برگزیده های پرشین تولز

شما هم در جشن ما شرکت کنید(از شانزده آگوست)!!

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
--------------------------
NIKEHOST
---------------------------
سلام
شرکت دایرکتی که من نماینده اش هستم به مناسب یک میلیونمین دومینیش جشنی بر پا کرده از شانزده آگوست تا پانزده سپتامبر که آفرهای فوق العاده ای را گذاشته، به همین دلیل من هم از تاریخ شانزدهم آگوست دومین ها را به مدت یک ماه به قیمت زیر عرضه می کنم:
کلیه دومین ها دارای کنترل پنل اختصاصی و قدرتمند Directi می باشد. http://domain.nikehost.com/

.COM, .NET, .BIZ, .INFO, .ORG Only 70000 IRR
.INFO (First year of registration) Only 18000 IRR
.US Only 65500 IRR
.EU Only 130000 IRR
.IN Only 120000 IRR
.TV Only 242500 IRR
.CC Only 178000 IRR

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
به آقا میلاد گل .
خوب میلاد جان بلاخره این شرکت یک حالی داد .
قیمتت خوبه الان برات یک لیست میفرستم که ثبت بشن

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
قیمت هاتون مناسبه لطفا در مورد کنترل پنل اختصاصی و اینکه دومین رو به نام مشتری ثبت میکنین یا خودتون و این سئوال که مثلا بعد از دو سال ما شما رو پیدا نکردیم چه اتفاقی برای دومین میفته ؟ من چند تا دومین عالی برای ثبت دارم که به خاطر مسائل امنیتیش هنوز نتونستم ریسلر مناسب انتخاب کنم. البته هزینه زیاد مهم نیست اگه مطمئن باشم که رجیسترانت بنام خودم ثبت میکنه و ادمین ایمیل هم بنامم باشه و ترانسفرش هم آزاد باشه مشکلی نیست.
میمونه یک مسئله که دومینی که الان آزاده بعد از اعلام به رجیسترانت برای ثبت نگن که قبلا گرفته شده (متاسفانه این مسئله قبلا یک بار برام پیش اومده و حساسیت زیاد من بخاطر اینکه میگن " مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید میترسه ").

با تشکر

amnhak

Registered User
لایک‌ها
0
اگر این چیزایی که آتروپات گفت رو داره منم چندتا میخوام ثبت کنم!

persian-earning

کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از atropat :
قیمت هاتون مناسبه لطفا در مورد کنترل پنل اختصاصی و اینکه دومین رو به نام مشتری ثبت میکنین یا خودتون و این سئوال که مثلا بعد از دو سال ما شما رو پیدا نکردیم چه اتفاقی برای دومین میفته ؟ من چند تا دومین عالی برای ثبت دارم که به خاطر مسائل امنیتیش هنوز نتونستم ریسلر مناسب انتخاب کنم. البته هزینه زیاد مهم نیست اگه مطمئن باشم که رجیسترانت بنام خودم ثبت میکنه و ادمین ایمیل هم بنامم باشه و ترانسفرش هم آزاد باشه مشکلی نیست.
میمونه یک مسئله که دومینی که الان آزاده بعد از اعلام به رجیسترانت برای ثبت نگن که قبلا گرفته شده (متاسفانه این مسئله قبلا یک بار برام پیش اومده و حساسیت زیاد من بخاطر اینکه میگن " مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید میترسه ").

با تشکر
کنترل پنل اختصاصی برای هر دومین داده میشه و حتی اینکه تمام دومین هاتون یک جا باشه و راحت تر بتونید مدیریتش بکنید هم هست!!!
دومین به نام شما ثبت میشه!!!
Registrant و Adminstrator و Technical و حتی billing ،همشون مشخصات و اسم و ایمیل شما داده میشه!!!
ما اجازه Move نمیدیم ولی با ترانسفر مخالفتی نداریم و تصمیم مشتری است که دومینش را کجا نگه داره و به کسی مربوط نیست!!! کسانی که اجازه ترانسفر نمیدند یک کار غیرقانونی می کنند و به راحتی میشه پیگیری کرد!!
راجع به قضیه اینکه دومینی که اعلام می کنید من برای خودم رجیستر نکنم، کاملا حق با شماست خیلی از شرکت های خارجی و گه گداری شرکت های ایرانی از این شیطونی ها دارند ولی سابقه من را میتونید از بچه های فروم به عنوان مثال از mamalionline و shervinv و دوستان دیگر بپرسید!!!
امیدوارم تونسته باشم جوب سوالاتتان را بدم، باز اگر موردی بود در خدمتم!!!

persian-earning

کاربر فعال
لایک‌ها
1
33.gif
33.gif
33.gif

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از pool :
این قیمت ها را هم ببینید بد نیست. البته فضولی تو کاره بزرگترها نباشه. فقط لیست قیمت برای دوستان.

کنترل پنل اختصاصی به نام خودتان با گارد دومین تمام دومینهایی هم که ثبت میشه میاد تو لیست خودتون و تمام امکانات دست خودتون هست.

biz $8.88/yr $8.88/yr Show Details
bz $28.88/yr $28.88/yr Show Details
ca $15.95/yr $15.95/yr Show Details
cc $28.88/yr $28.88/yr Show Details
cn $28.88/yr $28.88/yr Show Details
co.uk $8.88/yr $8.88/yr Show Details
com $8.88/yr $8.88/yr Show Details
com.cn $28.88/yr $28.88/yr Show Details
de $17.88/yr $17.88/yr Show Details
eu $22.88/yr $22.88/yr Show Details
in $21.00/yr $21.00/yr Show Details
info $1.78/yr $1.78/yr Show Details
net $8.88/yr $8.88/yr Show Details
net.cn $28.88/yr $28.88/yr Show Details
nu $28.88/yr $28.88/yr Show Details
org $8.88/yr $8.88/yr Show Details
org.cn $28.88/yr $28.88/yr Show Details
org.uk $8.88/yr $8.88/yr Show Details
tv $42.95/yr $42.95/yr Show Details
us $8.88/yr $8.88/yr Show Details
ws $28.88/yr $28.88/yr Show Details
آقای Pool اگر پستت رو حذف کنی بهتره . تاپیک مال کسه دیگری هست .

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
Amnhak و Atropat در مورد میلاد شک نکنید من خودم دارم باهاش کار میکنم و کلی از دامین های من دسته ایشونه در کل در مورد اعتماد کارش درسته و میتونی باهاش کار کنی .

میلاد دامین های من چی شد ؟ ثبتشون کردی یا نه ؟

Cyber

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از pool :
این قیمت ها را هم ببینید بد نیست. البته فضولی تو کاره بزرگترها نباشه. فقط لیست قیمت برای دوستان.

کنترل پنل اختصاصی به نام خودتان با گارد دومین تمام دومینهایی هم که ثبت میشه میاد تو لیست خودتون و تمام امکانات دست خودتون هست.

شرمنده اینو میگم ولی شما عادت دارید همیشه در تاپیکی که دیگران برای فروش زدند خودتون تبلیغات میکنید !

وجدانا" اگر کسی در تاپیک شما این کارو کنه ناراحت نمیشید ؟

آخه یک تاپیک جدا زدن که انرژی و زمانی نمیبره !

چرا نون بنده خداهای دیگه رو آجر میکنید ؟؟

.

persian-earning

کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از mamalionline :
Amnhak و Atropat در مورد میلاد شک نکنید من خودم دارم باهاش کار میکنم و کلی از دامین های من دسته ایشونه در کل در مورد اعتماد کارش درسته و میتونی باهاش کار کنی .

میلاد دامین های من چی شد ؟ ثبتشون کردی یا نه ؟
مرسی از نظر لطفت!!!
دو تاشون را که عجله داشتی ثبت کردم و دو تاشون را هم گذاشتم برای شانزده آگوست که با قیمت خوب برات ثبت کنم!!!

persian-earning

کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از cyber-world :
شرمنده اینو میگم ولی شما عادت دارید همیشه در تاپیکی که دیگران برای فروش زدند خودتون تبلیغات میکنید !

وجدانا" اگر کسی در تاپیک شما این کارو کنه ناراحت نمیشید ؟

آخه یک تاپیک جدا زدن که انرژی و زمانی نمیبره !

چرا نون بنده خداهای دیگه رو آجر میکنید ؟؟

.
دوست عزیز، توی هر فرومی همه جور آدمی پیدا میشه!!! هر آدمی ارزش صحبت کردن نداره که بخواهید براش وقتتان را بزارید!!! من مشتری خودم را دارم و آدمایی امثال ایشون نمیتونن در کار من خللی وارد کنند!!!
به هر حال ممنون از لطفتون. . .

sascovach

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از pool :

biz $8.88/yr $8.88/yr Show Details
bz $28.88/yr $28.88/yr Show Details
ca $15.95/yr $15.95/yr Show Details
cc $28.88/yr $28.88/yr Show Details
cn $28.88/yr $28.88/yr Show Details
co.uk $8.88/yr $8.88/yr Show Details
com $8.88/yr $8.88/yr Show Details
com.cn $28.88/yr $28.88/yr Show Details
de $17.88/yr $17.88/yr Show Details
eu $22.88/yr $22.88/yr Show Details
in $21.00/yr $21.00/yr Show Details
info $1.78/yr $1.78/yr Show Details
net $8.88/yr $8.88/yr Show Details
net.cn $28.88/yr $28.88/yr Show Details
nu $28.88/yr $28.88/yr Show Details
org $8.88/yr $8.88/yr Show Details
org.cn $28.88/yr $28.88/yr Show Details
org.uk $8.88/yr $8.88/yr Show Details
tv $42.95/yr $42.95/yr Show Details
us $8.88/yr $8.88/yr Show Details
آقا اگه می خوای تبلیغ کنی خوب یه تاپیکه دیگه بزن برا خودت ، این تاپیک مال میلاده

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از persian-earning :
کنترل پنل اختصاصی برای هر دومین داده میشه و حتی اینکه تمام دومین هاتون یک جا باشه و راحت تر بتونید مدیریتش بکنید هم هست!!!
دومین به نام شما ثبت میشه!!!
Registrant و Adminstrator و Technical و حتی billing ،همشون مشخصات و اسم و ایمیل شما داده میشه!!!
ما اجازه Move نمیدیم ولی با ترانسفر مخالفتی نداریم و تصمیم مشتری است که دومینش را کجا نگه داره و به کسی مربوط نیست!!! کسانی که اجازه ترانسفر نمیدند یک کار غیرقانونی می کنند و به راحتی میشه پیگیری کرد!!
راجع به قضیه اینکه دومینی که اعلام می کنید من برای خودم رجیستر نکنم، کاملا حق با شماست خیلی از شرکت های خارجی و گه گداری شرکت های ایرانی از این شیطونی ها دارند ولی سابقه من را میتونید از بچه های فروم به عنوان مثال از mamalionline و shervinv و دوستان دیگر بپرسید!!!
امیدوارم تونسته باشم جوب سوالاتتان را بدم، باز اگر موردی بود در خدمتم!!!

خیلی ممنون از جوابتون لطفا مشخصات تماس بدین

البته یه قسمت از سئوالم مونده " ... و این سئوال که مثلا بعد از دو سال ما شما رو پیدا نکردیم چه اتفاقی برای دومین میفته ؟ "

athlon64x2

Registered User
لایک‌ها
23
سلام دوست گرامي

من دنبال يک سايت هستم که بتونم توش يک ايميل سرور داشته باشم POP3 ترجيجا و امکان ايجاد اکانت و واگذاري فضا داشته باشم. نميخوام مثلا 10 تا اکانت آزاد از ايميل سرور خود سرور اصلي بگيرم بلکه ايميل سرور خودم رو جداگانه ميخوام . آيا امکان نصب اين ديمون ها روي سرور شما وجود داره و در اينصورت هزينه تغيير ميکنه يا خير و ...

ممنون از لطف شما

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از atropat :

البته یه قسمت از سئوالم مونده " ... و این سئوال که مثلا بعد از دو سال ما شما رو پیدا نکردیم چه اتفاقی برای دومین میفته ؟ "
بیا پیش من برات گیرش میارم . این میلاد که من میبینم حالا حالا زنده است نگران نباش .

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از athlon64x2 :
سلام دوست گرامي

من دنبال يک سايت هستم که بتونم توش يک ايميل سرور داشته باشم POP3 ترجيجا و امکان ايجاد اکانت و واگذاري فضا داشته باشم. نميخوام مثلا 10 تا اکانت آزاد از ايميل سرور خود سرور اصلي بگيرم بلکه ايميل سرور خودم رو جداگانه ميخوام . آيا امکان نصب اين ديمون ها روي سرور شما وجود داره و در اينصورت هزينه تغيير ميکنه يا خير و ...

ممنون از لطف شما
ببین شما یک سرویس ( هاست ) باید بگیری که ایمیل های pop3 ش لیمیت نباشه .
میلاد میتونه این سرویس رو بهت بده .

persian-earning

کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از atropat :

ببخشید، این قسمت را جا انداختم!!!
بعد از دو سال اگر شما دیگر به من دسترسی نداشته باشید میتونید به راحتی هر جا که دوست دارید ترانسفر کنید و در جای دیگه ری نیو کنید!!!

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
بابا این آقا میلاد ما گله
از فرصت استفاده کنید

persian-earning

کاربر فعال
لایک‌ها
1
سلام دوست گرامي

ممنون از لطف شما

دقیقا متوجه منظور شما نشدم!! ولی اگر شما امکانی را میخواهید که بتونید خودتان اکانت تعریف کنید و فضا واگذار کنید، هست . شما باید از پلان های ریسلری ما استفاده کنید.
راجع به میل سرور هم اگر درست متوجه شده باشم، میل سرور ما برای تمام اکانتها یکی است ، و حتی خود ما هم داریم از همون میل سرور استفاده می کنیم!!
باز اگر توضیحاتم کامل نبود، لطفا سوالتان را مجدد بپرسید!!

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
من هم ميلاد را مي شناسم . هم قابل اعتماد و هم در كارش جدي ميتونيد از اين موقعيت خوب بهره ببريد . خيلي از دومين هاي من و دوستانم را ايشان ثبت نموده است .

بالا