برگزیده های پرشین تولز

علت این همه منفوریت جاستین چیه؟

نظرت راجع بع جاستین چیه؟

• Total voters
    117

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
من نمی دونم چرا این بچه اینقدر دشمن داره؟
مگه چیکار کرده با این افراد؟
جز حسودی دلیل دیگه ای برای دشمنی با این فرد پیدا نمی کنم

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
حسادت :دی
میبینن تو این سن دخترا انقدر دوسش دارن خونه به اون گرونی گرفته دوست دخترش سلنا گومزه حسودیشون میشه:)

hamid_diablo

Registered User
لایک‌ها
113
کینه شتری دارم ازش

بچه بودیم با زیدم دوست شد

lord-hamed

Registered User
لایک‌ها
408
تو عکس سومی دختره با موبایل سبزرنگ داره از یونش عکس میگیره :دی واقعا شاهکارن اینا

amir13900

Registered User
لایک‌ها
94

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,657
طرز لباس پوشیدن ، مدل مو ، حرف زدن هر کسی به خودش مربوطه ...

تا زمانی که رفتار و کردار کسی به ما لطمه ای نزنه ، ما نباید خودمون رو نخود هر آشی بکنیم....

من شاید فقط 2-3 تا از اهنگ های این بنده خدا رو گوش داده باشم ، اما هر جا که ازش بد میگن من طرفداری میکنم ازش ، به این دلیل که اعتقاد دارم انقدر این آدم شاخ هست که همه حا دارن ازش صحبت میکنن. :>

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624

تا زمانی که رفتار و کردار کسی به ما لطمه ای نزنه ، ما نباید خودمون رو نخود هر آشی بکنیم....

من شاید فقط 2-3 تا از اهنگ های این بنده خدا رو گوش داده باشم ، اما هر جا که ازش بد میگن من طرفداری میکنم ازش ، به این دلیل که اعتقاد دارم انقدر این آدم شاخ هست که همه حا دارن ازش صحبت میکنن. :>

چه طور لطمه نمیزنه، فرض کن شما یک بچه نوجوان دارید، وقتی عکس یا ویدیوهای این بچه رو

ببینه که اینقدر طرفدار خل و چل داره که واسش سر و دست میشکنن، با خودش میگه چرا من

مثل اون لباس نپوشم یا از رفتار اون تقلید نکنم!!! چون نوجوان بیچاره فکر میکنه با تقلید از شیوه

لباس پوشیدن و تقلید حرکات اون میتونه توجه اطرافیان و جنس مخالف رو به خودش جذب کنه.

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388

من هیچکدوم از آهنگ های این بنده خدا رو گوش نکردم ، اما عاشقشم و همه جا ازش طرفداری میکنم :D . کلا تفریح جالبیه .وقتشو بیشتر کنید

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
چه طور لطمه نمیزنه، فرض کن شما یک بچه نوجوان دارید، وقتی عکس یا ویدیوهای این بچه رو

ببینه که اینقدر طرفدار خل و چل داره که واسش سر و دست میشکنن، با خودش میگه چرا من

مثل اون لباس نپوشم یا از رفتار اون تقلید نکنم!!! چون نوجوان بیچاره فکر میکنه با تقلید از شیوه

لباس پوشیدن و تقلید حرکات اون میتونه توجه اطرافیان و جنس مخالف رو به خودش جذب کنه.

خب بچه نوجوان رو نباید بزاری نگاه کنه :eek: فیلم پورن هم بدآموزی داره :snitch:

حسادت :دی
میبینن تو این سن دخترا انقدر دوسش دارن خونه به اون گرونی گرفته دوست دخترش سلنا گومزه حسودیشون میشه:)

اینم تایید میشه

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,657

بچه ی نوجوان من میتونه فیلم های +18 رو هم ببینه !!!! پس احتمال داره مثل اونا لباس بپوشه و رفتار کنه؟؟؟

طرز لباس پوشیدن ، طرز فکر ،عمل و رفتار و الی آخر ، همه چیز به تربیت پدر و مادر و محیط زندگی ربط داره رفیق /. بنده به نوبه ی خودم 20 تا رفیق دارم 21 تاش ال کلی و سیگاری هستند :دی اما من نیستم چرا؟ چون نخواستم

پس میشه آدم اون چیزی باشه که خودش میخوات. :)

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518
تمامی معروفیت جاستین به خاطر خوشگل بودنشه!
اینم بگم که کم به خوش نمیرسه...!
اون طور نبوده که فرشته به دنیا بیاد!!
بیشتر مردم به خوشگل بودن و س ک س ی بودن افراد کار دارن و انسانیت سرشون نمیشه;)
اگه اینطور باشه ارسلان قاسمی اگه مثل جاستین آرایش کنه 100% اون قشنگ تر و خوشگل تر میشه که!!
در کل تموم مخلوقات خدا قشنگن ولی نباید پسری مثل جاستین با ماتیک و از این جور چیزا روی خلقت خدا دست بذاره و خودشو دختر کنه;)
مردا باید مرد باشن و زنا زن ولی الان...

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518
بچه ی نوجوان من میتونه فیلم های +18 رو هم ببینه !!!! پس احتمال داره مثل اونا لباس بپوشه و رفتار کنه؟؟؟

طرز لباس پوشیدن ، طرز فکر ،عمل و رفتار و الی آخر ، همه چیز به تربیت پدر و مادر و محیط زندگی ربط داره رفیق /. بنده به نوبه ی خودم 20 تا رفیق دارم 21 تاش ال کلی و سیگاری هستند :دی اما من نیستم چرا؟ چون نخواستم

پس میشه آدم اون چیزی باشه که خودش میخوات. :)

احساس جنسی یه چیز دیگست عزیز
با سیگار و الکل مقایسه نکن

Mahdi-MA

Registered User
لایک‌ها
424

برای افرادی احتمالاً مثل شما که دنبال الگو برای ساختن شخصیت خودت هستی ممکنه خیلی رفتار ها و عقیده و مکان ها بد باشه.
ضمن اینکه تیپ این بدبخت خوبه که!

بالا