برگزیده های پرشین تولز

فروش متنوع ترین و با کیفیت ترین اسانس های سوئیسی ،فروش انواع عطر و ادکلن تستر و بی جعبه

abolfazl taghie

Registered User
لایک‌ها
43
حالا اگه اصلشو داری قیمت بده به شرط ازت میخرم کلی ام مشتری واسه این اسانس دارم که همه دنبالشن
اگه اصلشو اينجا پيدا نكني بعيد مي دونم جاي ديگه اي پيدا كني

BloodyBlade

Registered User
لایک‌ها
123
سلام
پیامک دادم انگار نرسیده !
بیژن بلک قیمت چند ؟ موندگاریشون بالاست ؟
افشانه چند میل دارید ؟ قیمت هرکدوم رو بفرمایید لطفا"
Solo Lowe و بلک بری هم اگر دارید قیمتشون رو بفرمایید

abolfazl taghie

Registered User
لایک‌ها
43
سلام
از برند Aigner اصلا عطر داريم؟ بخصوص Aigner in leather
همچنين از كريد Royal English Leather
آيا رايحشون چرميه؟ و در اينصورت در مقايسه با توسكان لدر چجوريه؟

jaCsaf

Registered User
لایک‌ها
298
بالغ بر 60 مدل اسانس جدید به مجموعه اضافه شد
برخی از نمونه های موجود :
امواژ اینترلوده
لونا روسا
هوگو رد
وان میلیون اینتنس
سیلور اسکنت اینتنس
د اند جی د وان رز
آرت زن
هامر مشکی
هامر زرد
212 وی ای پی رز
انجل شلزر اورینتال دریم
انجل شلزر فم
کاستو بارسلونا
جگوار گلد
ورساچ عوود نویر
سیمپلی پینک
شوگر پینک
و . . .
تمامی محصولات با تضمین کامل کیفیت ، پخش بو ، ماندگاری و مناسب از جهت سلامتی برای استفاده بر روی پوست ارائه میشوند .
09382313804

Last edited:

artstar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ممنون که پاسخ دادید
Only The Brave دیزل مشتی نقره ای / خنک و ملایم
Only The Brave Iron Man دیزل مشتی قرمز / گرم و تلخ همین عکس اواتارم
tatto / خنک و شیرین
splendor منظورم اینه
bos man
azzaro chrom خالی
هر کدوم گرمی چنده و ساخت چه کشوریه ؟
در ضمن نحوه ترکیب الکل شما چطوریه و چند درصده ؟
ظاهرا تهران هستی اگه میتونی ادرستم بده تا حضوری خدمت برسیم
و قیمت تستر ديزل مشتي 75 ميل و تستر آزارو کرم؟
با تشکر

abolfazl taghie

Registered User
لایک‌ها
43
بالغ بر 60 مدل اسانس جدید به مجموعه اضافه شد
فرزین جان هرچند میدونم سرت شلوغه و وقتی کار جدید میرسه وقت نشستن هم نداری با اینحال پیشنهاد میکنم حداقل 2 - 3 تا از خاصها و جالباشو هم معرفی کنی و رایحشونم مختصری توضیح بدی.
اگه هم بیشتر وقت کردی اون سوال ما رو هم جواب بدید.
ممنون

jaCsaf

Registered User
لایک‌ها
298
فرزین جان هرچند میدونم سرت شلوغه و وقتی کار جدید میرسه وقت نشستن هم نداری با اینحال پیشنهاد میکنم حداقل 2 - 3 تا از خاصها و جالباشو هم معرفی کنی و رایحشونم مختصری توضیح بدی.
اگه هم بیشتر وقت کردی اون سوال ما رو هم جواب بدید.
ممنون
خوبی ابولفضل جان
والا از اگنر و رویال لدر کریید کار ندارم و تستشون هم نکردم هنوز متاسفانه ولی خب از اسمش معلومه بیس و نت چرم غالب بر نت های دیگشون هست
هرچند کریید رویال واتر به نظرم سبک گل و وانیل داره کمی و زیاد عامه پسند نیست حالا رویال لدر رو باید سر فرصت تستش کنم

از کارای جدید ، کار امواژ که شناخته شده هست برای دوستان عطر بازی مثه شما و جای توضیح خاصی نداره
احتمالا از تام فورد و ایزی میاکه و کاوالی و ... کارای جدید رسیده واسم که باید چک کنم باز موجودی پارت جدید رو
یه سری کارای خاص دیگه هم هست که اجازه ی مطرح کردن تو فروم و محیط مجازی از طرف شرکت رو نداریم
اونارو تو اس ام اس برات لیست میفرستم

abolfazl taghie

Registered User
لایک‌ها
43
و اینمورد: shadow for him - shadow for her - shadow 2 male ادکلنشو یکبار دست یکی از همکارا دیدم که فوق العاده خوشبو بود نمیدونم اسانسشم هست و همون بو رو میده یا نه؟

abolfazl taghie

Registered User
لایک‌ها
43
قربانت فرزین جان. من بیصبرانه منتظر اس ام اس یا پ خ هستم و اون کارای خاص حتما باید جالب باشند.

راستشو بگم من تا حالا آمواژ رو تست نکرده ام ولی اگه شما پیشنهاد بدی حتما میرم سراغش

jaCsaf

Registered User
لایک‌ها
298
و اینمورد: shadow for him - shadow for her - shadow 2 male ادکلنشو یکبار دست یکی از همکارا دیدم که فوق العاده خوشبو بود نمیدونم اسانسشم هست و همون بو رو میده یا نه؟
اده داداش اینو هم اسانس دارم هم ادکلن

abolfazl taghie

Registered User
لایک‌ها
43
اسانسشم مثل ادکلنش خوشبوئه؟ قیمتش چی؟ هم اسانس هم ادکلن

jaCsaf

Registered User
لایک‌ها
298
قربانت فرزین جان. من بیصبرانه منتظر اس ام اس یا پ خ هستم و اون کارای خاص حتما باید جالب باشند.

راستشو بگم من تا حالا آمواژ رو تست نکرده ام ولی اگه شما پیشنهاد بدی حتما میرم سراغش
حتما امواژ رو تست کن عزیز به خصوص همین اینترلوده رو
یه شرکت عمانی هست و فوق العاده رایحه های خوب و خاصی داره و البته گرون
طراحی ادکلن هاشم بسیار شیک و خاص هست

abolfazl taghie

Registered User
لایک‌ها
43
اینارو که میگی من اصلا نمی تونم مقاومت کنم.این آمواژ بعلاوه یه تعداد از کارای خاص رو بعدا بهم معرفی کن تا بعلاوه اون shadow بگم برام بفرستی.

این هاشم چیه دیگه؟

hazoo

Registered User
لایک‌ها
13
سلام بر برادر فرزین.اقا یه سوال داشتم.من تو اسانس هایی که ازت گرفتم یه اینکانتو زنونه بود که 3 سری ازت گرفتم و کاملا مورد پسند همه شد.حالا ادکلنشو میخام واسه کادو بدم ولی اسمشو نمیدونم اخه چند نوع داره:bliss bloom charms dream heaven shine... ممنون میشم اگه اسم اون مدلی که اسانسشو داشتی و بهم بگی . و مورد دوم لیست محصولات جدید و واسه منم بفرست لطفا

Ahmadhy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام. شب به خیر.
من قبلا مزاحم شما شده بودم و اسانسهایی عالی از شما خریده بودم. و حالا مجدد براتون زحمت داشتم.
١.ادکلنهای بولگاری آکوا،بولگاری پور هوم اکستریم،سولو و سولو پلاتینوم، یوفوریا اینتنس، blue de chanel موجود هستند؟قیمتشون چنده؟آیا اسانس اینها هم هست؟
٢.اسانس آمواژ و shadow for him هم موجوده؟قیمت؟
ممنونم.

Last edited:

abolfazl taghie

Registered User
لایک‌ها
43
فرزين جان بلحاظ تنوع كه قطعا بينظيري! به شخصه فكر مي كنم بالاي 400-300 عنوان عطر در حال حاضر داشته باشي!
اين اسانسهاي طبيعي يه بدي دارند كه بعضيهاشون با فيكس واكنش نشون ميدن و خراب ميشن. مثلا اين چاينيز كه رايحه خيلي خوبي داشت رو اسپري كردم كه استفاده كنم خراب شد. (به حرفتم گوش نكردم :(
ولي اگه وقت كردي ليست همه رو بذار تو تاپيك تا بقيه بگرخن!

jaCsaf

Registered User
لایک‌ها
298
فرزين جان بلحاظ تنوع كه قطعا بينظيري! به شخصه فكر مي كنم بالاي 400-300 عنوان عطر در حال حاضر داشته باشي!
اين اسانسهاي طبيعي يه بدي دارند كه بعضيهاشون با فيكس واكنش نشون ميدن و خراب ميشن. مثلا اين چاينيز كه رايحه خيلي خوبي داشت رو اسپري كردم كه استفاده كنم خراب شد. (به حرفتم گوش نكردم :(
ولي اگه وقت كردي ليست همه رو بذار تو تاپيك تا بقيه بگرخن!
سلام
گفتم که اسانس های من رو فقط خالص استفاده کنید حتی اگه لازم باشه روی پوست فقط مصرف بشند و غلظتشون باعث اسپری شدن کار نشن
تمام کار های ما کاملا بهداشتی و برای استفاده روی پوست مناسب هستند پ
برخلاف سایر اسانس های تمام شیمیایی موجود در بازار و کار های ارزونی که تو پرشین تولز هم به فروش میرن
تنوع کار ما حداقل در حال حاضر 700 نوع هست و تا پایان سال 150 کار جدید هم اضافه میشه به مجموعه
امری باشه در خدمتم ابولفضل جان

بالا