برگزیده های پرشین تولز

عرب ها

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من يه مدت زيادي تو هتل بودم ... تو شمال ... از اين عربها كه ميان مسافرت شمال خيلي ديدم !

همه جور توشون بودن ... پولدار ... گدا گشنه ... ولي همشون يه چيزائي مشترك داشتن !!!

همشون به معناي واقعي كثيففففف هستن !!!!! اينطوري بگم ... ميومدن تو كافي شاپ هتل ( ملك تو چالوس ) گندددد ميزدن به كافي شاپ ! بعد هم دراز ميشدن اونجا ميخوابيدن اون وسط !!!!!!

وقتي هم با اتوبوس ميومدن ( با تور ) بعد از پياده شدن تو اتوبوس رو نگاه ميكردي .... به ماشين هاي آشغاليه شهرداري بيشتر بود !

همشون هم يه چيز بلد هستن ! بهشون گفتن ميريد ايران تخفيف بگيريد ! كار ندارن چي رو چه قيمتي بهشون ميگي ... فقط بايد تخفيف بدي !

مثلا يه بار يكيشون رو يه مسافر كش از تهران با يه پيكان 57 تو تابستون با اون گرما اورده بود چالوس ... پيكانيه هم نامردي نكرده بود ... گفته بود 50000 تومن !!!!!!!!!!! اين عربه هم حاليش نبود كه يارو بيشتر از 2 برابر گفته ... فقط ميگفت تخفيف ! بعد گه 2 هزار تومن تخفيف گرفت ... با تمام وجود 48000 تومن تقديم كرد ! :D :D :D

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از شايان :
من يه مدت زيادي تو هتل بودم ... تو شمال ... از اين عربها كه ميان مسافرت شمال خيلي ديدم !

همه جور توشون بودن ... پولدار ... گدا گشنه ... ولي همشون يه چيزائي مشترك داشتن !!!

همشون به معناي واقعي كثيففففف هستن !!!!! اينطوري بگم ... ميومدن تو كافي شاپ هتل ( ملك تو چالوس ) گندددد ميزدن به كافي شاپ ! بعد هم دراز ميشدن اونجا ميخوابيدن اون وسط !!!!!!

وقتي هم با اتوبوس ميومدن ( با تور ) بعد از پياده شدن تو اتوبوس رو نگاه ميكردي .... به ماشين هاي آشغاليه شهرداري بيشتر بود !

همشون هم يه چيز بلد هستن ! بهشون گفتن ميريد ايران تخفيف بگيريد ! كار ندارن چي رو چه قيمتي بهشون ميگي ... فقط بايد تخفيف بدي !

مثلا يه بار يكيشون رو يه مسافر كش از تهران با يه پيكان 57 تو تابستون با اون گرما اورده بود چالوس ... پيكانيه هم نامردي نكرده بود ... گفته بود 50000 تومن !!!!!!!!!!! اين عربه هم حاليش نبود كه يارو بيشتر از 2 برابر گفته ... فقط ميگفت تخفيف ! بعد گه 2 هزار تومن تخفيف گرفت ... با تمام وجود 48000 تومن تقديم كرد ! :D :D :D
عرب اين طوري ديگه نديده بودم :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از mahiar0 :
هر كسي يه بدي داره يه خوبي
آره درسته.ولي آشغال بودن اين عرب ها رو هيچ كي نداره :hmm: !تو اين زمينه گوي سبقت رو از همه گرفتن :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از roozbeh :
آره درسته.ولي آشغال بودن اين عرب ها رو هيچ كي نداره :hmm: !تو اين زمينه گوي سبقت رو از همه گرفتن :D
بوی فریده میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
عربهاي عذاق واقعا مادر×××× هستن

بقيه عربها واقعا××××كش

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
عجیبه که بعضی عراقی ها هم همین نظرو درمورد ایرانی ها یا به قول اونها عجم ها دارن!

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
موافقم.هم با فريد هم با بلكي

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نظر من عربها هم انسان هستند با اين تفاوت كه يه ملت (تقريبا كينه اي) ازشون خوششون نمياد.
آخه اين يعني چه كه عربها چطوريند؟ :(
متاسفانه مردم ايران به جز استانهاي جنوبي ايران همه مغرورند. اگر شما توجه كنيد در ايران خودمون هم عرب زياد داريم فقط كافيه به استانهاي جنوبي ايران سربزنيد و خيلي متاسفم براي شما دوستان كه به جاي اينكه بشنيد يه چيزي ياد بگيريد و كشور رو آبادتر كنيد هنوز عقده اي هستيد..........

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
يه چيزي هم بگم من حدود 12-13 سال شايد هم بيشتر با عربها زندگي مي كنم.

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
مشاهیر جان قبول کنید که احساس یه ملت در مورد یه ملت دیگه به همون تاریخ و روابطی که اون دو ملت از اول تا حالا داشتن برمیگرده
مثلا من ممکنه از یک عرب خوشم بیاد و دوست صمیمیم هم باشه ولی ملت ایران از اعراب خوششون (شاید) نمیآد و این بر میگرده به این به جنگ ایران و اعراب و از بین رفتن یه حکومت ایرانی و متمدن و رسیدن ما به اینجا که البته قبول دارم کلیش هم تقصیر خودمونه
پس نمیشه به این گفت عقده ای بودن
ولی به هر حال منم با اینگونه صحبت کردن در مورد آدمها (حالا هر چی باشند) موافق نیستم و معتقدم که حرفهای خوبی اینجا توسط بچه ها زده نشد
و به شخصه حد اقل از جنوبیها خوشم میآد
اگه تا حالا یه جنوبی از نزدیک دیده باشید فکر کنم شما هم با من هم عقیده هستید

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
اينهايي كه من گفتم ماله قطر و عمان و اين كشور درپيتها بودن ... عربهاي امارات بهتر هستن !

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
من فقط ميدونم هر وقت تيم ايران با عربها بازي داره .... از استرس ميميرم...... خيلي نامردن ...... خيلي هم دعوايي هست.... (فوتباليستهاشون)

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از Mashaheer :
به نظر من عربها هم انسان هستند با اين تفاوت كه يه ملت (تقريبا كينه اي) ازشون خوششون نمياد.
آخه اين يعني چه كه عربها چطوريند؟ :(
متاسفانه مردم ايران به جز استانهاي جنوبي ايران همه مغرورند. اگر شما توجه كنيد در ايران خودمون هم عرب زياد داريم فقط كافيه به استانهاي جنوبي ايران سربزنيد و خيلي متاسفم براي شما دوستان كه به جاي اينكه بشنيد يه چيزي ياد بگيريد و كشور رو آبادتر كنيد هنوز عقده اي هستيد..........
كاملا باهات موافقم مشاهير جان
من پارسال بود كه رفتم عربستان
هر كشوري يك جوريه البته يك عده شون همه اش توي مساجد در حال خوابيدن و خوردن بودند
اما كسبه هاشون زحمتكش بودند و برخورد خوبي داشتند.
نبايد در مورد انسانها اين جوري بزنيم.

بالا