برگزیده های پرشین تولز

عادل فردوسی پور

afc

Registered User
لایک‌ها
8
I.T.N.O.G
In The Name Of God
سلام

عادل جان نمیخواد بیاد این همه تعرف و تمجید شد ازش ؟؟؟
حدودا فکر میکنم سه هفته پیش بود یکبار این تاپیک را نشانش دادم آنموقع تا صفحه 2 یا اوایل صفحه 3 بود . :D

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
این خیابانی امروز 2 تا اصطلاح جدید گفت: 1 : شوت ساعتی (شوتی که انقدر بالا زدن و می خوره به ساعت ورزشگاه!!!!!!!

2 : حالا اقای X جاشو میده به اقای Y البته x و y رو من گفتم بازیکن x کسی بود که داشت وارد زمین میشد!!!!

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به همه تبريك ميگم بابت اينكه گزارش بازي امشب به عهده عادل هست.
156.gif

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
دیشب 90 رو کسی دید ... این فردو30 پور واقعا خیلی راحته , هر چی دلش میخواد میگه .

گیر داده بود اقای داور اون صحنه پنالتی نبود و میگفت زنگ بزنیم از چند نفر دیگه هم بپرسیم یعنی نصیرزاده ....

میگه کسی مهندس درویش رو ندیده...

سوتیه قیاسی رو متوجه شدین ؟؟؟؟ عادل نزدیک بود بترکه از خنده ولی جلوی خودشو گرفت.

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
من تیکه تیکه دیدم! آخه داشتم اسکار نگاه می کردم! ولی نه اسکار رو درست دیدم، نه 90 رو!! حالا تکرارش کی هست؟ تموم شده؟
252.gif

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از milad_21 :
من تیکه تیکه دیدم! آخه داشتم اسکار نگاه می کردم! ولی نه اسکار رو درست دیدم، نه 90 رو!! حالا تکرارش کی هست؟ تموم شده؟
252.gif
تکرارشو نمیدونم .. اگه از دوستان کسی میدونه لطفا بگه. مرسی

Black

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا که صحبت به 90 رسید ، من خیلی با این نصیرزاده حال می کنم به نظرم بهترین کارشناس داوریه که توی 90 میاد.
بسیار مودب و با کلاس و البته بسیار مسلط به قوانین فوتبال.
خواستم بدونم به نظر بقیه کدوم کارشناس داوری بهتره؟

adi1358

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از hamedsullivan :
دیشب 90 رو کسی دید ... این فردو30 پور واقعا خیلی راحته , هر چی دلش میخواد میگه .

گیر داده بود اقای داور اون صحنه پنالتی نبود و میگفت زنگ بزنیم از چند نفر دیگه هم بپرسیم یعنی نصیرزاده ....

سوتیه قیاسی رو متوجه شدین ؟؟؟؟ عادل نزدیک بود بترکه از خنده ولی جلوی خودشو گرفت.
به همه میتونه گیر بده جز امیر خان

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از hamedsullivan :

سوتیه قیاسی و متوجه شدین ؟؟؟؟ عادل نزدیک بود بترکه از خنده ولی جلوی خودشو گرفت.

سوتیش چی بود ؟ قیاثی هم که فقط بلده از داوراش حمایت کنه اونم با عصبانیت.حرف هیشکیم قبول نداره فردوسی پور به چند تا داور دیگه هم زنگ زد و همگی گفتن پنالتی نبوده ولی قیاثی که زیر بار نمیره.

roje_aria79

Registered User
لایک‌ها
19
یکی از عجیب ترین سوتیهایی که من دیدم در بازی لاکرونیا وفکر کنم سویل اسپانیا بود حدود 10 سال پیش که اگه اشتباه نکنم اسکندر کوتی اونرا گزارش میکرد نکته بسیار بسیار عجیب این بود که گزارشگر محترم از اول تا آخر بازی جای دو تیم را اشتباه گرفته بود یعنی فکر میکرد که تیم سویل لاکرونیاست و بلعکس نتیجشم این بود که شماره 10 سویل اسمش به به تو بود و به به توی واقعی اسم یار حریف را یدک می کشید.

در مورد شفیع هم بگم فقط از اوناست که اجازه حرف زدن به هیچکسی نمیده مثلا تا سوالی را مطرح کرد طرف هنوز ب بسم الله را نگفته شفیع جفت پا میره وسط حرفش....

یکی از کارشناسان بزرگ گزارشگری ایران که هم تهیه کننده سینماست و هم شوهر یکی از بزرگترین کارگردانان سینما و هم مفسر روزنامه کسی نیست جز جهانگیر خان کوثری که توی جام جهانی امریکا خیلی عالی بود مخصوصا یادمه بازی روسیه و کامرون(یا نیجریه) همون اول بازی گفت تیم های افریقایی به راحتی به تیم روسیه می بازن و آخر بازی روسیه 5-0برنده شد.

در مورد این استاد دانشگاه صنعتی(عادل فردوسی پور )هم باید بگم شاید در حال حاظر از اون بهتر نداریم فقط نمیدونم این بچه کرمونی طرفدار قرمزه یا آبی؟؟؟؟؟؟

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
سلام

من می دانم که عادل طرفدار Liverpool است

خودش یه دفعه جلو ما اعتراف وکرد

roje_aria79

Registered User
لایک‌ها
19
بابا پس قرمزه ایول اینا هستم فتیر:wacko: :wacko:

roje_aria79

Registered User
لایک‌ها
19
آقا راستی توی این برنامه نود عجب حالی از این آقای قیاسی گرفته شد این آقا فکر میکنه که همه نفهمن و خودش همه چیز فهم ولی نصیرزاده با اون پرستیژش عجب حالی بهش داد.

Black

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از soheilstar :
سوتیش چی بود ؟ قیاثی هم که فقط بلده از داوراش حمایت کنه اونم با عصبانیت.حرف هیشکیم قبول نداره فردوسی پور به چند تا داور دیگه هم زنگ زد و همگی گفتن پنالتی نبوده ولی قیاثی که زیر بار نمیره.
واقعاً آخر سوتی بود :D من اول فکر کردم عوضی میشنوم :lol: خداییش خیلی خندیدم :lol: :lol: :lol:

Red Star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این آقایون همشون دائما در حال سوتی دادنن و فوتبالو زهر مار آدم میکنند گزارشگر فقط گزارشگرای خارجی
در کل به نظرم مزدک از همشون بهتره

بالا