برگزیده های پرشین تولز

شما وقتی شکست میخورید چکار میکنید؟

zerocool30000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مردها هیچ وقت شکست نمیخورن من تا حالا ندیدن چون مرد تو هر کاری مصمم باشه شکست نمیخوره چون مثل زنها احساساتی نیست

setareh*

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مردها هیچ وقت شکست نمیخورن من تا حالا ندیدن چون مرد تو هر کاری مصمم باشه شکست نمیخوره چون مثل زنها احساساتی نیست

زیرو جان در مورد این قضیه بیشتر فکر کن شاید یه چیزایی یادت بیاد .
من نمیدونم چرا هیچوقت به کارایی که انجام میدم فکر نمیکنم یعنی در مورد هر کاری که میخوام تصمیم بگیرم فقط باید از صورت مسئله خوشم بیاد همین کافیه تا با نهایت انرژی تمام تلاشم رو بکنم تا همه چیز درست از آب در بیاد به شرط اینکه بابام وسط کارام سنگ نندازه که معمولا در این کار تبحر داره ولی در نهایت اگر هم کارم درست از آب در نیاد ناراحت نمیشم چون میدونم تمام سعی و تلاشم رو کردم:cool:
در آخر هم ممکنه چندتا از آهنگهای داریوش رو گوش بدم :دی

itman2004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

100% موافقم این تاپیک رو باید خانمها اداره کنن چون مردها چیزی برای گفتن ندارن

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
از شکستم عبرت میگیرم واسه موفقیت

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
يه فيلم خنده دار مي بينم .

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
اول: اونی که شکست نمی خوره، روئین تنه و وجود نداره
دوم: بسته به بزرگی پروژه ای هست که فرد در اون شکست می خوره.
بعضی وقتها با یک خواب شیرین برطرف می شه و برخی موقع ها، باید ماهها بگذره تا از زیر بار شکست بیاد بیرون.
سوم: این را هم یاد داشته باشید:
هر جا می خوای بری برو، از رو نرو!
دیگه شکست معنی نداره!

maryamarc87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هیچی بیخیال میشم تا باز شکست بخورم

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من بستنی می خورم .... بعدش تا چند روز دپرس میشم... به شدت شبا میرم هواخوری ... بعدش میگم ول کن بابا ارزش نداره بعد دوباره خوب میشم

se_se

Registered User
لایک‌ها
0
زندگی برای من فقط حکم یه ریسک رو داره
خیلی به ادم حال میده.هی ریسک کن هی شکست بخور هی ریسک هی شکست....ولی وقتی یدونه از این ریسکا میگیره 10 برابر اون شکست های قبلی جبران میشه.
جمله معروف<<با دست های خالی امده ایم با دست های خالی میرویم>>

manmardam

Registered User
لایک‌ها
10
به نظر بنده آدم با همه مدل شکست میتونه دست و پنجه نرم کنه الا نوع عشقیش. نمیگم نمیشه ها ولی به مراتب سخت تره.
ولی به قول دوستان فک کنم بهترین راه حل پیاده روی باشه.

bibal

Registered User
لایک‌ها
3
من تو مسابقات ورزشی مربوط به رشتم زیاد شرکت میکنم . هم لیگ هم مسابقات آزاد
وقتی برای مسابقه ایی خودم رو آماده میکنم و زمان طولانی رو صرف تمرین میکنم تا نتیجه خوب از مسابقه بگیرم ولی همیشه 1% رو باید به اون چیزی که فکرش رو نمیکنم اختصاص بدم . خوب در این مواقع اگه شکست بخورم واقعا شکستم ناراحت کننده و تاثیر گذار هست ولی این باخت رو تبدیلش میکنم به انرژی به نام انتقام تا در مسابقه بعدی برنده بشم .

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوست عزیز بزرگترین فعالیت هر فردی زندگیشه که همین راکت بودن خودش نوعی شکسته

درست همون چیزی رو گفتی که مد نظر من هم بود...آدمی که راکت باشه آروم آروم مریض میشه...چه روحی
و چه جسمی...نمیدونم چرا بعضی وقتا اینجوری میشه...شاید باید هر چند وقت یکبار ماشینمونو عوض کنیم
هر چند سال یه با خونه رو عوض کنیم...دنبال دوستان و روابط جدید باشیم...یا چیزای بهتری که به فکرم نمیاد!:wacko:و شما باید کمکم کنید;)
در مورد شکست ... سعی میکنم شکست نخورم...چون کسی که بخاد به من واقعا کمک کنه و دستمو بگیره کمه!;)
بعد شکست هم فقط تو فکر فرو میرم...و تا مدتی کاری از دستم بر نمیاد...و سعی هم میکنم برای کسی تعریف نکنم...چون تجربه به من ثابت کرده جز خودم کسی نمیتونه مشکلاتمو حل کنه...فقط میتونه مشکلات جدیدی به مشکلات قبلیم اضافه کنه:(

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
به نظر بنده آدم با همه مدل شکست میتونه دست و پنجه نرم کنه الا نوع عشقیش. نمیگم نمیشه ها ولی به مراتب سخت تره.
ولی به قول دوستان فک کنم بهترین راه حل پیاده روی باشه.
من تجربه كردم واقعا سخته .. بعد از چند ماه و مسائلي كه پيش اومد خودم زياد بهش نميخام فك كنم و نميكنم اما هر شب خوابشو ميبينم ... نميدونم چرا مياد بخوابم ... اين خيلي آزارم ميده فرداش همه چي دوباره برام تداعي ميشه ...

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
من هیچ وقت شکست نمیخورم :دی

amiriano

Registered User
لایک‌ها
2
بستگی به شکستش داره اگه سنگین باشه میرم خونه و قرص آرامبخشی مسکنی چیزی میخورم و حسابی میخوابم.معمولا از فرداش به جبران اون فکر میکنم!

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
همش دنبال دلیل میگردم!

بالا