايوها ميداد بعدش و نصب نميشد و من کلي زور زدم تا فهميدم به خاطر اون d347bus.sys و d347prt.sys شه که هنوز موجوده!). در هر صورت بعد از اين کار دوباره بازي اجرا شد و باز ما ذوق مرگ شديم تا امروز که باز الان دوباره همون ارور daemon.dll رو داده و اينکه ويرچوال درايو اسکازي شناسايي نشد و من بدبخت لابد باز بايد uninstall/install ش کنم تا درست شه.
161.gif
به غير از اين مشکل کچل کن خوشبختانه نيازي به درب و داغان کردن CD Drive و کشيدن کابلش نميباشد و بازي هم خيلي گوگولانه اجرا ميشه

حالا با اين تفاسير بالا لطفا بگيد ايراد از کامپيوتر منه که اين اينجوري ميشه يا اين برنامه يه بار مصرفه و هي هردفعه بايد دوباره اينستالش کرد؟ البته بازي هاي شما با اين فرق داره ولي کل پروسه مربوط به Daemon ش بايد يک جور باشه. لطفا کمک کنيد که ميترسم برم Age of Empires III رو هم نصب کنم و ديگه نه اين کار کنه و نه اون!!

farshin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Persiana :
جالبه! حالا من رفتم اول بازي هامو خريدم، بعد که روش اينستال کردنشونو ديدم و بعدترشم که به مشکل برخوردم يادم افتاد يه چيزي در رابطه با تکين اينجا نوشته بودن و اونوقت تازه اومدم اين تاپيکو خوندم!!

من دو تا بازي Civilization IV و Age of Empires III رو از اين شرکت گرفتم (آخه نوع بسته بنديش شيک بود و فروشنده هم فقط همينا رو داشت!) و راستش هنوز Age of Empires شو اينستال نکردم ولي Civilization ش دردسرساز شده. راستشو بگم من از نوع راهنمايي توي cd در مورد Daemon چيزي حاليم نشد و از تو خود راهنماي اين برنامه فهميدم که چه کار بايد بکنم و البته بازي به سلامتي و بدون مشکلي هم اجرا شد و من کلي ذوق زده شدم. ولي انگاري اين برنامه فقط يک بار کار ميکنه (آره؟ همينطوره؟) چون فرداش بعد از بالا اومدن ويندوز ديدم اون پنجره ي تنفر انگيز ارور دايره قرمز با ضربدر سفيد توش باز شد و نوشته Daemon.dll مشکل داره! بعدشم که رو برنامه اش کليک ميکنيد ميزنه Virtual SCSI driver not detected! شونصد دفعه ديگم که ريستارت کنيش همين ارور رو ميده (مال شما هام همين طوره اين Daemon 347 تون؟ اصلا کسي اين بازي Civilization IV اين شرکت رو نصب کرده؟). خلاصه که تنها راه درست کردن اين ارور اينه که اين ديمون رو دوباره اينستال کني (تازه اينم ارور تداخل دادن درايوها ميداد بعدش و نصب نميشد و من کلي زور زدم تا فهميدم به خاطر اون d347bus.sys و d347prt.sys شه که هنوز موجوده!). در هر صورت بعد از اين کار دوباره بازي اجرا شد و باز ما ذوق مرگ شديم تا امروز که باز الان دوباره همون ارور daemon.dll رو داده و اينکه ويرچوال درايو اسکازي شناسايي نشد و من بدبخت لابد باز بايد uninstall/install ش کنم تا درست شه.
161.gif
به غير از اين مشکل کچل کن خوشبختانه نيازي به درب و داغان کردن CD Drive و کشيدن کابلش نميباشد و بازي هم خيلي گوگولانه اجرا ميشه

حالا با اين تفاسير بالا لطفا بگيد ايراد از کامپيوتر منه که اين اينجوري ميشه يا اين برنامه يه بار مصرفه و هي هردفعه بايد دوباره اينستالش کرد؟ البته بازي هاي شما با اين فرق داره ولي کل پروسه مربوط به Daemon ش بايد يک جور باشه. لطفا کمک کنيد که ميترسم برم Age of Empires III رو هم نصب کنم و ديگه نه اين کار کنه و نه اون!!

مشکل از سیستم شما نیست از اون برنامه antiblaxx هست که احتمالا استفاده میکنید اون برنامه رو آنیستال کنید

daemon tools 4 رو از اینترنت بگیرید نصب کنید ...بعد این برنامه رو اجرا کنید فایل sd4hide.exe http://www.gameburnworld.com/Other/SafeDisc4Hiderv1.1Eng.zip .... نصب نداره وقتی اجرا شد بر روی hide کلیک کنید و بعد بازی رو اجرا کنید

فقط چیزی که هست هر بار که سیستم رو ریستارت میکنید این hide رو دوباره باید بزنید و برنامه رو بعدش میتونید ببندید

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
ممنون، حتما اين کاري رو که گفتيد انجام ميدم. اگر مشکلم حل نشد باز ميام مزاحم ميشم

carp3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کابل cd rom رو در بیار تا پرنس آو پرژیا کار کنه ....

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
به نقل از Sony Ericsson!! :
ببین من اینجوری کردم:

اولا که درایوی که روش میریزین باید NTFS باشه
1-هر سه cd با setup خودش می ریزه توی یه فولدر به اسم TAKIN
2- بعد برنامه DAEMON Tools که روی cd ها هست رو install کنید
3- با همین برنامه برید و اون فولدر که به نام TAKIN خودش ساخته , رو Mount Image کنید
4- بعد با همین برنامه load ش کنید حالا تازه یه صفحه میاد برای install اصلی بازی
5- بازی رو توی یه فولدر دلخواه install کنید
6- کابل CD ROM رو بکشید و سیستم رو ریست کنید
7- باز با همین برنامه DAEMON برید اون فولدر TAKIN رو load کنید ایندفعه بازی اجرا میشه البته CD KEY هم میخواد که توی یکی از CD ها هستش . یادم نیست کدوم:happy:

حالا با PRINCE OF PERSIA 3 حال کنید:happy:

موفق باشی:D
منم از این شرکتی که شما بازی پرنس را گرفتید خریدم:p
شما اگه اینو به من توضیح بدی چیه ممنون میشم:(
(اولا که درایوی که روش میریزین باید NTFS باشه)هارد من 120 مکستور است سرعت بالا;)
ممنون:blush:

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,461
به نقل از shakira :
منم از این شرکتی که شما بازی پرنس را گرفتید خریدم:p
شما اگه اینو به من توضیح بدی چیه ممنون میشم:(
(اولا که درایوی که روش میریزین باید NTFS باشه)هارد من 120 مکستور است سرعت بالا;)
ممنون:blush:

ببین ما برای فرمت کردن هارد توی ویندوز xp دو نوع فرمت داریم : FAT32 و NTFS که مثلا میشه اگه 5 تا درایو داری 3 تاش FAT32 باشه و 2 تاش هم NTFS

برای اینکه فرمت یه درایو رو بکنی NTFS از FAT32 راههای زیادی هست که ساده ترینش با خود ویندوز هست( البته با این کار تمام اطلاعات اون درایو از بین میره ) . البته بعضی برنامه ها مثل partition magic هست که ادعا دارن نوع فرمت رو عوض می کنن و اطلاعات رو هم نگه می دارن که البته چون زیاد وارد نیستی بهتره که با اونا این کار رو نکنی و با خود ویندوز فرمت درایوت رو عوض کنی. می تونی اطلاعاتی که توی درایوی که می خوای فرمتش رو عوض کنی رو بریزی تو ی یه درایو دیگه و بعد اون درایو رو فرمت کنی و به NTFS تبدیل کنی
:happy:

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
به نقل از Sony Ericsson!! :
ببین ما برای فرمت کردن هارد توی ویندوز xp دو نوع فرمت داریم : FAT32 و NTFS که مثلا میشه اگه 5 تا درایو داری 3 تاش FAT32 باشه و 2 تاش هم NTFS

برای اینکه فرمت یه درایو رو بکنی NTFS از FAT32 راههای زیادی هست که ساده ترینش با خود ویندوز هست( البته با این کار تمام اطلاعات اون درایو از بین میره ) . البته بعضی برنامه ها مثل partition magic هست که ادعا دارن نوع فرمت رو عوض می کنن و اطلاعات رو هم نگه می دارن که البته چون زیاد وارد نیستی بهتره که با اونا این کار رو نکنی و با خود ویندوز فرمت درایوت رو عوض کنی. می تونی اطلاعاتی که توی درایوی که می خوای فرمتش رو عوض کنی رو بریزی تو ی یه درایو دیگه و بعد اون درایو رو فرمت کنی و به NTFS تبدیل کنی
:happy:
خیلی ممنون الان گرفتم چیه:blush: الان دارم هاردمو یک درایو شو خالی میکنم :p تا هفته دیگه جواب را میدم :blink: هاردم خیلی پور هست :lol: ممنون:)

magicilia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Salam be hamegi,Man ziad az bazi ha sar dar neiyaram vali POP T2T roo az hamin sherkat gereftam va kheili bazi dar ovord
Dar nahayat be chizi residam in ke:Hatman bayad kable barghe hameye CD rom ha va hamchenin ID cableshon roo dar biyarid
Ba'd nokteye dige in ke,hamaton midonid vali man ye bar dige migam chon khodam behesh barkhordam
Bayad Hatman DIRECTX 9c roo nasb konid vagar na aslan hich axolamali neshon nemide
Manam ye soal dashtam
In ghole avale POP T2T roo chi jooooori bayad kosht,hamoni ke mige bayad bezani koresh koni,man ke har chi sa'y kardam be hich natijeyi naresidam
:( :( :lol:

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
ممنون نصب شد:blush:این سه روزه برم تا اخرش مثل دو تای گذشته:p

pedramj

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از میلاد :
منم دو سه تا از بازیا یه تکین را جدیدن گرفتم! نصب نکرده انداختم یه گوشه! کسی نیست به اینا بگه از خودتون متد جدید در نوکنین!
65.gif

یه مشت عمله هم از دور میدون ونک جمع کردن گذاشتن پشتیبانی :p :lol:

بالا