برگزیده های پرشین تولز

كمك در مورد سري بازي هاي ResidentEvil

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام دوستان نسخه 4 بازي اومده به بازار يعني هستش؟؟؟ هم چنين نسخه 1 بازي

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
نه دوست عزيز هنوز نيومده البته نسخه gamecube داره كه تو ايران زياد كاربرد نداره ولي نسخه ps2 بازي حدود 2 ماه ديگه مياد و نسخه pc هم اصلا نداره
به نقل از sina_judgment :
سلام دوستان نسخه 4 بازي اومده به بازار يعني هستش؟؟؟ هم چنين نسخه 1 بازي

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
ولي به نظر من نبايد هي كاراكتراشو عوض كنن، آخه بازيش يه جوريه كه آدم باهاشون ارتباط برقرار ميكنه، من الان ديگه بهم اويل 4 با اون كاراكترهاي ناشناخته اصلا حال نميده.

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از mostafa_gm :
ولي به نظر من نبايد هي كاراكتراشو عوض كنن، آخه بازيش يه جوريه كه آدم باهاشون ارتباط برقرار ميكنه، من الان ديگه بهم اويل 4 با اون كاراكترهاي ناشناخته اصلا حال نميده.

خیالتون راحت کارکتری اضافه نشده

9s.jpg

شخصیت اصلی داستان که Lion Scott Kennedy هست که شخصیت اویل 2 بوده الیته اینجا تجربه بیشتری کسب کرده

16s.jpg

هم دوره قدیمی هم Ada Wong هم برگشته البته اون هم در حال انجام ماموریت هست

albertwesker.jpg

اگه بازی اویل 1 رو بازی کرده باشید شخصیت منفی و مهمی بود به نام Albert Wesker که دشمن Chris Redfeild بود و در سناریوری اصلی داستان اویل 1 هم فرار می کنه و دوباره بعد از 4 سال انتظار در بازی Code Veronica ظاهر می شه و بازم هم با ورد Chris به بازی اون هم بر علیه Chris می جنگد و در سناریوی اصلی داستان هم وقتی که با Chris دعوا می کنه در اون انفجار ها صورتش می سوزه و به Chris می گه که من بر می گردم و با زیر دریایی فرار می کنه وبلاخره در بازی ایول 4 شاهد دیدنش هستیم که واقعا و دوباره قدرت واقعی Gvirus خود رو روی زامبی ها پیاده می کنه

یه خبر جالب
در ایول 4 هم کاراکتر قدیمیه و ازاد شدنی اویل 2 یعنی Hunk هم هست و در قسمت Battle بازی میکند
برای دیدن Wallpaper هایی از بازی روی لینک زیر کلیک کنید
لینک

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
من توي سايت رسمي برنامه PCSX2 تو بخش سازگاري بازي ها براي ResidentEvil Outbreak زده بود قابل بازي
و براي Code Veronica هم توي خود برنامش يه پچ رفع اشکال بود که مشکلاتشو برطرف مي کرد.
فقط از شانس من بود که رفتم Outbreak File#2 گرفتم و اجرا نشد.
بايد برم DVD هاي اين Outbreak و Code: veronica رو بگيرم يه تست کنم.
اينجا که دونه اي 1000 تومنه ارزش امتحان کردنو داره!

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از tehranshahr :
من توي سايت رسمي برنامه PCSX2 تو بخش سازگاري بازي ها براي ResidentEvil Outbreak زده بود قابل بازي
و براي Code Veronica هم توي خود برنامش يه پچ رفع اشکال بود که مشکلاتشو برطرف مي کرد.
فقط از شانس من بود که رفتم Outbreak File#2 گرفتم و اجرا نشد.
بايد برم DVD هاي اين Outbreak و Code: veronica رو بگيرم يه تست کنم.
اينجا که دونه اي 1000 تومنه ارزش امتحان کردنو داره!

برای اجرای بازی کد ورونیکا نیاز به یه امولیتور PCSX2 و یه پلاگین برای چیست PS2"که خیلی کم گیر می یاد تو سایت ها و الان هم اسم دقیق پلاگین یادم نیست" می توانید اجرا کنید
اما سیستم شما باید حداقل این امکانات رو داشته باشه
DVD Rom 16X
VGA 256
Ram 512
CPU 2.4 Full به بالا اگه از نوع 1 MG Catch باشه خیلی بهتره
دوست من با این سیستم تونست بازی کد ورنیکا رو روی PC اجرا کنه اما در بعضی جاهای بازی کم می یاورد و ارور می داد

فقط موندم کارت گرفیک پی اس تو 128 هست و پردازندش هم فک کنم 450 هست پس چرا روی کامپیوتر همچین امکاناتی می خواد :blink:

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
ماله من که بايوسش خوب اجرا مي شه البته يه ذره يواش

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام.
البته سرعت cpu ps2 حدود 294 مگاهرتز هست و 32 مگ رم داره و حدود 147 مگاهرتز سرعت كارت گرافيكشه كه حدود 4 مگ هم embedded ram داره البته پردازنده دستگاه 128 بيتيه و كلا اين دستگاه براي بازي طراحي شده و كلا كارش بازيه
http://www.us.playstation.com/consoles.aspx?id=2/info/PlayStation2/415007657.html
اولين دليلش اينه كه اين دستگاه براي اجراي بازي در تلويزيون طراحي شده و دوم اينكه كلا يك دستگاه بازيه و طراحي شده كه بازي رو اجرا كنه
به نقل از Amir(Steve) :
برای اجرای بازی کد ورونیکا نیاز به یه امولیتور PCSX2 و یه پلاگین برای چیست PS2"که خیلی کم گیر می یاد تو سایت ها و الان هم اسم دقیق پلاگین یادم نیست" می توانید اجرا کنید
DVD Rom 16X
VGA 256
Ram 512
دوست من با این سیستم تونست بازی کد ورنیکا رو روی PC اجرا کنه اما در بعضی جاهای بازی کم می یاورد و ارور می داد

فقط موندم کارت گرفیک پی اس تو 128 هست و پردازندش هم فک کنم 450 هست پس چرا روی کامپیوتر همچین امکاناتی می خواد :blink:

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از saeid_2001 :
سلام.
البته سرعت cpu ps2 حدود 294 مگاهرتز هست و 32 مگ رم داره و حدود 147 مگاهرتز سرعت كارت گرافيكشه كه حدود 4 مگ هم embedded ram داره البته پردازنده دستگاه 128 بيتيه و كلا اين دستگاه براي بازي طراحي شده و كلا كارش بازيه
http://www.us.playstation.com/consoles.aspx?id=2/info/PlayStation2/415007657.html
اولين دليلش اينه كه اين دستگاه براي اجراي بازي در تلويزيون طراحي شده و دوم اينكه كلا يك دستگاه بازيه و طراحي شده كه بازي رو اجرا كنه

کاملا حق با شما هست
اما فقط از نظر من پی اس تو CPU نداره بلکه processor داره و تنها دستگاهی که CPU داره Xbox هست
البته این سایتی که فرمودید برای چیپست های 50001 هست و در PS2 های جدید کمی از لحاظ سخت افزاری Update شده هست

به نقل از tehranshahr :
ماله من که بايوسش خوب اجرا مي شه البته يه ذره يواش

در چه بازی هایی بایوسش اجرا می شه ایا فقط با کد ورنیکا می تونید اجراکنید یا در بازی های دیگه ای هم اجرا میشه؟

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
اجرای بایوس نیازی به بازی نداره
و با زدن دکمه Execute بایوسش اجرا میشه
الان بایوس من مدل 39001 USA هست که باید جداگانه بگیریش
حجمشم 4 مگابایته

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از tehranshahr :
اجرای بایوس نیازی به بازی نداره
و با زدن دکمه Execute بایوسش اجرا میشه
الان بایوس من مدل 39001 USA هست که باید جداگانه بگیریش
حجمشم 4 مگابایته

بایوس شما برای چیپست های 39001 هست تخت لیسانس امریکا که یکی از بهترین پلاگین ها هست
ممنون می شم اگه سایت دانلودش رو به من معرفی کنید چون این پلاگینو ندارم ;)

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از Amir(Steve) :
DVD Rom 16X
VGA 256
Ram 512

سلام
من برنامه PCSX2 رو دارم اما اين پلاگيني كه ميگيد رو نتونستم پيدا كنم شما اگه داريد ميتوني اپلودش كنيد يا اينكه
لينك دانلودش رو اگه داري بزاريد
نسخه دريم كست اين بازيو يه جاخوندم كه تونسته بودن با برنامه شبيه ساز nightmare توسط مبدلش(rom ripper ) به فرمت اجراييش تبديل كنن و بدون مشكلي اجرا كنن

در مورد اجراي بازيهاي كنسولها روي pc مشخصا چون اين بازيها كدنويسيشون براي سخت افزار كنسول نوشته شده برنامه اي كه اونو رو pc شبيه سازي ميكنه اين كارو به صورت نرمافزاري انجام ميده در نتيجه توان بهره گيري از قدرت سخت افزار pc رو نداره و بازي كاملا به توان برنامه كاربردي محدود ميشه

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
آقا این که اسمش پلاگین نیست!
اسمش بایوس هست.
دانلودشم فوق الاده آسونه
1-به سایت www.filemirrors.com برو.
2-عبارت ُSCPH رو اون بالا جستجو کن
لینک های دانلود سالم بهت میده.
کلا 2 نوعشو من گیر آوردم یکی 10001 و یکی 35001
راستی کسی از 50001 خبری نداره؟