برگزیده های پرشین تولز

ضد علی دائی(Anti Daei)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
اه اه اه اينجا ما عرب هم داريم .اه اه اه من که ديگه دلم نميگيره بيام .ببين پ رو هم نميتونه بنويسه اه اه اه . من تمام عمرم رو با اين قوم گذروندم و هيچکس نميتونه به اندازه من دربارشون نظر بده اينو حقيقت ميگم . نتيجه اين شناختمم اينه که گند تر و کثيف تر از خودشون خوذشون هستن و واقعا" قوم عقب افتاده و بدبختين دلم براشون هم ميسوزه هم مورمور ميشه .اينو از من به نصيحت اويزه گوشتون کنيد عرب هيچوقت ذات نداشته و هيچوقت روش حساب وا نکنيد چون اگه لنگتون رو بکنيد تو عسل بذاريد تو دهنشون بازم پس ميزنن . به معصومين رحم نکردن ديگه چه برسه به ادم عادي .اخرين امام رو هم که با سنگ و توهين بدرقه کردن .انشا الله خدا يه جواب درستي به اين اعراب بده . امين.

علي دايي پسر خيلي خوبيه از نظر اخلاق من باهاش برخورد داشتم خيلي خاکي و کار دوروست بوده و خودموني . افتخار هم خيلي کسب کرده اما بايد ديگه بذار کنار بازي ملي رو .

تو رو خدا نصرتي الان دم دستم نباشه گردنشو بشکنم .اين نصرتي از همون اولش حالم رو بهم ميزد اي مردشورشو ببرن ايشا الله.

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
اه اه اه اينجا ما عرب هم داريم .اه اه اه من که ديگه دلم نميگيره بيام .ببين پ رو هم نميتونه بنويسه اه اه اه . من تمام عمرم رو با اين قوم گذروندم و هيچکس نميتونه به اندازه من دربارشون نظر بده اينو حقيقت ميگم . نتيجه اين شناختمم اينه که گند تر و کثيف تر از خودشون خوذشون هستن و واقعا" قوم عقب افتاده و بدبختين دلم براشون هم ميسوزه هم مورمور ميشه .اينو از من به نصيحت اويزه گوشتون کنيد عرب هيچوقت ذات نداشته و هيچوقت روش حساب وا نکنيد چون اگه لنگتون رو بکنيد تو عسل بذاريد تو دهنشون بازم پس ميزنن . به معصومين رحم نکردن ديگه چه برسه به ادم عادي .اخرين امام رو هم که با سنگ و توهين بدرقه کردن .انشا الله خدا يه جواب درستي به اين اعراب بده . امين.

علي دايي پسر خيلي خوبيه از نظر اخلاق من باهاش برخورد داشتم خيلي خاکي و کار دوروست بوده و خودموني . افتخار هم خيلي کسب کرده اما بايد ديگه بذار کنار بازي ملي رو .

تو رو خدا نصرتي الان دم دستم نباشه گردنشو بشکنم .اين نصرتي از همون اولش حالم رو بهم ميزد اي مردشورشو ببرن ايشا الله.

burzum_group

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وو! حیف که نمیشه در موردشون صحبتید!
علی دایی رو هم من چندین بار و به تعداد موهای سرم برخورد داشتم باهاش یعنی یکم از برخورد اونورتر! فکر بد نکنید ها! یعنی صمیمی هستیم پسر خیلی خوبیه ولی تنها مشکلش بیخیال نشدن تیم ملیه که اینو هم در قالب شوخی با مضمونی جدی بهش گفتم و اون مه در قالب شوخی و با مضمونی جدی فهموند که به تو ربطی نداره!

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از IM BAHRAINI :
من منظورم بازيش نيست منظورم اخلاق وآداب ورسومشه كه ادب اجتماعي نداره در دو بازي اخير ايران با بحرين با طلال يوسف دركَير شده ودر هر دو بازي كارت هاي رنكَي كَرفته يه دفع زرد يه دفع قرمز .
قيافش هم خيلي ناجوره اون با علي كريمي بدترين قيافه هارو در تيم ايران دارن انكَار نه انكَار كه مسلمون هستند .
قيافه نال بن حاميم كه يك صهيونيسته با مهدويكيا فرقي نداره .
:blink:
ک....مخ

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از burzum_group :
تایید میشه شدید!
با حفظ©
27.gif

rainbow

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از IM BAHRAINI :
خواهش ميكنم .
اينا نماينده اسلام نيستن ولي وقتي رو لباسشون برجم ايران هست كه در ان نوشته شده الله بايد به احترام اين نام مقدس حد اقل از اين كارا نكنند .
قبلا بازيكنان ايران وقتي كَل ميزدند سجده ميكردند ، خدا رو شكر ميكردند همين مهدويكيا در جام جهاني 98 وقتي به امريكا كَل زد خدا رو شكر كرد ولي الان انكَاري همه مسخ شدند هيج كدومشون به جز علي دائي كه كَأهي بعد از كَل زدن خدا رو شكر ميكنه بقيه هيج تازه جديدن كشف كردم كه ميرزابور + يحيى كَل محمدي هم كَلوبند طلا ميبوشند كاري كه شايد بازيكنان امريكا واسرائيل هم نكنند ، به نظر شما اين درسته ؟؟؟
وقتى ازتون انتقاد ميكنم جوابم رو درست بديد اينقدر هم به عربا كَير نديد ، همه جا هم خوب داره هم بد حالا تمام ايرانيها خوبند ؟؟؟
بحرینی کثیف معلومه که نماینده اسلام و تو شترسوار سوار و ملخ خور بیابونگرد نیستند . اینا نماینده تمدن 5000 ساله ایرانی و آریایی هستند . شما پفیوسهای عرب همش به ظاهر سازی اهمیت میدید .زمین فوتبال مسجد نیست که بازیکنان توش سجده کنند.اعتقادات مذهبی هر شخص در خلوت خودش محترمه نه تو وسط زمین .
در ضمن اسراییل از زمان کوروش تا حالا بهترین دوست ایرانیا بوده و خواهند بود به کوری چشم همه عربها
راجع به مهدوی کیا هم صحبت نکن که کثیف و نا جوانمرانه بازیکنان شما تو ایران ضرب المثل شده. بازی ایران بحرین سال 2001 تو 90 دقیقه بازی 80 دقیقشو افقی شدید و وقت تلف کردید . من نمی دونم تیم بحرین می خواد بره تو جام جهانی چه گهی بخوره . داداش بزرگتون عربستان که دفعه قبل با کثافت کاری شما رفت جام جهانی 7 تا 7 تا خورد . عصبی بازی کردن مهدوی کیا جلو بحرین هم به خاطر سلمان عیسی ... است که جلو مهدوی کیا بازی می کنه و از اول تا آخر بازی بهش فحش فارسی میده.

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
به نقل از phoyo_live :

توهین به شخص رو کاری ندارم ولی توهین به یه گروه، قوم و ملت رو به شدت محکوم می کنم.
شما هیچ وقت حق این کار رو ندارید
مثلا : امریکا درسته داره این همه ایران رو تحت فشار قرار میده اما این رفتار از کل مردمشه؟نه! این برخورد فقط از مسئولین و سردمدارانشه.
در بعضی از کشورهای عربی و عرب زبانان درسته انسان هایی نا هنجار هم هستن یا مثلا تو فوتبالشون اونطوری یا مسئولینشو اون کارا رو میکنن ولی شما نباید اینها رو به اسم یک ملت یا قوم تموم کنید
اگر اینطوریه پیغمبرمون هم عرب بوده حضرت علی و... پس شما بی احترامیه محض به ایشان دارید می کنید.
پس نباید اشتباهات یک عده رو به اسم یک ملت یا یک قوم تموم کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا