برگزیده های پرشین تولز

شغل با درامد عالی:پخت و پخش پیراشکی,نان باگت ,شیرینی

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
تا اونجا که من می دونم نانوایی آرد دولتی یا دیگه نیست یا کلا اختلاف قیمت با آرد آزاد اینقدر کم شده که پخت نان غیر آزاد هم کاملا به صرفه است . من در مسیری که هفته ای یکبار باید بروم و چندین ساله می روم .قبلا یدونه نانوایی تافتون بود یدونه سنگک .الان بالای 10تا نانوایی به اسم نان خانگی باز شده که همون نان تافتون می پزند هم قیمت همون نانوایی دولتی قدیمی با همون حجم نان و خمیر و با کیفیت بالاتر می فروشند بعضی هاشون مجوز که هیچی شاید کارت بهداشت فردی هم نداشته باشند پس قطعا سهمیه دولتی آرد ندارند .کاملا هم مشخصه سود خوبی براشون داره چون هر روز تعدادشون داره بیشتر میشه گاهی اوقات 3نفر یا 4نفر هم دارند کار می کنند.
من چیزی که شنیدم اگر خودتون نانوا و کننده باشید و مغازه جایی باشه که مشتری گیر باشه و نون رو دستتون نمونه چون پولش کاملا نقده با حذف رایانه و...کار بسیار به صرفه ای شده .مشتری کبابی و....هم داشته باشید که دیگه چه بهتر .
چند هفته پیش تو اصفهان طرف آگهی کرده فقط سر قفلی نانوایی 150میلیون گذاشته بود برای فروش !!!!ملک هم جدا قیمت گذاشته بود
یک موقع قصد شروع کار را داشتید تو خونه اگر ویلایی و حیاط داره تنور خونگی هست 300هزار تومن یدونه خمیرگیر کوچیکم بخرید 500تومن شروع کنید به آزمون خطا کردن بعدم شروع کنید به فروختن به سوپری و رستوران و همسایه و....یا طرح نون داغ دم خونه راه بندازید صبح قبل اینکه برید سرکار نون تازه تحویل بدهید.با کمی خلاقیت در پخت و فروش به نظر من کار بسیار خوبی است اگر کسی بتونه زحمتش را به جون بخره .
سر چهارراه هشت بهشت یه نونوایی باز شده همه جور نونی میپزه از فانتزی بگیر تا بربری و سنگک و ....
سرش حسابی شلوغه
هاپیر نون راه انداخته :دی

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
سر چهارراه هشت بهشت یه نونوایی باز شده همه جور نونی میپزه از فانتزی بگیر تا بربری و سنگک و ....
سرش حسابی شلوغه
هاپیر نون راه انداخته

از این سوپر نانوایی ها مد شده جدیدا تو محل ما هم یکی باز شده

haj-amir

Registered User
لایک‌ها
144
سرش حسابی شلوغه
هاپیر نون راه انداخته :دی
این قبلا یجا دیگه بود
ماهی 12 تومن اینجا اجاره میده
ولی سرش ماشالله شلوغه

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
این قبلا یجا دیگه بود
ماهی 12 تومن اینجا اجاره میده
ولی سرش ماشالله شلوغه
همین که کاری است با پول نقد +قیمتهای مقطوع بدون چونه زدن مشتری(تقریبا هیچ کسی دم نان فروشی چونه نمیزنه)+مشتری تصمین شده چون نیاز روزانه مردمه پس میشه نتیجه گرفت در این وضع اقتصادی یکی از بهترین شغلها است.

Schillaci

Registered User
لایک‌ها
48
کاری که مربوط به شکم باشه جواب میده

great_mohammad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
خسته نباشید
من یه سوال دارم برای راه اندازی این کار چقدر سرمایه لازمه چه مجوزهایی میخواد ؟؟؟؟؟
چقدر فضا لازمه و........؟؟؟؟؟

peyman1one

Registered User
لایک‌ها
560
با اون اسونی که فکر میکنید نیست وقتی این همه کارخونه کیک تولید میکنه با بسته بندی شیک و تاریخ مصرف و تولید بالا که نتیجش قیمت پایین هستش شما نمیتوی به یک فر تو خونه باهاشون رقابت کنی در ضمن این کار نیاز به بازار یابی داره و سوپر ها به این اسونی جنس شما رو قبول نمیکنن بفروشن .

بالا