برگزیده های پرشین تولز

كافه ترياي منو آبجيم اشرف قرتي

نداگدا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:blink: :blink: اينجا بلا اينه كه بخوليم و بزنيمو بلقصيم! مسروب اونم از چه نوعي علق سگي! پارتي مارتي سوسول بازيه! از اين به بعد هر جشني داليد اينجا بگيليد! :D
ابجيم اخره رقاصه از فردا ميارمش! :p ولي چساتونو دلويش كنيدا! :ph34r: دخترا بيايد يه جلسه بزاريم ببينيم چقدر اين پسرا جنبه دالن كه اينجا لو اونطوري اداله كنيم! :D

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
نداگدا اينو بايد به چه زبوني خوند؟ زبون بچه هاي كوچك؟ يا سوسولي؟ :cool:

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من هم به طوطي آواتورم ميگم چشاشو درويش كنه.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سر کسی باز نباشه ما داریم میایم ........یاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااللللللللللللللللللللللللللللللللللللللهههههههههههههههههه! !!

آبجی سرت وا نباشه !

میبینم ما چند روز نبودیم اینجا رو کردیم رقاص خونه ! کلامو باس بزارم بالاتر !( یوهو بهم بگین قواد دیگه ! ) احسانینا چی میگن ! سیبیلو ها سیبیلاشونو تراشیدن اینجا مجلس عیش و نوش راه انداختن شوما ساکتین ! یا شومام هوس عرق سگی به سرتون زده بی مرامای .... ! ؟ همینجور بشینین فردا تاپیک پااندازی هم باز میکنن !

ای بخشکی شانس ! اک که هی ! بشکنه این سیبیل مبارک ما گه بزارم تو پیتی ازین قرتی بازیا در بیارین ! مجلس جمععععععععععکنین بینم ! من خودم یه تنه کلی سوسولو حریفم !
اینجا غدقن میباشد !
هر کس برقصد پست بزند یا بی سیبیل بازی در بیاورد با شخص سیبیل بنده طرف میشه ! منم حسابشو میزارم کف دستش !

جمع کنین ! جججججججججججججججججججممممممممممممممممعععععععععععععععععع !

این خانومم باس بره جای دیگه گدایی کنه !
پی تی گدا نمیخواد !

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
راست ميگه.ولي من دارم شوخي ميكنم.نكنه اين كاكو واقعا سيبيلو است؟!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
چی ؟ نکنه واقعا سیبیلو " است " ؟ پس شک داری با وفا ؟
جای هومن خالیه ! بگه " شما از سیبیلوهای بی سیبیل مثل طبل تو خالی " هستید !! بی مرام !

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
كي بوود منو صدا كرد؟؟؟؟ سلام سبزي جون خوبي .
عرق سگي ديگه چيه - ماليدنيه يا چاپيدني؟؟؟؟

نداگدا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اينجا دختر نداشت ما برسي كنيم ببينيم چقدر ظرفيت دارين از اونجايي كه خيلي دوستون دارم حالي ميبرم از مرامتون ! پا يه ام يكي يه پيك با همتون برم بالا ! از اين جور قزتي بازيا! اشرفم كه شاز شده رفته استخر چاييده!

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اين جا بدجوري بهم ريخته.كاكو منو بگير .به سبيله طوطيم قصم اينجا رو ميبندم.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
میگما بچه ها زیاد کار بکار این به اصطلاح خانوم نزارین امشب شب جمعه اس فکر میکنه مام جزو دستایی که تو کارشون زیاده هستیم ! فکر کنم بعد از این که ببینه کسی اینجا نم پس نمیده ( تازه میگیره ! ) بره و اینجور قرو قاط نوشته ها رو ببره به همونجایی که تا بحال بوده !!!
من سیبیلم نداشتم ازین طرز حرف زدن خوشم نمیاد و بش اعتراض میکنم !
چاکر رفقای با مرام چه با سیبیل چه بی سیبیل ! ایول این طوطی غیرتی سیبیلو !
چاکر سبزینه و اشکان ( ایران هویجم ) هستیم فطیر !!!

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از نداگدا :
اينجا دختر نداشت ما برسي كنيم ببينيم چقدر ظرفيت دارين از اونجايي كه خيلي دوستون دارم حالي ميبرم از مرامتون ! پا يه ام يكي يه پيك با همتون برم بالا ! از اين جور قزتي بازيا! اشرفم كه شاز شده رفته استخر چاييده!
خانم ما رو اين برادران غيرت داريم! حواست باشه!!
:p

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Queen_of_hearts :
خانم ما رو اين برادران غيرت داريم! حواست باشه!!
:p
یعنی تو هم اهل بزن و برقصی کوئین ؟ یا مثلا مثل خیلی از خانومای ایرونی بدت نمیاد ( و به معنای دیگه آب گیرت نمیاد وگرنه شنا خوب بلدی !!!!)؟ ؟؟؟؟؟ ؟ ؟؟ ؟ ؟

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Kako :
یعنی تو هم اهل بزن و برقصی کوئین ؟ یا مثلا مثل خیلی از خانومای ایرونی بدت نمیاد ( و به معنای دیگه آب گیرت نمیاد وگرنه شنا خوب بلدی !!!!)؟ ؟؟؟؟؟ ؟ ؟؟ ؟ ؟
آخ آخ اشتباه شد ! من فکر کردم نوشتی : " خانومو ! ما اینجا برادران غیرت داریم ! " یعنی اول اینجوری گرفتم که اینجا پر از برادران غیرتمنده ! نه اینکه شومام از ما دفاع کنی ! : ( ما رو این برادران ، غیرت داریم ! ) ایول کوئین ! قربون مرام و معرفت ! حتی از نوع دخترونه اش ! بابا غیرت پی تی !
مسلم بدون اینکه شوما اولین نفری که سیبیل گذاشت ( بفاصله 6 دقیقه پس از ایجاد تاپیک اسپت ) یک نکته جاودانه در زندگی سیبیلی - پیتی شوماست !! و هیچوقت از یاد ما نخواهد رفت !

mitch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از نداگدا :

من قبلا با یه نفر به این اسم توی یاهو چت کردم. حالا این خودشه یا نه نمی دونم.

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
آقا طرز نوشتن اين ندا گدا خيلي آشنا ميزنه !
احتمال ميدم باز كار "مافيا" باشه كه بيكار شده اومده مارو سر كار بذاره

بالا