برگزیده های پرشین تولز

فروشgame ps4 .ps4و .ps3 کپی خور اکبند. بازیهایه PS4 تمام عنوانها royal game

best-love

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
10
والا قیمت های خوبی میدن اکه پولشو داشتم میخریدم

Doctor Splinter

Registered User
لایک‌ها
703
با سلام لطفا آخرین قیمت!

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام دوستان ببخشید امروز نتونستم بیام و قیمت رو اعلام کنم از ظهر رفتم مغازه تا الان که برگشتم یک سره سرم شلوغ بود

کنسولها تموم شدش شنبه ظهر قراره کنسولهایه تازه ای بدستم برسه
قیمت رو اعلام میکنم

نمیدونم 2 ملیون ارزون میدادم تو یک روز 32 عدد فروخته شد فکر کنم رکورد زدیم ..خیلی از دوستانم پیام دادند و تلفن زدند ازشون معذرت میخوام چون واقعا سرم شلوغ بودش

شنبه ایشالله دوباره کنسول باز بدستم میرسه
علت اینجور اوردن دستگاه نوسان قیمت تو دبی هستش وگرنه تعداد زیاد میاوردیم که به این مشکلات برخورد نکنیم

lllldante

Registered User
لایک‌ها
40
من دیروز زنگ زدم گفتم شماره حساب بدید گفتید فردا طهر . هر چی هم پیام گذاشتم جواب ندادید :( انشالله دستگاه های شنبتون چه ریجنی هستند ؟ می تونید قیمت امروز x1 , ps4 را لطف کنید بگید ؟ ممنون میشم .

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
من دیروز زنگ زدم گفتم شماره حساب بدید گفتید فردا طهر . هر چی هم پیام گذاشتم جواب ندادید :( انشالله دستگاه های شنبتون چه ریجنی هستند ؟ می تونید قیمت امروز x1 , ps4 را لطف کنید بگید ؟ ممنون میشم .
اهان شما همونید که از اصفهان تماس گرفتید
واقعا معذرت میخوام بدجور درگیر کار بودم امروز ..باز شنبه رجیون 1 هستش دستگاهها
قیمت رو بزارید شنبه اعلام میکنم چون خریدمون تو دبی اینسری یخورده بالا در امدش ...ولی سعی میکنم قیمت همین امروز تحویلتون بدم

lllldante

Registered User
لایک‌ها
40
ممنون میشم بله بنده دیشب تماس گرفتم برای گرفتن شماره حساب :) لطفا بی خبرمون نگذارید .

i-morteza72

Registered User
لایک‌ها
99
داداش بقيه جاها صحبت از ١٩٥٠ هست شما ميگي گرونتر در اومده ؟؟؟؟
لطف كن انصاف داشته باش ملت هم دعات ميكنن براي برخي قشر ها ٥٠ تومانم خيلي پوله
شما كارت درسته ولي بزاريد يكمي هم به نفع ملت هم باشه
يا حق

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
داداش بقيه جاها صحبت از ١٩٥٠ هست شما ميگي گرونتر در اومده ؟؟؟؟
لطف كن انصاف داشته باش ملت هم دعات ميكنن براي برخي قشر ها ٥٠ تومانم خيلي پوله
شما كارت درسته ولي بزاريد يكمي هم به نفع ملت هم باشه
يا حق
چشم بنده معذرت میخوام
ولی میگم از قیمت خرید قبلیم یکم بالاتر مجبور شدم بخرم همین بخاطر گریسمس دستگاه و بازی تو دبی کم هستش ولی هفته اینده باز همه چیز برمیگرده به حالت عادیش
الان من خرید میکنم تو دبی 2 روز دیگه دستگاهها تو تهران هستش .. از طرفی به قیمتی که بعضی از دوستان میدن توجه نکنید این قیمتها داستان داره که الان موقع اینجور حرفها نیستش
من که اول تاپیکمم گفتم ارزونتر از هر جایی میفروشم که تا حالا اینو ثابت کردم ...ولی تاپیک زدن و یه قیمت پوچ گذاشتن کاری نداره طرف امده تاپیک زده فلان قیمت از من خرید کرده بعدش زیر قیمت خرید خودش تاپیک فروش میزنه که چی جلب توجه کنه طبلیغ بشه براش
نمیدونم والا ادم بعضی صحنه ها رو میبینه روهش ازورده خاطر میشه

i-morteza72

Registered User
لایک‌ها
99
داداش رو آقايي شما حرفي نيست ثابت كردي اينو ولي منم حرفم اينه كه شما مثل فروشنده هاي ديگه كه فقط به منافع خودشون فكر ميكنن و با بي انصافي چه كارا كه نميكنن نباشين
ما رو شما حساب ديگه اي باز كرديم آقاي رحماني
من خودم يكم بودجم كمه منتظرم يكم قيمتا بياد پايين بيام ازتون خريد كنم
جسارت نباشه خدمتتون شما با انصاف معامله كنيد فكر ملت هم باشيد يقين داشته باشيد بيشتر از همه سود ميكنيد
يكم مارو هم درك كنيد قيمت رو بياريد پايين بتونيم خريد كنيم
با تشكر

pes2200

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
52
داداش آخرین قیمت PS4 چند؟

mzh

Registered User
لایک‌ها
39
آقا این غلط املایی ها رو عمدی مینویسی دیگه؟!

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
آقا این غلط املایی ها رو عمدی مینویسی دیگه؟!

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
سلام بله دوست عزیزم :)
بعضی وقتها که با ترکی ترکیب میشه ..ادم به چنتا زبان دنیا مصلت باشه این اتفاقات پیش میاد:D

feri2009

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
مرتضی جان امروز این دستگاهی که ازت گرفتم داخل xmb یا همون منوی اصلی کنسول داشتم میچرخیدم زدم ببینم چقدر شارزدسته مونده که یهو هنگ کرد دکمه پاور رو هی زدم کاری نمیکرد مجبور شدم از برق بکشم کنسول رو ,وقتی دوباره روشن کردم خودش اتوماتیک رفت تو حالت safe mode و یه نواری رو نشون داد که تا 100 پر شد بعد دستگاه دوباره بوت شد و بالا اومد در همین حال قلبم داشت میریخت خدا وکیلی .یه ذره نگران شدم از این مشکل دارا نباشه:(

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
مرتضی جان امروز این دستگاهی که ازت گرفتم داخل xmb یا همون منوی اصلی کنسول داشتم میچرخیدم زدم ببینم چقدر شارزدسته مونده که یهو هنگ کرد دکمه پاور رو هی زدم کاری نمیکرد مجبور شدم از برق بکشم کنسول رو ,وقتی دوباره روشن کردم خودش اتوماتیک رفت تو حالت safe mode و یه نواری رو نشون داد که تا 100 پر شد بعد دستگاه دوباره بوت شد و بالا اومد در همین حال قلبم داشت میریخت خدا وکیلی .یه ذره نگران شدم از این مشکل دارا نباشه:(
سلام نترس داداشم اون نوار داشته هاردتو چک میکرده ...این مشکلات برا خوده منم پیش امده ولی همش نرم افزاری هستش ..سونی باید ابدیت بده به مرور زمان این مشکلات بر طرف میشه

hamed external

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام داش این قیمتت هات خیلی خوبه ولی یع سوال داشتم میخواستم ببینم ps3 میارزه بگیرم؟

naritools

Registered User
لایک‌ها
616
بالا