برگزیده های پرشین تولز

فروش آمپ دو کانال ساند stl2.350 و پک کابل گیج ۲ ساند

ariya.z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان
مورد اول آمپ ۲ کانال ساند استریم هستش مدل soundstream stl2.350 سالم،بدون تعمییر،بدون نویز، قدرت خروجی واقعا زیاد(بریج ۳۵۰ وات ار ام اس) و فوق العاده کم مصرف. به راحتی یه ساب تا ۳۵۰ وات رو جواب میده. تنظیمات مخصوص به ساب هم داره. به شرط سلامت فروخته میشه.
  • Soundstream Stealth Series 2-Channel Class A/B Car Amplifier
  • RMS Power Rating:
    • 4 ohms: 100 watts x 2 chan.
    • 2 ohms: 175 watts x 2 chan.
    • Bridged, 4 ohms: 350 watts x 1 chan.
اینم لینک مشخصات دقیق:
https://www.sonicelectronix.com/item_23969_Soundstream-STL2.350.html

مورد دوم هم پک برق گیج ۲ ساند استریم هست که شامل حدودا ۴ متر کابل کیج ۲ با فیوز هولدر ۸۰ آمپر(روی ۴۰۵ اضافه هم بوده!) بعلاوه مقداری کابل گیج ۴ برای اتصالات و تقسیم و۳ عدد کابل RCA(یه دونه ساند استریم و دوتا متفرقه بعلاوه یک عدد که مقداری خوردگی داره ولی سالمه) کابل ریموت آمپ و دو عدد تبدیل یک به دو و در نهایت ۴-۵ متر هم سیم گیج ۱۲ ساند برای اسپیکر
۱۰۰٪ سالم و بدون نویز و قطع شدگی

Last edited:

ariya.z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
شماره تماس ۰۹۳۷۵۴۷۱۰۳۶
قیمت آمپ ۱۸۰
پک برق ۸۰

smart.pro

Registered User
لایک‌ها
652
داداش کدوم شهری شما ؟
یه پیغام بزار
09133403808

ُShiko.PicK

Registered User
لایک‌ها
196
قیمت اخر چقدر شد؟

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
اگر با شرایطم موافق بودید همچنان خریدارم

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ariya.z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اگر با شرایطم موافق بودید همچنان خریدارم

متاسفانه بخاطر تجربه ی بدی که توی این مورد دارم، ارسال قبل از واریز وجه به هیچ عنوان برام مقدور نیست.

iCelestia

Registered User
لایک‌ها
176
مبلغ بابت پک برق واریز شد. با تشکر

ariya.z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان خداروشکر معامله کابل ها انجام نشد و کابل ها و آمپ دو کانال همچنان موجوده:)

iCelestia

Registered User
لایک‌ها
176
استارتر تاپیک خلف وعده کرد و کابل رو یک روز پس از خبر ارسال فرستاد. سپس خلاف توافق،ادعا و درخواست پول کرد. سپس بدون اطلاع کنسل کرد و هشت روز بنده معطل شدم و حالا بخشی از مبلغ رو بعنوان "خسارت" نگه داشت. کل مبلغ واریزی اندازه یک وعده غذا هم نیست. اما شخصیت ایشون رو نشون میده. در معامله دقت کنید.

ariya.z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
استارتر تاپیک خلف وعده کرد و کابل رو یک روز پس از خبر ارسال فرستاد. سپس خلاف توافق،ادعا و درخواست پول کرد. سپس بدون اطلاع کنسل کرد و هشت روز بنده معطل شدم و حالا بخشی از مبلغ رو بعنوان "خسارت" نگه داشت. کل مبلغ واریزی اندازه یک وعده غذا هم نیست. اما شخصیت ایشون رو نشون میده. در معامله دقت کنید.

شما با شیوه ی خودتون قصد فریب بنده رو داشتید و وقتی که متوجه موضوع شدم بعد از کلی بحث، گفتید ارسال بسته رو کنسل کنم.بنده هم طی یک تماس تلفنی این کارو کردم اما از طرف اداره پست به من گزارش ارسال بسته رو داده بودند و بعد از هشت روز با تماس شما متوجه شدم که ارسال نشده و بسته در اداره پست مونده.درمورد این دیر کرد قصور اداره پست هستش و بنده هم بحث مفصلی داشتم باهاشون اما در نهایت مجبور به پرداخت هزینه کنسلی شدم تا بتونم بسته رو پس بگیرم. و فقط نصف این هزینه رو مربوط به شما دونستم و بلافاصله درنهایت احترام ازتون شماره کارت برای برگردوندن وجه تون خواستم. اینکه شما مسئولیت خودتون رو نادیده میگیرین و با این رفتار تحریف گونه به راحتی به اعتبار و آبروی کسی لطمه میزنید بیشتر نشون دهنده ی شخصیت شماست.
این رفتار شما باعث بی اعتباری سایر خریداران و فروشندگان شهرهای دور از هم میشه. من هم سعی میکنم از این به بعد معاملاتم رو به صورت حضوری و با کمترین حاشیه حتی با قیمت پایین تر بفروشم ولی با اینطور مسایل و افرادی مثل شما تنشی نداشته باشم.

iCelestia

Registered User
لایک‌ها
176
فریب؟ اگر قصد فریب داشتم بلافاصله پاسختونو نمیدادم که برید با اختیار خودتون کنسل کنید. صبر میکردم برسه بعد.
ضمنا بنده درخواست کنسل کردن نکردم.بیکار نیستم جنس بخرم بعد کنسل کنم. شما خودسرانه کنسل کردید و خبر هم ندادید.

بازی با کلمات اعتبار نمیخره. سابقه من و سلیقه و امانتم مشخصه.۷ سال معامله داشتم بدون کوچکترین مشکل.
عجیبه وقتی پیام های تلگرام موجوده چطور به خودتون اجازه میدین توجیه بیارین.

ariya.z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
فریب؟ اگر قصد فریب داشتم بلافاصله پاسختونو نمیدادم که برید با اختیار خودتون کنسل کنید. صبر میکردم برسه بعد.
ضمنا بنده درخواست کنسل کردن نکردمیکار نیستم جنس بخرم بعد کنسل کنم. شما خودسرانه کنسل کردید و خبر هم ندادید.

بازی با کلمات اعتبار نمیخره. سابقه من و سلیقه و امانتم مشخصه.۷ سال معامله داشتم بدون کوچکترین مشکل.
عجیبه وقتی پیام های تلگرام موجوده چطور به خودتون اجازه میدین توجیه بیارین.

بزرگان میگفتنن با پدیده ای رو به رو هستیم که زل میزنه به دوربین و سیاهو میگه سفید دقیقا داستان شماست!!!
بنده هم دقیقا گول همین اعتبار و امتیاز شمارو خوردم که بهتون اعتماد کردم و اینکه چرا حق ندارم بهتون امتیاز منفی بدم و از عملکردتون به عنوان یه کاربر تازه وارد انتقاد کنم چیزیه که برام به شدت جای سوال داره و مطمئن هستم این شیوه شما برای سو استفاده از کاربرای فاقد امتیازه که حق دادن نمره به عملکرد شما ندارن.....

متاسفانه مجبورم اعلام کنم که فروش فقط به صورت حضوری انجام میگیره و به هیچ عنوان با دوستانی که سایر شهرها تشریف دارن وارد معامله نمیشم مگر اینکه از طرفشون کسی بیاد و جنس رو تحویل بگیره.

iCelestia

Registered User
لایک‌ها
176
نقل قول به جاییه: نرود میخ آهنین در سنگ فرو ... با وجدانتون و افکارتون خوش باشید. یا حق

ariya.z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
قطعا از اینکه تونستم مال و دارایی خودمو در برابر شما حفظ کنم خوشحال هستم و خدارو شکر میکنم

بالا