برگزیده های پرشین تولز

لطفا اینجا رو امضا کنید

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
به نقل از ashena55 :
گوید که آن گوش گران ، بهتر ز هوش دیگران....

از بعضی دوستان هم می خوام مطالب وبلاگ من رو از آخر به اول بخونن شاید تکونی خوردن وگرنه در انسان بودن خودشون شک کنن ( مسلمانی هم پیشکش)
جونه تو سیاست بلد نیستم نمیخوام هم یاد بگیرم
من اعتقادات سکولاری دارم و دین رو از سیاست جدا می دونم
چرا یه حرفی بزنم که نمیدونم درسته یا نه

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
فکر می کنم شما شروع کردی
من که خواهش کرده بودم

من؟من؟من؟

بابا من کی اصلا حرف سیاسی زدم

162.gif

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از parsbin :
من 3 ساله كيهان نخوندم برادر!

ماايرانيها اگر حرفي بزنيم كه اشتباه باشه و يا به نظر يكي ديگه حتي
از آسمان و زمين و كره ماه براي اثباتش دليل ميرايم. اونم چه دلايلي
من نميگم حجاب چيز خوبيه. ميگم در هر حال نماينده زنان اراني بايد به نظر من با حجاب باشه چون زن ايراني رو با حجاب تو دنيا ميشناسند.
اگر هم ميبيني نميتونيم تو اينترنت هم آزادانه حرف بزنيم دليلش اينه كه يم افرادي مثل من مثلا!! جنبه آزادي رو شايد نداشته باشند و اونوقته كه فاتحه كشور رو بايد خوند...
حتما كه نبايد اون روزنامه رو خونده باشي افكارت كپي اونهاست
ماايرانيها اگر حرفي بزنيم كه اشتباه باشه و يا به نظر يكي ديگه حتي
از آسمان و زمين و كره ماه براي اثباتش دليل ميرايم. اونم چه دلايلي
هر كس بايد دلايل خودشو آزادانه بيان كنه اين عيبه به نظر شما؟
من نميگم حجاب چيز خوبيه. ميگم در هر حال نماينده زنان اراني بايد به نظر من با حجاب باشه چون زن ايراني رو با حجاب تو دنيا ميشناسند.
اين نظر شماست و براي خودتون محترم؛ گفتم و باز مي گم حجاب توي ايران امري ظاهري و اجباريه و موضوع اجباري رو نميشه گفت خواست همست مثل اين مي مونه كه فردا دستور بياد همه مردها بايد كلاه نمدي بزارن بعد شما بگي فلاني چرا در يك جمع بين المللي كلاه نمدي نداشت پس توهين كرده اتفاقا برعكسش درسته اين كار شيرين عبادي نوعي اعتراض بود به پوشش اجباري
ا
گر هم ميبيني نميتونيم تو اينترنت هم آزادانه حرف بزنيم دليلش اينه كه يم افرادي مثل من مثلا!! جنبه آزادي رو شايد نداشته باشند و اونوقته كه فاتحه كشور رو بايد خوند
كاملا دليلش رو اشتباه گفتي -دلايلش رو اكبر گنجي گفته ! همه حق حرف زدن رو دارند و هيچ كس به هر بهانه اي نميتونه مانع اين حق بشه - مي دوني فساد اقتصادي - رانت خواري- عقب ماندگي صنعتي- بيكاري ريشش چيه؟
يك كلمه هست تمام جوابش استبداد
من ديگه نيازي به ادامه بحث نمي بينم چون جاش اينجا نيست
شما نظراتت محترم اما نبايد اين نظرات رو مثل بالا سري هات به تمام مردم ايران نسبت بدي !

ashena55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از ali313 :
چرا یه حرفی بزنم که نمیدونم درسته یا نه
من هم از همینت خوشم اومد حداقل می دونی در زمینه ای که وارد نیستی نباید اظهار نظر کنی ، به قول معروف " نمی دانم ، نیمی از دانش است"
روی سخنم با دیوار بود

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
به نقل از ashena55 :
من هم از همینت خوشم اومد حداقل می دونی در زمینه ای که وارد نیستی نباید اظهار نظر کنی ، به قول معروف " نمی دانم ، نیمی از دانش است"
روی سخنم با دیوار بود
;) thanks

نظر لطفتونه

DOOSTeKHOOB

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از parsbin :
ببينيد دوستان گرامي
من هي مي خوام وارد اين بحثا نشم نميزاريد!
عزيزان دل برادر اگر شيرين عبادي انسان خوب و وطن پرست و نه اصلا اگر انسان بود اين اعمال رو انجام نميداد.
35 ميليون نفر زن و دختر تو ايران خواسته يا نا خواسته داراي حجاب هستند. فردي كه جايزه اي ميگيره نماينده يك ملت هستش. اين كاري كه ايشون كرد يعني در موقع تحويل جايزه حجاب خودش رو برداشت يعني چي؟!! يعني گند زد به هر چي زن ايراني و آداب و رسوم ايران
من يادمه يك مصري وقتي بعنوان دونده سال جهان انتخاب شد در موقع تحويل جايزه يك دونه از اين كلاههاي قرمز كه شايد به نظر ايرانيا خيلي مسخره است گذاشته بود سرش. در حالي كه اون يك مرد بود و همچنين تمام مرداي مصري كه از اون كلاهها نميزارن.
همين آقاي گنجي كه اينقدر سنگش رو به سينه ميزنيد.
ايشون 5 ساله تو زندان هيچ حرفي نزد. حالا كه ايران تو اين شرايط خطير گير افتاده يادش اومد. شايد شما ندونيد كه اگر ايران تو مذاكرات هي عقب نشيني ميكرد قبلا شايد 50 درصدش دليلش همين آقا بود.
حتي خاتمي كه طلايه دار آزادي و دموكراسي تو ايران هستش نه عبادي رو هيچ تحويل گرفت و نه گنجي رو.
حتي عبادي هم به خون گنجي تشنه است به نظر من. منتظر هستن تا اون فلك زده بيفته بميره تا بشن صاحاب مرده و دهن ايران رو ...
خلاصه داستان اينه كه اين افراد وجودشون نه تنها هيچ سودي براي كشور نداره بلكه مايه شومي و دردسر و بدبختي و همچنين ننگ مردم ايران هستش.
من براي اين افراد نه تنها هيچ ارزشي قايل نيستم بلكه هر چي از دستم بياد براي نابوديشون هم مايه ميزارم.
والسلام
اگه دين نداري آزد مرد باش،انصاف هم خوب چيزيه.اين بنده خدا از جونش گذشته 5 سال از عمرش تو قفس بوده همه نوع رنج و بدبختي كشيده،براي اينكه كه نذاره خون بيگناهان پايمال بشه.شما چطوره روت ميشه بگي ساكت بوده.كي كتاب تاريكخانه اشباح رو نوشت و نور روشنگري و به صورت عاليجنابان انداخت.گنجي رنج ميكشه چون حقيقت وگفته،زن و دختراي اون زجر ميكشن چون اكبر گنجي با رسوا كردن سياه رو ترين عناصر بشريت خواسته كه دگر بار هيچ ايرني را به جرم انديشه اش كارد آجين نكنن.دوست عزيز امام حسين گفته مرد باش حتي اگه دين نداشته باشي.شما چطور ميگي كه اعتقاد زن ايراني اينه يا اونه شما داري سفسطه ميكني كه اعتقاد اطرافيانت و تعميم ميدي به تمام زنان ايران.امروز كه سر كميسارياي سازمان ملل هنگام ورود به ايران به زور لچك ميذارن خود اين حديث مفصل بخوان.وقتي نظرتو مي خواندم كه امثال شيرين عبادي و اكبر گنجي مايه شومي و بدبختي براي ايرن ميخوندي اشك تو چشام حدقه زد،راستي اين كه شيرين عبادي داره سعي ميكنه كه ديگه هيچ بچه آزاري نتونه بعد از ايذا و اذيت يه طفل معصوم راست راست راه بره و قوانين از اون حمايت كنه شومه(شايد از نظر شما شومه)البته همانطور كه آقا فرهاد گفتن شما رو ميشه از رو امضاتون شناخت(هنوز برام قابل هضم نيست كه چطور يك هموطن ميتونه از بريده شدن سر يه انسان لذت ببره)

DOOSTeKHOOB

Registered User
لایک‌ها
6
اميدورام مديران محترم اين يه بارو از من ناديده بگيرم.واقعا دلم شكست،دستت خودم نبود:happy:

ashena55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
انصاف هم خوب چيزيه

من از وقتی پیشنهاد کردم دوستان وبلاگ من رو بخونن دیگه چیزی تو وبلاگم دیده نمیشه
کسی می تونه کمکم کنه؟ هک کردن؟

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
دوست گرامي كه من را آماج حملات ناجوانمردانه خود قرار دادي!
1- من فردي مذهبي نيستم و برعكس هميشه در جهتي حركت كردم كه با دين اصطكاك داشتم.
2- من نگفتم آقاي گنجي ساكت بوده. من گفتم داد ميزده ولي الان داره جيق ميكشه و جيق هاش داره به منافع كشور مستقيما آسيب ميرسونه.
2-زن و دختر ايشون به نظر من رنجي نميبرن. هر روز دارن با bbc و cnn و فاكس نيوز و ... مصاحبه ميكنند و شدن نقل مجلس اونها و كلي معروف شدند!
3- اگر اعتقاد زن ايراني اين نيست پس غلط كردن رفتن انقلاب كردند! و هر روز تو راهپيماييها و انتخاباتها شركت ميكنند!
4- آقاي گنجي شايد فردي محترم باشه و در دلش نخواد به كشور آسيبي برسونه. ولي همه مطمئن باشند كه امثال شيرين عبادي دارن اين فرد رو بازي ميدهند. من مي تونم به راحتي قسم بخورم كه آرزوي مرگش رو دارند تا طرحشون رو تكميل تر كنند و از اين رويداد به نفع اعراب و اسرائيل و انگليس كه به خون ما تشنه اند بل بگيرند.
5- نميدونم اين امضام چه جريانيه كه تو پي تي شورشي راه انداخته برا خودش!
عزيز دل من فردي كه به زور بياد تو خونه كسي. زن و بچه اش رو بگيره ببره تو ابو غريب. بهشون تجاوز كنه. بعد بكشتشون. سرمايه هاي ملي شما رو تو روز روشن جلوي چشم شما چپاول كنه و بعد تو صورت شما تف بندازه آيا به نظر شما انسانه؟!
شما كه وارث سخنان امام حسين هستيد!مگه حضرت علي سر عمرو بن ابدود رو نبريد؟؟!
مگه همين امريكايي ها نبودند كه ايرباس ما رو زدند و 300 نفر رو كشتند و ككشون هم نگزيد.
مگه باعث براه افتادن جنگ ايران و عراق نبودند. مگه باعث كودتاي 28 مرداد نبودند كه اگر اين جنايت رو نميكردند الان ايران براي خودش يك ابر قدرتي بود.
مگه به صدام سلاح شيميايي ندادن كه به ايران از اين طريق فشار بياره. مگه اون اواخر جنگ صدام تهديد نكرده بود كه با همين سلاح ها تهران رو هدف قرار ميده و مگه همين امريكايي ها نيستند كه در 27 سال گذشته ما رو با تحريماشون 100 سال عقب انداختند.
حالا ما براي چي بخاطر بريده شدن سر دو تا شون اشكمون در بياد و يا اصلا نه براي چي خوشحال نشيم!
دشمنامون كه روزي دمار از سر ما در آوردند حالا دارن به دست خودشون نابود ميشن.

قبلا هم گفتم و يك بار ديگه ميگم.
من وقتي از خواب بيدار ميشم تا وقتي كه مي خوابم هيچ چيزي رو در جلوم نگاه نميكنم الا اين كه در جهت منافع كشورم باشه.
من با استفاده از روابط فاميلي كه دارم ميتونستم به راحتي از راه خريد گلد كوئست يك سود چند ميليوني داشته باشم. ولي با خودم فكر كردم كه اگر من از اين راه 5 ميليون سود كنم كشورم 10 ميليون ضرر ميكنه و از اين كار صرف نظر كردم.
حالا من آماده ام كه اگر باز هم عقده هاي ناگشوده اي داريد با ناسزا گفتن به من آروم بشيد.

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزيز جان كسي اينجا كشته مرده آمريكا نيست
الان هر بچه دبستاني هم ميدونه هر كشوري اولويتش منافع ملي خودش هست
آمريكا هم همينطور
فكر مي كني آمريكا دلش به حالت چند عرب بدبخت زير سلطه صدام سوخته كه آمد اينهمه هزينه كرد؟
آمريكا براي خودش راهبرد مشخصي داره
تمام كشورها (كشورهاي دموكراتيك) منافع مردمشون و كشورشون در درجه 1 قرار داره
ولي نظامهاي تك نفره نه !
منافع مردم و حتي تماميت ارضي يك كشور به پاي يك گروه خاص مصادره ميشه !
از اين ديگه نميتونم واضح تر بگم

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
در راستاي سياست پرهيز از گسترش كينه و دشمني و جلوگيري از جنگ داخلي در پي تي
از دادن جواب معذور ميباشيم.
لطفا اصرار نكنيد!

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
شما كه دلتون به حال 2 تا امريكايي ميسوزه و اشكتون در مياد.
چرا به حال اون 300 نفر كه تو ايرباس تو خليج فارس مردند نميسوزه؟
نوكرهاي وفادار و قسم خورده امريكايي!
من هم غير از اين چيزي براي گفتن ندارم!

بالا