برگزیده های پرشین تولز

طرفداران الیور کان

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
دوست عزیز ! برای من مهم نیست الگوی ورزشی و یا بازیکن محبوب شما کیه ! مطلبم رو با دقت بخونید . عرض کردم توهین نکنید و لحن صحبتتون رو عوض کنید . و نکته دیگه اینکه متاسفانه شما نمیتونید انتخاب کنید که کدوم کاربران تو یه تاپیم پست بزنن ، کدوم ها نزنن !!! اینجا یک فوروم عمومی هست و دسترسی همه به تاپیک ها برابر .

این اخطار تنها مربوط به شما نمیشه ... دوستان دیگه هم در صورت توهین ، این برخورد نصیبشون خواهد شد.

موفق باشید .

ukabod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از شايان :
دوست عزیز ! برای من مهم نیست الگوی ورزشی و یا بازیکن محبوب شما کیه ! مطلبم رو با دقت بخونید . عرض کردم توهین نکنید و لحن صحبتتون رو عوض کنید . و نکته دیگه اینکه متاسفانه شما نمیتونید انتخاب کنید که کدوم کاربران تو یه تاپیم پست بزنن ، کدوم ها نزنن !!! اینجا یک فوروم عمومی هست و دسترسی همه به تاپیک ها برابر .

این اخطار تنها مربوط به شما نمیشه ... دوستان دیگه هم در صورت توهین ، این برخورد نصیبشون خواهد شد.

موفق باشید .
نگاه کنید شایان جان.شما باعث شدی مطلبی رو که من زحمتش رو کشیده بودم و اصلا توهینی هم در اون به کسی نشده بود در تاپیک منعکس نشه.این رفتار اصلا درست نیست.من اگر مطلبی که نوشتم منعکس می شد دیگه توی چنین تاپیکی نمی اومدم.متا سفانه اینجا محلی نیست که هر کس بتونه نظراتش رو شفاف بدون توهین به کسی انعکاس بده.مشکلی که گریبان گیر این کشوره.از یه ایرانی بیشتر از این انتظار نمی ره:hmm:

Ciroos Fakhr

Registered User
لایک‌ها
0
هر كي با كان مشكل داره جام باشگاهها سال 2000 و گرفتن 4 پنالتي يادش باشه.
در ضمن يادتون نره كان تنها دروازباني هست كه كانديداي توپ طلا شده
و در ضمن همه مي دونن كه دروازه بان هاي موقتي مانند بوفون و چك نميتونن جاي كان رو بگيرن
به هيچ وجه

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
آقايون ول كنيد ديگه.....
اليور كان اونجا تو آلمان نشسته ، پولش رو مي گيره....
شما اينجا با هم دعوا مي كنيد؟؟؟؟؟؟
فكر كنم اگه اين تاپيك بسته بشه بهتره!!!!!!1

Ciroos Fakhr

Registered User
لایک‌ها
0
من نمي دونم چرا هر موقع حرف بحث و تبادل نظر مياد همه مي گن دو نفر ديگه دارن پولشون رو مي گيرن شما چتونه؟؟!!!!!!!!!!
ولي به نظر من اين حرف غلطه چون هر كسي بايد نظر بده و قبول كنه نظرش اشتباهه. البته نه با لحن نسبتا" تند جناب ukabod عزيز.
من خودم طرفدار انگلستان و منچستر يونايتد هستم و مي تونم وقتي اسم الوير كان مياد بگم 5 تا از انگلستان خورد.(از حقايقي كه نبايد منكر آن شد) و در ضمن هم مي توانم بگم مثل اشمايكل دروازه بان نيس
اما مي دونم كه هست و آن هم اليور كان است.
كان خصوصيات ي كاپيتان يك مربي و يك روحيه دهنده خوب را دارد.
فراموش نكنيد

Hoomaan

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
57
به نقل از daneshmand :
آقايون ول كنيد ديگه.....
فكر كنم اگه اين تاپيك بسته بشه بهتره!!!!!!1

چی چی رو تاپیک بسته بشه.

اگه همدیگه رو هم تکه تکه کنید مشکلی نیست فقط برای اینکه تاپیک کثیف نشه
لطفا بعدش تکه های همدیگه رو با خاک انداز جمع کنید تا توی دست و پا نباشه.

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببینید.علاقه زیاد خوبه ولی افراط نه.من بوفونو دوست دارم همینطور کان رو . ولی سبک دروازه بانی و استیل بوفونو ترجیح میدم. به نظر شما این مشکلی داره؟ به نظر من بهتره مدیران عزیز اسم تاپیکها یی که در راستای اهداف فوروم حرکت نمیکنه و مطمئنا مشکل ساز میشه مثل همین تاپیک و تاپیکهای مشابه که فقط جای بحث یه
طرفه س رو عوض کنن .(البته این پیشنهاد منه می تونید بهش اهمیتی ندید) من تو این تاپیک کذایی اصلا به کسی
احترامی نکردم . می تونید چند بار پستامو بخونید.ولی احترام به دیدگاه مختلف چیزیه که هنوز بعضیها یاد نگرفتند.

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
به نقل از Hoomaan :
B5.420

اینجا محلی است برای تجمع طرفداران دروازه بان اول دنیا

بعدا هدف اصلی خودمو از درست کردن این تاپیک میگم

فعلا فقط خودتون رو معرفی بفرمایید.

ای بابا

برادر Hoomaan شما هم استعداد بسیار خوبی برای مخالفت با هر چیزی را دارید!:lol:

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
به نقل از daneshmand :
آقايون ول كنيد ديگه.....
1

احسنت

خیلی حرف با فکر و منطقی زدید.

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
به نقل از ReD3ath++ :
طبیعتا الان کان بهترین نیست، ولی در دوران اوجش که کوتاه مدت هم نبود، بسیار دروازه بان خیره کننده ای بود ...

حرف حق جواب نداره

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از Dong Fang BuBai :
احسنت

خیلی حرف با فکر و منطقی زدید.
البته این تاپیکه طرفدارای کانه , ولی نمیشه که هر کی یه جا نشسته پولشو میگیره دیگه در موردش بحث نشه.

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
به نقل از bocelli :
می تونم بگم تنها برتری کان به بوفون قدرت ***** و کاریزمای اونه که با هیچ دروازه بانی تو دنیا قابل مقایسه نیست.
در ضمن
Viva Juve.... Forza Alex:cool:

این یکی رو خیلی خوب اومدی

البته از قدیمی ها پیتر اشمایکل در قدرت ***** همچینه یک نموره از کان بهتر بود

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
به نقل از hamedsullivan :
البته این تاپیکه طرفدارای کانه , ولی نمیشه که هر کی یه جا نشسته پولشو میگیره دیگه در موردش بحث نشه.

بله منظور هم عدم بحث نبود...

منظور از این گفته بطلان جدل و بجان هم افتادن بود.

با اجازه

ukabod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از bocelli :
ببین دوست من هر کسی یه نظری داره.دلیل نداره هر کی نظرش مخالف شما باشه از فوتبال چیزی نفهمه و هر کی نظرش بر خلاف شماباشه غیر کارشناسی وکورکورانه صحبت کنه.....مشخصا من از سال 1990 به این طرف فوتبال روز اروپا رو دنبال کردم. و همونطور که پایین پست قبلیم هم نوشتم طرفدار یووه و ایتالیا هم هستم. مثل شما که خیلی راحت با یکی دو پست علائقتونو بروز دادین .در ضمن خاصیت این فورومها پویا بودن اونه اگه قرار باشه تو یه تاپیک یک طرفه بحث بشه جالب نیست.مثلا فلان شخص بیاد بگه فلان بازیکن خدای فوتباله.فقط کینگ فلان.سلطان فلان را عشق است.هیچ کی هیچی نمی فهمه من آخر فوتبالم و ...

در ضمن هیچ کسی منکر نقش مهم کان در موفقیت آلمان تو جام جهانی نیست.منم به شخصیه سبک دروازه بانیشو دوست دارم . حتی معتقدم تا چند سال دیگه هم می تونه تو سطح اول فوتبال اروپا ادامه فعالیت بده.

ضمنا نمی خواد خودتونو عذاب بدید همه کان رو میشناسن.و نوع بازیش رو دوست دارن. لزومی نداره شما زحمت بکشیدملت رو با افتخاراتش آشنا کنید.

یادتونم باشه. بوفون هر زمانی که بازی کرده تو اوج بوده.با اون قسمت حرفتونم مخالفم که گفتید درخششش مقطعیه.فقط دو بار بدشانسی آورد و مصدوم شد یکی قبل از یورو 2000 که جاشو به تولدو داد.همون جامی که کان بدترین دوران فوتبالشو داشت.یکی هم مصدومیت چند ماه قبلش بود که بازم سریع به دوران اوجش برگشت.
نکته دیگه که به نظرم میرسه در مورد طرفدارای ایتالیاست. من یادم نمیاد تو تاریخ فوتبال ایتالیا مشکل دروازه بانی داشته باشن. اولین بارهم از شما میشنوم که میگین طرفدارای متعصب ایتالیا تو رویاهاشون دلشون میخواد بوفون کمی مثل کان باشه. اونا بوفون سالم( و نه مصدوم )خودشونو می خوان. کسی که بهترین دروازه بان دنیاس . تازه ایتالیا اینقدر دروازه بان خوب داره که لیپی مشکل بتونه از بین اونا سه نفرو به جام جهانی ببره.

در مورد عابدزاده هم که خیلی دارین تعصبی صحبت میکنین. تو آسیا در اوج دوران فوتبالشم کسی قبولش نداشت.البته تو ایران وضع فرق میکنه.

قبل از هر چیز:ضمن تشکر از مدیریت محترم گروه.
اقای bocelli! عزیز درست هر کسی نظری داره.من هم نمیگم هر کس مخالف من چیزی از فوتبال حالیش نیست اما باید مشخصا چند نکته رو متذکر بشم اولا: من معمولا در زمینه ی مورد علاقم اینقدر کار می کنم تا بتونم در اون زمینه صاحب نظر باشم مثلا:در زمینه ی تحصیلات مدرک کارشناسی ارشد عمران(سازه) رو از بهترین دانشگاه دارم و بورس امریکا هم شدم و جالب که اوقات فراغتم رو بر خلاف بعضی از بچه درسخون ها کامل به فوتبال اختصاص دادم و نه تنها فونبال اروپا رو از سال 90 به بعد بلکه از دهه ی 40 به بعد کاملا دنبال کردم .در این زمینه واقعا صرف زمان کردم به طوری که خودم به نوعی منبع اطلاعاتی شدم و با دیدن یه بازیکن دیگه براحتی می تونم بگم چند مرده حلاج.در ضمن من نگفتم فلان بازیکن خدای فوتبال. در مورد کان باید بگم اون یه اسطوره است و لقب کینگ یا سلطان رو در فوتبال المان به اون دادن درست همونطور که در برزیل و ارژانتین به پله و مارادونا چنین لقبی دادن . در مورد کان هم دنیا این لقب رو قبول داره نه من.ثانیا:یکی از دلایل اسطوره شدن کان جام جهانی بود .شما می گید تا چند سال دیگه اون می تونه در سطح اول فوتبال دنیا بازی کنه اما من میگم:اون در حال حا ضر هم بهترین دروازه بان دنیاست و این رو بزودی ثابت می کنه شاید بوفون بتونه تا یه مدت در سطح اول فوتبال دنیا بازی کنه.در ضمن من خودم رو اصلا عذاب نمی دم چون مسلماهمه یه اسطوره رو دوست دارن.بعضی از اوقات باید یک سری اطلاعات داده بشه تا تفاوت یه اسطوره با یه دروازه بان معمولی و مقطعی مشخص بشه.در مورد بوفون هم دوست عزیز :تولدو زیاد دست کمی از بوفون نداره و در بعضی از موارد از اون بهترم هست در ضمن منظور من از درخشش مقطعی این بود که کان در کنار یوشین(البته بعد از سال 2000)جزء بهترین دروازه بانهای تاریخ فوتبال شناخته شدن و برای همین مثل بقیه ی اسطوره ها وارد تاریخ فوتبال شدن مثل:مارادونا و بکن بائرو پله در صورتی که بعضی از بازیکنان مثل:رونالدو درخشش مقطعی دارن و بعد از یه مدت کاملا فراموش میشن.در مورد کان هم در سال 2000اون بدترین دورانش رو سپری نمی کردو بجز این حتی اسطوره ها هم یه مدت دچار افت می شن اما مدت کوتا هی رو نیاز دارن تا خودشون رو نشون بدن درست مثل مارادونا و کان.اتفا قا کان باز هم بزودی خود شو نشون می ده و به اونچه حقشه میرسه.در مورد طرفدارای ایتالیا هم در این محل تهران که من زندگی می کنم(امیر اباد)طرفدارای ایتالیا رو می شناسم که کاملا نظرشون همون چیزیه که گفتم بجز این من برای کارم مدام (بورسیه)مدام با افراد مختلف سرو کار داشتم و جالب توی خود ایتالیا هم چنین نظری داشتن چون کان بهترین دروازه بان دنیاست و نه تنها در ایتالیا بلکه تمام دنیا دوست دارن اسطوره ای مثل کان توی دروازشون باشه همونطور که دوست دارن مارادونا توی تیمشون باشه.در مورد عابد زاده هم من متعصب نیستم فقط اگر حقیقت رو بخوام بگم بعضی از کارشناسای معتبر معتقدن بهترین دروازه بان فوتبال ایرانه.:cool:

ukabod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از bocelli :
ببین دوست من هر کسی یه نظری داره.دلیل نداره هر کی نظرش مخالف شما باشه از فوتبال چیزی نفهمه و هر کی نظرش بر خلاف شماباشه غیر کارشناسی وکورکورانه صحبت کنه.....مشخصا من از سال 1990 به این طرف فوتبال روز اروپا رو دنبال کردم. و همونطور که پایین پست قبلیم هم نوشتم طرفدار یووه و ایتالیا هم هستم. مثل شما که خیلی راحت با یکی دو پست علائقتونو بروز دادین .در ضمن خاصیت این فورومها پویا بودن اونه اگه قرار باشه تو یه تاپیک یک طرفه بحث بشه جالب نیست.مثلا فلان شخص بیاد بگه فلان بازیکن خدای فوتباله.فقط کینگ فلان.سلطان فلان را عشق است.هیچ کی هیچی نمی فهمه من آخر فوتبالم و ...

در ضمن هیچ کسی منکر نقش مهم کان در موفقیت آلمان تو جام جهانی نیست.منم به شخصیه سبک دروازه بانیشو دوست دارم . حتی معتقدم تا چند سال دیگه هم می تونه تو سطح اول فوتبال اروپا ادامه فعالیت بده.

ضمنا نمی خواد خودتونو عذاب بدید همه کان رو میشناسن.و نوع بازیش رو دوست دارن. لزومی نداره شما زحمت بکشیدملت رو با افتخاراتش آشنا کنید.

یادتونم باشه. بوفون هر زمانی که بازی کرده تو اوج بوده.با اون قسمت حرفتونم مخالفم که گفتید درخششش مقطعیه.فقط دو بار بدشانسی آورد و مصدوم شد یکی قبل از یورو 2000 که جاشو به تولدو داد.همون جامی که کان بدترین دوران فوتبالشو داشت.یکی هم مصدومیت چند ماه قبلش بود که بازم سریع به دوران اوجش برگشت.
نکته دیگه که به نظرم میرسه در مورد طرفدارای ایتالیاست. من یادم نمیاد تو تاریخ فوتبال ایتالیا مشکل دروازه بانی داشته باشن. اولین بارهم از شما میشنوم که میگین طرفدارای متعصب ایتالیا تو رویاهاشون دلشون میخواد بوفون کمی مثل کان باشه. اونا بوفون سالم( و نه مصدوم )خودشونو می خوان. کسی که بهترین دروازه بان دنیاس . تازه ایتالیا اینقدر دروازه بان خوب داره که لیپی مشکل بتونه از بین اونا سه نفرو به جام جهانی ببره.

در مورد عابدزاده هم که خیلی دارین تعصبی صحبت میکنین. تو آسیا در اوج دوران فوتبالشم کسی قبولش نداشت.البته تو ایران وضع فرق میکنه.

امیدوارم سوء تفاهم نشده باشه.

ukabod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Ciroos Fakhr :
هر كي با كان مشكل داره جام باشگاهها سال 2000 و گرفتن 4 پنالتي يادش باشه.
در ضمن يادتون نره كان تنها دروازباني هست كه كانديداي توپ طلا شده
و در ضمن همه مي دونن كه دروازه بان هاي موقتي مانند بوفون و چك نميتونن جاي كان رو بگيرن
به هيچ وجه

ciroos fakhrعزیز.ازت مچکرم.امیدوارم مدام توی این تاپیک ببینمت.:lol:

ukabod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Ciroos Fakhr :
من نمي دونم چرا هر موقع حرف بحث و تبادل نظر مياد همه مي گن دو نفر ديگه دارن پولشون رو مي گيرن شما چتونه؟؟!!!!!!!!!!
ولي به نظر من اين حرف غلطه چون هر كسي بايد نظر بده و قبول كنه نظرش اشتباهه. البته نه با لحن نسبتا" تند جناب ukabod عزيز.
من خودم طرفدار انگلستان و منچستر يونايتد هستم و مي تونم وقتي اسم الوير كان مياد بگم 5 تا از انگلستان خورد.(از حقايقي كه نبايد منكر آن شد) و در ضمن هم مي توانم بگم مثل اشمايكل دروازه بان نيس
اما مي دونم كه هست و آن هم اليور كان است.
كان خصوصيات ي كاپيتان يك مربي و يك روحيه دهنده خوب را دارد.
فراموش نكنيد

cirooseعزیز.من کاملا با نظرت موافقم.حتی اسطوره ای مثل کان هم امکان داره در شرایطی که دفاع های تیمشون اصلا به وظیفشون عمل نمی کنند گل بخوره.فکر کنم اون بازی هم اهمیت زیادی نداشت.عزیزم بیشتر به این تاپیک سر بزن.:lol:

ukabod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Hoomaan :
چی چی رو تاپیک بسته بشه.

اگه همدیگه رو هم تکه تکه کنید مشکلی نیست فقط برای اینکه تاپیک کثیف نشه
لطفا بعدش تکه های همدیگه رو با خاک انداز جمع کنید تا توی دست و پا نباشه.

جناب hoomanکسی نخواسته کسی رو تکه تکه کنه.بهتره شما هم کمی ادب رو رعایت کنید فکر کنم شما خیلی باید متشکر باشید که بعضی ها وارد این تاپیک می شن.:hmm:

ukabod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حرف حق جواب نداره

عزیز شما بهتره بدونید بهترین کان و این رو هم ثابت می کنه.حرف حق اینه:cool:

ukabod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این یکی رو خیلی خوب اومدی

البته از قدیمی ها پیتر اشمایکل در قدرت ***** همچینه یک نموره از کان بهتر بود

از نظر من شما بهتره به سریالهای چینی بچسبی.چون عزیز اولا:بوفون با کان و اشمایکل قابل قیاس نیست ثانیا:اتفاقا کان در قدرت ***** در تاریخ دروازه بان ها رقیب نداره و از این لحاظ نه تنها از اشمایکل بالاتره بلکه اسطوره ایه که اشمایکل هم قدرت رقابت با اون رو نداره.لطفا قیاسی از لحاظ افتخارات بکنید تا مشخص بشه چرا کان یه اسطوره است.اسطوره ای که فقط با یوشین قیاس می شه.جام جهانی سند ماست درست مثل:مارادونا توی دنیای فوتبال.افتخاری که قبل از کان فقط متعلق به یوشین بوده.اینها دلایل برتری کان نسبت به اشمایکل عزیز:hmm:

بالا