برگزیده های پرشین تولز

عیب های فروم persiantools

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
خوب یه نظرسنجی بذارین ببینین کی می گه آره کی می گه نه :D
مطمئن باشید جز مدیرا کسی مخالف نیست ;)

SilentStar

Registered User
لایک‌ها
230
خوب درسته . اونجوری هم میشه! ولی بازم نفس عمل!! که تشکر بیش از حد و بیخود هست بازم وجود داره!

ضمن اینکه میشه دقیقا صحبت چند پست بالاتر شما .
مثه مشکلی که سر آواتار ها پیش اومد! هرکسی برای مخالفت با اون یکی ! میره به کل لیست یاهوش میگه بیاید من یه پست در مخالفت اون یکی زدم! بیاید تشکر بزنید که حق رو به من بدن!! نتیجه اینکه درست مثه جریان اون آواتار ، طرفی که حتی سال به سال هم توی فروم نیومده!! ییهههو! میاد رای میده یا تشکر میکنه. اینجوری جو صمیمی فروم هم از بین میره ، سو تفاهم هم پیش میاد.

فکر کنم وقتی لازم باشه که از کسی تشکر کنیم و نظر شخصی رو هم بهش اضافه کنیم بیشتر معنیه گفتگو رو میده!

دیگه واسه یه تشکر زدن کسی نمیره لیست یاهوشو خبر کنه!! :blink: حتی اگرم چنین کار مسخره ای صورت بگیره اهمیتی نداره ... تشکر کردن یا نکردن اونقدرها هم که شما جلوه میدی مساله ی بزرگی نیست ... ضمنا همه میبینن چه نوع کاربرانی از چه پستی تشکر کردن و اون تشکرها نه تنها هیچ نکته ی مثبتی برای اون پست ندارن بلکه میتونن وجهه ی تشکر کننده ها رو هم پایین بیارن ... اگه مورد عجیب غریبی پیش بیاد مدیری هم وجود داره که بتونه کنترل کنه یا اصلا پست رو پاک کنه (پست مهمی که میگید با همه ی تشکرهاش میپره!! :دی) ... ضمنا همونطور که shervin در همین تاپیک گفت میشه با یوزرهایی که بی خودی تشکر میزنن هم مثل اسپمر برخورد کرد ... (هر چند به نظر من تشکر زدن اونقدرها هم اهمیت نداره) ... مدیران درهرحال همیشه با کارهایی که اسپمرها انجام میدن سروکار دارند و اگر بخوان به راحتی میتونن کنترلشون کنن ... وقتی هم که کنترل بشن دیگه تمومه! ما میگیم تمام موارد منفیه احتمالی دکمه ی تشکر رو میشه با تمهیداتی از بین برد و خنثی کرد ... ضمنا نقاط مثبت غیر قابل انکاری هم وجود داره ...

بعضی مواقع لازمه نظر شخصی بدیم و بحث راه بندازیم ولی بعضی مواقع این کار واقعا لازم نیست یا حوصله و وقت (یا اطلاعات) کافی برای شرکت در همه مباحث نداریم ... اینجاست که دکمه تشکر خیلی کارگشا میشه...

اولش هم گفتم که حوصله ی بحث دوباره رو ندارم ... اگه مسئولین فروم, تاپیک نظرسنجی عمومی در این مورد بزنن و اونجا بحث صورت بگیره بهتره ... هر چند که دیگه حوصله گفتن حرفهایی که چند بار تکرار کردم رو ندارم ...

فقط نظرسنجی :D

موفق باشید

خدانگهدار

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852
خوب یه نظرسنجی بذارین ببینین کی می گه آره کی می گه نه :D
مطمئن باشید جز مدیرا کسی مخالف نیست ;)
این یعنی الان اون کاربرای معمولی که مخالفت کردن هیچ کس تشریف دارن یا مدیر مخفی؟:D

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
اميدوارم كه راي گيري براي ايجاد كليد تشكر يا سپاس صورت بگيره

Mamylo

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
10
خوب خوب
در مورد عیب ها که به نظرم فقط و فقط دکمه تشکر قابل تأمله

جون هر کی دوست دارین بی خیال این چرت و پرتا که نمی دونم کاربر باکلاس و کاربر بی کلاس و کاربر خوشتیپ و اینا بشید. پی تی با بقیه فروم ها توفیر داره به خدا

بذارید توصیف کنم یه چیزیو
اگه مدیرای پی تی الان بیان و دقیقاً همه چیزایی که اینجا گفته شده رو بذارن...
بالای صفحه به طول نصف صفحه تبلیغات OxinAds + نصف دیگه ش اسکرول زیبای آخرین پست ها
یه Page Down که می زنی تازه لوگوی فروم رو می بینی! به به! کاربر اند بچه باحال (لقبشه ها! زیر آی دیش نوشته - Registered User سابق!) درسته اسپم داده، ولی چون اند بچه باحاله بذا یه تشکر بزنم واسش!
اووووووووووووووه! زیر پست یه خطیش 654 و نصفی خط تشکره! چقدر بچه باحاله این!!!

و ...

این کارا کار فروم هایی هستش که یا با خوشگل کردن فروم پی کسب کاربر --> کسب درآمد هستن یا کلاً پی کلیک روی تبلیغاتشون هستن یا کلاً مشکل دارن! اکثرشونم به کاهدون می زنن

اما اینجا داره از کاربر سرریز می کنه. از طرفی، منبع مدیرا هم سایت اصلی پی تی هستش، نیازی به این جنگولک بازیا نیست.

توهین به هیچکس نشده ها! به خودتون نگیرید! اینقد از دست فرومای دیگه حالم گرفته س اینارو گفتم. حالا کلاهتونو قاضی کنین، جاهای دیگه همینی که گفتم نیستن؟؟

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
سلام

در مورد دکمه تشکر...
نظر ادمین اینجا اینه که فعلا این امکان نباشه!
حالا ممکنه..نظرش فردا عوض بشه! ممکن هم هست که حالا حالا ها عوض نشه..
مطمئنا نظریات دوستان تو همین تاپیک و تاپیکهای قبلی...در اینکه نظرش کی عوض بشه، بسیار تاثیر گذار خواهد بود! ولی خواهش میکنم که دیگه ادامه ندین

این تاپیک هم به نظر من، لزومی برای باز بودن نداره..
میتونین تو این تاپیک ادامه بدین
http://forum.persiantools.com/t92613.html
البته بدون صحبت دوباره در مورد تنکس..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا