برگزیده های پرشین تولز

فروش ویژه عطر های برند و پر فروش روز دنیا و کیفیت بالا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
سلام عزیز

کار من طوریه که تو بیابون هستم همیشه الان هم که گرما شروع شده بعد بدنم هم درجه حرارت اش بالاست یعنی همیشه داغم

یه کلیکسون هم عطر دارم حدود 20 تا مدل مختلف شاید هم بیشتر ولی هیچکدوم روی بدنم موندگاری نداره حتی این Allure Sportرو هم خریدم 120 تومن اینم باز بوش نمی مونه روی بدن و لباس ام بیشتر از 2 ساعت

اگه عطری سراغ دارید که بوش ماندگاری داشته باشه برای 12 ساعتی که میرم سر کار حالا 7 ساعت هم با توجه به شرایط من جواب بده خوبه خریدارم فقط بوش خیلی تند نباشه

ممنون می شم راهنمایی کنید تا حالا پیش فروشنده های مختلفی رفتم تو شیراز ولی هیچکدوم از عطرهایی که خریدم جواب نداند

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
سلام عزیز

کار من طوریه که تو بیابون هستم همیشه الان هم که گرما شروع شده بعد بدنم هم درجه حرارت اش بالاست یعنی همیشه داغم

یه کلیکسون هم عطر دارم حدود 20 تا مدل مختلف شاید هم بیشتر ولی هیچکدوم روی بدنم موندگاری نداره حتی این Allure Sportرو هم خریدم 120 تومن اینم باز بوش نمی مونه روی بدن و لباس ام بیشتر از 2 ساعت

اگه عطری سراغ دارید که بوش ماندگاری داشته باشه برای 12 ساعتی که میرم سر کار حالا 7 ساعت هم با توجه به شرایط من جواب بده خوبه خریدارم فقط بوش خیلی تند نباشه

ممنون می شم راهنمایی کنید تا حالا پیش فروشنده های مختلفی رفتم تو شیراز ولی هیچکدوم از عطرهایی که خریدم جواب نداند

درود

اول خسته نباشید بگم بهتون !!

شما تا الان کلکسیونی از ادو دی تویلت ها رو جمع کردین که موندگاریه بوی اونها کمه و نهایت 2-4 ساعت موندگاری داره و احتیاج به تمدید اسپری داره .

شما باید ادو دی پرفیوم و پرفیوم تهیه کنید که گران قیمت و غلظت اسانس اونها بالاس و موندگاری زیادی دارن و یه مقدار بوی تند تری دارن متاسفانه من تمام محصولاتم رو ادو دی تویلت انتخاب کردم چون از نظر قیمتی مناسب باشن .

پس توصیه من این شد که در انتخاب بعدی حتما به eau de perfume بودن عطر خودتون توجه کنید .

باز سوالی باشه پاسخگو هستم بفرمایید .

mhek

Registered User
لایک‌ها
125
مرسي عزيز از وقتتون

پس شمانداريد بايد ياداشت کنم برم درب مغازه

با اجازه صاحب تاپیک
دوست عزیز اگر مشکلی با هزینه ندارید بهتر هستش یه ادکلن پرفیوم ولی از نوع خنک انتخاب بکنید...البته عجیب هست که میگید آلور اسپرت هم ماندگاری نداره چون در هوای گرم معمولا حداقل باید تا 8 ساعت رو ماندگاری داشته باشه...ایا خود شما بو رو حس نمیکنید یا اینکه باقی افراد هم بو رو حس نمیکنند؟؟
چون خود آدم بعد یه مدتی بوی ادکلن رو به دلیل عادت حس نمیکنه...
در کل من Green Irish Tweed رو بهتون پیشنهاد میکنم از Creed ..این ادکلن بوی ملایم و تقریبا خنکی داره و قیمتی حدود 140 دلار....این ادکلن بسیار معروف هستش و شایعه هست ادکلن سیگنیچر جورج کلونی هستش و همینطور پرنس چارلز(البته نمیدونم صحت داره یا نه) ولی در کلا در کیفیت پرفیوم های Creed شکی نیست....

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
جمع کردی یا منهــــــــــــا داادا :D :blink:
خب چرا با پیشتاز نمیدی ؟ کمتر میشه ها ...

وای ی ی ببخشید امروز روز خیلی پر مشغله ای داشتم یه کم هواس ام رو هم از دست دادم

خوب برای اینکه زودتر به دستتون برسه تیپاکس 1 روزه میرسه حالا واسه 1000 تومن !!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟
439919_gnugghender.gif

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
با اجازه صاحب تاپیک
دوست عزیز اگر مشکلی با هزینه ندارید بهتر هستش یه ادکلن پرفیوم ولی از نوع خنک انتخاب بکنید...البته عجیب هست که میگید آلور اسپرت هم ماندگاری نداره چون در هوای گرم معمولا حداقل باید تا 8 ساعت رو ماندگاری داشته باشه...ایا خود شما بو رو حس نمیکنید یا اینکه باقی افراد هم بو رو حس نمیکنند؟؟
چون خود آدم بعد یه مدتی بوی ادکلن رو به دلیل عادت حس نمیکنه...
در کل من Green Irish Tweed رو بهتون پیشنهاد میکنم از Creed ..این ادکلن بوی ملایم و تقریبا خنکی داره و قیمتی حدود 140 دلار....این ادکلن بسیار معروف هستش و شایعه هست ادکلن سیگنیچر جورج کلونی هستش و همینطور پرنس چارلز(البته نمیدونم صحت داره یا نه) ولی در کلا در کیفیت پرفیوم های Creed شکی نیست....

خواهش می کنم

ممنون از اطلاع رسانیتون

ehsan640

Registered User
لایک‌ها
87
من مدتیه که دنبال این عطر هستم
کریستین دیور : higher energy
لطفا اگه دارین و یا میتونین تهیه کنین شرایط خرید رو برام ارسال کنین

درجه دوش هم باشه مشکلی نیست ... البته اگه همون بو رو بده

مرسی

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
من مدتیه که دنبال این عطر هستم
کریستین دیور : higher energy
لطفا اگه دارین و یا میتونین تهیه کنین شرایط خرید رو برام ارسال کنین

درجه دوش هم باشه مشکلی نیست ... البته اگه همون بو رو بده

مرسی

درود

متاسفانه الان ندارم اما می پرسم اگه بود حتما اطلاع می دم خدمتتون .

vahiddddd

Registered User
لایک‌ها
352
سلام

يه عطر دخترونه ميخواستم که که خنک باشه واسه فصل تابستون تا جايی که ممکنه ميخوام جديد و به روز باشه ،اگه چيزی هست ممنون ميشم راهنمايی کنيد،قيمت هم تا سقف 70 تومان

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
سلام

يه عطر دخترونه ميخواستم که که خنک باشه واسه فصل تابستون تا جايی که ممکنه ميخوام جديد و به روز باشه ،اگه چيزی هست ممنون ميشم راهنمايی کنيد،قيمت هم تا سقف 70 تومان

درود

دوست گرام در این رنج قیمت با بوی خنک می تونمck in2 for woman ,Burberry Sport for Women: i رو بهتون معرفی کنم

bakuryu_am1989

Registered User
لایک‌ها
0
مبلغ مورد نظر برای polo black پرداخت شد

Rock_lp_lb

Registered User
لایک‌ها
88
سلام دوست عزیز

عطر DIGIC Black
رو دارین ؟ من میخوام این عطرو اما همه جا قیمت اش متفاوته

ممنون میشم جواب بدین

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
سلام دوست عزیز

عطر DIGIC Black
رو دارین ؟ من میخوام این عطرو اما همه جا قیمت اش متفاوته

ممنون میشم جواب بدین

سلام بر شما

نه متاسفانه ندارم . میشه بگید مال کدام کمپانی هست؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا