برگزیده های پرشین تولز

كلاهبرداران پي تي نما

mohsen@mohsen

Registered User
لایک‌ها
0
كلاهبرداران پي تي نما :eek:
با سلام خدمت همه برو بچه هاي اورجينال پي تي قبل از شروع حرفم اين را بگم كه من خيلي با خودم كلنجار رفتم كه اين تايپيك را بزنم يا نزنم . چون هم نمي خواستم حال و هواي پي تي را به هم بريزم و افراد ديگر به هم اعتماد نكنند هم اينكه مبلغ زيادي نبوده .(15هزار تومان) اما از آنجايي كه ممكن بود اين بلا سر شما هم بيايد با خودم گفتم كه اصلا جاي همچين تايپيكي خالي است :happy:
به همين خاطر و با اجازه دوستان من اولين پي تي نما را معرفي مي كنم:
آقاي ارسطو خوشحساب با نام كاربري Arastoo_Photo :mad:
حالا جريان چي بود.............
ايشون اگر خاطر شريفتان باشد مدتي پيش يك تايپيك زد و فيلمهاي لوئيس بونوئل را مي خواست . خوب من هم يك سري از فيلمهايش را داشتم و ...خلاصه داستان تعريف نكنم من فيلمها را در تاريخ 14 شهريور با توجه به اعتماد خيالي كه به ايشان داشتم و بدون اينكه پولي برايم واريز كند فرستادم ....و تا الان كه اين پست را مي نويسم ايشون بدهي خود را پرداخت نكرده البته در اين مدت من توانستم دوبار با ايشون تماس بگريم :wacko: بار اول فرداي همان روزي بود كه فيلمها را فرستادم ايشون هم گفت :من پول را واريز كردم منتها فيشش دم دستم نيست وگرنه برات مي خواندم... :blink: من هم تا يك هفته صبر كردم :confused: گفتم شايد سيستم بانك خراب شده :weird:
دوباره زنگ زدم گفت پدر بزرگم فوت كرده و سرم شلوغ بوده...نتونستم واريز كنم... من هم گفتم خدا رحمت كنه... :whistle:
از آن موقع به بعد هم كه شماره من رو همراش مي افته جواب نمي ده اگر هم يه وقت اشتباهي جواب بده ميگه :الو...الو...الو...الو... بعد ظاهرا آنتن نمي ده و قطع ميشه :eek:hno: خدا بگم اين مخابرات را چي كار كنه با اين موبايلاش :eek:fftopic:
خلاصه به هوش باشيد كه سرتان كلاه نرود.................. :cap: :cowboy: :graduated :cheff:
در آخر هم از دوستاني كه به خاطر همان مواردي كه در بالا عرض كردم كه خودم مردد بودم،ناراحت شدند عذر مي خواهم. :blush:
موفق باشيد
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
هنر زيباست........ همچون معشوق كلاهبرداري هم شيرين است...........همچون حلواي مجلس هفتم :p
يك سري به گالري اون بزنيد براي آموزش دودره بازي :lol:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

meli

Registered User
لایک‌ها
23
هیچ وقت به کسی یا چیزی اعتماد نکن
حتی به لباس تنت!

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امبدوارم که اشتباه یا قضاوت زود هنگام نکرده باشین
ولی من نیمدونم چطوری جواب وژدان خودشونو میدن (کلا عرض کردم)

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
شما نبايد قبل از پول گرفتن جنسو ميفرستادي. اشتباه كردي.

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
اميدوارم سوء تفاهمي بيش نباشد.
20.gif
از اين دست مسائل زياد پيش مياد. ايشااله تو همين تاپيك همه چي ختم به خير ميشه.

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
اوه
من بدقولی کردم ولی نامردی هرگز!

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اره براي من هم خيلي اتفاق افتاده ديگه ياد گرفتم به هيچ احدناسي اعتماد نكنم
تو خريد فيلم هم يكي كلاه گذاشت سرم البته تو پي تي نبود
ديگه نمي خوام كلاه سرم بره :blink:
شما هم نبايد اين كارو مي كردي اعتماد مي كردي :D

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا اعتماد اگر درست و بجا باشه خیلی چیزه خوبیه مخصوصا تو کارهای اقتصادی .

Minor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جالب اينه كه فاميلش خوش حسابه..

آدم اينجوري زياده. خيلي ها ظاهرا دزد نيستن. اما موقعيتش كه پيش بياد هر كاري حاضرا بكنن.

دزدي كه فقط از ديوار خونه مردم بالا رفتن نيست.

electronic

Registered User
لایک‌ها
75

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از electronic :
تو چرا آتیش بیار معرکه شدی؟!:lol:

نه بحث آتیش بیاری نیست
آخه یه بار هم سر خودم همچین چیزی اومده ( 25 هزار چوق البته نصفش مال من بود ) :( :( :(
خوب این آقا هم اگه بیگناهه باید بیاد اینجا از خودش دفاع کنه
اگه گناهکاره دیگه خیلی رو داره والا این دور و برها می پلکه :hmm:
از این جور آدما خیلی بدم میاد که به خاطر 10 یا 20 تومن پول
باعث میشن که دیگه آدم اعتمادشو به همه از دست بده

من تو اون یکی تایپیک هم بهش گفتم که بالام اینجا دربارت اینجوری نوشتن
لطف کن بیا جواب بده

:)

mohsen@mohsen

Registered User
لایک‌ها
0
آقا ارسطو خوشحال ميشيم اگه بيايي و دليلت را براي اين تاخير حدودا يكماهه بگي :D
همراهت را كه جواب نمي دهي :wacko: حداقل اينجا بنويس ;)

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
آقا براش پيغام خصوصي بذار در مورد اين تاپيك.

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
مگه چي گفتم؟ گفتم اين كار رو هم بكنه ديگه طرف اگه جواب نداد نميتونه بهانه بياره گه موبايلم خط نمي داد و اين حرفها. چون خودش اومده تو فوروم.

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
والا یه راه حل داره اینجور قضایا .

شاید روش نشده و یه لحظه دروغ گفته ولی امیدوارم پولتو بده و اگر نداد . بهترین راه حل اینه که پول رو بعنوان صدقه محسوب کنی و یخیال شی.
باور کن خدا با سودش ازش میگیره.

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از amirhoman :
والا یه راه حل داره اینجور قضایا .

شاید روش نشده و یه لحظه دروغ گفته ولی امیدوارم پولتو بده و اگر نداد . بهترین راه حل اینه که پول رو بعنوان صدقه محسوب کنی و یخیال شی.
باور کن خدا با سودش ازش میگیره.
آخ که شدیدا تایید میشه

لایک‌ها
0
اولا خوشحالم که انقدر معروف شدم اسمم رو با رنگ متفاوت به عنوان اولین نفر در این تاپیک معرفی کردید ...

بعد هم خدمتتون عرض کنم که اگر این تاپیک رو زودتر دیده بودم شاید عصبی میشدم اما خوشبختانه چند روزه که خیلی سرخوشم.

اول به خاطر پیغام تبلیغاتی که در انتهای پستت برای سایت من زدی ممنونم ... از اون تاریخ ویزیتور سایتم بیشتر شده ...

الحمداله تا حالا هیچ مشکلی تو هیچ سایتی نداشتم حالا نمیدونم اینجا چرا یه دفعه باید اینجوری بشه ... البته این رو سر ناتو بودن شما نمیذارم ... باز هم شاید اشتباه از من بوده ... نمیدونم ... یه مقداری هیجان زده شدم.

نمیدونم رو چه منظوری این تاپیک رو زدی ... اگر منظورت شوخی با من بوده میتونم بگم درسته که شوخی جالبی نبوده اما قشنگ بود یه مقداری به هیجان امروزم اضافه کرد ... اما برای روشن شدن بقیه بگم که تا جایی که یادمه روزی که تاپیک (پدر بزرگم چشم فرو بست) رو توی بخش موضوعات عمومی زدم هزینه سی دی های محسن عزیز رو ارسال کرده بودم. محسن خان اولین شخصی نبودند که من تو پرشین تولز ازشون خرید کردم و الحمداله تا حالا با کسانی که خرید فروش از طریق شبکه کردم ناتو نبودند. حالا نمیدونم ...
در مورد اعتماد هم خدمتتون عرض کنم که من از طریق تاپیک (همه چیز در مورد قیمتهای خودرو) توی بازارچه خرید فروش هایی با مبلغ بالا هم داشتم. به این شکل که حواله پژو 405 فرستادم برای کسی که اصلا نمیشناختمش. عدد 15 و 3 تا صفر تو شهر ما عددی نیست. بگذریم ...

در مورد تلفن همراهم هم خدمت محسن خان گل و بقیه عرض کنم که شماره جدیدم رو توی تاپیک (همه چیز در مورد قیمت خودروها) تو بخش بازارچه خواهم زد چون بعد از برگشتنم از مسافرت (در مورد سفرم تو بخش عمومی نوشتم) به دلیل تماسهای زیادی که با تلفن همراهم گرفته شد و هزینه هاش هم همش رو قبض خودم اومد مجبور شدم خطم رو بفروشم و به جاش تلفن اعتباری خرید کنم(فکر کنم به صرفه تر باشه) و بعد از برگشتم از سفر دیگه اون خط دستم نبود که بخوام جوابش بدم ... اینجا لازم میدونم از کسانی که تو این مدت با این خط تماس گرفتن برای قضیه خودرو و من نتونستم جوابشون رو بدم عذرخواهی کنم.

البته گفتن این حرفها رو لازم نمیدونستم اما به اسرار دوستان ترجیح دادم چند خطی بنویسم.

یادت باشه (همیشه سرم رو بالا میگریم چون تا حالا اطلاع رسانی غلط نکردم)
(تو ادیت اضافه کردم اینو)
موفق باشی .... هدیت رو هم از طریق پست برات میفرستم (خیلی با خودم کشتی گرفتم که اسکن قبض بانکی رو اینجا بذارم اما اولا دلم نیومد فکر کردم اونجوری میشم مثل تو و دوما با ارسال فیلمهایی که میخواستم به رشد من در مینه سینما کمک کردی)

بگذریم .....................

داشتم داغ میکردما !!!! :)
از بابت فیلمها هم ممنونم ... به دیگر دوستان هم پیشنهاد میکنم فیلمهای لوئیس بنوئل رو ببینن خصوصا فیلم "پول" و "گمشدگان" و "سگ آندلوسی" رو.

پاینده باشید ....

بالا