برگزیده های پرشین تولز

طراحی شما

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,504
سلام دوستان من میخام یه سایتی مثل سایت فروش کارت شارژ راه بندازم(ولی نمیخام توش کارت شارژ بفروشم) !! از اسکریپت های آماده استفاده میکنم ولی اصلا بلد نیستم نصبش کنم لطفا طریقه نصبش رو(درحد پیش دبستانی)توضیح بدید یا برام نصب کنید.

اگر میشه پیام خصوصی بدید.

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
عجب عنوانی داره این نوشته! خوب بستگی به نرم افزاری داره که میخواهید نصب کنید، طریقه نصب را در راهنمای آن نوشته اگر راهنما داشته باشه از آن کاملاً میتوانید هر کاری را که لازمه انجام بدید.

معمولاً اینطور هست که: فایل های نرم افزار مربوطه را که میخواهیم نصب کنیم کلاً به هاست آپلود میکنیم، دیتابیز مورد نیاز را ساخته و کاربر را نیز میسازیم و آن دیتابیز را به کاربر دسترسی میدهیم، بعد برای نصب معمولاً پوشه خاصی با نام install وجود داره به مسیر آن install در هاست خود رفته و مراحلی را که اشاره میکند دنبال میکنیم تا به طور کامل نصب شود.

Paraziiit

Registered User
لایک‌ها
115
عزیز یکم بخوای بنویسیم برات سخته ولی کلا سر بسته می گم اول باید بری تو cpanel بعدش وقتی Mysql خودت رو ساختی (( اگه بلدی اگه هم نیستی یه سرچ کنی می بینی)) میری برا آپ کردن فایل ها حالا از قسمت files رو آیکون file manager کیلک کن یه پنجره برات باز میشه قسمت دومش رو تیک بزن که Web Root public_html/www هستش و بعد go رو بزن حالا تو فایل منیجر میری بعدش میتونی از قسمت نوار بالا رو upload کلیک کنی و فایلی رو که می خوای رو آپ کنی تا اینجا رو داشته باش

حالا بعد آپ کردن باید فایل رو Extract کنی (( اگه زیپ بودش )) نبود هم بیخیال اون هم آیکونش بالا سمت راست میشه حالا وقتی این کارهارو کردی برو تو یه تب دیگه مرورگر این رو تایپ کن برا مثال persiantools.com/install یا persiantools.com/installtion هست بعد اون می تونی به راحتی بقیه راه رو بری

اوففففففففففففف خسته شدم کلی نوشتم :blush:

ایشالا که کارت راه افتاده باشه

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,504
متشکرم از توضیحات جا معتون
درستش کردم

بالا