برگزیده های پرشین تولز

عوامل موثر بر رتبه آلکسا

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
والله برای کار کردن روی آلکسا زیاد مسله ای ندارم فقط برام مهمه که جایگاش توی ارزش گذاری بر روی سایت ها کجاست
مدت 5 ماه رنک گوگلم شد 2 هرچند زیاد نیست اما در مقایسه روی آلکسا تغییری ندیدم الان توی 5 ماه فقط 400.000
صعود داشتم توی آلکسا که در مقایسه روی گوگل یه فاجعه هست

روی مسله seo خوب دارم کار میکنم تقریبا اطلاعاتم تا هر اندازه ای که قد داده صفحات رو بهینه کردم اما چون کارم یه کاره خاصه باید شرایطی هم که برام پیش میاد خاص باشه نه روالی که بالا توصیف کردم

مثلا الان msn رو شنیدم ! خوب مسلما بهیه سازی توی موتورهای مختلف روش ها و ترفندهای مختلف داره که اونها مهمه برام

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
جریان تولبارها رو یادم رفت بگم!
اما صرفا اونایی که تولبار دارن مد نظر قرار نمی گیرند. مگه چند نفر توی ایران تولبار الکسا دارن ؟!
اگه اشتباه نکنم توی MC خوندم که از آمار 3-4تا کانتر هم بهره میگیره.
صحتش رو نمی دونم.
صحتش صفر هست
الكسا فقط با تولبار كار ميكنه كه هيچ عهد و ناسي نمياد نصبش كنه چون هيچ سودي نداره به جز ضرر (البته مدتي هست كه تولبارشون ديگه اسپاي ور نداره و فقط مرور گر رو سنگين ميكنه و كمي سرعت رو ميگيره)
در هر صورت رنك الكسا هيچ درست نيست از نظر اهالي فن !
نه به تولبار ربط نداره
ازكجا تغذيه ميشه معلوم نيست
شايد اين Cpanel هاست هاawstate كه براي ديتاسنترهاست همشون يه جا امارشون ميره و الكسا استفاده ميكنه
شديدا لول ! :D
الکسا روی ارزش سایت تاثیری نداره و بسیاری از شرکت های طراحی و SEO که من مشناسم اینجا ، یا سایت های معروف اینجا ، اصلا الکسا رو پشم حساب نمیکنن !
قربون آدم چيز فهم
اصلا با این موافق نیستم پس یعنی شما میگی دومینی که pagerank 5 داره از دومین که pagerank 4 داره اما الکساش زیر 10.000 ارزشمند تر هست
نه من اينو نميگم
من ميگم دوميني با پيج رنك پنج با رنك الكساي يك ميليارد از دوميني با رنك چهار و الكساي شصت و چهار خيلي با ارزش تر هست....:D
منابع آماری الگزا بسیار زیاد هست خود مرور گرهای وب مهمترین عامل هست و شرکتهای هاستینگ و شرکتهای ارایه سرویس اینترنت و تخصیص IP و سایر منابع دیگر
حتی جایی خوندم که بنیاد مرور گر فایر فاکس در قبال ارسال اطلاعات مرور گر به شرکت آمازون (صاحب الگزا) کمک دریافت می کند.

هر چه که باشد بالا بودن رنک الگزا نشانه بازدید بیشتر و در نهایت بر روی کلیه معیارهای ارزش گذاری سایت تاثیر خواهد داشت
منابع سياسي اجتماعي فرهنگي چه ربطي به الگزا داره؟!
(اگر حرف ز كنار س بود ميگفتيم اشتباه تايپي اما اين حركت فاحش يك گوني تمشك به همراه دارد)

خلاصه صد دفعه گفتم رنك الكسا از تولبار نشات ميگيره و اينهمه ريسمون بهم بافتن نداره....
كه چون هيچ كس هم اين تولبار رو نداره پس من نميدونم اين رنك چه اهميتي داره(اگر همه هم تولبارش رو داشتن چون رنك الكسا رو ميفروشن پس الكسا باز هم ارزشي ندارد)

سلام

بلاخره روی کدوم گزینه ما باید کار کنیم ؟
اصلا آلکسا رنگ ملاک هست یا نیست ؟!

عليك سلام
روي گزينه گوگل كار كن
الكسا مفت گران است

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
درباره اين رنك ام اس ان و ياهو اي كاش بيشتر توضيح داده بشه

من خيلي علاقه دارم به ام اس ان و به خصوص از ياهو ويزيتور بگيرم و رنكم توشون زياد بشه

اصلا ياهو رنك چه طوري هست؟ من نديدم جايي بزنه رنك ياهو...

در كل اين دو تا موتور خيلي كيفيت ويزيتور هاشون بالاست و من ده ويزيتور از موتور ياهو رو به صد تا ويزيتور گوگلي ترجيح ميدم (كيفيت به كنار - اكثرشون آمريكايي هم هستن - يعني نور علي نور )

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
و این بود که پست ما به ... رفت !!!
اینجا ماشالله همه اهل نظر هستند و مخالفت

ما آخر نتونستیم یه تعادلی بین آدم های موافق و مخالف بدست بیاریم

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
درباره اين رنك ام اس ان و ياهو اي كاش بيشتر توضيح داده بشه

من خيلي علاقه دارم به ام اس ان و به خصوص از ياهو ويزيتور بگيرم و رنكم توشون زياد بشه

اصلا ياهو رنك چه طوري هست؟ من نديدم جايي بزنه رنك ياهو...

در كل اين دو تا موتور خيلي كيفيت ويزيتور هاشون بالاست و من ده ويزيتور از موتور ياهو رو به صد تا ويزيتور گوگلي ترجيح ميدم (كيفيت به كنار - اكثرشون آمريكايي هم هستن - يعني نور علي نور )

یاهو وب رنک تو مرحله بتا بود و تو تولبار که فعلا دیگه تولبارش بسته شده ، ام اس ان هم همچنین چیزی داره ؛
به هر حال هدف اصلی جایگاه ( رنک ) در نتیجه جستجو و تعداد لینک و ایندکس تو اون سایتا هست

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
كلا من با ياهو خيلي حال ميكنم

ويزيتور هاش همه كيفيت بالا هستن

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
صحتش صفر هست
الكسا فقط با تولبار كار ميكنه كه هيچ عهد و ناسي نمياد نصبش كنه چون هيچ سودي نداره به جز ضرر (البته مدتي هست كه تولبارشون ديگه اسپاي ور نداره و فقط مرور گر رو سنگين ميكنه و كمي سرعت رو ميگيره)
در هر صورت رنك الكسا هيچ درست نيست از نظر اهالي فن !

شديدا لول ! :D

قربون آدم چيز فهم

نه من اينو نميگم
من ميگم دوميني با پيج رنك پنج با رنك الكساي يك ميليارد از دوميني با رنك چهار و الكساي شصت و چهار خيلي با ارزش تر هست....:D

منابع سياسي اجتماعي فرهنگي چه ربطي به الگزا داره؟!
(اگر حرف ز كنار س بود ميگفتيم اشتباه تايپي اما اين حركت فاحش يك گوني تمشك به همراه دارد)

خلاصه صد دفعه گفتم رنك الكسا از تولبار نشات ميگيره و اينهمه ريسمون بهم بافتن نداره....
كه چون هيچ كس هم اين تولبار رو نداره پس من نميدونم اين رنك چه اهميتي داره(اگر همه هم تولبارش رو داشتن چون رنك الكسا رو ميفروشن پس الكسا باز هم ارزشي ندارد)

عليك سلام
روي گزينه گوگل كار كن
الكسا مفت گران است

تلفظ صحیح کلمه alexa الگزا هست نه آنچه که در دهان مبارک شما به گردش در می آید.
پر ادعایی دلیل بر دانستن زیاد نیست اینجا قرار نیست به شما به خاطر معلومات درست یا غلط جایزه بدهند و نه قرار است اجازه توهین به سایر کاربران . لطفا احترام سایر کاربران را رعایت نمایید.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208

اين حرفت كه اصلا منطقي نيست چون يكم فكر كني :D
دوميني كه رنكش 64 باشه (رتبه اش حتما خيلي خيلي بالاست)يعني ببين چقدر بازديد داره ومطمئن باش چيزهاي ديگر خيلي خيلي عالي وسرودست بايد همه بشكنند كه بخرند وبازديد فراواني دارد
حداقل رنك بالاتر ميگفتي عقلاني تر بود:D

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
اين حرفت كه اصلا منطقي نيست چون يكم فكر كني :D
دوميني كه رنكش 64 باشه (رتبه اش حتما خيلي خيلي بالاست)يعني ببين چقدر بازديد داره ومطمئن باش چيزهاي ديگر خيلي خيلي عالي وسرودست بايد همه بشكنند كه بخرند وبازديد فراواني دارد
حداقل رنك بالاتر ميگفتي عقلاني تر بود:D

یه دومینی هستش که رنگ 9 گوگل داره اما الکساش بالای 13600 هستش ;)

.

parsuser_com

Registered User
لایک‌ها
1
یه دومینی هستش که رنگ 9 گوگل داره اما الکساش بالای 13600 هستش ;)

.

به نظر من رنک الکسا چون بر مبنای ویزیت هست بیشتر زیاد به درد نمی خوره. البته نظر منه فقط

اما رنک گوگل معیار مناسب تری برای سنجش یک سایت هست.

کوچیک شما علی :)

navid4d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه مثال ساده !
http://dr-health.blogspot.com از همون ابتداي كار رنكش 4 بود .
ولي رتبش تو الكسا 349,942,347 هست !
در حالي كه من يك وب سايت ديگه دارم كه رنكش 0 هست !
ولي رتبه الكسا زير 70 هزار !

همونطوري كه قبلا هم گفتم : گوگل به لينك ارزش ميده .
الكسا به ويزيتور .

البته مسلم هست كه هر رنك گوگل شما بالاتر بره رتبه الكساتون پاينتر مياد
ولي برعكسش اينطور نيست .

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
به بخشید من میان باتجربه ها جسارت می کنم!! ولی فکر می کنم الکسا وقتی می خوای دامنه رو بفروشی یا پارک کنی ارزش داره و پیج رنک وقتی می خوای سایت رو بفروشی، چون معمولا دامنه با الکسا بالا رو می خرند که حالا یا یک روز در ماه یا ... رو تبلیغات پارکش کنند ولی پیج رنک بالا رو می خرند برای اینکه روی وب سایت کار کنند

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
توی صفحه اول آلکزا میبینید که چندتا سایت برتر رو از دید سایت زده خیلی جالبه یاهو گوگل یوتوپ و . . .اینها توی هر وعده که از سایت ویزیت می کنم در حال تغییر هستند یکبار یاهو بالا هست یه بار گوگل و . ..

و این نشانده ارزش گذاری آلکزا از روی ویزیتور و بازدید هست

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
الكسا خوب باشه يعني درامدت خوبه پارك كردن دومين وپول دراوردن خوبه بازديد بالا:D
رتبه هاي پايين رو فكنم اگر ببينيد رنكشون هم تو گوگل بد نيست(زير 15000 ميگم) واگر كنتري چيزي هم گذاشته باشند ميبيند بازديدشون هم واقعا خوبه
فروش رو نمي دانم چون تجربه ندارم:eek:

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
آگر الگسا ميومد مثل از سيزده سرور مركزي اينترنت بازديد و آمار سايت ها رو دقيق ميگرفت اون وقت ملاك بود

اما مبناي الگسا تولباري هست كه هيچ كس نداره

پس من نميفهمم چرا ملت گير دادن به الكسا...

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
آگر الگسا ميومد مثل از سيزده سرور مركزي اينترنت بازديد و آمار سايت ها رو دقيق ميگرفت اون وقت ملاك بود

اما مبناي الگسا تولباري هست كه هيچ كس نداره

پس من نميفهمم چرا ملت گير دادن به الكسا...
من شک دارم که اکزا فقط از تولبار استفاده کنه
الکزا یکی از مهمترین معیار های برای ارزش دامین هست اینقدر راحت نگو به درد نمیخوره
اینکه شما چیزی ازش نمیدونی دلیل نمیشه که به درد نخوره
من که فکر میکنم اون تولبار یه چیز فرمالیتس چون مثلا فوروم من یه جمع خودمونیه و یه فوروم پر رفت و آمد مثل اینجا نیست
و من میدونم هیچ کدوم از کاربرام تولبار نصب نکردن ولی الکزا خیلی قشنگ رتبه منو تغییر میده
با اینکه من با Google Analytics چک میکنم ترافیک از جای دیگه ندارم
و اینکه شما خبر نداری چی کار میکنه دلیل بر اینکه به درد نمیخوره نیست
اگه قرار بود همه بدونن اون چیکار میکنه الان یه الکزا نداشتیم 1000 تا داشتیم
پس لطفا بدون تحقیق و اطلاعات نظر نده

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
الکزا یکی از مهمترین معیار های برای ارزش دامین هست اینقدر راحت نگو به درد نمیخوره
من که فکر میکنم اون تولبار یه چیز فرمالیتس چون مثلا فوروم من یه جمع خودمونیه و یه فوروم پر رفت و آمد مثل اینجا نیست
و من میدونم هیچ کدوم از کاربرام تولبار نصب نکردن ولی الکزا خیلی قشنگ رتبه منو تغییر میده
فکر می کنم این تولبار الکسا یا الگزا یا الکی زا!! یه چیزی شبیه تولبار گوگل (منظورم بخش پیج رنکش هست)
گوگل برای اینکه آمارش دقیق تر به شه می گه می تونید تولبار رو نصب کنید ، تا من بهبینم شما از چه سایت هایی بازدید می کنید، ولی این یکی از ملاک هاش برای پیج رنک هست نه همش

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
دقیقا پیرو تایید فرمایشات شروین عزیز

منم این موضوع رو تجربه کردم
آقای †$H@ki®@† هم دیگه عادتش هست اینطوری برخورد کردن !!!
اگه مدرکی داری رو کن وگرنه روی چندتا کلمه ای که معلوم نیست از کجا آب میخورهو اینجا نوشتی تاپیک رو منحرف نکن

تعجب داره سایتی به این غولی و با اون پشتوانه و اونم توی کشوری که همه چیزش روی حساب کتابه بی معنی و از روی یک تولبار مدیریت بشه

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
شروين و سياي عزيز

دوست من كارش فروش اسكريپ الكسا هست
يعني در اون اسكريپ تولبار روي يك ربات هست و اون ربات هي از سايت شما بازديد ميكنه و رنك الكساتون ميره بالا

اگر خواستيد ميتونم مشخصاتش رو بدم خودتون اسكريپ رو ازش بخريد و تست كنيد تا مطئن بشيد

فكر كنم همه چيز رو با همين پست فهميده باشيد

قربان شما عباس®

بالا