برگزیده های پرشین تولز

فروش تعداد محدودی beats by dre DETOX

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
با سلام
تعدادی هدفون beats by dre DETOX رسیده که همگی Highcopy و گرید a++++ هستند (بالاتر از این کیفیت وجود نداره و اورجینال میشه بعد این گرید) و خیلی از فروشگاه ها به عنوان اصلی و با قیمت ها 1 میلیون و 200/300 بالا پایین میفروشند

سری جدید رسیده و چون مسافری اومده و قیمت ارز مقداری بهتر شده قیمتی که میتونم تقدیم کنم غیر قابل رقابت هست

قیمت : 388.000 (کاملا مقطوع)

BTS-POEDTXUN_-128677631825.jpg

این هم عکس خود محصول :
mmkm.jpg

attachment-135943-mmkm.jpg

attachment-125165-bts-poedtxun_-128677631825.jpg

Last edited:

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
استارتر جان شرمنده،اگه ناراحت شدی بگو ادیت کنم
یه آف تاپیک
قضیه این های کپی ها چیه؟کیا میسازن اینا رو؟خب اگه اینقد خوب میسازن چرا یه برند به اسم خودشون نمیزنن؟من کلاً این قضیه رو نمیفهمم ... نه فقط تو این جنس،کلهم

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
استارتر جان شرمنده،اگه ناراحت شدی بگو ادیت کنم
یه آف تاپیک
قضیه این های کپی ها چیه؟کیا میسازن اینا رو؟خب اگه اینقد خوب میسازن چرا یه برند به اسم خودشون نمیزنن؟من کلاً این قضیه رو نمیفهمم ... نه فقط تو این جنس،کلهم

نه اقا ناراحت چرا ! ببین حقیقتش نظر شخصی من اینه با توجه به چیزایی که دیدم! یه سری (توی چین) میان شبیه اون جنسی که ما فرض میگیرم هدفون رو میسازند و خب فقط شبیه هست و نه کیفیت و نه ظاهر و .... در حد اون جنس نیست ! اما یک سری هم هستند که دقیقا همون جنس رو به تقریبا (100%) همون کیفیت و دقیقا همون ظاهر میسازند که حتی صداش هم فرقی نداره با اصل و حتی ممکنه همون کارخانه تولید کرده باشه (چون این ها به صورت oem تولید میشه ) و ممکنه کارخانه مورد نظر وقتی 100000 تا برای شرکت بیتس تولید کرده و قراردادش تموم شده بیاد یه 10000 تایی هم بزنه و بده تو بازار چین !
حالا چرا برند به اسم خودشون نمیزنند ! خب وقتی یه برندی مثل بیتس با تبلیغات میلیارد دلاری اومده بازار رو به دست گرفته بهترین کاره که این وسط از اب گلالود ماهی بگیرند
حالا این جنس ها فیک دارند و حدودا 10 مدل هستند که مدل های دیگه نه کیفیت دارند و نه ... ولی این مدل حدود 200 دلار خریداری میشه اونم روی تعداد بالا و دقیقا همون جنس هست و اگر کسی ندونه متوجه هم نشه ! به هر حال برای کسی که این هدفون رو میخواد برای استفاده به جای اینکه بره از بازار و ناب کالا و ... با قیمت های میلیونی خرید کنه و فکر کنه اصله ولی نباشه بهترین موقعیت هست چون من میدونم پس فردا اینو به مغازه ای بدم مطمئنا به جای اصلی خواهد فروخت

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
آها
ممنون از توضیحاتت
والله بنده که خودم پول چنین چیزهایی ندارم،کنجکاو بودم بدونم قضیه چیه
مثلاً من خودم یه هدست بلوتوث نوکیا گرفتم،قطعاً اصل نیست ولی انصافاً صدا و کیفیت ساخت راضی کننده ای داره
بازم ممنون
ایشالله که خوب بفروشیش:happy:

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
آها
ممنون از توضیحاتت
والله بنده که خودم پول چنین چیزهایی ندارم،کنجکاو بودم بدونم قضیه چیه
مثلاً من خودم یه هدست بلوتوث نوکیا گرفتم،قطعاً اصل نیست ولی انصافاً صدا و کیفیت ساخت راضی کننده ای داره
بازم ممنون
ایشالله که خوب بفروشیش:happy:

خواهش میکنم !

narij

Registered User
لایک‌ها
3

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
دوست من لطفا از عکس دکتر دره روی جعبه برند monster پایین جعبه سیم هاش عکس بگیرید ضمنا تحویل حضوری به شرط تست هم دارید؟
متاسفانه هدفون ها در انبار هستند و فعلا وقت نمیکنم برم ولی ظاهری هیچ تفاوتی ندارند ! تحویل حضوری هم دارم و تست هم به شرط سلامت دیگه اگر مشکلی داشت مال من
دادا مدل solo رو نداری?
اینارو نمیشه بیرون استفاده کرد.

Sent from my WT19i using Tapatalk
مدل solo hd رو خیر ولی 24تا studio اورجینال اومده که دونه ای 570 میوفته فقط هم مشکی هستند

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
4 عدد فروخته شد امروز به قیمت 1800 ! فقط 5 عدد مونده...

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
یک عدد به کاربر ایفون ای را فروخته شد ! 455

فقط 4 عدد مونده.....

sinaagh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من حتما یکی از اینارو میخوام, واستون پیام فرستادم, محض محکم کاری اینجا هم مینویسم...!

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
من اصل و کپی اینها رو تست کردم .. میتوانم 100% بگم که از نظر کیفیت صدا اصل و کپی هیچ فرقی با هم ندارن .. ولی چه فایده کپی اش هم خیلییییی گرونه :(

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
یک عدد به کاربر sinaagh فروخته شد!
تنها 3 عدد مانده ! ....

payam.pq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که دیگه پولی برام نمونده:(به جای منم باهاش حال کنید

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
هنوز 3 عدد موجوده .... قیمت جدید 445.000 (100% مقطوع)

Oracle_Eldorado

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,156
دوست عزیز تا 6 ساعت آینده پست اول رو مطابق قوانین عکس از کالا اصلاح کنید
و عکس مطابق قوانین در پست اول قرار بدین
وگرنه تاپیکتون حذف میشه

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
سری جدید رسیده و مسافری اومده کلا 6 عدد قیمتی که برام تموم شده به خاطر قیمت ارز و قیمت خرید از چین واقعا غیر قابل رقابت هست فقط 425.000 تومان......

curtic.j

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان Beats solo hd دارم .با همين كيفيت high copy.كه در حد اكه.فقط 205 هزار تومن.هر كى خواست پ.خ بده
up

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
دوستان Beats solo hd دارم .با همين كيفيت high copy.كه در حد اكه.فقط 205 هزار تومن.هر كى خواست پ.خ بده
up

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن دوستان عزیز باید عرض کنم کلیه لوازم جانبی از جمله کابل ها و اسپیکر و .... موجوده و تعمیرات تخصصی کلیه هدفون ها ایر فون های تمام برند ها چه اصل و چه های کپی انجام میشه

Last edited:
بالا