برگزیده های پرشین تولز

علت این همه منفوریت جاستین چیه؟

نظرت راجع بع جاستین چیه؟

• Total voters
    117

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
اگه اینطور باشه ارسلان قاسمی اگه مثل جاستین آرایش کنه 100% اون قشنگ تر و خوشگل تر میشه که!!
.

عکسشو بذارین :D

این جاستین اینجا خوشگل حساب میشه ، توی امریکا زیر متوسطه

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518
عکسشو بذارین :D

این جاستین اینجا خوشگل حساب میشه ، توی امریکا زیر متوسطه

0003.jpg
pixnama_com_3d517d384008d3c9941346d0c7dffe6f_azhmi03i4jir061t29.jpg

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
بچه ی نوجوان من میتونه فیلم های +18 رو هم ببینه !!!! پس احتمال داره مثل اونا لباس بپوشه و رفتار کنه؟؟؟

طرز لباس پوشیدن ، طرز فکر ،عمل و رفتار و الی آخر ، همه چیز به تربیت پدر و مادر و محیط زندگی ربط داره رفیق /. بنده به نوبه ی خودم 20 تا رفیق دارم 21 تاش ال کلی و سیگاری هستند :دی اما من نیستم چرا؟ چون نخواستم

پس میشه آدم اون چیزی باشه که خودش میخوات. :)

دوست عزیز آدمهای توی فیلمهای 18+ که لباس ندارن :lol: و این حرف شما رو هم تایید میکنم که

اکثر خصوصیات اخلاقی انسانها به تربیت پدر و مادر و محیط زندگی اونها مربوطه ولی خوب

الان پدر و مادر دومی به اسم رسانه ظهور کرده که توی اکثر خانه ها یک یا چند نمونه از اون

رو میشه پیدا کرد که ذهن نوجوان رو به طور اساسی درگیر خودش میکنه و مفاهیمی رو

زودتر از نیاز نوجوان به اون منتقل میکنه که باعث به وجود آمدن مشکلات فردی و اجتماعی

متعدد برای وی میشه.

وقتی شما به سن قانونی میرسید، یعنی شما آماده اید که خودتان برای زندگی خودتان

تصمیم گیری کنید که این به این معنی است که ذهن اکثر افراد در این مرحله به اندازه کافی

تکامل پیدا کرده و تجربیات خوبی از زندگی کسب کرده اند و می توانند به طور مستقل تصمیم گیری

کنند و با آینده نگری و تجزیه و تحلیل مسائل مسیر درست را انتخاب کنند و به عنوان مثال یک فرد

میتواند سیگار و الکل را برای آرامش لحظه ای انتخاب کنند یا اینکه برای دستیابی به آرامش حقیقی

سعی و تلاش کند.

Ace...!

Registered User
لایک‌ها
3,083
بدم میاد ! متنفرم

چون وقتی میبینم خواننده هایی هستن که بسیار قشنگ تر ازین پسرک میخونن ، ولی شهرت این قشنگ رو ندارن ( چون احتمالا پولشو ندارن ) حرصم میگیره

در ضمن پسری که رژ بزنه رو باید ...

بگذریم !

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,657
احساس جنسی یه چیز دیگست عزیز
با سیگار و الکل مقایسه نکن

من در جواب رفیقمون که گفت فرض کن شما یک نوجوان داشته باشی...

اگر قرار بود که هر چیزی که بچه دید بخوات و هر تیپی که دید بزنه .. که نمیشه :دی

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
در ضمن هزاران عکس دیگه هم از ارسلان قاسمی تو اینترنت هست که میتونی ببینی

خداوکیلی این هر قدرم آرایش کنه ، چیز درست و حسابی از توش در نمیاد .شرمنده :D . هیچ قسمت خوشگلی توی صورتش نداره. چشم و ابروش مثل مغولاست. فکش نا فرمه. دهنش گشاده. بلبله گوشه

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,657
دوست عزیز آدمهای توی فیلم 18+ که لباس ندارن :lol: و این حرف شما هم تایید میکنم که

اکثر خصوصیات اخلاقی انسانها به تربیت پدر و مادر و محیط زندگی اونها مربوطه ولی خوب

الان پدر و مادر دومی به اسم رسانه ظهور کرده که توی اکثر خانه ها یک یا چند نمونه از اون

رو میشه پیدا کرد که ذهن نوجوان رو به طور اساسی درگیر خودش میکنه و مفاهیمی رو

زودتر از نیاز نوجوان به اون منتقل میکنه که باعث به وجود آمدن مشکلات فردی و اجتماعی

متعدد برای نوجوان میشه.

وقتی شما به سن قانونی میرسید یعنی شما آماده اید که خودتان برای خودتان تصمیم بگیرید

که این به این معنی است که ذهن اکثر افراد در این مرحله به اندازه کافی تکامل پیدا کرده

و تجربیات خوبی از زندگی کسب کرده اند و می توانند به طور مستقل تصمیم گیری کنند و

با آینده نگری و تجزیه و تحلیل مسائل مسیر خودشان رو انتخاب کنند و به عنوان مثال سیگار

و الکل را برای آرامش لحظه ای انتخاب کنند یا اینکه به دنبال آرامش حقیقی بروند.

کی گفته +18 لباس ندارن ؟ :دی ، هر چند من منظورم نوع رفتار بود که نوجوان ( به قول شما ) میتونه تقلید کنه و بخوات ( !! ) ...

در هر صورت باز خوشحالم از اون تعداد افرادی که به گزینه ی 3 رای دادن و تعدادشونم نسبت به رای دهندگان کم نیست.

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388

بدم میاد ! متنفرم

چون وقتی میبینم خواننده هایی هستن که بسیار قشنگ تر ازین پسرک میخونن ، ولی شهرت این قشنگ رو ندارن ( چون احتمالا پولشو ندارن ) حرصم میگیره

بگذریم !

دنیای سلبریتی ها دنیای شانسه ! یهو شانس یکی میگیره. هزاران نفر هستن که از این بازیگرای فعلی ایرانی و خارجی با استعدادتر و خوشگلتر هستن ، اما شانسشون خوب نبوده ، در زمان مناسب در مکان مناسب نبودن

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518

خداوکیلی این هر قدرم آرایش کنه ، چیز درست و حسابی از توش در نمیاد .شرمنده :D . هیچ قسمت خوشگلی توی صورتش نداره. چشم و ابروش مثل مغولاست. فکش نا فرمه. دهنش گشاده. بلبله گوشه

من همینو به هزار تا جاستین دختر هوس باز که حتی بچه ی نا مشروع هم داره ترجیح میدم

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
برای افرادی احتمالاً مثل شما که دنبال الگو برای ساختن شخصیت خودت هستی ممکنه خیلی رفتار ها و عقیده و مکان ها بد باشه.
ضمن اینکه تیپ این بدبخت خوبه که!

من در سن 26 سالگی هستم و از مدتها پیش الگوهای درست شخصیتی و رفتاری رو برای خودم انتخاب کردم

و نیازی به الگوبرداری از شخص دیگری رو ندارم و به این تیپ افراد هم فقط به چشم درس عبرت نگاه میکنم.

TCWA

Registered User
لایک‌ها
24
جد جاستین بیبر کشف شد
fuuthatshi.png

60225325042816983389.jpg

Ace...!

Registered User
لایک‌ها
3,083
دنیای سلبریتی ها دنیای شانسه ! یهو شانس یکی میگیره. هزاران نفر هستن که از این بازیگرای فعلی ایرانی و خارجی با استعدادتر و خوشگلتر هستن ، اما شانسشون خوب نبوده ، در زمان مناسب در مکان مناسب نبودن

بله درسته :)

جد جاستین بیبر کشف شد
fuuthatshi.png

60225325042816983389.jpg

laughing-lol-crazy-s.png

MorningStar

Registered User
لایک‌ها
130
فلسفه شلوار ستاره بزرگ! جاسم!

71112272142248641133.jpg

nima_0098916

Registered User
لایک‌ها
22
طرز لباس پوشیدن ، مدل مو ، حرف زدن هر کسی به خودش مربوطه ...

تا زمانی که رفتار و کردار کسی به ما لطمه ای نزنه ، ما نباید خودمون رو نخود هر آشی بکنیم....

من شاید فقط 2-3 تا از اهنگ های این بنده خدا رو گوش داده باشم ، اما هر جا که ازش بد میگن من طرفداری میکنم ازش ، به این دلیل که اعتقاد دارم انقدر این آدم شاخ هست که همه حا دارن ازش صحبت میکنن. :>
شاخ نبود...شاخش کردن..انقدر که خرج تبلیغات و معروف کردنش کردن.. خرج اهواز میکردن..الان اهواز دست کمی از ترکیه نداشت..:hmm:
جاستین فقط یک مهره سیاسیه.. صداش در حدی نست که هالیوودی باشه..
یعنی باید بگی خاک بر سر اون دختر پسرایی که یا عاشق این بچه یونی هستند

یا این نکبت رو الگوی خودشون قرار میدن.

من موندم با اینکه خریت هنوز مد نشده چطور این دو جنسه لباساش رو جلو جلو پوشیده ؟
:blink:
تمامی معروفیت جاستین به خاطر خوشگل بودنشه!
اینم بگم که کم به خوش نمیرسه...!
اون طور نبوده که فرشته به دنیا بیاد!!

بیشتر مردم به خوشگل بودن و س ک س ی بودن افراد کار دارن و انسانیت سرشون نمیشه;)
اگه اینطور باشه ارسلان قاسمی اگه مثل جاستین آرایش کنه 100% اون قشنگ تر و خوشگل تر میشه که!!
در کل تموم مخلوقات خدا قشنگن ولی نباید پسری مثل جاستین با ماتیک و از این جور چیزا روی خلقت خدا دست بذاره و خودشو دختر کنه;)
مردا باید مرد باشن و زنا زن ولی الان...
من از سال 2009 آمارش رو دارم..قیافه فابریکش محشره!! نیازی به آرایش نداره.. البته این 8-7 ماه اخیر رو نمی دونم..

بدم میاد ! متنفرم

بگذریم !
..... گفتم که..دولت داره روش خرج میکنه....

ولی دندوناش سالمه..همینش خیلی خوبه.... :blush:

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
بالا