برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

alexa10

Registered User
لایک‌ها
363
پیشبینیتون چیه؟ افت یا اوج دوباره؟

hosseinfm

Registered User
لایک‌ها
105

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
به نظر میرسه دارن تلاش میکنن تا هر طور شده قیمت بیتکوین رو بشکنن و تا اینجا که ناموفق بودن :) اولش چین و حالا هم استرالیا
قیمت هم اکنون:
903.5$ blockchain
907.6$ coindesk
907.1$ poloniex
866$ btc-e

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
ظاهرا چین ول کن نیست و خبری که درز کرد درسانه های چینی باعث شده یک افت قیمت 30 تا 50 دلاری را هم اکنون در اکسچنج ها شاهد باشیم
منبع خبر:
http://shanghai.pbc.gov.cn/fzhshanghai/113571/3233069/index.html
خبر به زبان چینی هست و باید از گوگل ترانسلیت استفاده کنید اگه چینی بلد نیستید:)
ولی خلاصه خبر اینه که قراره از ١٧ ژانويه بانك مركزى چين يك تيم بازرسى رو براى تحقيق در مورد شرايط معاملات بيتكوين بفرسته سراغ اكسچنجها.

البته باز هیچ چیزی مشخص نیست که میخوان چیکار کنن ولی چیزی که مشخصه چین احساس خطر کرده بخصوص بعد از سرکار اومدن ترامپ و احتمال افزایش نرخ دلار دربرابر سایر ارزها مخصوصا یوان و قدرت گرفتن دلار به عقیده خیلی از کارشناسان اقتصادی دنیا
حالا احتمالا دولت و بانک مرکزی چین میخواد نذاره مردم برن به سمت بیتکوین و شاید داره ازهمین الان زمینه سازی میکنه برای محدودیت در مبادلات بیتکوین
باید ببینیم زور کدومشون بیشتره دنیای غیرمتمرکز بیتکوین یا دولت چین :-

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
کشید رو 761 دلار ولی هنوز نخریدم
به نظرتون پایین تر میاد ؟

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
دوست عزیز هیچ چیزی مشخص نیست در این شرایط ممکنه حتی بره برا زیر 700 ممکنه پمپ بشه برا 900 ،تو این شرایطی که بازار داره و چینی ها دارن میفروشن(panic sellers)و نوسان شدیده کسی نمیتونه بازارو پیش بینی کنه،ولی تحلیل ها نشون میده روند نزولیه که نمیشه با اطمینان روش حساب کرد با این وضعیت،به نظرم اگه نمیخوای کف قیمت بخری صبر کن بازار آروم بشه و قیمت بشکنه بعدش برا خرید اقدام کن البته اینطوری مقداری بالاتر از کف قیمت میشه خریدت ولی ریسکش کمتر میشه
در کل نباید احساسی برخورد کرد دراین جور مواقع باید از تحلیل کمک گرفت ولی روش حساب باز نکرد و اینکه همه چیز تو قیمت خودشو نشون میده

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دوست عزیز هیچ چیزی مشخص نیست در این شرایط ممکنه حتی بره برا زیر 700 ممکنه پمپ بشه برا 900 ،تو این شرایطی که بازار داره و چینی ها دارن میفروشن(panic sellers)و نوسان شدیده کسی نمیتونه بازارو پیش بینی کنه،ولی تحلیل ها نشون میده روند نزولیه که نمیشه با اطمینان روش حساب کرد با این وضعیت،به نظرم اگه نمیخوای کف قیمت بخری صبر کن بازار آروم بشه و قیمت بشکنه بعدش برا خرید اقدام کن البته اینطوری مقداری بالاتر از کف قیمت میشه خریدت ولی ریسکش کمتر میشه
در کل نباید احساسی برخورد کرد دراین جور مواقع باید از تحلیل کمک گرفت ولی روش حساب باز نکرد و اینکه همه چیز تو قیمت خودشو نشون میده

یه اشتباه کردم اونم این بود که پول رو به صورت پرفکت برداشت کردم
حالا از طریق پرفکت بخوام شارژ کنم 6.5 درصد + 0.5 درصد کارمزد btc-e + پرفکت مانی
یه سوال از طریق BTC-E Code میشه شارژ کرد و بعد باهاش بیت کوین خرید که این همه کارمزد نخواد بدی ؟!

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
بله شما میتونستید بیتکوین رو در قسمت Withdraw مربوط به بخش BTC با استفاده از گزینه make BTC-E CODE به کد بی تی سی ای تبدیل کنید که به نوعی دلار بیتکوین مخصوص این سایت هستش و سپس هر موقع میخواستید این کد رو دوباره به دلار تبدیل کنید برای خرید بیتکوین.نحوه کار به این صورت هستش که از قسمت BTC-E CODE گزینه Redeem را انتخاب کنید و سپس کد خودتون رو در فیلد مربوطه وارد کنید،حساب دلاریتون شارژ میشه و بعدش میتونید بوسیله اون بیتکوین خریداری کنید،البته من خودم با کد بی تی سی کار نکردم ولی اگه اشتباه نکنم به همین صورت هستش.

khavaj

Registered User
لایک‌ها
224
به نظرتون قیمت بیت کوین در تابستان 96 ممکنه زیر 500 دلار باشه؟

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
به نظرتون قیمت بیت کوین در تابستان 96 ممکنه زیر 500 دلار باشه؟
هیچ چیزی مشخص نیست و قیمت های فردا را نمیشه تشخیص داد چه برسه به 6 ماه دیگه،همون طور که از اول گفتم عوامل خیلی زیادی در قیمت بیتکوین موثر هستن و لزوما با یک تحلیل و زیر نظر گرفتن یک علت و عملگر نمیتوان بازارو رو پیش بینی کرد ،به طوری که میبینیم بطور مثال با یک بیانیه بانک مرکزی چین که دیروز داده شد بیش از 100 دلار قیمت بیتکوین کشید پایین و اینگونه موارد را هیچ کسی نمیتونه پیش بینی کنه
به نظر خود من و اگه بخوایم عاقلانه نگاه کنیم بیتکوین به قیمت 500 دلار هیچ موقع دیگه برنمیگرده ولی بازم هیچ چیزی مشخص نیست و ممکنه چندتا اتفاق خاص بیفته تا حتی قیمت به 500 تا و حتی پایین تر هم برسه که البته احتمال این امر بسیار ضعیفه
درکل من و شما که هیچ به قول معروف Whales بیتکوین هم نمیتونن قیمت های 6 ماه دیگه رو پیش بینی کنن

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
بله شما میتونستید بیتکوین رو در قسمت Withdraw مربوط به بخش BTC با استفاده از گزینه make BTC-E CODE به کد بی تی سی ای تبدیل کنید که به نوعی دلار بیتکوین مخصوص این سایت هستش و سپس هر موقع میخواستید این کد رو دوباره به دلار تبدیل کنید برای خرید بیتکوین.نحوه کار به این صورت هستش که از قسمت BTC-E CODE گزینه Redeem را انتخاب کنید و سپس کد خودتون رو در فیلد مربوطه وارد کنید،حساب دلاریتون شارژ میشه و بعدش میتونید بوسیله اون بیتکوین خریداری کنید،البته من خودم با کد بی تی سی کار نکردم ولی اگه اشتباه نکنم به همین صورت هستش.

امیدوارم همینطوری که میگید باشه !
کشید رو 751

alexa10

Registered User
لایک‌ها
363
یه اشتباه کردم اونم این بود که پول رو به صورت پرفکت برداشت کردم
حالا از طریق پرفکت بخوام شارژ کنم 6.5 درصد + 0.5 درصد کارمزد btc-e + پرفکت مانی
یه سوال از طریق BTC-E Code میشه شارژ کرد و بعد باهاش بیت کوین خرید که این همه کارمزد نخواد بدی ؟!

من همیشه از کد btc-e استفاده میکنم کارمزد صفر هست قیمتش هم برابر با همون دلار سایت های دیگست که میتونی مستقیم هم بفروشیش

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
من همیشه از کد btc-e استفاده میکنم کارمزد صفر هست قیمتش هم برابر با همون دلار سایت های دیگست که میتونی مستقیم هم بفروشیش
خیلی خوبه من می خوام باهاش بیت کوین بخرم یعنی کد رو از فروشنده بخرم در سایت BTC-E به بیت کوین یا ... تبدیل کنم ! اینکار رو انجام دادی ؟

alexa10

Registered User
لایک‌ها
363
خیلی خوبه من می خوام باهاش بیت کوین بخرم یعنی کد رو از فروشنده بخرم در سایت BTC-E به بیت کوین یا ... تبدیل کنم ! اینکار رو انجام دادی ؟

کد btc-e رو میخری و میری تو سایت تو پروفایلت رو redeem میزنی و کد رو تو کادر کپی میکنی بعد که تایید کردی به همون مقداری که از فروشنده خریدی دلار وارد اکانتت میشه و میتونی باهاش بیت کوین بخری

• Like
Reactions: OVH

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
کد btc-e رو میخری و میری تو سایت تو پروفایلت رو redeem میزنی و کد رو تو کادر کپی میکنی بعد که تایید کردی به همون مقداری که از فروشنده خریدی دلار وارد اکانتت میشه و میتونی باهاش بیت کوین بخری

کسی رو میشناسی بفروشه من که هر چی سرچ می کنم تو گوگل یا برخی از اعضای فروشنده معتبر در همین انجمن همشون موجودی 0 زدن خخخخ !

alexa10

Registered User
لایک‌ها
363

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
از این بازار جالب تر و پر ریسک تر کریپتو هست الان این کوین ترام پ رو نگاه میکردم قیمتش از اول 2017 تا حالا سه برابر شده
upload_2017-1-12_19-24-48.png

alexa10

Registered User
لایک‌ها
363
از این بازار جالب تر و پر ریسک تر کریپتو هست الان این کوین ترام پ رو نگاه میکردم قیمتش از اول 2017 تا حالا سه برابر شده

ترامپ کوین روز قبل انتخابات قیمتش حدود 1000 ساتوشی بود روز انتخابات تا لحظه اول شدن ترامپ تا 18000 رفت!

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
کسی رو میشناسی بفروشه من که هر چی سرچ می کنم تو گوگل یا برخی از اعضای فروشنده معتبر در همین انجمن همشون موجودی 0 زدن خخخخ !

بیت کد رو بالای 2200 بخرید گرون خریدید دوست عزیز

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
750 بود

دوباره داره میاد بالا

بالا