برگزیده های پرشین تولز

فروش متنوع ترین و با کیفیت ترین اسانس های سوئیسی ،فروش انواع عطر و ادکلن تستر و بی جعبه

jaCsaf

Registered User
لایک‌ها
298
سلام
مدتیه تماس زیادی برای فروش عمده به شهرستان ها داشتیم اما متاسفانه ما فروش عمده به جز نمایندگی های خودمون به جای دیگه ای نداریم حتی به مقدار کم
لازم دونستم اینجا هم مطرح کنم این مطلب رو که شرمنده ی دوستان نشیم
تشکر از همکاریتون پیشاپیش

ارتباط و ثبت سفارش فقط از طریق پیام خصوصی و یا ارسال sms به شماره ی زیر
09382313804

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
سلام
مدتیه تماس زیادی برای فروش عمده به شهرستان ها داشتیم اما متاسفانه ما فروش عمده به جز نمایندگی های خودمون به جای دیگه ای نداریم حتی به مقدار کم
لازم دونستم اینجا هم مطرح کنم این مطلب رو که شرمنده ی دوستان نشیم
تشکر از همکاریتون پیشاپیش

ارتباط و ثبت سفارش فقط از طریق پیام خصوصی و یا ارسال sms به شماره ی زیر
09382313804
تهران هم نماینده دارید؟

jaCsaf

Registered User
لایک‌ها
298
تهران هم نماینده دارید؟

سلام
متاسفانه همکار های سابقمون در تهران انقدر ناملایمت داشتند با مشتری ها و در نوع تحویل جنس به مشتری ها به لحاظ خالص بودن یا درجه ی بالا نبودن که مجبور شدیم فعالیت استان تهران رو فعلا در حدود 6 سالی متوقف کنیم
البته شاید به زودی یه نماینده ی رسمی رو در بازار تهران راه اندازی کنیم که فعلا مشغول به صحبت و طی کردن تشریفات اولیه هستیم .

jaCsaf

Registered User
لایک‌ها
298

barbad

Registered User
لایک‌ها
37
سلام
لطفا قیمت دو اسانس میدنایت پویزن وبوگارت گلد رو بفرمایید.
واینکه تو مایه های میدنایت پویزن عطری شیک وخاص چی پیشنهاد میکنین. برای همسرم
متشکر

jaCsaf

Registered User
لایک‌ها
298
سلام
لطفا قیمت دو اسانس میدنایت پویزن وبوگارت گلد رو بفرمایید.
واینکه تو مایه های میدنایت پویزن عطری شیک وخاص چی پیشنهاد میکنین. برای همسرم
متشکر

سلام وقت بخیر
گرمی 1000 ت هستند
تو سبک پویزن میتونم بهتون امپریال دابلیو رو پیشنهاد بدم که هم پخش بوی عالی داره هم جزء کارای اختصاصیمونه و نمیتونید به هیچ وجه جایی جز نمایندگی های خودمون پیداش کنید .
از طریق اس ام اس یا پیام خصوصی در خدمتم
09382313804
سپاس

Irancell_ea

Registered User
لایک‌ها
47
عطر اینارو دارید؟ قیمت چند؟ چند میل هستن؟

LALIQUE Encre Noire Sport
LALIQUE Encre Noire
Hermes Voyage d`Hermes
Tom Ford Neroli Portofino

jaCsaf

Registered User
لایک‌ها
298
موجودیه جدید مجموعه :
اسانس بسیار خاص از Comme des Garcons 2
comme de.jpg comme de.jpg

Jahaan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
سلام

اسانس اینها رو موجود دارید ؟

Creed Aventus
Creed Silver Mountain Water
Bleu de Chanel

اگر دارید ، قیمتش چقدره ؟

قیمت ادکلن اینها هم بفرمایید .

و اینکه اصفهان هم نماینده فروش دارید ؟

Last edited:

jaCsaf

Registered User
لایک‌ها
298
new.jpgاینم شیوه ی حدیدی از مشتری دزدی توسط همکارا :)
کلا محیط این فروم شده نامردی و دروغ و تهمت و با حرف ها و کار های عجیب و غریب اون هم توسط افراد بی اطلاع و نا اگاه که البته همیشه هستند کسانی که این جور حرف هارو بشنون و باور کنن .... این نوع مشتری دزدی ها هم که از قدیم مرسوم بوده اینجا به نوعی که هر کسی در یه تاپیکی پست میزاره فورا مابقی همکارا میرن به طرف پاسخ و قیمت میدن
جالب این جاست که من خودم گاهی یادم میره به پست ها و پرسش هایی که ازم شده پاسخ بدم اما پرسش کننده درجا با سیلی از پاسخ توسط سایر همکارا مواجه میشه :))
این سری از دوستان هم حتما اینجوری در پی کسب روزی هستند دیگه
ما که کلا دور این فروم رو خط کشیدیم خیلی وقته همین قدرش هم از سر عادت میاییم هر چند روز یه بار سر میزنیم

Jahaan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
بنده هم بعد از رد و بدل کردن مقداری مسیج در پی تی و تلگرام ! روز پنج شنبه از صاحب این تاپیک خرید کردم.

هفتهٔ قبل چهارشنبه بعد از ظهر سفارش دادم و شنبه حوالی ۱۰-۱۱ بسته ام رسید.

نکات مثبت قبل از سفارش و بعد از سفارش :

- ارسال سریع

- از چهار عطر تستر کاغذی خواسته بودم که ایشون محبت کرده و نمونهٔ چند میلی لیتریشونو ارسال نمود.

- پاسخگویی سوالات. البته بنده زیاد اهل پرس و جو نیستم . اما به نظرم سوالات بیشتری هم میپرسیدم ایشون با حوصله پاسخ میداد.

- بسته‌بندی خود بسته! هم خوب بود و بدون مشکل.

- این رو یادم رفت بگم . بعد از اینکه به دوستمون گفتم از بوی فلان اسانس و بهمان اسانس خوشم نیومده ، ایشون گفت پس بفرست تعویضشون کنم با اسانس دیگه. همین حرف ، تنها بیانش هم باعث آرامش خاطر خریدار میشه مسلما.

نکات منفی :

- از شیشه عطرها خوشم نیومد.
پمپ یکی از عطرها قسمت متحرکش کجه و جوریه که انگار هر آن از جاش در میره!
و البته این پمپ ها بیش از حد محتویاتشونو پس میدهند و از درزها محتویات زده بود بیرون . (البته با این وجود شیشه ها پر بود. )
این بیرون زدن از پلاستیکهای ده میلی باعث شده بود کل بسته رو بوی تام فورد ولوت ارکید برداره !

در کل راضیم.

در مورد خود عطرها در پست های بعدی نظرمو میگم .

Last edited:

Jahaan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
نظر در مورد عطرهایی که خریدم :

اسانس creed aventus :

اولش اصلا ازش خوشم نیومد . به خود فرزین گرامی هم گفتم که ایشون هم گفت پس بفرست برات با عطر دیگه عوض کنم. اما چون کلا زیاد اهل پس فرستادن و تعویض نیستم چنین نکردم . گفتم فوقش صبر میکنم تا فصل گرما اونموقع تستش میکنم شاید نظرم عوض شد! اما بعدش دوباره تستش کردم و این بار مثل دفعهٔ قبل بدم نیومد ! و هر چی بیشتر گذشت دیدم انگار داره خوشم میاد :) امروز هم چند پافش رو بر روی لباسم اسپری کردم و از همون نوت ابتدایی به نظرم رسید از بوش خوشم میاد ! البته اینم بگم که عطرش رو نداشتم و حتی تا حالا بو نکردم و از روی تعاریفی که ازش شنیدم اقدام به خریدش کردم. اما اسانسش کمی خنک میزنه و البته شیرین. اگر خریدید و خوشتون نیومد کمی بهش زمان بدید. شاید هم اون خوش نیومدن ابتدایی بنده ، بدلیل قاطی شدن بوی اون با بوی سایر اسانس های داخل بسته بوده . الله اعلم !
اضافه کنم که این اسانس پخش بوی کمی داره. پنج ساعت پیش سه پاف اسپری کردم روی لباسم و الان باید لباس رو بگیرم نزدیک بینی تا رایحه‌شو استشمام کنم.
این رو ۵۰ میلی لیترشو خریدم و راضیم در کل.

اسانس chanel bleu de chanel :

این رو بوشو میدونستم و اسانسش هم به محضی که بو کردم شناختم. البته همین که بوشو شناختم گذاشتمش کنار تا سر فرصت ازش استفاده کنم. چون دیگه نیازی به تستش نبود و امتحانشو قبلا پس داده :) فقط اضافه کنم که از بوی شانل خوشم میاد. با این اوصاف نمیدونم پخش بو و ماندگاریش چقدره.
از شنل هم ۵۰ میل خریدم.

اسانس Fierce Abercrombie & Fitch :
وقتی غلطکشو مالیدم روی دستم و بو کشیدم منو برد به حدود ۱۰-۱۵ سال پیش! یک عدد hugo boss selection از ینگه دنیا برام اورده بودند که fierce به نظرم (به مشامم :) ) دقیقا همون بو رو میده. یک عطر خنک و تند. مشخصات سلکشن هوگو باس رو بخونید انگار در مورد fierce خوندید. (البته به نظر من :) ) در کل عطر خوبیه. من هم اینجور بوها رو معمولا خوشم میاد ازشون. علی رغم تندی ، سنگین نیستند که اذیت کنند . (بنده از بوهای سنگین بیزارم.) البته هوگو باس مربوطه عطری نیست که عاشقش بشید و این رو به درستی در fragrantica میشه متوجهش شد و بیشتر دوستدارش میشید تا عاشقش! اما نمیدونم چطور خیلیا عاشق fierce شدند ؟ اگر کسی عاشق fierce شد ، متعاقبا باید عاشق سلکشن هوگو باس هم بشه !!!

و البته لازم به ذکره که پخش بوش حداقل با چند دوری که غلطک رو روی دستم چرخوندم خوب به نظر نمیاد. ماندگاریشو نمیدونم اما اون هم گمون نکنم دندونگیر باشه.

اسانس Tom ford velvet orchid :

این عطر برای خانمهاست. پمپ ظرف پلاستیکیش مقداری بیش از حد پس داده بود و چون پخش بوی بالایی هم داره ، بستهٔ عطرها رو بوی این برداشته بود !!! و هر عطری رو میومدم تست کنم به نظرم میومد همین بو رو میده و کلی تو ذوقم زده بود ! و فکر میکردم سرم کلاه رفته :)) اما وقتی ارکید رو از سایر عطرها جدا کردم و هر کدوم رو جداگانه تست کردم دیدم اشتباه میکردم . همونطور که به خود فرزین عزیز هم گفتم تا حد زیادی از بوی اون خوشم نیومد و عجیب دوستش ندارم و به نظرم بدترین بوئیه که در عمرم به مشامم خورده !!! برای عزیزی گرفته بودم که ایشان هم اصلا خوششون نیومد . از اول تا آخر هم یک بوی بد یک آدامس بد بو رو میده. عجیبه که در سایت مرجع فرگرنتیکا اونقدر طرفدار داره .

تام فورد tuscan leather :
یک کلام از بوی خوشم نیومد. البته نه اینکه مثل ارکید بدبو باشه بلکه من از بوش خوشم نیومد. اهل منزل گفتن بوش خوبه. مدتی بعد از قرار گرفتنش روی پوست دستم ، دیدم بوی یک بنده خدایی رو میده که هیچ وقت از بوش خوشم نیومده بود و همیشه فکر میکردم این چه بوئیه این میده ؟! نگو بوی عطرش بوده :))))

اسانس بلک افغان :
عطر گرمیه و ماندگاری زیادی هم داره به نظرم . اهل منزل هم از رایحه‌ش خوششون اومد. اما از اون بوهایی نیست که من دوست داشته باشم.

اسانس Nasomatto blamage :
بوش یه جورایی منو یاد عطر مشهدیای خودمون انداخت :)) ممکنه اشتباه کنم. اما چیزی بود که به نظر من رسید!

از بین این دو اسانس مشابه بلک افغان و بلاماژه ، اسانس شبه بلک افغان رو ترجیح میدم . اما چیزی نیست که بخوام زیادشو بخرم و استفاده کنم. در حد تست کافی بود.

چند اسانس دیگه هم هست که اگر فرصت شد و صاحب تاپیک ناراحت نشد میام دربارهٔ اونها هم مینویسم. البته مشخصه که تخصصی نمینویسم و زیاد نمیتونم بوها رو از هم تمییز بدم . در حد وسع خودم نوشتم .

در کل چیزی که از مطالب بالا مشخص میشه اینه که من از بوهای سنگین (چجوری توصیف کنم ؟ بگم بوهایی که خیلی بو میدن به نظرم بهتره :) رایحه هایی مثل توسکان لدر و بلک افغان و بلاماژه ) خوشم نمیاد که اغلب هم گرم هستند . با این توصیف کارساز! اگر کسی توضیحات من رو خوند حتما اینمورد رو در نظر بگیره تا در انتخابش اشتباهی صورت نگیره. چون ممکنه همونطور که در صفحات دیگه مشخصه خیلیها از این جور بوها خوششون بیاد. مثلا در صفحات تاپیک دیدم طرفدارای بلک افغان کم نبودند . اما بنده با این بوها میونه ای ندارم. بخصوص که سردردی! هم هستم و این بوها اذیتم میکنه.

Last edited:

p_sh_63

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام خدمت شما من یه سوال داشتم اگه امکانش هست من و راهنمایی کنید
من قصد خرید اسانس های زیر رو به صورت قوطی پلمپ دارم اگه شما اطلاعاتی در این زمینه میشه بگین هرکدوم واسه چه شرکتی و کشوری خوبه که بوش به ادکلن اصلی خیلی نزدیک باشه و از نظر ماندگاری و پخش خوب باشه
بلک افغان
تام فورد تباکو وانیل
ارمانی بلک کد
در اخرم اینکه کدوم شهرا نمایندگی دارین شما اگه میشه پ.خ کنید ممنون میشم

M.saleh.N

Registered User
لایک‌ها
114
سلام
مقداری اینترلود و پگاسوس از ایشون خریداری شد
مثل دفعات قبل راضی ام
کارشون درسته

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

amirabar

Registered User
لایک‌ها
154
این عطر رو داری؟

LALIQUE / Encre Noire Pour Elle EDP
Lalique%20Encre%20Noire%20Pour%20Elle%20Edp%20100ml.jpg

ramin021

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با سلام شما روغن های اسانس ادکلن هم دارید همون اسانس هایی که باهاش ادکلن درست میکنن

بالا