منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

فروش پک trx همراه با ویدئو آموزشی با نازلترین قیمت (تی آر اکس TRX تمرینات استقامتی کل بدن)

ahmadrezab23

Registered User
امتیاز - 100%
16   0   0
تاریخ عضویت
16 ژانویه 2009
نوشته‌ها
608
لایک‌ها
69
عکس ها به پیج جدید منتقل شده

http://forum.persiantools.com/index.php?threads/668515/

با سلام به دوستان عزیز در پرشین تولز هدف از ایجاد این تایپیک خرید ارزان و به صرفه برای تمامی اقشار هستش و فعلا قصد قیمت گذاری داریم و به مرور تایپیک کاملتر میشه
ورزش trx یک ورزش برای تمامی افراد در هر مقدار فضا و هر مقدار بودجه و همه جور سازگاری برای شما فراهم میکنه
در زیر یک مقاله راجع به این ورزش قرار دادم و این محصول توسط دوستان تولید شده تا ارزانتر از مشابه خارجی ولی با همان کیفیت در دسترس شما دوستان باشه و فعلا برای شروع قیمت روز رو با اس ام اس یا پیام خصوصی استعلام کنید برای استارت و جذب مشتری سعی بر این شده که نازلترین قیمت رو در نظر بگیریم و برای تعداد و عمده این قیمت شکسته میشه
عکس ها از پک باز شده و بسته پلمپ این محصول هست و حتما توصیه میکنم مطالب ملالرو هم مطالعه کنید
09127155520
09381155520
قیمت 250000تی آر اکس TRX تمرینات استقامتی کل بدن

امروزه بسیاری از مردان و زنان و ورزشکاران حرفه ای, مربیان درجه یک و تمام بخشهای ارتش دنیا از از این وسیله استفاده می کنند.
تمرینات نیروی دریایی به عنوان یکی از سخت ترین کارها از نظر فیزیکی در دنیا شناخته شده است بعلاوه آنها همیشه باید از نظرآمادگی جسمانی در اوج باشند و بعلت محدودیت جا و مکان وعدم تجهیزات کافی در روی کشتی یا زیردریایی " رندی هتریک" را به فکرانداخت تا وسیله ای طراحی کند که با هدف تقویت, استقامت, قدرت بدنی, تعادل, انعطاف پذیری, سرعت و چابکی در آمادگی جسمانی ارتش و نیروی دریای همراه باشد. از طرفی کم حجم و قابل نصب در هر مکان باشد. از این رو وی در سال 1990 این وسیله ورزشی را طراحی کرد و در سال 2005 به اوج خود رسید. رندی هتریک می گوید : پس از سالها تحقیق جامع و فشرده TRX با تغییراتی اصلاح و بهتر شد اما قواعد و اصول اولیه آن تغییر نکرد.

وی در همین رابطه می گوید : این وسیله ساده است و قدرت عجیبی دارد. تنوع الگوی حرکتی و مفیدی که می توانید انجام دهید این دستگاه را به یکی از بهترین های جهان تبدیل می کند. ساده, راحت و مناسب تمرینای مثل حرکات روزمره زندگی.
وسیله طراحی شده عبارت بود از یک بند چتر بازی و دو دسته که هیچ گونه کشی در آن بکار نرفته و بسیار محکم و مقاوم می باشد و فرد با آویزان شدن از آن و با وزن بدن خود, می توانست هرگونه حرکات و تمرینات کامل آمادگی جسمانی را بدون خطر و با وزن بدن خود انجام دهد و این خیلی سریع در تمام گروههای ورزشی و نظامی رشد کرد .
تکنیک های تمرینات با TRX خصوصا برای حرکت دادن مرکز وزن بدن طراحی شده است که فعالیت عضلانی روی عضلات اصلی و عضلات جانبی را در هر تمرین دارد و بعلت قرار گرفتن وضعیت بدن و مقابله با جاذبه زمین و حفظ تعادل, چه شما روی عضلات پا, دست , شکم و یا کمر کار کنید و حرکات اسکات, لانز , پرس سینه, و غیره را انجام دهید, در هر حرکت سایر عضلات نیز درگیر می باشند, از این رو مقاومت بدن شما بسیاربالا خواهد بود. مثلا وقتی شما حرکت درازو نشست را انجام می دهید بعلت قرارگرفتن وضعت بدنتان, عضلات دستها و پاهایتان نیز درگیر می باشد و این باعث می شود مقاومت بدن شما زیاد شود و با تغییر وضعیت بدن خود به (جلو یا عقب ) فرد می تواند وزنه مورد استفاده در این وسیله را جهت عضله سازی کاهش یا افزایش دهد .
بعلت آویزان شدن از بند و حفظ تعادل، شما کالری زیادی را که از 200 تا 1000 کالری در ساعت می باشد را با توجه به نوع برنامه می سوزانید و در حرکات ابتدایی با TRX که با سرعت بالا طراحی شده می توانید, بدن خود را گرم کرده و چابکی زیادی داشته باشید, همچنین از طرفی در حرکات پایانی, بخاطر حرکات کششی ، بدنی انعطاف پذیرتر خواهید داشت .این وسیله ورزشی تمام شرایط مهم که در آمادگی جسمانی لازم می باشد را از جمله (استقامت, مقاومت, چابکی, انعطاف پذیری و تعادل ) را در یک زمان دارا می باشد در تمرینات با این وسیله ورزشی شما از نیروی جاذبه و حرکت استفاده می کنید تا بتوانید ازعضلات خود برای تغییرات در کل بدن کمک بگیرید. تمرینات با TRX قدرت و تعادل را در یک انجام می دهد و این سیستم عصبی بدن را کمک می کند, که شما خیلی سریع بدن خود شکل داده و به نتیجه برسید .
تی آر اکس TRX همزمانی تعادل – انعطاف پذیری - ا ستقامت و مقاومت بدن
مزایای تمرینات ورزش TRX

- طراحی سبک و کم حجم
- نصب آسان و راحت در هر مکان و زمان
- هر گونه تمرینات و حرکات لازم برای آمادگی جسمانی بدون نیاز به سایر وسایل
- همزمانی تمرینات و حرکات بطوری که در هر حرکت کل بدن درگیر می باشد
- بهبود , تعادل, انعطاف پذیری, چابکی, مقاومت و استقامت بدن با یک وسیله در یک زمان
- به حرکت درآوردن عضلات اصلی و عضله های جانبی و کوچک
- استفاده از وزن بدن در تمرینات و کاهش خطرات گرفتگی عضلات و مفاصل
- امکان استفاده برای هر گروه سنی, جنسی , سلامتی بدن وهر میزان آمادگی جسمانی افراد عادی , ورزشکاران حرفه ای و حتی معلولین جسمی و اصلاح یکسری از عضلاتی که فقر حرکتی دارند.
- برنامه های تخصصی برای ورزشکاران حرفه ای و رشته های ورزشی تخصصی
تی آراکس TRX ورزشی در هر مکان و هر زمان
نصب وسیله ورزشی TRX

شما درهر سطح و با هر شرایط سلامتی و تناسب اندامی تنها با یک وسیله می توانید آنرا در هر جایی نصب کنید و امکان انجام تعداد بیشماری تمرینات ورزشی را دارید .
طراحی سبک و کم حجم این وسیله استفاده از آن را در هر جایی از جمله پارکها, زمین ها و سالنهای ورزشی,آتش نشانی و حتی منزل و هتل را ممکن می سازد و شما می توانید این وسیله را در هر جا از جمله تیر ساختمان, درخت, درب منزل, ستون ها و یا چهارچوب فلزی نصب کنید .
گستره استفاده از TRX
این وسیله ورزشی را می توان بصورت خصوصی و یا در کلاسهای عمومی حتی با موسیقی وریتم خاص همراه با مربی انجام داد. در ورزش فوق, برنامه و ستهای مشخصی در ثانیه و دقیقه از طرف مربی به کار آموز داده می شود و برنامه آن با توجه به شرایط جسمانی بدنی و سنی فرد از مبتدی تا پیشرفته به او داده می شود, بطوری که در تمام طول تمرینات, بدون نیاز به سایر وسایل جهت انجام تمام مراحل آمادگی جسمانی از جمله گرم کردن, حرکات مقاومتی و در پایان نیز با حرکات کششی, موجب سرد کردن بدن و انعطاف پذیری می گردد.
امروزه استفاده وسیع این وسیله ورزشی در تمام نقاط و رشته های ورزشی بسیار چشمگیر می باشد چنانچه TRX برای هر رشته ورزشی بطور تخصصی, طراحی و برنامه خاص خود را دارد, از جمله رشته های تنیس – فوتبال – بسکتبال –قایق رانی –ورزشهای رزمی – شنا و غیره که با توجه به کمبود و نیاز آن رشته ورزشی, برنامه های آمادگی جسمانی آنها طراحی گردیده است . مثلا چنانچه می دانید تنیس بازان بعلت نوع ورزشی که دارند همیشه یک سمت بدنشان از طرف دیگر ضعیف تر می باشد ولی با انجام برنامه های تخصصی مربوط به تنیس بازان, آنها این مشکل را به راحتی حل می نمایند.
امروزه بسیاری کلاسهای تخصصی TRX در دنیا انجام می شود که تخصص, این رشته را وسیع تر میکند از جمله TRX با یوگا TRX با پیلاتس و یا همانطور که اشاره شد برای تمام رده های سنی و جسمی ازافراد عادی گرفته تا ورزشکاران حرفه ای و حتی معلولین جسمی تمرینات و برنامه های گسترده ای دارد .
یکی دیگر از کاربردهای وسیع TRX در کلینیک های تخصصی ورزشی است که امروزه فیزیوتراپها ازاین وسیله برای انجام یکسری حرکات برای درمان گرفتگی عضلات و مفاصل از آن استفاده می کنند.
در مقایسه با سایر ورزشهای با وزن بدن مثل صخره نوردی - شنا و ژیمناستیک ورزش TRX توانسته بهترین جایگاه را داشته باشد, چرا که شما قادرید این تمرینات را در هر جا و هر زمان و با هر شرایطی بدون نیاز به امکانات و بدون خطراتی مانند; سقوط یا پرت شدن و یا مشکلات گرفتگی عضلانی و غیره انجام دهید.
تمرینات افزایش انعطاف پذیری و قدرت تحرک TRX
تمرینات کششی TRX انعطاف پذیری و قدرت تحرک بدن را بهبود می بخشد وشما می توانید حرکات کششی را در هر دو حالت پویا و ایستا بر روی عضلات و تاندون ها قبل و بعد از تمرینات انجام دهید و دیگر نیازی به کسی, برای کشش بدن خود ندارید. چنانچه تمام حرکات کششی را می توانید به تنهایی و با یک وسیله انجام دهید و بدین وسیله از خطرات احتمالی در ورزش جلوگیری کرده و حرکات بدون درد را از طریق طیف وسیع و کاملی از حرکات توسعه دهید .
تمرینات TRX از طریق آویزان شدن,حرکت بزرگی در انجام کارآمد و موثر تمرینات ورزشی است و مرزهای میان تحرک, انعطاف پذیری, قدرت بدنی و هماهنگی و افزایش توان قلب را در قالبی بی نظیر و کاملا عملکردی از میان بر می دارد. امروزه حتی بعلت حرکات کششی مناسب و انعطافی در TRX بسیاری از فیزوتراپهای ورزشی از این وسیله در تجهیزات خود برای مشکلات عضلانی استفاده می کنند .
بعلت مزایای گفته شده این وسیله توانسته نه تنها به عنوان ورزش اصلی آمادگی جسمانی ارتش - نیروی دریایی و باشگاههای ورزشی مطرح باشد, بلکه دربسیاری ازمشاغل از جمله مدیران و آتش نشانی ها , مدارس و امدادگران در مکان خود, به عنوان بهترین وسیله آمادگی جسمانی معرفی گردیده است. و بسیاری از تیم های معروف دنیا از جمله تیم فوتبال" لیورپول" و باشگاهای اروپا از این وسیله استفاده می کنند.
معرفی وسیله ریپ به عنوان یک مجموعه از TRX
این وسیله یکی از وسایل TRX می باشد که شامل یک کش و میله فلزی است جهت یک سری تمرینات تخصصی طراحی گردیده و کمک بزرگی برای تمرینات آمادگی جسمانی بسیاری رشته ها بخصوص رزمی کاران می باشد, که با آن بسیاری تمرینات را می توان به راحتی و بدون خطر انجام داد.
بخش فیزیوتراپی TRX Sports Medicine
در این قسمت از تمرینات TRX مرتبط با ورزشکارانی می باشد که به عللی دچار صدمات شده اند و باید هر چه زودتر آماده مسابقات شوند از این رو با تمرینات TRX آن عضو صدمه دیده به راحتی و در مدت خیلی کوتاهی بهبود می یابد .
بطور مثال اگر بسکتبالیستی که دچار صدمه از ناحیه پا شده و می خواهد دوباره به مسابقات برگردد با تمرینات فیزوتراپی با TRX در 2 هفته می تواند به بهبودی کامل دست یابد .
منبع:انجمن آمادگی جسمانی و ایروبیک جمهوری اسلامی ایران
کلمات کلیدی:تی آر ایکس. trx . ورزش تی آر ایکس. ورزش trx. چربی سوزی. ورزش جدید
 
Last edited:

ahmadrezab23

Registered User
امتیاز - 100%
16   0   0
تاریخ عضویت
16 ژانویه 2009
نوشته‌ها
608
لایک‌ها
69
کسی واقعا این ورزشو نمیشناسه یعنی ؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 

1amini1

Registered User
امتیاز - 100%
16   0   0
تاریخ عضویت
13 دسامبر 2013
نوشته‌ها
351
لایک‌ها
37
محل سکونت
کردستان
قیمت؟ داداش
 

ahmadrezab23

Registered User
امتیاز - 100%
16   0   0
تاریخ عضویت
16 ژانویه 2009
نوشته‌ها
608
لایک‌ها
69
عزيز قيمت نهايي اين محصول همون 160 تومنه ؟؟؟
سلام بله دوست گلم نمونه خارجیشو اگر قیمت بگیرید دستتون میاد که این قیمت خیلی پایینه البته برای سفارشات بالا به هر میزان که سفارش بالا بره قیمت پایینتر میاد .
این قیمت هم قیمت خود تولید کنندس
 

ahmadrezab23

Registered User
امتیاز - 100%
16   0   0
تاریخ عضویت
16 ژانویه 2009
نوشته‌ها
608
لایک‌ها
69
فروش همچنان ادامه داره

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
 

ahmadrezab23

Registered User
امتیاز - 100%
16   0   0
تاریخ عضویت
16 ژانویه 2009
نوشته‌ها
608
لایک‌ها
69

prodoctornuke

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
امتیاز - 95.5%
127   6   0
تاریخ عضویت
2 سپتامبر 2007
نوشته‌ها
3,618
لایک‌ها
48
محل سکونت
اصفهان
داداش یه کلیپ ازش بزار ببینیم چی هست
 

behnoush.rezaee

کاربر تازه وارد
امتیاز - 100%
1   0   0
تاریخ عضویت
22 ژانویه 2014
نوشته‌ها
1
لایک‌ها
0
سن
33
چطور باید سفارش بدهیم ؟ لطفا شماره تلفن بدهید
 

ahmadrezab23

Registered User
امتیاز - 100%
16   0   0
تاریخ عضویت
16 ژانویه 2009
نوشته‌ها
608
لایک‌ها
69
آپپ
 

فایل های ضمیمه

  • 557478_355732911171199_228510647_n.jpg
    557478_355732911171199_228510647_n.jpg
    302.3 KB · نمایش ها: 180

ahmadrezab23

Registered User
امتیاز - 100%
16   0   0
تاریخ عضویت
16 ژانویه 2009
نوشته‌ها
608
لایک‌ها
69
557478_355732911171199_228510647_n-jpg.524414
 
بالا